Forum
Napisala bom zgodbico-kr ih že skori usi.
No, upam da jo boste prebrali.

Boš brav mojo zgodbico Nikin Dnevnik??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. maj 2011
Dragi Dnevnik!
Za B-day sm dobila rdeč zvezek s črnimi črtami in trdo platnico. Najprej sm si rekla; kaka beda!! Sej nism piflarka da bi si pisala sm not. Pol sm pa pomisnla da bi lahko blo zabavno in še svoja čustva bom lahko razkrila. Sm bom lepla tudi slike.
No, najprej se bom predstavla!
Sm Nika. Mam 13 ljt in živim u BLueTownu. Leži na Zahodu Vshodne Anglije. Je full veliko mesto ob morju. Čez use letne čase je tuki full toplo. Čeprow mamo veliko morje je tuki fuul bazenov in tudi skori usaka hiša ga ma. Hodim u BLueTown High SchooL. To je najboljša šola ever!! Je ful velika, znana in bogata-in draga! Njen lastnik je ful bogat. Mamo bazene, golf igrišča, nogometna, košarkaška in odbojkarska igrišča in telovadnico in še kaj. Mamo tudi poletno šolo. Samo da tm nimamo pouka. Se ukvarjamo z športi, mamo različne tečaje,... Una šola je ob morju da je bol ''poletna''. No, živim u veliki hiši u središču mesta. Mamo velik vrt in bazen. Mam svojo sobo z balkonom in svojo kopalnico. Mam rada modo in zato je tudi moja soba modna. U hiši živim z mamo in tatom. Moja starejša sestra Maja živi s fantom Tomažom u svojem stanovanju. Ona je stara 22 on pa 24. Moje bff so Annie in Tjaška. Moje ff--brez b-ja spredi--pa so Emily in Mia. Mam tudi kužka Yorki-Rose. Je Yorkshirski Terier.
To je blo to o meni. Zdej bom dala še slike;

Me_Nika^^

In to je moj dnevnik~samo da moj ma še črne črte~in s črtami je ful lepši

BLueTown_My Town

In tako je bol u notranjosti:

24. maj 2011
BLueTown High SchooL_My School

Poletna šola_ BLueTown Summer High SchooL

24. maj 2011
Aur_House

Moja soba

Moja kopalnica

Yorki-Rose_ My Puppy

24. maj 2011
Annie

Tjaša

Emily

Mia

24. maj 2011
24. maj 2011 17:48, torek
Dragi Dnevnik!
U šoli so nam povedli da gremo u šolo u naravi v Paris! Komi čakam! Za u sobi sm že zmenjena; Annie, Tjaša, Emily in Mia. Nič nouga. Danes je u razred pršu neki kul tip in reku da je flu razred in šw wn. Biw je ful kjutii. Pol ko sm šla u Annie in Tjašo u bazen je biw tm in se smeju z nekim folkom. In vrjetno sm pozabla povedat da je BLueTown High Schoo ku internat in tm spimo. U sobah so 3 pojstle. U sobi sm z Annie in Tjašo.Spodi je 1 zakonska postla, gori pa ne. Jst in Annie smo spodi Tjaša je pa zgori. In sm na nekem letaku do bila sobo in jo bom zalepla. Gremo s fanti igrat golf!! Mogoče ga vidim!

Sobe

24. maj 2011
nextii???
24. maj 2011
Dragi Dnevnik!
Use sm zvedla. Tist tip se kliče Jaden in je full fajn. Se mi je nonstop smejaw. In še tko kjuti je. Sm u sobi in nevem kaj delat.
To je Jaden

http://cinema-tv.corriere.it/multimedia/cinema/2009/12723/jaden_smith.jpg
24. maj 2011
No bom pa še kaj napisala o sebi.

O meni

Ime: Nika
Spol:Ženska
Starost:13 let
Kraj/MestoLueTown
Rojstni dan: 5.6.1997

Interesi
Glasba: Rihanna
Filmi: Gola zabava, The Last Song
Tv serijehake It Up,Hannah Montana
Hobiji:Jahanje, plavanje, atletika, ples
Še več
Hranaalačinke in pizza
Barva:Modra, črna, rdeča, bela
Živali:Konji, kužki
Ne maram:Žuželk, nesramnih ljudi
Ime šole: BLueTown High SchooL
Naj prijatelj:Annie,Tjaška
24. maj 2011
25.maj 201119.35, sreda
Dragi Dnevnik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lih kar sm ugotovila ku mlo pišem s not in še to je bedno. Danes smo se usedli k kosilu in jst sm si šla iskat pizzo, djetno coca-colo in sladoledni sendvič. Pol je na našo(miza ma 5 sedežov. Za našo mizo sedimo jst in moje bff-Annie in Tjaša-)
mizo udaru pladnj. Na njem je biw burger in coca-cola. Pogledla sm gdo je to. Biw je nek črnolas tip.
Tak

Pogledal je proti Tjaši in ona je zardela. Pol je on reku ''Tjaša!! Greva!!'' Tjaša je ustala primla pladnj in šla za njim. Jst in Annie sva ustali in se obrnli u njhovo smer. Zazjala sm:''Hej!! Ti, črnolasec!! Tjaša sedi z nami!! Ti ji nesmeš in nemoreš ukazovat!!''!! Tjaša je rekla: ''Ne, punce!! Uredu je!! Ne sili me. Sama hočem. Moj fant je!'' Annie je zazjala: ''Kajjj!!!???? Naša bff si!! In nisi nam povedala za novega fanta!!'' Tjaša se je obrnla in pomignila črnolascu, ki je že odložu pladnj in se napotiv proti meni in Annie da bi nas napadu. Primu je pladenj in ji slediw. Pladenj sta dala kuharcam in šla z jedilnice. Jst in Annie sva se pogovarjali in se čudli kaj se dogaja. Ko sva pojedli sva šle u sobo. Tjašina omara je bla prazna in odprta. Šla je!!! Šle sva h rawnatlu. Dal je preiskat celo šolo ma Tjaše nismo našli. Če bo kaj novga i sporočim jutri.
24. maj 2011
u11933
u11933
nexti
25. maj 2011
26.maj 2011 16.14,
Dragi Dnevnik!
Tjaše še vedno nikjr. Jst in Annie se non stop pogovarjava kje bi lahko bla in zakaj nam je to nrdila. Ful sva žalotni. Pol so nas pršli iskat fanti k so hotli zvedet kaj več in zato so nas peljali na piknik na travo. Use kar sva vedle smo jim povedli. Pol se je mimo sprehodla Kaja in Maja. To sta neke babe zabite. Se ful važita in jast in Annie jih nemarava. Sta pršle mimo in se usedle h nam na preproko. Kr tko samo mimo so pršle in se usedle. Vste, jst in Annie se ful štekava s fanti. In oni nas ful poznajo in vejo da nam Kaja in Maja težijo zato so jih spodili dol in jim rekli da je to naš piknik. A, niso zlati! Neki podatki o Tjaši!! Morem nehat vam bom pol povedla kaj se dogaja.
25. maj 2011
26.maj 2011 17.56, četrtek
Dragi Dnevnik!
Tjašo so našli pr unem črnolascu. Noče več hodit u BLueTown High SchooL. Zdej bo hodla u Este High. Najbolj bedna šola. In še internat ni. Ma ful malo telovadnico, nima bazena, nobenih igrišč... BEDA!! Aja, sm vam pozabla povedat da je BLueTown High SchooL malo odmaknjena od središča mesta.

Kaja

Maja

25. maj 2011
nextiiiii???
25. maj 2011
next
25. maj 2011
u37271
u37271
neeeeeeeeext.
25. maj 2011
27.maj 2011 09.15, petek
Dragi Dnevnik!
Sm pr matki in pišem u dnevnik kr matka je res bedna! Tjaša je Annie poslala sms. Annie sploh ni upala vrjet. Tjaška je napisala da ji je žow da nismo več prjatlce, da ne hodimo u isto šolo in da nam unga ni povedla. Annie ji je odpisala in u sporočilu jo je uprašala ZAKAJ nam ni povedala. Tjaša ji je odpisala čez 5 minut. U sms-ju se je opravičevala, opravičevala, oprravičevala, OPRAVIČEVALA IN ŠE MILJONKRAT OPRAVIČEVALA. Rekla je da ji je uni črnolasec-sva zvedli da se kliče Alex-zagroziw da če bo komu povedala nebo več hodu z njo. In tega se je bala kr ga je mela res rada. Nemorem vrjet! Me 3 smo ble bff od vrtca! Ju3 bomo z Annie in fanti ostale u šoli in nebomo šle domu.. bo ŽURRRRRRR!!!!!!!
Upam samo da nebo kak bebes povabu Kaje in Maje. Kaja in Maja sta KAO ful lepi in fanti ju majo radi. Upam da uni frendi od mene in Annie-enkrat tudi od Tjaše-povabu še kake tipe in pol so uni povabli Kaje in Maje. No, upamo na najboljše.
27. maj 2011
27.maj 2011 18.22, petek
Dragi Dnevnik!
Ja, je blo tko ku si nism želela. Naši frendi so povabli svoje in pol uni so povabli Kajo in Majo. Zdej greva z Annie u sobo od fantow.
Naše obleke
Moja
Una ta sredinjska z pikcami

Annies dress

27. maj 2011
Ta zabava je cew party. nam je daw dovoljenje lastnik
27. maj 2011
u20423
u20423
next
01. junij 2011
u40060
u40060
Ejla! Upam da s vedno gdo to bere, k mi je Tjaška rekla ce lahko jst to nadaljujem. Jutri bom nextala ce pride kak next.
23. april 2012
u89006
u89006
če boš ti nextala okej!
24. april 2012
u40060
u40060
27.maj 2011 19.30, petek

Bli smo dole pr bazenu, nabivali muziko in plesali. Čim večkrat sm se hotla približat Jadenu in ga ogovorit, samo sm vidla da ma oči samo za Kajo. Ok, pa naj jih ma! Lih mene briga! Pol sm se tko malo sprehajala na okoli in na bližni klopci je sam sedeu ta tipček:

Bil mi je tko lušn da sem se opogumla in se usedla zravn njega.

Jst: Ejla!
On: Oj?
Jst: Zkej pa tle sediš sam? Sej bi lahko sedel kjer koli, pa tudi plesu bi lahko.
On: Eh, nism za to. Razn če je fajn klapa. Tle pa je ni.
Jst: Ejj! Jst sm tle! In sm prou fajn, boš vidu!
On: (se zasmeje) Prou. Pa mi dokaži.

Ustala sem in ga primla za roko in ga povlekla do plesišča. Zavzdihnil je in samo stal zravn mene ko sm jst začela plesat. S komolcem sm ga dregnla u trebuh in ga s tem prsilla da je zčnu plesat. In pol sva plesala in se fajn nasmejala. Pol ko sva se utrudla sva šla igrat golf. Blo je tko smešno! Skupi sva igrala golf. In se delala da sva neki full slaba. Pol sva se začela sabljat s palcami in se tepst. Pol sva se začela lovit z unimi avtki za golf. Pol sva s temi avtki zčnla djrkat. In pol sva se pa v istem vozla. Use je blo še bol zabauno k je bla že skori tma. To je biu en najboljših večjrou u mojem lajfu!
25. april 2012
u89006
u89006
NEXTEJ!
25. april 2012
nexty, še dans.
26. april 2012
u40060
u40060
27.maj 2011 21.23, petek
Pol sva se z avtkom za golf zčnla vozit po šoli. Čistilka se je zlo razjezila in nas začela lovit z metlo. Ko sva ji zbežala sva šla do samotnega kotička se tam usedla in končno zadihala. Pol sva se spogledala in bruhnla u smeh. Pol sm pa zčnla pogovor.
J-jst, M-luškan tipček
J-Smem zdej izvedet kako ti je ime?
M-Nooo, če že ustrajaš. Max.
J-Nika. In ku da sm te dans prvič vidla na šoli?
M-Šele dans zjutro sm pršu u sm.
J-Ku to?
M-Upisu sm se na to šolo, samo pol je blo že preveč upisou in pol sm pristal na čakalnem listu. In pol so mi pisali da sta dve prosti mesti in če hočep prist u šolo, čeprou je že skori konc leta.
J-(po licu mi je stekla solza)
M-Kaj je? Sm kaj tazga reku?
J-Ne, smo... Te dve prosti mesti sta ratale prosti zato, k je en fant prsilu mojo najbolšo prjatlco da mora zbežat z njim, kr čene ne bo več njen fant, ona ga je pa mela res rada in zato je zbežala z njim.
M-Aaaaa
27. april 2012
u40060
u40060
J-In u kak razred hodiš?
M-9
J-8
M-Zdej bo mogu počasi it.
J-Jst tudi. Dans je blo zlo zabavno. To moreva ponovit.
M-Ja!
J-(u roko sm mu stisnla listek z mojo številko) Pokliči me.
27. april 2012
u40060
u40060
kak next??
28. april 2012
next!!!
28. april 2012
u40060
u40060
30.maj 2011 21.23, ponedeljek
Tisti party je traju približno do kake pete ure zjutri. Jst sem Annie in Emily povedla za Maxa in obedve sta ble naudušene (Mia se je nehala družit z nami k je rekla da je Tjaša šla zaradi nas). Pol sm se sončle na našem blkonu in se pogovarjali, ko mi je zazvonil telefon. Dvignila sm in zaslišala znan glas:

Max: Ejla, Nika!
Jst: Maxx. Sm že misnla da me ne boš nikoli poklical.
M: Tega si pa nebi mogu prvoščit.
J: Oooooo
28. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg