Forum
Ok tuki bom jaz pisala zgodbo ki bo o Niallu in ostalih članou 1D.
No ok začela bom)

Ime mi je Kristen stara pa sem 17 let. Bil je 3.maj moj najljubši mesec v letu saj imava z mojo bff na isti dan rojstni dan 7.maja komi čakam*-* sam še 5dniii.Jutri gresta mami in ati na potovanje in ju nebo 1leto jes jes jess.Ura je bla 6ko sn se zbudila hitro sn se oblekla takole

.Na obraz sn si dala ajlajner in pa maskaro saj nemaram veliko make upaHitro sn odsla v solo in tam zagledala svoje bff Tino Laro in pa Karmen.Odšle smo k pouku in se skos zajbavale.Bil je čas malice zato smo hitro odšle saj smo bile sestradane ugh bil je sendvič in pa sok nisn ljubiteljica sendvičeu ampak ok haha.Jehu blo je konc šole odšla sn domou in odšla na računalnik seveda na Twiter če so fantje kaj objavili ojoj zagledala sn da je Louis zbolel bogi revčekNo ja nisn vam še predstavla Lara obožuje Zayna*-* Karmen obožuje Louisa in Tina pa Liama in Harrya. Jaz pa seveda Nialla tak je top<33.Bila je že skoraj noč spomnila sn se ta danes ponoči mama in oče gresta na potovanje poslovila sn se od njiju in odšla spat preden sn odšla spat sta mi dala darilo ker nebosta mi mogla poslat nevem zakaj:''D ovitek je biu od 1D nisn ga hotla raztrgati ampak sn ga morala-.-'' Notri je bila ogrlica z napisom Niall takoj sn jo dala gor in pa 5vstopnic za 1D koncert v Londonu aja potem pa sn opazila še neke ključe čudno se mi je zdelo kaj ključi povedala sta mi da sta mi kupila hišo v Londonu KAJ V LONDPNU?!?!?! Tam živijo moji idoli omfg padla sn v nezavest potem sta me oče in mam spet zbudila rekla sta da lahko vzamem sabo še svoje prijateljice...RABIM USAJ DVA ALI TRI NEXTE TNX MNENJA? napiši next ty<33
15. december 2014
u183254
u183254
NEXT
15. december 2014
neeeeeext
perfekten začetek
15. december 2014
Ty ampak rabim res usaj še en next :/ dajta oglaševat plis
15. december 2014
ok
15. december 2014
ty
15. december 2014
next
15. december 2014
Ok nextam))

Bila sn presrečna da bom lahko uzela sabo svoje frendice saj mi pomeniiju use odhajamo drugi teden Starsa pa sta mi povedala da imasta se karte in sta z ostalimi starsi use uredila Odsla sn pozno spat ampak bolje pozno kot nikoli Ahh zjutraj je bila hiša prazna preveč aja nisem vam še dala slik

NAŠA HIŠA

TO JE MOJA SOBA SAMO DA JE VSA POLEPLJENA Z POSTERJI 1D IN JE BELE BARVE
Zjutraj sn se zbudila hitro nekaj oblekla in takoj tekla na postajo k frendicam in jim povedala veselo novico začele so se dreti da so me kar ušesa bolela haha no odšle smo v šolo ta dan je hitro minil.Lara Karmen in Tina so prišle k meni prespat to tistega sneva kko gremo v London samo da so odpšle si spakirati stvari jaz sn imela tri kolcke ostale 2.Poslušale smo 1D dokler nismo vse zaspale glasba pa se je sama ugasnila.Bil je 7. maj Karmijn in moj rojstni dan med nočjo sn se zbudila in odšla v kuhinjo na twitter ter videla objavo Vse najbolše Kristen in Karmen od useh 1D zakričala sn a pritekla je samo Karmen Pogledala je objavo in se začela dreti hvala bogu se ni noben zbudo.Seveda je bilo jutro in Karmen sem čestitala ona pa meni Lara in Tina sta se zbudili in rekli naj greva v dnevno sobo naredili sta nama presenečenje za najin 18 rd bili sva zelo veseli bila je sobota in povabili sva še druge prijatelje na zabavo bolj ko ne Directionerje (fene) skos smo poslušali 1D potem pa so začeli odhajati me pa smo začele pospravljati.Utrudile smo se in odšle spat.Bila je nedelja ura je bila 13:00 .. ČAKAJ KOLIKO 13?! Hitro sem nekaj naredila nekaj za pod zob.Zbudile so se in pogledale na koledar rekle so mi da čez 2 dni odplujemo na London ahh kako sn ratala nestrpna.Odšle smo na sprehod v park mele smo svoje glupe fore like always res imele smo se najbolš.Tina in Lara sta rekli da sta šli malo na Twitter in spet zagledali objavo od 1D tokrat jo je napisal Harry Tina se je topila zraven zaradi njega haha Rekel je da 1 leto negrejo nic na turnejo saj imajo odmor kar celo leto.Bile smo presrečne ssak je napisal da bojo samo v Londonu v svojem domačem kraju use smo odplavale z mislimi nekam drugam.Temnilo se je zato smo šle domov saj smo si pripravile za šolo in se učile.Nisem in nisem mogla zaspati.Potem pa sn kar na enkrat dobila sms bila je neka čudna številka napisal mi: N- neznanec J-jaz

N: Hej
J: Hej..Kdo si?
N: Neki pevc.Mislim da me kar dobro poznaš...
J: Aha in kateri pevc si?
N: Ne začni upiti prosim...
J: Saj neboš slišal:''D
N: Niall iz 1D..
J: OMFG Ali sanjam?!
N: Ne Kristen ne sanjaš...
J: Kako si dobil mojo telefonsko številko?
N: Tvoja mama in oče sta mi jo dala ker se nekako poznata z Paulom saj to veš...(paul je njihou menedžer)
J: Moje sanje so se uresničile ljubim starše..
N: Kristen...khm... Amm ti si meni zelo zelo ušeč bi bila moja punca?
J: NIALL ŠE UPRAŠAŠ SEVEDA!Imam presenećenje zate
N: Kakšno??<3
J: Čez en dan pridem v London..
N: KRISTEN ME TI ZAJBAVAŠ?!RESNO OJOJ MENI SE SANJE URESNIČUJEJO KOMAJ ČAKAM DA TE VIDIM
J: Jaa Oprosti Niall morem iti saj veš šolo imam
N: Seveda razumem.. Nočko ly<3
J: Nočko:* Lym
Bil je dan in odšle smo v šolo učiteljici smo povedale da gremo živeti v London in zapiščamo šolo prijatelji in sošolci so se poslovili učiteljica pa je rekla da lahko kar gremo se pripravit in se spočit saj gremo ob 18ih na letalo... NEXT? MNENJAAA HVALA
15. december 2014

15. december 2014
wow coooooooooooollllll 1000000000000000-krat moja sestra ima 7 maja rojstni dan in tina ji je ime. das plis slike tvojih prijateljic
16. december 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
perfektno pišeš
16. december 2014

TO SN JAZ

TO JE LARA

TO JE TINA

TO PA JE KARMEN
16. december 2014
lepo
16. december 2014
Hvala...<3Nadaljjem zgodbo?

JAA ITAAK
NE KR JE BREZVEZE
16. december 2014
nadaljuj!!!!!!!!!!!!!
16. december 2014
Ok nadaljujem potem kergrem neke na Twitter pa se jest pa naloga tak da pol #havefun
16. december 2014
ok ampk res
16. december 2014
ja itaak
16. december 2014
Ne da se mi več čakat na next pa čeprou sm tozgodbo prebrala šele včeri zvečer. PLISSSSSSSSSSSSS NNNEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTT!!!!!!!!!
16. december 2014
Next napisem neke čez šest ker morm it u Lj-.- pa se stusirat se morm tak da #sorry oblubm da bo full doug next next pa bo na zelje Lara69 in pa Tije ki nima iger byee #havefun
16. december 2014
kaj meene
16. december 2014
u183254
u183254
NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TAKOJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHABHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
16. december 2014
NEEEEXXXXXTTTT!!!!!!!! DEJ POHIT MAL NOOOOOOO"!!!!!!!
16. december 2014
Ok NEXTAM

Ura je bila pet ko sn se zbudila po pomoti sn zbudila use punce ups haha no ja preen smo sle na letalisce sem poklicala Nialla.. N-NIALL J-JAZ
J: HEJ
N:KDO SI TII???
J: TVOJA PUNCA POSLAL SI MI SMS UCERI
N: AJA TISTO UCERI JE BLA POMOTA SORI...
J: AHA IN OD KJE MAS MOJO FONSKO?
N: TVOJ SOSOLC SN....
J: NAJ UGIBAMM...MARKO?-.-''
N:JA...
J: ZAKA SI POL NAPISO DA SI NIALL?
N: KER SN HOTU BOL PUNCO DOBT
J: WTF KUP SI LAJF TAK NEA BOS PUNCE DOBO RES ADIJO PAMET KA PA KO SE BOTA VIDLA AA PA SE PO GLASU SE NEA VIDI.. A SPLOH VES CE JE DIRECTIONERKA? EH DAJ ADIJO NEA SE MI LUBI U BUDALAMI UKVARTJATADIJO-.-^^
N: ADIJO
No bil je cas ko smo se odpravile oblekla sn se priblizno tako..saj v Londonu je blo toplo

Ja bile smo ze na letalu zelo sn bila nestrpnaa*-* Minile so 3 ure in smo koooncno prislee jupii ulico sn vedla in hiso bila je zelo lepa taka:

BILA MI JE ZLOOO USEC PUNCAM PA TUDI raspakirale smo in se namestile usaka v svojo sobo bilo mi je dougčas zato sn se sla sprostit po parku in poslusala zraven glasbo usedla sn se na klopce in potem je prissedel neki moški... Začudila sn se kdo bi biu rekla sn mu HEJ KDO SI? odgovoril pa mi je POZDRAVLJENA... TOLE TE BO PRESENETILO samo ne začni upiti je rekell...REKLA SN OK ...No jaz sn Niall.. Okej zastal mi je dih in nkaj casa nisn dihala ampak zadrla se nisn to je vazno haah... rekla sn OJOJ NIALL TI SI OHH O MOJE SANJE SANJAM KAJNE? ne KRISTEN NE SANJAS Ok rekla sn da sn Directionerka in to mu je bilo zeo ušeč.. Dau mi je svojo telefosnko jaz pa njemu svojo...Ko sn prisla nazaj domou so me punce sprasevale kaj sn tako omehčana in mirna ter tiha rekla sn da sn srecala Nialla niso mi verjele a potem sn jim pokazala sliko ko sva se slikala so verjele potem pa sn se dodala da imam njegovo telefonsko so me use prosile za druge fantovske telefonske lara od zayna karmen od louisa in tina od liama haha no zvecer sn naredila picine žepke njami moja najljubša jed hihi po vecerji smo z puncami sle gledat film This is us sredi filma sem dobila sms od Nialla seveda. N-NIALL J-JAZ
N-HEJ
J-HEYY
N-KKO SI
J-ZARADI TEBE PRFEKTNO
N- LEPO TO LEPO
J- IN KAJ DELAS
N-Z LIAMOM MORAM GLEDATI RISANKO NEMO KAKO JE LAHKO TAKO OTROCJI SRAM ME JE-.-^^
J-HAHAHAH
N-JA VEM SMESNO HAHA KAJ PA POCNES TI?
J- GLEDAM FILM THIS IS US *-*Z FRENDICAMI
N-PRIJATELJICE IMAS TUDI Z SABO V LONDONU?
J-JAA AJA RADE BI SPOZNALE DRUGE ČLANE 1D IN PA SEVEDA TEBE
N- SEVEDA JUTRI PRIDITE V PARK OB 13:00
J- OKEJ ZMENJENO KOMAJ ČAKAM)
N- JAZ TUDI..
J- SORI MORAM ITI PUNCE TEŽIJO DA MOREM GLEDAT FILM AMPAK VEM ZE USE NA PAMET AHAHHA
N-OKEJ HAHA LEPO TO NOČKO<3

OMFG a jaz sanjam mi je Niall Horan napisal srčkaaa oo topim se ahha.No puncam sm povedala da bodo jutri spoznale use člane 1D... Začele so upiti haha zdaj vidim kko je 1D ko fenice upijejo haha smilijo se mi hah bilo je konec gilma zato smo odšle spat ura je bila okoliko 23o nisem kmalu zaspala ampak sn se trudia... Ko sn se zbudila je bila ura 10:00 ostale punce so bile budne vse so bile že nestrpne aja saj res spomnila sn se da se ob 13.00 dobimo v parku juhu namazala sn si nuttelo in odsla na svoj komp ko sn odsla na Twitter sn imela 1300 prošen za prijatelstvo oojoj zaka zaj to aha bilo mi je jasno sla sn na Niallou profil in tam videla objavo: VČERAJ SN V PARKU ZAGLEDAL PUNCO PO IMENU KRISTEN ZELO JE LEPA IN PA PRIJAZNA KOMAJ ČAKAM DA SE SPET VIDIVA
ojoj to mi je tako eliko pomenilo da sn se kar jokala hah.. ojoj opazila sn da je bila ura 12:30 puncam sn rekla naj se oblecejo in zrihtajo haha jaz sn se oblekla priblizno tako

Tina je bila priblizno tako

Lara priblizno tako

in pa Karmen tako (use so se zrihtale za svoje fante hahaha)
Odsle smo v park in fante so ze bili tam pozdravili smo se in fante so nam rekli da smo udobite hah zardele smo kot kuhan paradajz hahaha no povabili so nas na sladoled rekli so naj povemo kaj o sebi use na enkrat smo rekle DIRECTIONERKE SMO OBOŽUJEMO VAS! fantje so bili navdušeni hhh izmenjali smo si telefonske Lara je Zayna neprestanoi gledala mene je bilo sram ahah No Kakor sn gledala Louisa je louis nonstop gledal Karmen ona pa njega tako kjut bi bla skup Harry je ves cas gledal Tino Tina pa ves cas Liama jaz pa seveda Nialla neki trenutek sem ga pogledala in on je mene pogledal nazaj naredil mi je tisti kjut obraz haha...No vecerilo se je zato smo odsle domou se prej pa so fantje rekli da nas bodo pospremili nam je blo to ok.prisli smo do nasega stanovanja.Povabile smo jih naprej prisli so in rekli da imamo zelo lepo hiso.Jaz sem Niallu rekla naj gre nekaj z mano u mojo sobbo saj sn mu hotela nekaj povedati...Odšel je za mano ker pa jaz že dolgo nisem bila sem dehidrirala in padla v nezavest Niall je zavpil in rekel naj nekdo prinese vodo ker pa so usi bli tako zaljubljeni drug v drugega niso slisali zato je moral Niall iiti ponj sam hitro mii je dal umetno dihanje potem pa sn se zbudila in mi dal kozarec vode odnesel me je v mojo sobo ... Tam sem se še bolj prebudila in vprašala kaj se je zgodilo Niall pa mi je use povedall...Jaz sn mu morala povedati zacela sn tako Niall jaz bi ti rada nekaj povedala...Saj veš da si moj najljubšiiz vaše skupine kajne... on je odgovoril seveda Kristen.. no ti si meni zelo ušeč oz. te ljubim prosim nea mi zameri..Niall pa je odgovoril Kristen ti to meni resno...Jaz sn ti tudi hotl povvedati da si mi ti ušeč...Bi bila moja punca? jaz: Niall še uprašaš SEVEDA sploh še nisem do konca povedala že me je prekinil z poljubom..Ima tako mehke ustnice*-*ojoj ulekla sn se na posteljo in se začela slačit rekla sn Niallu Niall ne tu hah Niall je naredil tisti kjut obrazek in se nisn morala upreti zaklenila sn vrata in v njegovem žepu sn začutila kondom nataknil si ga je in nežno prodrl vame morm priznati malo je bolelo ampak ko sva prišla do vrhunca oo Niall je najbolši pri tem hihi..No nehela sva jaz sn se še preoblekla z pižamo mogla sem sneti modrček zato sn Niallu rekla naj se obrne stran rekel je a daj no in spet naredil luškan obraz a tokrat mu nisn nasedla hahazanalašć sn rekla Niall mi pomagaš otpeti in ga malo podražila objeu me je okrog pasu aww imela sn približno tako pižamo

odšla sva dol in povedala ostalim da sva skupaj usi so rekli to že vemo slišalo se vaju je do sredi Londona haha no kaj pa vi golobčki sn rekla haha.......... OK TOLE JE BIL KR DOST DOUG NEXT.......PLIS NAPISTE MNENJA IN NEXT TY UPAM DA VAM JE UŠEČ HIHI
16. december 2014
Zlomje cool! Nadaljuj še dons če lah!
16. december 2014
NNNNNEEEEEEEEEXXXXXXXXXXTTTTTTTTT IN TO ŠE DONS PLIIIIS!!!!!!!!!
16. december 2014
Next
17. december 2014
neeeeeeeeeeeeeeeext. perfektno pišeš
17. december 2014
Next bo mogoče ob sedmih ali kasneje ali prej ker imam jutri govorni nastop in se morqam učit:/
17. december 2014
zlo coolll takoj next!!!!
17. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg