Forum
žινנσ!
ησ ηαѕℓσν ѕє мι z∂ι ρσνє υѕє!
тυкєנ тι ѕαмσ ρσνєš ѕνσנє ιмє, ℓαнкσ тυ∂ι ιzмιšℓנєησ ιη נѕт тι ηαριšєм кяαтєк ιмαgιηє z ηιαℓℓσм. тσ ηє вσ cєℓα zgσ∂вα αмραк вσ кσт єη ∂єℓ zgσ∂вє. ѕρяσтι вσм ∂єℓαℓα ѕєzηαм z ναšιмι ιмєηι, ∂α νєм zα кαтєяє мσяєм šє ηαριѕαт.

-----
тνσנє ιмє:
кяαנ, кנєя нσčєš, ∂α ѕє тσ ∂σgαנα:
-----
ησ тσ zgσяαנ ιzρσℓηєš ιη ρσšℓנєš. ткσ ∂α נѕт νєм тνσנє ιмє ιη кנє нσčєš ∂α ѕє тσ ∂σgαנα. ηα ∂αη вσм ηαριѕαℓα Ι-Э.

-Patricia <3
02. junij 2013
u124282
u124282
ime: Pia
ko prvič reče, da te ljubi, lahko se dogaja kjer kol
p.s.: nej bo romantično
02. junij 2013
Pia-vsi bodo romantični, razen če kera izrazi željo da ne
-grem zdej pisat
02. junij 2013
pia-jutri dobiš oprosti...
02. junij 2013
u124282
u124282
ja sej je vredu
02. junij 2013
ᴛᴠᴏᴊᴇ ɪᴍᴇ:Gaia
ᴋʀᴀᴊ, ᴋᴊᴇʀ ʜᴏčᴇš, ᴅᴀ sᴇ ᴛᴏ ᴅᴏɢᴀᴊᴀaris alpa London
03. junij 2013

Sediš na postelji in gledaš v stene polne posterjev. Preprosto še vedno ne verjameš da si pred tremi meseci spoznala Nialla Horana, fanta, katerega sanjaš že kar lepi dve leti. Vedno je bila tvoja želja da se zgodi prav to kar se je.
Po licu ti spolzi solza. Vedno, ko pomisliš, da je bil to le trenutek tvojega življenja in da te ne bo nikoli več videl, da te je pozabil postaneš žalostna. Že tri mesece, odkar sta se spoznala, ga ne vidiš. Prepričana si, da te je pozabil.
Na kar zaslišiš zvonec. Hitiš si brisati solze a te kar lijejo iz tebe. Na koncu se odločiš, da taka kot si, greš odpret vrata. Sama si doma in nihče drug ne more odpreti vrat. Ravno zdaj se ti mora to dogajati. Jezna si.
Globoko zajameš samo in se poskusiš umiriti. Primeš kljuko in jo porineš navzdol. Počasi pogledaš, kdo je najdel ravno ta trenutek čas, da pride k tebi.
Ko zagledaš osebo pred vrati, se ti zvrti v glavi. Preklete misli!
Pred vrati je stal on! Ja, Niall Horan. Nisi verjela svojim očem. Skočiš mu v objem in on se zasmeje.
»Pridi hitro, presenečenje imam zate Pia.« ti reče. Spet po treh mesecih slišiš njegov glas.
»Se lahko samo malo uredim?« vprašaš on pa pokima.«Počakaj me v sobi.«
***čez 30 minut***
»Sem ti že povedala, da je tukaj prekrasno?« ga vpraša, ko noge namakata v prelepo jezero v katerem se vidi odsev sonca. Niall odkima in ti rečeš:«Prekrasno je.«
Niall se nasmehne in te povleče iz vode naravnost v naročje. Vprašljivo ga pogledaš. Nasmehne se in reče: »Rad bi ti povedal, to kar ti hočem že tri mesece.« presenečeno ga pogledaš.
»Pia…….am jaz…..« začne nekaj jecljati a se ustavi. »Ah, nima smisla, ne čutiš enako.« povesi glavo.
»Niall, povej.« strogo rečeš.
»…………Pia, jaz te ljubim!« končno izdavi iz sebe.
»Resno Niall?« Niall pokima in zardi. Primeš ga za glavo in rečeš: »Jaz tudi tebe!«
Niall povzdigne glavo in se ti približa. Zapreš oči in se prepustiš užitku.
*z Niallom sta postala srečen par. Ustvarila sta si družina in skupaj ste bili za vedno!*
upam, da je uredu
03. junij 2013
u124282
u124282
jeeej, full je mi je všeč,......hwalla
03. junij 2013
ON€ DIR€CTION-dobiš jutri ker zdej nimam časa oprosti
03. junij 2013
ON€ DIR€CTION-res mi je žou da ti že zdavnaj nism napisala ampak me šola ubija pa še nekej nism razpoložena za pisanje...oblubm,da dobiš najkasnej v pon, ker me čez vikend ni!
1ooooooooooooooox oprosti in upam, da neboš obupala!
06. junij 2013
u173635
u173635
ime:layla
kraj:london
napiš trenutek ko ti pove svoja čustva
28. januar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg