Forum
Hey, sem Aurora Westen. Kličejo me Ari, čeprav je tako ime mojemu bratu. Moji najboljši prijateljici je ime Nika (o njej piše valika), toda o njej boste izvedeli kasneje. Večino svojega življenja se delam, da sem pogumna. No, saj sem, a ne tako zelo. Vsi misliljo, da sem bolj fantovska, čeprav to ni čisto res. Ponavadi sem zelo zaposlena, saj imam dramski, pevske vaje, karate in mečevanje; moj urnik je zelo natrpan. A vseeno najdem čas, da se posvetim svoji najboljši prijateljici, za kar mi je kdaj kar žal. Še posebej zaradi tega, kar se je zgodilo...
Zastokala sem. "Tvoja sestrica je čisto cute, ampak, da je pozabila pižamo? In zakaj jo morava midve odnesti. Sredi noči je. Sem mislila, da bova delali kaj bolj zanimivega." "Mama mi je ukazala," je odvrnila Nika. "Ta potka je tako ozka..." sem še kar stokala. Pred nama se je odprla jasa in z njo širša potka. Oddahnila sem se. "Saj komaj kaj vidim, daj mi svetilko," sem rekla in Niki svetilko iztrgala iz rok...

A nextamo??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. avgust 2011
next
16. avgust 2011
u36191
u36191
Heeey, sem Nika Smith,Moja najbolša prijatelica je Aurora, drugače je pa kličemo Ari..Nje lahko vse zaupam!Vedno ko sma skupaj se ves čas smejima in se imama včasih tako dobro da nočema domov!..Včasih se tudi skregama in mi je žal da sem z nje prijatelicA! toda vedno se pobotama..
Vsi v šoli mislijo da sem sramežljiva in tiha, toda s časoma bodo videli da nisem več tako sramežljiva in tiha kot pa sem bila!!
Aja, in moji krožki soevske,gimnastika,nogomet!
.........Ari mi je iztrgala svetilko iz rok, zmeraj bol me je bilo starh, nisem vedela če je bila pametna ideja da nesema midve z Ari pižamo Luciji(sestrica)..
Bolj ko sma se približevale kraja kjer kampirajo bolj me je bilo starh.....

JZ (nika)

16. avgust 2011
u36191
u36191
Lucija:

16. avgust 2011
u36191
u36191
aja pa stara sm 15
16. avgust 2011
u36191
u36191
KAK NEXT?!
16. avgust 2011
next!
17. avgust 2011
u36191
u36191
Še kak next?
še 2 nexta!
17. avgust 2011
jas pole nextam???
17. avgust 2011
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSMYTNHgKQ6Ujn6FuvfnwuIGGLvc6Chj_z1NEK7vPEWf9xqkDJgwg
17. avgust 2011
valika loh daš ti gor sliko od Aurore, k meni nek neče.... -.-"
17. avgust 2011
http://www.google.si/imgres?q=guys&hl=sl&biw=1680&bih=799&gbv=2&tbm=isch&tbnid=9E9OoEqkridM:&imgrefurl=http://piclund.com/summer-haircuts-for-guys.html&docid=x97DzTW2bxZfsM&w=400&h=500&ei=ceVLTpK1PIXOswa_q7GpBw&zoom=1&iact=hc&vpx=929&vpy=371&dur=8924&hovh=251&hovw=201&tx=99&ty=198&page=2&tbnh=146&tbnw=119&start=37&ndsp=33&ved=1t:429,r:4,7
Ari
17. avgust 2011
next
17. avgust 2011
u36191
u36191
okej
17. avgust 2011
u36191
u36191
aja pa mni tud ne gre gr dat!
17. avgust 2011
ohh -.-"
18. avgust 2011
Nekaj je bilo narobe. To sem čutila. Počasi sva stopali naprej. "Za tem ovinkom," me je obvvestila Nika. V grlu se mi je naredil cmok. "Imaš tudi ti..." sem začela. "Oh, ja." je odvrnila. Ovinek so zakrivala drevesa. Nenadoma je tišino pretrgal rezek krik. Začela sem teči, a sem kamlu ugotovila, da me noge nesejo v napačno smer. Prav tako Niko. Ustavila sem se ravno pred drevesi. S hrbtom sem se naslonila naeno od debel in se obrnila. Šok. Bila je tema in nisem dobro videla, a vedela sem, da kaj takega ni naravno. Ogromen stvor podoben medvedu (le da sem vedela, da to ni), je s svojimi ogromnimi kremplastimi tacami z enim zamahom razparal blago na šotoru. Oči so se mi napolnile s solzami. Nika, ki je bila zdaj poleg mene, je pritajeno kriknila. Zver je zgrabila Nikino sestro Lucijo in jo začela vleči za sabo. O Lucijinih prijateljicah ni bilo sledu. Usta sem si pokrila z roko. Zver se je nenadoma ustavila in se obrnila. Nika se je pravočasno umaknila, a jaz se nisem. Zlobne krvavo rdeče oči so se zapičile vame. Šele zdaj sem se umaknila. "Iti moramo," sem hitro šepnila proti Niki in začutila solze, ki mi polzijo po licih. Niko sem zgrabila za roko in jo povlekla za sabo. Svetilko sem nekje izgubila. Stvor nama ni sledil. Očitno se je prej odločil pomalicati...
NEXT???
18. avgust 2011
next
18. avgust 2011
jojj!! sam en next.... bad start.... -.-"
22. avgust 2011
u50067
u50067
next
22. avgust 2011
u50067
u50067
next
23. avgust 2011
u36191
u36191
saj bo ž
pač jz zaj nimam cajta nextat
24. avgust 2011
okyy..... pole js al počakm nate???
24. avgust 2011
u36191
u36191
kkr hooč
24. avgust 2011
next
26. avgust 2011
"Prisežem!" sem se zadrla, "Ni bil medved! Videla sem!" S pogledom sem ošinila jokajočo Niko in nanjo mpokazala s prstom- tudi sama ssem jokala. "Tudi ona je videla!" Nika je tiho zaihtela. Takrat se je prikazal Nik. Prebodal sem ga s pogledom. "Brat?" ga je vprašala policistka. "Fant," je odvrnil. Zmignila je z rameni. "Odpelji ju domov. Poklicali bomo še starše," je rekla. Nik je Niko obljel prek ramen in jo začel tolažiti. "Te peljem kar k Niki?" me je vprašal, kakor Nike sploh ne bi bilo. "Mojih itak ni. Tudi Ari in Dani (mlajši brat) sta nekam šla," sem odvrnila. "Dobro, sam ne bom mogel ostati," je rekel.
Ko sva vstopili v sobo, je bil na postelji še vedno moj nahrbtnik. Prešinilo me je. "Vklopi računalnik," sem ukazala in Nika me je tiho ubogala. Planila sem k svoji torbi in iz nje vzela svoj prenosnik. Med tem je Nika že prižgala računalnik...
01. september 2011
next
01. september 2011
u36191
u36191
Medtem ko sem prižigala računalnik je Ari hodila živčna sem in tja, res me skrbi zanjo,da ne bo imela živčno zlom ali kaj podobnega. Joj!!.
Zmeraj bolj so mi lile solze po licu!. Z vsaki sekundi bolj upam da so to le sanje!!! ne ne ne! nemore biti ti resnica! nesme bitiiiiii to resniiiicaaaa!!!!!!!
Prosim Prosim!! ne nočem da je to resnica! nočem! Moja edina želja je da vidim Lucijo in da bi vse to pozabila!!!
oooo!!! nemorem živeti brez moje malle lucy(lucije)!!!!!
Vedno sma se tako lepo igrale in in imele sma se vedno kul! enostavno bila mi je kot BFF*
04. september 2011
"Dobro," sem rekla in napetosti v glasu nisem poskušala niti skriti. "Preveri demone in... in.... Pasjeglave," sem rekla ker se pač nisem mogla spomniti česa boljšega. "Jaz bom vampirje in volkodlake," zmedeno je pokimala. Čez kakšnih 25 minut sem zavzdihnila. "Si našla kaj?" me je tiho vprašala. "Če bi rada slišala kaj o somraku ali vampirski akademiji ali pravi krvi....Potem je to prava zlata jama..." Mislila sem da bo zajokala. "Ti?" Odkimala je. "Popolnoma nič." Potem pa se je na mojem ekranu odprlo okence.
N (neznanec/ka) J (jaz)
N: Kdo si???
... NEXT???
05. september 2011
next!
05. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg