Forum
čє ρσтяєвυנєтє ѕℓιкιcє zα zgσ∂вιcє, тσρ мσ∂єℓє ιт∂. ρσтєм мαм ναšσ яєšιтєν נαz ησ νčαѕιн čє тυ∂ι נαz ηє вσм ηαšℓα ѕℓιкιcє ναs σвνєѕтιм, кєя тσ ѕє ℓαнкσ тυ∂ι мєηι zgσ∂ι, кєя νѕєн ѕℓιкιc ηι ηα ιηтєяηєтυ. αмραк čιм вσℓ ѕє вσм ρσтяυ∂ιℓα, ∂α вσм ηαšℓα ѕℓιкιcє, кι נιн νι ηє ηαנ∂єтє.ρα νєм ∂α тαкє ѕтναяι žє σвѕтαנαנσ αмραк čє ηєк∂σ, кι ιмα тσ ѕтяαη ηє вσ ηαšєℓ ѕℓιкє, кι נσ νι ηυנησ ρσтяєвυנєтє ρσтєм ναм вσ ℓαнкσ к∂σ ∂яυg ρσмαgυ, кι ιмα тυ∂ι тσ ѕтяαη.νčαѕιн вσм тυ∂ι ѕℓιкє ∂єναℓα кσ נι ∂σвє∂η ηє вσ ρσтяєвσναℓ.

23. junij 2012
js hocm sliko v eni puci k je zafnana
23. junij 2012
u91307
u91307
ja
23. junij 2012
am...js bi pa rabla eno punco(lahka brez glave slikano) v kratkih hlačah na ameriško/britansko zastavo lahka je to tudi majca, hvala
23. junij 2012
jst bi rabla.
1) eno slikco za profilko podobno taki ko mam zdej
2) 1slikco od bore-bore
hvaaLaq
23. junij 2012
Rabm luštnga fanta z blond lasmi in z modrimi očmi. Modre oči se morjo fajn vidt.
23. junij 2012
ja hvala to sm mislna
23. junij 2012
Bαвʏ˩ʋx.!

(ne vem glih če sem ti kaj pomagala, ker ne najdem na netu slikice ki bi jih potrebovala pa če napišem bore-bore ali bore bore pa mi nič ne vrže nič ven tko da oprost)
23. junij 2012
aja na še neke slikee za tebe (ne vem če misliš to al ne)

23. junij 2012
iaa to je to c': Za profiLko bom malo pogledala kero se splača oz. bo verjetno tale ostala tele grejo pa med slikcee c: Bora Bora gre pa na profiL ker grem jaz tjaa c:
23. junij 2012
Ltyh
23. junij 2012
Ltyh oprosti ampak ne najdem dobene take fotografije idino le slike so od enga pevca od 1D drugače pa najdem samo rjavolase z mordimi očmi nažalost oprosti. če bi našla bi ti dala ampak ne najdem. zdajle bom še malo poiskala če najdem (bol malo verjetno) ti bom poslala preko sporočila.
23. junij 2012
Bαвʏ˩ʋx.! pa ti če hočeš še več takih slik mi še povej ker sem jih še našla neke.
23. junij 2012
Pa če se ti da lahko še kako fotkoo c': Pa če te lahko prosim da mi dobiš kako luštno oblekco alKiTazga c':
23. junij 2012
waaaaaaaaw! gremo shranjevat c:
23. junij 2012

tak mislim da jih maš dovol če najdem še kero pametno ti jo dam
23. junij 2012
u82125
u82125
A lohka prosim najdeš slikce k so gor napisana kakšna krajša besedila??
Gracias
23. junij 2012
ok c': mam dela za 2uri c:
23. junij 2012
ภ๏●ภค๓є1345
nekaj jih maž že na začetku če ti pridejo prav, zdajle jih pa še iščem

23. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg