Forum
Živjo sem Stacey !Stara sem 17 let .Živim na podeželju v kar veliki hiši.Imam 2 leti starejšega brata Leona,enega muca Pikeca ,psa in nekaj akvarijskih rib.Moje življenje je običajno...oz. sem običajna najstnica.
Tukaj vam bom povedala svojo zgodbo ki se mi je zgodila pred nekaj tedni.
Bil je večer in šla sem spat.kar nekaj časa sem poskusila zaspati a nisem mogla,torej sem v roke vzela telefon in si začela pisati z mojo prijateljico Cathrine.Ko je bila ura že1 zjutraj je rekla da mora iti spat.Kmalu za tem pa sem na facebooku videla status ne direction so v Sloveniji OMG OMG!!.
Seveda poslušam 1D kdo jih pa ne?Ampak nisem neka nora fanica.Bila sem tudi vesela da so tukaj ampak sem si mislila:''saj so zagotovo v Ljubljani navsezadnje je to glavno mesto...''.Kar naenkrat sem padla v globok spanec............ko je zazvonil hišni zvonec......
u117133
u117133
neeeeeeeeeeeeeext
31. marec 2013
neeeeeext :3
31. marec 2013
NEXT!
Ko je zazvonil hišni zvonec.Ker sem imela sobo zelo blizu vrat me je zvonec zelo prestrašil,v hipu sem bila budna.Odhitela sem v kopalnico ,pri tem pa pustila ugasnjene vse luči.(to vedno naredim konevem kdo stoji pred vrati.)Imela sem čisto solzne oči,zato sem videla malo zamegljeno.
torej počasi sem odgrnila zavesa na oknu in pogledala venj in videla nekaj fantov in deklet.Mislila sem da smo se dogovorili za kakšno zabavo ali kaj podobnega.Jaz pa sem spet pozabila....kot se je že zgodilo.Hitro sem odhitela nazaj v sobo in si razdrla kitke in se počesala.Nato pa sem odšla do vhodnih vrat in jih odprla .Še vedno sem imela solzne oči ampak ko sem pogledala fanta pred mano sem vedela da to niso moji prijatelji.Pomenila sem si oči in še enkrat pogledala,takrat mi je zastal dih.Videla sem 5 fantov in 3 punce.pred mojimi vrati.Bila sem vsa iz sebe saj sem vedela kdo so.Pred mano so namreč stali:Louis Tomlinson,Harry Styles,Liam Payne,Niall Horan,Zayn Malik....nato pa še punce:Louisova punca Eleanor,Liamova punca Danielle in Zaynova punca Perrie,ki je tudi članica skupine Little mix.
V hipu sem začutila potrebo po kričanju a namesto tega sem zazehal....nerodno:/
Vsi so me pozdravili.Harry pa je nadaljeval:"hej mislim da veš kdo smo ane?Dobro tuki smo zaradi tebe ...aja pa sori ker smo te zbudli...no pač mamo enga prijatla ,ki si mu zelooo všeč...on misli da si ti tu njemu..."."ok ok mislim da je dojela!",ga je prekinil Niall.Liam je iz žepa vzel listek na njem pa je bila.............
u117133
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
31. marec 2013
še vsaj 2 nexta
31. marec 2013
neeeeeeeeeeext ful fajna :3
31. marec 2013
next!
31. marec 2013
u117133
u117133
napiši že neeeeeeeext!!
31. marec 2013
zdle morm dol tk da bom verjetno pol
31. marec 2013
u90139
u90139
u126515
u126515
next
31. marec 2013
u121935
u121935
nxt
31. marec 2013
NEXTAM!
Niall je zajeclal:"ne,ne,n-e.... smemo ti povedati"Pri tem pa so se drugi smejali.Louis je nadaljeval:"Jutri mu pošli sporočilo ni važno kaj samo nekaj mu pošlji da bo vedel kakšna je tvoja številka.Nato ti bo napisal kam bi rad šel na zmenek....ampak....za VSE to lahko poveš le eni prijateljici ki bi ji zaupala svoje življenje in svojim staršem.In ja tudi zraven ne sme biti nikogar.Torej?Smo dogovorjeni?"."Seveda ampak a jim lahko povem kje bom?"sem rekla.
"ja lahko da jih nebo skrbelo.",je rekel Liam.Nato pa sem vesela pokimala v znak da je dobro.Ko so rekli da bodo morali oditi sem jih vprašala:"počakajte!Ali vas bom še kdaj videla?"Zayn se je zadrl:"ja DD!" Drugi pa so se ob tem smejali.Le Niall je zardel.
Ko so odšli sem zaklenila vrata i se uščipnila v roko da bi se prepričala da je res ali pa sem samo sanjala.Ampak to niso bile sanje prav zares se je to zgodilo.Ulegla sem se nazaj v posteljo listek pa skrbno pospravila v moj skrivni kotiček.
Ko sem se zjutraj zbudila sem listek vzela v roke in telefonsko številko vtipkala v telefon.Poslala sem sporočilo.Na njem je pisalo:

Hej !
Sem Stacey…tvoji prijatelji so mi dali to telefonsko in mi naročili naj ti pošljem sporočilo…

Kmalu za tem pa sem dobila sporočilo.......
u90139
u90139
next!
31. marec 2013
u117133
u117133
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
31. marec 2013
next
31. marec 2013
next
31. marec 2013
u126443
u126443
jᴀ ɴσν σɴᴇ ᴅıʀᴇcтıσɴ ғᴀɴ─ғıc. вı ρʀσsıʟᴀ šᴇ ρσɢʟᴇᴅᴀš? *.* čᴇ ıмᴀš ʀᴀᴅᴀ тᴇмᴀčɴᴇ sтνᴀʀı,ρσтᴇм κʟıκɴı ɴᴀ ʟıɴκ.
z ρᴇтʀσ тı вσνᴇ нνᴀʟᴇžɴᴇ : http://www.igre123.com/forum/tema/when-the-fact-djon-t-want-djon-t-count-for-them.../52980/
31. marec 2013
neeext (:
31. marec 2013
u126515
u126515
neeeeext
31. marec 2013
nekšttt
31. marec 2013
NEXTAM...
Bi šla v kino gledat en fajn film?Če si za potem se dobiva pred kinom ob 19.00 uri;D
ok?

Ko sem ga prebrala sem takoj odpisala da sem za.Saj vem tipa sploh nisem poznala ampak saj mu lahko dam priložnost poleg tega pa so mi moji idoli dali njegovo številko.Gotovo je ta fant prava faca!
Torej bilo je dogovorjeno v soboto ob 19.00 uri pred kinom.Zelo sem se veselila in Cathrine tudi takoj obvestila o tem.Odločila sem se da bom oblečena običajno.Torej:
-kavbojke
-majico
-najlepši pulover
in seveda svoj najljubši plašč!
Bil je četrtek in z skrivnostnim fantov sem si pisala skoraj cele dneve.Le včasih je rekel da ga 2-3 ure nebo,ker je imel druge obveznosti.bil je zelo zabaven in komaj sem čakala soboto.
Tako je minil še petek.Čeprav pri pouku skoraj nič nisem sledila in sem opazovala le uro se učitelji zato niso nič kaj zmenili....Torej to je petek zvečer!
Odšla sem spat zeloo zgodaj saj sem hotela da noč hitro mine a nisem mogla spati.V tistem trenutku sem dobila sms....od fanta...,ki nevem kdo je haha.Bilo je zeloo lepo pisalo je:
Ne morem spati skos mislim na tebe in na tvoje oči,tvoje lepe modre oči<3
Komaj čakam na ju3 da te spet vidim!
...................................................
Aww tudi on ni mogel spati...tako sva si pisala pozno v noč in ta je presenetljivo hitro minila.Zjutraj me je zbudil hišni zvonec.Tokrat je bila Cathrine!Prišla je da sva se pogovorile o vsem.Ura je bila že 17.00 zato sem se začela oblačiti,si naredila pričesko...Nisem mogla verjeti da bom čez 2 uri spoznala skrivnostnega fanta!
Ko sem bila pripravljena sem Cathrine pospremila domov,nato pa sem se odpravila do kina.Bila je kar dolga pot...a sem imela še kar nekaj časa.
Ko sem prispela sem počakala pred vhodom.Potem pa je do mene prišel fant s kapuco na glavi.Gledal je dol in rekel ,da bo kapuco snel v kinu.Bila sem malo neučakana.Saj ga še vedno nisem poznala.Odpeljal me je v kino,kupil vstopnici in 2 ogromni pokovki.
V kinu sem mu rekla naj se razkrije ta pa je le gledal naprej.Začel se je film.Zastal mi je dih....bil je filem o meni takrat je fant slekel kapuco oz. se je razkril in .....
31. marec 2013
u117133
u117133
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext stavim da bo Niall!!
31. marec 2013
haha ja dd
drgač pa jutr nextam ;D
31. marec 2013
nekštii
31. marec 2013
u102390
u102390
Neeeeeeexti
Niall bo !
Neeeeeeeeeeeeeeeeexti
+ nova bralka
31. marec 2013
u126515
u126515
Neeeexti dej hitr napiš
01. april 2013
u90139
u90139
next!!!
01. april 2013
NEXTAM..
Nisem vedela kaj mi je,in nisem mogla odgovoriti ,zardela sem.Niall me je gedal v oči jaz pa njega.Ko pa sem se končno zbrala sem rekla :"Niall ti si Niall!Itak da nisem jezna....zakaj bi ila ti sii žeod nekdaj moja skrivna ljubezen a sem mislila da lahko o tem le sanjam...."ker nisem hotela utihniti se mi je Niall približal in me poljubil.Začutila sem metuljčke v trebuhu.Občutek je bil enkraten.Po poljubu pa mi je Niall rekel da si moram ogledati film.Seveda sem ga v njem je bila pesem ki je še nikoli nisem slišala.Vprašala sem ga kako je naslov.On pa je rekel:"Stacey...takšen je naslov.Napisal sem ti pesem saj takšno lepo dekle potrebuje svojo pesem"
Awww pesem je napisal zame!
Po koncu filma sva se pogovarjala:
N-Niall
J-js
N- in?kako se ti je zdelo?
J-lepo....to je najlepša stvar ki j je kdorkoli,kdajkoli storil zame.
N-haha.Stacey nekaj ti moram povedati...........ljubim te.Prvič sem te videl ko sem se z avtom peljal mimo tebe ,že skoraj leto dni nazaj in zaljubil sem se v tvoje lepe oči...in od takrat te iščem zadnič pa sem te lče našel na twitterju.Potem pa sem se odločil da pridem v slovenijo in ti povem kako čutim.
S-Niall tudi jaz tebe ljubim.
........................................
Potem pa me je objel in poljubil.Ko sva prišla iz kina je bilo vse prazno,in bila je trda tema.Niall mi je rekel da me bo pospremil domov js pa nisem nič ugovarjala ker me je bilo strah teme.Hodila sva po pločniku,takrat pa mi je na misel priletelo vprašanje...........................
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg