Forum
Vem da že pišem eno zgodbico Dogaja se men! ampak zakaj???? če hočte si jo lohk preberete. pa use vem bom čist na kratko povedla da nem že na začetku dougočasna. torej prosim da izpolnite vprašalnik. in če vem je zgodba ušeč napište next. druga pa že vrjetn itak poznate tk da čaww!!
prijetno branje vam želim. ZGODBA NI RESNIČNA.

to sm jas Merry z svojim kužkom maxom, ki sma neločliva...

naša hiša.

naš auto:

mama in oče- kevin 6 katy

moja soba:

pouzetek:

bili smo kr bogata družina. ampak mislim da nikoli preveč srečna. moj oče je alkoholik in starša me hočeta spremenit v nekaj drugega. jaz tega nočem in v družini je veliko nasilja.v šoli sem uspešna in dobro use skrivam. obstaja samo ena oseba kateri use zaupam. ampak tudi ta me izda na koga naj se obrnem?????? use boste zvedli u zgodbici

Ali boste brali to zgodbo???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. avgust 2012
u103180
u103180
nexty
plzz za mene
29. avgust 2012
next
29. avgust 2012
nextam za lolygirl123 hvala da bereš

no kot sem povedala smo bogata družina. hodim že v deveti razred osnovne šole in imam najbolšo prijatelco Lucy. njej vedno use zaupam ker vem da ji lahko. edino ona ve kaj se mi v dužini dogaja. drugi sošolci in sošolke me ne marajo ker sem zaprta sama zase in ker se nerada veselim in zabavam z njimi. vedno se jim umikam in sem ne dužabna. vedno sem si želela imet veliko prijateljeu a jaz se v družbi ne znajdem pač. edino kar res obožujem je plavanje.. ... ob hiši imamo velik bazen ve katerem lahko plavam in se sprostim ko me oče z svojo trdo rok udari po obrazu.vem da nisem lepa ali kaj takega ampak sem useeno zadovolna z sabo. mama in oče me pa hočeta spremenit u nekaj drugega. dougo nebom zdržala najraje bi se ubila ali pa zbežala daleč proč...............................................................................................................................................next???? 2 nexta
29. avgust 2012
u103180
u103180
nexty
29. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeexti pa zbeži od totih prascev HaHa
29. avgust 2012
bff:

29. avgust 2012
nextamm.................... tokrat za micky......................no danes sem se zbudila z levo nogo biu je prvi šolski dan u devetem razredu. celi dve uri smo sedeli na teh neudobnih stolih na koncu pa nič izvedeli. bila je malica. za malico so bili sendviči in sok. naverjetno ta sok se je poliu rauno meni potem pa še me je pa učiteljica nadirala da že prvi dan povzročam škodo. komaj sem čakala da se ta kurčeu dan že konča da grem spat in bom končno mela mir zase.

sendvič:

no tako je potekau ceu teden. tako bila je sobota. kaj takega se še mi pa ni zgodilo. prišla sem domou in oče ter mama sta me zagrabila ter odvlekla v mojo sobo. zavezala sta me na stol in mi zaprla uči in usta. zraven sso bili še drugi ljudje..................................................................................................................................................next???? trije nexti
29. avgust 2012
neeeeeeeeext pa hvala da si nextala zame ful dobro pišeš
29. avgust 2012
hvala še dva nexta
29. avgust 2012
pa vem da še zaj ni tko zanimivo sam je komi začetek
29. avgust 2012
u103180
u103180
next
29. avgust 2012
še en next
29. avgust 2012
next
29. avgust 2012
u103180
u103180
nexty
29. avgust 2012
hvala vam ki berete
29. avgust 2012
nextttt
29. avgust 2012
u103093
u103093
next
29. avgust 2012
ži zaj je zanimivoo
29. avgust 2012
u40877
u40877
¸neeeeeeeext zamee pls
29. avgust 2012
evo že nextam. no nekaj so delali na mojem obrazu in tudi po mojih laseh je šarilo veliko rok. končno so končali in mi odvezali oči in usta pogledala sem v ogledalo in zagledala sebe. sebe ki se nepoznam.
bila sem takšna.

nisem imela časa misliti tudi pritoževala se nisem. prvo mi sicer ni bilo ušeč potem sem se pa že privadila in se staršema celo zahvalila. pogledala sem u svojo omaro in idela ogromno oblačil.

oblekla sem to in se odpravila v lep sončen dan:

neext????
4 nexte
29. avgust 2012
aja pa nextala sem za 1D
29. avgust 2012
waw ful fajn next!
29. avgust 2012
3 nexte rabm da nextam
29. avgust 2012
u40877
u40877
hvalaa
+next
+ med srčki morš delat presledke hihihi < 33
29. avgust 2012
aha

hvala usem ki berete rada vas mam
še dva nexta
29. avgust 2012
lohk je pa tut kakšen več
29. avgust 2012
odšla sem v park in se usedla na klopco ter opazovala lepo naravo okoli mene. počutila sem se veliko bolj samozavestno in močno kot prej. in upala sem tudi da me oče nebo več pretepau ko bo slabe volje ali pa če bom dobla kakšno štirko. moja največja želja pa je da bi moj oče nehau pit in da bi šeu na zdrauljenje v maribor:

no dan je hito miniu prautako je hitro minila tudi nedelja in zopet se je začela šola
v šoli pa...........................next??? pet nextou pa nextam
29. avgust 2012
u40877
u40877
NEEXT
29. avgust 2012
nmeeeeeeeext
29. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg