Forum
Živijo sem Katty!Stara sem 18 let.Živim v Irski.Nekoč sem imela fanta...ne dobesedno bil je moj BFF.Vse sem mu lahko zaupala od ljubezni in do tega da sem se naučila speči palačinke.uglaunem skupaj sva preživljala najbolše trenutke v življenju...postal je slaven in nekako pozabil name tako sem ostala brez prijateljev. S časom sem se sprijaznila s tem a sem vseeno vsak dan mislila nanj.Bil je prisrčen ,prijazen in zabaven prijatelj oz. edini.Odšla sem v sredno šolo in spoznala nove ljudi.Tudi spoprijateljila sem se z novimi sošolkami a ni bilo enako.Vse so bile obrekljive in so se do fantov vedle kot da so njihove boginje.Tega nisem prenesla!Začela sem se družiti s fanti....ampak....me niso sprejeli v svojo družbo.Govorili so:"Ka nam bo baba kle mislim tk ko da nam ne težijo že dovol!?"Tako sem obtičala sama med odmori.Vedno sem mislila samo na mojega BFF.Bil je…
14. avgust 2013
u146542
u146542
next
14. avgust 2013
NEXTAM....
Bil je Niall Horan.Če bi bil v tistih trenutkih z mano bi me potolažil in razveselil.Ko sem odhajala peš iz šole domov sem slišala njegov glas.Obrnila sem se in pričakovala njega….a edino kar sem slišala in videla je bil velik TV zaslon na katerem je bila 1D skupina v kateri je Niall.Ko sem prišla domov sem preverila če je v nabiralniku kaj pošte….a v nabiralniku ni bilo nič…To sem počela vse do svojega rojstnega dneva.Takrat sem v nabiralniku našla cel kup pošte,seveda same voščilnice sorodnikov a nad eno sem bila zelo presenečena.Bila je malo večja,v njej je bilo pismo in še ena kuverta.Najprej sem prebrala pismo:
Hej Katty!!
Najprej vse najboljše! Pogrešam te in najine pogovore.Vsak dan mislim na tebe,waaa resno najraj bi prišu domov ,te objel in ti v živo voščil …Trenutno sem v Londonu in skupaj z Harry-em,Zayn-om,Liam-om in Louis-om se zabavamo a ti manjkaš.Ko ti bo dolgčas ali pa bo kaj narobe me pokliči na to številko: 785-234-768 vedno ti bom na razpolago tudi če bo na sredi intervjuva.Torej mislim da si že opazila da je v kuverti še ena manjša kuverta.Notri je tvoje rojstnodnevno darilo!Lepo praznuj!
rad te mam in te pogrešam,
Tvoj Niall!
_______________________________________-
KO BOJO 3 NEXTI DAM NAPREJ
14. avgust 2013
u146542
u146542
next
14. avgust 2013
next
14. avgust 2013
next pa mas tri nexte hehe.
prosim cimprej next
14. avgust 2013
Nexttttttttttttttttttt
14. avgust 2013
u145428
u145428
neeeeeeeeeext
20. avgust 2013
Neext!! + nova bralka
20. avgust 2013
neeeeext plooooosiiiiiim. ciiiiim preeeeej.
22. avgust 2013
neeeeeeeeeextr
22. november 2014
Next
23. november 2014
u190212
u190212
Next!!!!!
01. marec 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg