Forum
Odhajala sem proti soseski mafijšev. Usedla sem se da bi ga počakala. "Si me čakala?" se je pojavil grob glas za mano. "Ja, čakala sem te" sem mu hlipajoče odgovorila. Solze so mi polzele po licih. Nisem vedela kaj naj naredim - naj zbežim, ali počakam d dokonča svojo pridigo. "Veš nikoli se mi ni zdelo da bi moral opustiti to kar delam." " S tem si uničuješ življenje. Se ti res ni nikoli zazdelo da te potrebujejo tudi drugi ljudje?" "Ne, zakaj bi se mi to dozdevalo v družbi prijateljev sem!" " Kaj pa govoriš? Misliš da so to prijatelji? Prav zate naj bodo prijatelji, vendar ti prijatelji te bodo uničili. Za njih boš postal niče. Zdelo se jim bo da sploh ne obstajaš." pri tem govoru sem vstala in mu zabičala to v obraz. "Na koncu te bodo spravili še v grob!" pri teh besedah sem začela glasno jokati. "Kaj pa govoriš?? Moji prijatelji so. Moji pravi prijatelji. Ne takšni kot ti, ki me obiščeš enkrat mesečno! Takih prijateljev ne potrebujem!" "Aja? Potem tudi jaz ne potrebujem tebe. Vzela sem torbo in v joku odšla proti svoji hiši. Potiho sem si šepetala:"Ne potrebuje me." Z rokavom sem si obrisala solzo, ki mi je hotela iti v usta. "Tudi jaz ne potrebujem njega. Za nobeno rabo ni! Samo popiva in se drogira. Samo škodi mi še lahko!"

BOSTE BRALI??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. marec 2011

Jaz Ashley
18. marec 2011

On, Jack
18. marec 2011
A lahko prosim berete??
18. marec 2011
u39401
u39401
next