Forum
Zgodba je resnična in coment plis.!

Katiiaa je mlada najstnica s 14.leti. Všeč ji je sosedov fant Gapi. Osvaja ga po cele dneve in hodi tja na obisk. Saj tam živimo mi.! Gašper je naš bratranec, ki je na pučitncah. Kaatiaa prespi pr nm in ji dugaja.xD Gre k Gapijuu u sobo in ga gleda. (Gapi se namrreč preoblači). Katiaa zardi in le reče: A sm preueč usilivaa.? Sorči..?" Tedaj jo Gašper pogleda in jo povabi v posteljo. Katiaa gre k njemu in se malo pogovarjata.. Gašperju pa uide..

a nej nadaljujem

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. junij 2010

04. junij 2010

04. junij 2010
Pa coment plis..xD
04. junij 2010
bi spala z menoj.? Katja ni pripravlena, saj bo stara šele 15let.! in to jutri.! Vseeno privoli. Gapi je star 17let. To noč preživita skupaj. Katiaa ugotovi, da je šla na prvo izkušnjo. Ne zaveda se, da je Gapi prevaral že vrsto punc in da bo po vsej možnosti še danes... No, Katiiaa se preposti Tišini, ko spi z Gapijem. Z Polono pa v sobi razmišlava vse od skrbeh, kje je Katiaa. Greva v Gapijevo sobo, in jo vidiva skupaj. "Katiaa, kaj mi ti delaš.!?" reče Poll in odide. Jaz skomignem z rameni in grem. ČEZ 3TEDNE: Katiiaa je zelo čudna. Ima ogromne prsi in ooobnaša se zelo čudno. Zredila se je.. Katiaa pa Poll nekaj zaupa..
04. junij 2010
Nasiii!
04. junij 2010
nextttttttteeeeeejjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
04. junij 2010
u21780
u21780
¨Joj.... _U Moji Bf-jki pišeš Tamalaa Lovi..
05. junij 2010
"Veš, noseča sem.!" Poll utrpne in vzdihne, zardi , jo klofne in gre. Katiaa pove to še meni, a jaz se veselim...ČEZ 4TEDNE.. Katiaa opravi teste in izve, da ni noseča, saj je šlo le za neko bolezen, ki pa ni nosečnost. Le znaki so isti. Katiaa skače po lufti in se veseli. Pove Poll, ki pa je ne posluša. A ko sliši, da je bila le bolezen tudi ona poskoči. Objame Katiioo in se ji opraviči. " Vedela sem, da Gapii ni tak, Katiaaaaaaa." Katiaa se ne zmeni za besede in suho Poll uzigne. " Rada te imam, Poll.!" ji reče. ČEZ 2DNI... Katiaa je spet normalna in ni več debela. Ima končno kil pod 60. Veselje.°° Traja pa le dokler..
05. junij 2010
nextt.
09. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg