Forum
Dragi dneunik! Sm Avril. Stara sm 15 let & živim zapleteno žiuljenje kot usaka punca moje starosti. Nikoli nism vrjela da se taka zgodba lahko zgodi rauno meni. Zato sm se odločila, da jo zapišem. Zapisala jo bom, da se bom na stara leta lahko spominjala moje rosne mladosti... Vrnimo se leto nazaj. Takrat sm bila stara 14. Biu je 17. januar... Moja BFF je bila Katy...
tole je moja 3. zgodbicaa... nism rojena pisatlca, ampak se z usako zgodbo naučim kj nouga...
tko da uživjte u branju!

jst..(:

Katy...

15. avgust 2011
u28341
u28341
NEXT!!
15. avgust 2011
next
15. avgust 2011
next
15. avgust 2011
next!
15. avgust 2011
next.!
15. avgust 2011
Next
15. avgust 2011
u40293
u40293
neeext
15. avgust 2011
Next
15. avgust 2011
nextt
15. avgust 2011
u55482
u55482
kwa še nimaš dovol nextou??
15. avgust 2011
{omg.;* tnx za use nexte...;o}

Ko sm se tega jutra, 17. januarja zbudila je bila sobota. Odprla sm oči in zakričala čez celo hišo " Fucking life!"... Še sama nism vedela zakaj! Itak je useen. Vedla sm, da hočm eni stvari nardit konec... Nism še vedla keri... Po 20 minutnem premisleku sm vedla kateri stvari je treba nardit konec... Oblekla sm se letnemu ćasu primerno... Oprijete kaubojke, rdeča majica, črna bunda & uggice. " Okej Avril..." sm si rekla... Globoko udihnila in šla vn. Šla sm po dougi ulici, ki vodi mimo Katyne hiše. Katy je bla kot za nalašč odzunaj! Itak, da nemoreš kar mimo zato sva začeli pogovoor...
( A - Avril (jst) K - Katy)

A : AhooJ.
K : Jutroo.
A : Kakšno jutro?!
K : Ura je šele 8.15!
A : Kaj?!
K : Prid k men no.-.-'' Greva se mau usest.
A : Okj. Neki ti morm nujn povedat.
K rou. Nardila bom čaj. Pejt kr u mojo sobo...

Katy je šla nardit čej. Katyjina soba je bla skorj zmerj, skorj pospraulenaa... Omare so ble vijolčne barve, stene pa bele...

K : Kaj je zdj?
A : Odločila sm se, da je med mano & Alexom konc!
K : Zakaaj?!
A : Učerej sm ga na patiju vidl da se je objemou s Sašo!
K : Kako pa to?
A : Nevem! Objeu jo je in otipavou!
K : In ona se je kr pustilaa?? OMG!
A : Ahaa...
K : Pejva na prijetnejše teme Avril...
A : Maš prou...
Najin pogovor je kot vedno steku. Ob 11.30 sm bla priprauljena. Poslovila sm se od Katy & šla naprej po ulici do Alexa...

Alex..;* Moj lepotec...

Sašaa - Biuša BFF

15. avgust 2011
u37271
u37271
next.
15. avgust 2011
next
16. avgust 2011
še kšn next bom rablaa..;D
16. avgust 2011
next
16. avgust 2011
next
16. avgust 2011
Poslovila sm se od Katy & šla naprej po ulici do Alexa... Pot se je noro vleklaa... K sm prišla do urat so mi souze začele tečt po licih. Pozvonila sm. Čakala sm kr nekj časa. Hotla sm že odidt, pa sem se odločila da pozvonim še enkrat. K vratom je pršu Alex... K je vidu da jokam me je objeu. Poljubiuu me je na licee... Takrat sm sama u sebi rekla ŠIT! Jst tega človekaa resno ljubm. Nemorm rečt, da je konc... " Prid, greva u mojo sobo" je reku Alex...
( pogovor... J - Jst A - Alex )

A : Kaj je Avril?
J : Aleex...( sm jokalaaa)
A : Povej mi, prosm Avril...PoveJ mi.!
J : Alex...Nemorm gledat kako se objemaš z drugimi... Nemorm te gledat kako objemaš & otipavaš Sašoooo...( s5 sm se zjokalaa )
A : Avril... Alkohol dela svoje... Jst lubm samo tebe!
J : Zato sm pršla sm, da bi rekla, konc je, ampak nimam srca... Preveč te mam radaaa... Nemorm pa, če bi še tko radaa...
A : Avril! Kaj naj nardim da popravm napako?

Samo vrgla sm se mu u objem in poljubljala sva se do neskončnosti... Takrat sm vedela da sm njegova... Bila sm samo njegova & rad je imeu samo mene... Takrat sem bila srečnaa... Čez nekaj časa sem odšlaa. Domou sm prišla hitro... Bila sm nasmejana... Ura je bila 14.00! Čas za kosilo!
16. avgust 2011
next
16. avgust 2011
next!
16. avgust 2011
...
16. avgust 2011
u37271
u37271
next. !
16. avgust 2011
next?.!
16. avgust 2011
u40293
u40293
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
16. avgust 2011
Takoj ko sem prišla domou sm šla u sobo po telefon... Dobila sm sms...
" Kako je šlo? Katy...*" Kaj naj ji odpišem..?! Hm,... " Katy.! Še swa skupeei...iii* Najraje vaju mam...< 3 Tebe & alexaa.! AvriiŁ.Mwa.< 3!" oprauljeno. Zdj pa resno... Cajt za koosiŁooo! Pizzaa... K sm pojedla sm šla do Katy... Povedala sm ji use kar je mogla vedt... Katy je vredna zaupanja, zato mi je rekla naaj ji povem use... "Veš, da se mi je Saša s poljubi, ki jih je dajala Alexu le maščevala, ker sva bili jst & Saša učasih BFF & pol sm šla h tebi & postala tvoja BFF..(: !" Skratka pri Katy sm bla do 16.43... Potem sm laufala do šole, ker je meu Alex tm košarkaško tekmo. Tekma je bla zanimiva, use dokler ni nekdo spotakniu alexa & alex je nerodno padeu... Peljali so ka v bolnišnico, kjer so ugotovili da..., da ima zlomljeno roko! Lahko bi bilo huje, vendar mi je hudo zaanj... Ko sva odhajala iz bolnice sm se mu obesila za urat. Poljubila sva se... Ni trajalo dougo, ko je po naju prišla moja mama. Usedli smo se u auto & se odpeljali k nam. Tam nama je mama skuhala čaj & naju postregla s piškoti... Ko je Alex odšeu, sm šla u soobo & pogledala na telefon... Prejela sm 1 sms od Saše...
17. avgust 2011
neext..;D?
17. avgust 2011
u28341
u28341
neXt!
17. avgust 2011
next! < 33
17. avgust 2011
u57750
u57750
nextt