Forum
Sem rebeka in stara se 18 let sedaj zivim londonu . Moje zivljenje je zabavno a ni bilo vselej tako doma se enostavno nisem pocutila dobro ves cas so me ozmirjali in govorili kako nesposobna in grda sem tako da sem bila cisto nesamozavestna zato smo se s prijateljicami preselile v london bilo mi je veliko bolje kot doma in nikoli nisem bila sama nekega dne pa se je jasmina ena od mojih prijateljic domislila da bi sli na zabavo ki se bo zgodila v mestu in na zabavi bi bilo tudi kar nekaj slavnih najprej nisem j
bila prepricana a so me nakoncu le pregovorile oblekla sm si obleko

in mejkup

odpravile smo se na zabavo in z prijatelicami smo popili kozarcek prevec spominjam se le se tega da je nekdo pristopil k meni in bil je res ceden ko sem se zjutraj zbudila nisem bila v svoji sobi....
27. julij 2015
Sori za pravopisne
1 next pa nadaljujem
27. julij 2015
Next hudo!!!*
27. julij 2015
Hvala
zbudila se nisem v svoji majni sobi.v nasi hisi nikjer ni bilo frendic bil pa je raskosna sobq ki je se nikol nisem vidla bila je naravnost nevrjetna

pojma nisem imela kako sem se znasla v tej sobi poleg postelje je bila tableta in kozarec pojedla sem tableto in popila vodo nato sm se oblekla in odsla iz sobi ko sm stopila ven nisem mogla verjeti ocem

a ko sem odsla na vrt sem ostala odprtih ust

prijela sm se za glavo kaj sem storila kaj se je zgodilo?!?!? Odsla sem nazaj v hiso da bi pobrala svoje stvari in odsa in zagledala sem sporocilo
hey ko se zbudis najprej pojej tableto da ti ne bo slabo skocil sem po obravkih vrnem se kasneje Louis
one kaj sem storila pograbila sm svoje stvari vzela telefon

in pogledala 44 neodgovorjenih poklicala sem prijatelice in so me sprasevale kje za vraga sem rekla sem da nimam pojma in jim povedala o sporocilu rekle so naj ga pocakam da pride ampak bilo me je malce strah kaj se bo zvodilo medtem ko sem ga cakala sem pogledala slike na telefonu na njih sm bila z Louisom tomlinsonom ena pa je bila objavljena na fbju spodaj pa sami zaljivi komentarji ki so leteli predvsem name misla sm da bom umrla pa ne od sramu pac pa od tega kaj sem mu naredila letela sm v kopalnico in....
27. julij 2015
1next pa nadaljujem sori za pravopisne pa sori ce je bedn
27. julij 2015
O kul najaci nexti plis
27. julij 2015
Nexti nxeti nexti
27. julij 2015
Nexti nxeti nexti
27. julij 2015
NWXTISBSJSBSHSJABAJA NEXTI BSIAAUAVAHAJABVAHAUAHAHAJAIJABQBSBbZHZHAVVQZHAHAHXHSHWVSHISBQIXVSUSVWVHDYSVVAGDGSGTXFAGQGSYAGVWGSUSIQINDNKXOSBXBZHSJSHABABABBABABABABABBABABABABABE
27. julij 2015
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. julij 2015
Najprej sem bruhala nato pa vzela britvizo in se zacela rezati kri je tekle od bolecine sem nekajkrat zaupila auč in ravno ko sem zaupila je vstopil louis priletev je v kopalnico in me ustavil prinesl je povoje pogledal me je Louis: zakaj si to naredila rekla sem mu: Louis to kar sem ti naredila nemore narediti niti najneumnejsi clovek osramotila sem te Louis: ne me nisi jaz: ampak le poglej me kako grda in nesposobna sem Louis: morde za nekatere ki so slepi in neumni zame pa si vse na svetu ti si najlepsa ki sem jo kdaj videl pa ves koliko jih srecam in vidim vsak dan Louis je odkimal in me prijel za roko rekel je da me vrjetno prijatelice ze cakjo in da naj si odpocijem v hotelu rekel je tudi da me bo peljal strinjala sem se in odsla do avta
Vsedla sem se v avto in odpeljal me je do hise kjer smo bivale rekel da ce bom vredu se lahko dobiva zvecer ob 7-ih pred hisi in bova sla v park

strinjala sem se odsla sem v hiso se ulegla in zaspala prijatelicam sem rekla sem jim bom vse razlozila zjutraj malo so bile razocarane ampak so bile razumevejajoce zvece sem oblekla tole obleko

make up

ko sva se odpeljala z avtom mi je vlil novo upanje da sem lepa v avtu sva se zelo smejala kar je tipicno za Louisa ko sva pisla v park sva se prijela za roke in se objeta sprehajala po parku ampak se je nasproti prikazala oseba ki je ni nihce pricakoval...
28. julij 2015
En next pa nextam pa sori za pravopisne p sori za pravopisne
28. julij 2015
Neeeeeeeeeeext
28. julij 2015
A vam je vsec?
28. julij 2015
Seveda
28. julij 2015
V parku se je prikazala elenor Louisova bivsa punca in in Elenor seje takoj odzval ko naju je videla: ha Louis vidim da si me ze prebolu ampak nism misna d bos s to gnuso bo tle zadi louis je stopil pred mene in ji dejal da sem tisockrat lepsa od nje in naj se pobere stran ampak Elenor je nadaljevala in ali se sploh zavedas da ni slavna iz tebe hoce izpvleci samo denar ampak Louis jo je ustavil: to si delala ti elenor in pusti jo primiru in Elenor je odsla ampak takoj ko je bipa za ovinkom je poklicala briano in ji vse povedala in seveda se malo dodala jaz sem se pricela jokati res sem bila zaradi drugih sibka osebnost toda Louis se ni predal in je prosil naj mu povem vse o. Sebi in res sem mu ob njem sem se pocutila odlicno in sprosceno imela sem upanje zaljubila sem se ze ko sem ga prvic videla Louis je sedaj razumel in si prisegel da me nebo nihce vec nikoli zalil dejala sem mu da ga ne ljubim zaradi slave pac pa zaradi njegove osebnosti ker je skrben prijazen rad pomaga.... Pogovarjala sva se v parku se smejala in se poljubila ravno takrat pa je prisla Brijana...
28. julij 2015
En nextt......
28. julij 2015
Neeextt
29. julij 2015
omggg nexttttt takoj zj
29. julij 2015
Brijana je bila zgrozena kako si lahko Louis saj sem noseca s tabo in louis ji je rekel saj sem ti rekel da bom otroka vzgajal ga imel rad ampak,mi nikoli ne bos vec kot prijateljica Brijana se je zagnala proti meni apak jo je Louis zaustavil zaklical: BRIANA NEHAJ TAKOJ!!!!! Briana je rekla da mi bo se zal obrnila se je in vsa jezno odlsla poklicala je Elenor in ji dejala naj,se dobita v kavarni da bi skovali nacrt da bi naju spravili narazn Louisu sem rekla: poglej samo tezave ti povzrocam morala bi oditi ampak mi je prijel za roko in dejal bi sla z mano jutri na zabavo odvrnila sem mu: si preprican Louis: seveda nebi mogel dobiti bolse spremljevalke
Koncno sem se udala in privolila rekel je da se dobiva pred naso hiso ob 17.00 nasmehnila sem se mu vprasal me je ce bi rada sla domol rekla sm ja in odpeljal me je preden se je poslovil me je poljubil objela in mu dejala da ga ljubim do lune in nazaj odsla sem spat zjutrj sem se zbudila in pojedla zajtrk nekdo je pozvonil na vrata
29. julij 2015
En next za nadaljevanje pa sori kr so mal krajsi deli odzdej bojo spet dolgi
29. julij 2015
Next
29. julij 2015
Next
29. julij 2015
Next
30. julij 2015
Pozvonil je dostavljalec Louis mi je kupil obleko in nakit napisala sem mu sms in se mu zahvalila cez dan sem malo pospravljala ko ma je bila uro pol stirih sem se zacela pripravljati najprej sem se umila nato pa sem si oblekla obleko se nalicila se naparfumirala in si nadela nakit
obleka

make up

nakit

[img]http://data.azeurope.eu/data/megaeshop/produkty/395000/394489/trim/3144855@2x.jpg[/img
Tocno ob petih je Louis pozvonil obstal je odprtih ust ko me je zagledal rekel je da je najprej mislil da je videl angela prav on mi je ulil upanje za novo zivljenje odpeljala sve se izpred hise peljala sva se do harryeve hise ki je pripravlal zabavo na zabavi so naju vsi pozdracljali in mi govorili da sem cudovita in res se pocutila nekaj vredno na zabavi smo itak pili alkohol morda malce prevec kajti ko sem se zjutraj zbudila je bila hisa v razsulu preden se je zbudil se Louis sem Harryu pomagala pospraviti ko se je Louis prebidil sva se poslovila in sla do moje hise saj mi je Louis nekaj zelel povedati usedla sva se na kauč( pac sedezno) louis je rekel da njegov sorodnik zivi v okolici pariza in sedaj ima njegov sin rojstni dan v disneylandu in ce bi sla z njim pokimala sem doda ko je rekel da odpotujeva ze jutri in to za en teden. Sem bila se bol vesela malo v stiski z casom ampak ok rekla sem mu da grem pokimal je in me objel nato pa odsel in pocutila sem se neizmirno lepo saj sem se v Louisa zaljubila in bova skupaj. V okolici pariza in to en teden ampak nevem ce isto cuti do mene kot jaz do njega ampak sem pozabila nato in odsla pakirat pakirala sem dolgo v noc nato pa zaspala....
30. julij 2015
Neeext
31. julij 2015
Zjatraj sem se zbudila in nad seboj zagledala louisa drobrojutro mi je zazelel enako sem odvrnila kako se pocuti jaz: pa bo zaspano louis: hah zaspanka moja pridi greva odsla sva do letalisca in se z osebnim letalom odpeljala luoisa sem umes zamotila da je pozabil na strah pred visino ko sva pristala je spredaj stalo nekaj ljudi mislim da varnostniki ampak nisem bila prepricana nato svo se odpravila v disneyland ko sva bila tam sva nekaj casa pocaka louis se je zacel smejati odvirnila sem mu: kaj je tukaj smesnega?? Louis: ves nikogar nebo zmedeno sem ga pogledala in dojela si me torej prelisiciv ampak zakaj pogledal je na uro zato! Ob gradu so cazele letati rakete saj se je naredila noc ker sva prej se mal z vlakci vozila kokar jih tam pac je in se zabavala Da bo uradno je dejal rebeka bi posltala moje dekle mislila sem da je to eden mojih najsrecnesih dni odsla sva v paris kje sva srecala nekaj znanih ljudi naenkra pa izza vogala pridervi....
en next pa nadaljujem
P.S sori k nism tok cajta pisala bla na morju
18. avgust 2015
next
18. avgust 2015
Neeeext
19. avgust 2015
neeeeeeext
popolno pišeš *O*
22. avgust 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike