Forum
poznaš občutek ko si vsem v napoto?
ko te vsi odrivajo iz družbe?
no, pozdravljeni v mojem življenju.
še Tim, moj fant me v javnosti ne pozna. grozno je ko te v javnosti več kot očitno noče zraven.
"večerja!" me je zmotil mamin glas iz jedilnice, ko sem že spet ponavljala besedilo v svoji glavi. ja, nameravala sem pustit Tima. lahko da se ti zdim čudna, ampak v njegovi prisotnosti pozabim na vse kar hočem reči.
"ljubicaa! Tim je že tukaj!" sem zaslišala očetov glas. pogledala sem se v ogledalo in si sčesala moje dolge črne lase.
"že greem!" sem zakričala in skoraj padla po stopnicah ker sem hitela.
ko sem prišla v jedilnico sem Tima lepo spregledala in se vsedla ter uprašala ''kaj bo dobrega?''
tim se je nasmehnil in rekle "kaj pa objem?" preslišala sem.
oče je pogledal čez njegov časopis "Tim ti je nekaj rekel" vstala sm in začela "hočeš objem torej? zdaj doma? U ŠOLI ME ŠE POZNAŠ NE!" sem se zadrla in že šla na hodnik a sem se vrnila v jedilnico "konec je." sem mirno rekla in stekla ven. tekla sem vse do Tomove hiše. "TOM!" sem se zadrla ko sem prišla do tja in njegovi razmršeni lasje so pokukali skozo okno. "ja mala?" se je nasmehnil ko sem priplezala čez drevo do njegovega okna. "pustila sem ga..." sem začela a sem se ustavila ko se je moj glas zatresel. "ššš...vse bo uredu..." nasmehnila sem se. vedno mi je pomagal. "piđama party?" moje modre oči so se zaiskrile in pokimala sem.
ja evo ena nova zgodbica....zato oblubm da jo bom napisala do konca...
23. april 2013
next
23. april 2013
u80068
u80068
neext
23. april 2013
neext
23. april 2013
neeeeeeeeeeext
24. april 2013
u84058
u84058
nekšt ;DD
24. april 2013
»kaj bova gledala?« zasmejala sem se. »Batman!« zavil je z očmi. »spet?« je vprašal in jaz sem pokimala.
Šla sva v kuhinjo po sladkarije in vodo ter se vrnila v sobo. Tom je na računalniku poiskal film in predstava se je začela. Gledala sva in gledala in to je postalo prekleto brez vezno. Čudno, nota na Batmana pa mi je dolgočasen? Nevermind.
Vzela sem skledo v kateri so bile kokice in… stresla sem jih na Tomovo glavo in se začela smejati. »za to boš plačala!« je rekel in me začel žgečkati. »premirje?« sem smeje rekla in on je odkimal.
»Tom! Doma sem!« sem zaslišala iz spodnjega nadstopja. »mama« se je zasmejal in vstal iz postelje. Odkorakal je do vrat in jih odprl ter zakričal »Ever bo spala tu!« odpravil se je skozi vrata do stopnic in mi pokimal naj mu sledim, to sem tudi storila.
Šla sva po stopnicah navzdol in res žal mi je da sem mu sledila. Na hodniku sem zagledala koga drugega kot Tima. »motiva?« je rekel Tom, ko je videl moj obraz, ki je strmel v niju.
Amy in Tima sredi poljuba…
Tom me je kar naenkrat objel in šepnil na uho »sodeluj« ko mi je solza skoraj spolzela iz oči sem na svojih začutila Tomove.
»sodeluj, sodeluj, sodeluj,..« mi je odmevalo v glavi in kmalu so se tudi moje ustnice premaknile.
Ko sem se zavedala kaj počnem sem se odmaknila.
»hitro preboliš, psica.« je rekel Tim. Jaz hitro prebolim? JAZ?!
»vseeno ne tako hitro kot ti,…« hotela sem ga ozmerjati a besede niso prišle nazaj…preprosto ga nisem zmogla ozmerjati. Ne glede na vse, sem ga še vedno ljubila.
ok ful se opravičujem kr je ta del bedn sm.. pač jaa
24. april 2013
next
24. april 2013
še vprašaš?
super. ok nakladam fantastično
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. april 2013
u80068
u80068
nextt
25. april 2013
NEXXXT
25. april 2013
u108087
u108087
Neeeeeeeext
27. april 2013
next
27. april 2013
»jaz kaj?« je predrzno rekel. »ti..!« glas se mi je nevarno zatresel. »jebi se!« sem se zadrla in stekla ven. Tekla sem, ne da bi se zavedala kam. Ustavila sem se ko sem prišla do gozda. Zaslišala sem Toma, ki me je gotovo iskal zato sem hitro stekla v gozd.
Tekla sem. Listje je šumelo pod mojimi nogami. Odrivala sem veje in kmalu prišla do hišice na drevesu.
Zaslišala sem korake in hitro splezala do vrha. Začela sem hitro dihati. Tom mi verjetno ni sledil vse do sem. Začelo se je mračeriti in mene je postajalo vse bol strah. Opazovala sem temna drevesa in zdelo se mi je da sem videla obrise ljudi. Na rami sem začutila mrzlo dlan, kaj mrzlo, ledena je bila! »NEE!!!!« sem zakričala ter se pognala v drug kot hišiče a so se tla vdrla in padla sem na tla. Takrat me je zajela tema.
Zbudili so me močni žarki, ki so prodirali skozi veje dreves. Vstala sem in se razgledala.
»ever-er-er-er« sem zaslišala tih odmev. »kdo si?!« sem se zadrla a odziva ni bilo. »Tom? Si ti?« sem obupano zakričala a odziva še vedno ni bilo. Za sabo sem zaslišala šumenje listja pod koraki a ko sem se obrnila tam ni bilo nikogar. »KDO SI?!« sem se zadrla. In slišala isti odmev, kot prej.
»na zafrkavaj me in se pokaži!« sem rekla po tiho. Spet, vse tiho.
»ne delaj se pogumne« super še prisluhe imam. Odpravila sem se, da bi poiskala pot iz gozda in imela občutek da me nekdo zasleduje.
Zavzdihnila sem ko sem opazila da za mano ni nikogar. Tavala sem po gozdu in se kmalu znašla v nekakšnem parku. Vse je bilo zapuščeno in... igrala so bila ovita v plašč rje in rastil, ki so se ovijale okoli. Zaslišala sem otroški smeh in se ozrla v daljavo od koder je prihajal… »je kdo tu?« sem glasno vprašala a odgovora ni bilo. Hladen veter je rezal skozi moje telo in začela sem se tresti od mraza. Hitro sem se pognala v tek in se izogibala drevesom in kmalu sem se rešila. Prišla sem v naš park. v park kjer sem na klopci zagledala Toma. Imel je razmršene lase in..objokane oči?
27. april 2013
neeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!
27. april 2013
neeext!
27. april 2013
nexxxxxxxxxxxxxt
27. april 2013
neeext
28. april 2013
next
28. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. april 2013
neeeeeeeeeeeeext
30. april 2013
veem, obljubila sm da bom pisala to zgodbo do konca sm zdej bom mogla za šolo ful delat in use... mogoče bom pol med počitncami napisala to zgodbo še enkrat sm da bo bolše napisana ampak zdej pač nebo časa, ker pišem knjigo in še eno zgodbo sm začela iz prjatlco in...
http://www.igre123.com/forum/tema/the-only-exception/54544/
prosm še to preberete in hvala da ste tut tole zdej brale.
rada vas mam ful<33
01. maj 2013
okej en delček bom zj napisala še
stopala sem po ulici navzdol. sonce je zahajalo in avti so vozili mimo.
poznaš občutek, ko gledaš pod avte in hočeš skočiti? končati vse skupaj?
iz pločnika sem zavila do mostu, ki je povezoval grebena. pogledala sem do. če skočim, padem u brezno.umrem.
usedla sem se na ograjo in gledala dol. hotela sem se odriniti a me je zgrabila močna roka. "si nora?!" je rekel fantovski glas.
"spusti me!" sem zakričala. "da skočiš in se ubiješ. ne hvača." je rekel in me zvlekel iz mostu. "sovražim te," sem rekla a me je prekinil. "ker sem te rešil pred smrtjo? " se je zasmejal.

pokimala sem. spet se je zasmejal jaz pa sem zavila z očmi. hotela sem stran. od njega. od vseh!
"zakaj?" je resno vprašal. "kaj ti mar?" sem rekla in se odpravila proti cesti a me je zaustavil. "poglej me." odkimala sem in pogledala v tla. "prosim?" je prosjačil. "ne." sem odločno odkimala.
prijel me je za brado in moj obraz preusmeril k njegovemu. zamižala sem. nisem hoela gledati v oči človeku ki me je ''rešil'' pred smrtjo, ki sem si je želela. in zaslužila.
"odpri oči." je ukazal a sem odkimala. "odpri oči." je rekel z resnejšim tonom. odprla sem oči in se zazrla v njgeve zeleno-rumene oči. "zakaj?" je ponovno uprašal. "ker si zaslužim."sem tiho rekla in pogledala stran...
05. maj 2013
next
06. maj 2013
u80068
u80068
next
06. maj 2013
u108087
u108087
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
21. maj 2013
next
21. maj 2013
neeeeeeeext
21. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg