Forum
ʜᴇʟʟᴏᴏᴏ!
ᴛᴜᴋᴀᴊ ᴊᴇ ɴᴏᴠᴀ ᴢɢᴏᴅʙɪᴄᴀ!;ᴘ ᴠᴋʟᴊᴜčᴇɴɪ sᴏ ɴᴇᴋᴀᴛᴇʀɪ ʏᴏᴜᴛᴜʙᴇʀᴊɪ.. ʙᴏsᴛᴇ ᴠɪᴅᴇʟ ᴋᴇʀɪ :$
ɴᴏ, ᴠ ɢʟᴀᴠɴᴇᴍ ᴜᴘᴀᴍ, ᴅᴀ ᴠᴀᴍ ʙᴏ ᴢɢᴏᴅʙɪᴄᴀ ᴠšᴇč ᴘᴀ ᴜžɪᴠᴀᴊᴛᴇ ᴠ ʙʀᴀɴᴊᴜ :')
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Chapter 1 – The fresh start. The new home. PART 1
Stopila sem iz avta in zavohala zrak Los Angelesa. Sicer zrak kot zrak ampak to je Los Angeles! Oh, še zdaj ne verjamem, da sem tukaj. Naslonila sem se na avto in počakala Joeya. Rekel je, da bo prišel, da mi razkaže L.A.
Čeprav sem presrečna, da sem v Los Angelesu bom vseeno pogrešala Britanijo. In vse prijatelje… Zoe, Emma, Luke, Alison,…
Iz mojega razmišljanja me je prebudil Joey. Dolgo se že poznava, a sva se videla v živo samo par krat. »Well, hello there!« reče Joey in se nasmehne, »Joey!« rečem in ga objamem, »How are you?« vpraša ko se odmaknem od njega, »I'm pretty excited, so far I like L.A.« se nasmehnem, »I'm sure you'll love it when you get to know this city. I know I love it here, I'm pretty sure, you will too!« reče, »Yeah, so let's have a look around?« vprašam, »Yeah, of course,« reče Joey.
Pogledala sem na avto, »Um.. Do you wanna drive, since I don't really know th- «, »Sure!« me prekine Joey. Vsedla sem se na sovoznikov sedež, Joey pa na voznikovega. Skoraj celo popoldne sva se vozila tako, da sem malo spoznala mesto.
Ko se je začelo že mračiti, midva z Joeyom pa sva se še vedno vozila je vprašal »Are you hungry?«, »A little,« rečem, »Then let's go eat something.«, »Okay,«.
Joey naju je odpeljal neko restavracijo. Izstopila sva iz avta in se odpravila proti vratom. »God, I'm starving!«, »Hah, let's get in quick then.« se zasmeje Joey. Pospešila sva korak in kmalu sva bila v restavraciji. Do naju je prišel nek moški, verjetno vodja restavracije, »Would you like a table?« vpraša, »No, not at all..We came to eat on the floor.Carpet for two, please.« reče Joey potiho. »Yes, please.« rečem vodji restavracije. Odpeljal naju je do mize in kmalu sva naročila. »What's wrong with you?« rečem in se začnem smejati, »What?« reče Joey, »No, not at all..We came to eat on the floor.Carpet for two, please.« ponovim kar je rekel prej, »Oh, that haha.« reče Joey.
Medtem ko sva se pogovarjala je najina hrana prispela in začela sva jesti. »So.. Like.. Is this a date?« vpraša Joey, hrana, ki sem jo imela v ustih mi je zaletela, »What?« vprašam.
Moram priznati, da mi je Joey malo všeč, že od takrat ko sem ga spoznala.. Ampak.. Saj se samo zafrkava…
»It was a joke, silly.« reče Joey, »Oh, good, haha.« rečem. Sem vam rekla, da se zafrkava!
Ko sva pojedla je Joey plačal in vrnila sva se v avto. »Um.. So can you help me find my house? I don't really know where to look for it.« rečem Joeyu, »Yeah, you got your address?« vpraša, »Yep, here it is.« mu podam listek z naslovom moje nove hiše. »Oh, that's a little further than my and Sawyer's house.«, »Really? I didn't know that!« zaigrano presenečeno rečem, »You little.. You wanted to live close to me!« se zasmeje Joey, »Well, yeah.« rečem, »I wanna see the house you're moving in.« reče, »You will, if we get to there.. So you better start driving!« rečem.
Končno sva prispela k moji novi hiši. »Wow, how fancy!« reče Joey, »Shut up.« rečem v smehu. Pred hišo je čakala stara lastnica hiše. Prišla je do naju in rekla »So here are your keys to the house and the stuff that came in the van is inside.«, »Thank you.« rečem, »No problem, I'll be going now.«, »Okay, goodbye.« rečem, »Bye.«
Šla sem do vrat in jih odklenila. »You wanna come in?« vprašam, »Yeeeah.« reče Joey.Ko sva stopila v hišo je v hodniku bilo veliko škatel z mojimi stvarmi. Ogledala sva si hišo potem pa šla v dnevno sobo. »You got yourself a good house.« pripomni Joey, »I guess,« skomignem z rokami.
Hiša mi je prav za prav zelo všeč, a komaj čakam, da jo uredim po svoje.
•••
~ Summer Rose Johnson

~ Joey Graceffa

~ Marie Stewart

•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
ᴛᴏ ᴊᴇ ᴛᴏ. ;ᴅ
ʜᴍ.. ɴᴏ ᴘᴏᴠᴇᴊᴛᴇ ᴍɪ ᴋᴀᴊ sɪ ᴍɪsʟɪᴛᴇ ᴏ ᴢɢᴏᴅʙɪᴄɪ ᴅᴏ ᴢᴅᴀᴊ ;ᴘ
27. december 2013
u154915
u154915
Men je začetek fuuul ušeč reeees in proooosim te da čimprej neeext napišeš *-----* <3333333
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
27. december 2013
Chapter 1 – The fresh start. The new home. PART 2
»It's late, but I still gotta unpack my things,« se pritožim, »How about I help you with that,« reče Joey, »No, you've got your own stuff to do..« rečem, »Trust me I don't have anything to do,« se zasmeje Joey, »Fine, then you can help me,« rečem.
Kar nekaj časa sva pospravljala vse stvari na svoje mesto in ko povem 'nekaj časa' prav za prav mislim skoraj celo noč.
»Gosh, what's the time?« vprašam Joeya, »It's half past five.« odgovori Joey, »We've been doing this for the whole night?« izbuljim oči, »Yep.« reče Joey »And we ain't finished.« še doda, »What do you mean not finished?« vprašam, »Your bedroom?« vpraša Joey, »Oh, yeah.. Shit.« rečem. Ugh, kako sem lahko pozabila na svojo sobo. Nič nisem pospravila tja, pa še vzmetnice nimam. Bravo jaz. »Hey, don't worry about it! Me and Sawyer have another room in our house, you can sleep there,« me pomiri Joey, »Or I can sleep on the couch?« dobim idejo, »Seriously? You'd rather sleep on a couch than on a bed?« se začne smejati Joey, »Well I'm sorry but I didn't meet Sawyer yet and I don't know if he would be okay with it.« rečem resno, »He's gonna be okay with it.« reče Joey, »Fine then.« rečem.
Z Joeyem sva se odpravila iz hiše. Zaklenila sem vrata potem pa sva odšla proti njegovi hiši. Ko sva bila tam je Joey potiho odklenil in odprl vrata. »Follow me,« šepne Joey, »Okay,« rečem potiho. Šla sva do sobe kjer bom prespala. »So, this is it.« reče Joey še vedno potiho, »Woah, it's nice.« rečem »And it's a girls room too.« pripomnim, »Aha.« reče Joey, »Well goodnight.« rečem potiho, »Goodnight.« šepne Joey potem pa zapre vrata in odide iz sobe. Vrata so se ponovno odprla »Uhm, do you want anything to sleep in?« vpraša Joey, »Yeah,« se zasmejem, »I'll be right back,« reče. Vrnil se je z kratko majico in hlačami od trenirke. »Here you go.« reče, »Thanks!« rečem, »Well that's everything now, goodnight.« reče, »Night!« rečem. Ko je odšel sem se preoblekla in čeprav so mi oblačila bila trikrat prevelika me to ni motilo.
»Tyler, give that back!« zaslišim nekoga. Hm.. Saywer? »But Sawyer..« zaslišim glas, ki se je smejal. Hm.. Tyler? »Gosh, guys! Keep it down.« se zadere Joey iz njegove sobe. Vzela sem telefon in pogledala koliko je ura. Točno enajst. »Tyler, I'm gonna kill you!« zaslišim spet Sawyera, potem pa hitre in glasne korake iz hiše. Očitno je Tyler zbežal ven, Sawyer pa za njim? Eh, nevem. Vstala sem iz postelje in se oblekla v še včerajšnja oblačila. Ko sem se ravno preoblekla je vstopil Joey.
»Oh, you're awake.«
»Mhm.«
»Did they wake you up?«
»Yep, haha.«
»Yeah, me too.« se zasmeje Joey.
Lase sem si spela v čop. »I'm gonna go home, I have to get everything in my room to it's place.« rečem Joeyu, »Okay.« , »Thanks for letting me sleep here, haha.« , »No problem.« , »So.. see ya later.« rečem in ga objamem, »See ya!« reče Joey.
Odpravila sem se ven in hiše. Pred hišo sta bila na travi Sawyer in Tyler. »No way, is that Summer Rose?!« reče Tyler. Samo malo.. On me pozna? Oh moj bog.
Verjetno se sprašujete kako bi me naj sploh spoznal. Je ena stvar, ki vam je še nisem povedala.. Tudi sama sem youtuberka. Ampak nisem pričakovala, da bi me Tyler poznal..
»Who?« reče Sawyer, »Summer Rose. Don't tell me you don't know her!« , »Yeah, hello, standing right here!« rečem, »Oh, sorry!« reče Tyler. Prišla sta do mene. »I'm a huge fan!« reče Tyler, »Hm.. I always thought I would be saying that to you.« rečem, »I have no idea who you are.« se začne smejati Sawyer, »It's not a big deal, haha, it's not like the whole world knows me.« rečem, »Wait, why were you in Sawyers house?« vpraša Tyler, »I moved here and well I don't have my bed yet so, like I said to Joey that I'm gonna sleep on the couch and he said that I could sleep over here.« jima razložim situacijo, »Well I don't have a problem with you sleeping here.. You're kinda hot.« reče zamišljeni Sawyer, »Excuse me?« rečem in ga čudno pogledam, »Um.. I mean, nothing!« reče Sawyer, »Sawyer has a crush!« začne Tyler zafrkavati Sawyera, »Shut the fuck up.« reče Sawyer, »Whatever.. I live a few houses that way, if you'll ever need me.« rečem in pokažem v desno stran, »Uhm..Yeah.« reče Sawyer, »Kay, bye now.« rečem, »Bye.« rečeta oba v en glas. Ko sem odhajala sem slišala Sawyera zašepetati »Oh god, she's so hot.«
Ko sem šla domov sem si dopisovala z Alison, zato sem se zaletela v nekoga… In padla na tla. »Oh, I'm so sorry!« reče dekliški glas, pogledala sem gor in videla dekle, ki me je zdaj gledala kot, da bi padla z marsa. »Why are you staring at me?« vprašam in vstanem z tal, »I watch your youtube channel..«
•••
~ Sawyer Hartman

~ Tyler Oakley

30. december 2013
u154915
u154915
Omg neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. december 2013
neext<3
30. december 2013
Chapter 2 – The meet with Marie.
»Uh.. Right.« rečem zmedeno, »I'm Marie. Marie Stewart.« se predstavi dekle, oziroma Marie. »And you already know who I am, so.. Hah.« rečem, »Yeah, but I thought you lived in the UK?« vpraša Marie, »i just moved here.« rečem, »Oh, cool! Maybe we can do a video together sometimes!« reče Marie, »You're a youtuber?« vprašam, »Yep.« reče Marie, »Nice. Do you want my number?« vprašam, »Sure.«
Izmenjali sva si telefonski številki, potem pa sem odšla domov. Doma sem se preobekla v druga oblačila, potem pa začela pospravljati vse stvari v mojo sobo. Seveda tiste stvari, ki morajo biti v sobi. V omaro sem pospravila vsa oblačila, na polico sem zložila svoje cd-je, v nek predal sem zložila video igrice, v kot sem pospravila opremo za osvetljavo ko delam videe, na pisalno mizo sem dala svojega imaca in kamero…..
Kmalu potem ko sem končala z pospravljanjem, sem skozi okno zagledala, da je prispela moja vzmetnica. Kmalu je zazvonil hišni zvonec. Šla sem dol in usmerila delavca, da sta mi vzmetnico odnesla v mojo sobo in jo tudi dala na posteljo. Tako zdaj je vse urejeno. Potem ko sta odšla sem šla v kuhinjo, da nekaj pojem. Preprosto sem si naredila sendvič in ga pojedla. Potem sem odšla nazaj v sobo in na vzmetnico dala prevleko, potem pa na posteljo dala še pojšter in blazino.
Zdaj ko je bilo to urejeno sem se odločila posneti video. Vzela sem svoj iphone in začela snemati. »Hi guys, it's Summer and as you know I moved to L.A. so I thought that today I would show you around my house!« rečem medtem ko sem snemala.
»I hope you enjoyed my house tour. And yeah I love you guys, stay great, goodbyeeee!« z temi besedami sem končala svoj vlogging video.
Objavila sem ga in odšla na twitter. »Just posted a new video! It's a house tour of my house in L.A., make sure to check it out! x *link*« nekaj časa sem še ostala na twitterju, potem pa sem se odločila, da bom malo zaspala, saj sem bila nekako utrujena.
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
sʟɪᴋᴀ ᴏᴅ ᴍᴀʀɪᴇ ᴊᴇ ᴢɢᴏʀᴀᴊ..
30. december 2013
Neeeeeeeeext!
30. december 2013
u154915
u154915
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext takoooooooooooooooooooooj
30. december 2013
Chapter 3 – The unnamed fan. The invitation.
Iz spanja me je zbudil hišni zvonec. »Who could that be.« rečem sama sebi. Šla sem do vrat in jih odprla. Tam je stala neka punca. »Can I help you?« vprašam, »Omg! I can't believe it! It's really you!« reče punca. Hm, verjetno me spremlja na youtubu. Ampak.. kako za vraga je dobila moj naslov?! »I'm sorry, you're probably really creeped out now.« reče, »Yeah, a little..«, »Don't worry, I promise I won't give your address out to anyone.« , »Good.« rečem in se nasmehnem, »So you're a fan?« vprašam, »Yes!« reče ponosno, »That's cool.« rečem. Punci je zazvonil telefon. »Uh, I gotta go. Just one more question – Could you follow me on twitter?« vpraša, »Okay, sure.« rečem. Podala mi je listek z njenim twitter uporabniškim imenom, jaz pa sem se le nasmehnila. »It was great meeting you.« reče, »You too.« rečem, »Well bye.« reče, »Bye.« rečem in odidem noter. To je pa bilo.. um.. nevem.. malo čudno? Haha.
Šla sem v sobo in vzela svoj iphone. Začela sem poslušati glasbo. Tako sem lenarila še preostanek večera preden sem zaspala.
Zjutraj ko sem se zbudila je bila ura nekje devet. Šla sem v kuhinjo in si naredila zajtrk in ga pojedla. Ob zajtrku sem preverila še nekaj spletnih strani na telefonu kot so fb, ask,.. Ko sem prišla na twitter sem videla, da je Shane objavil nov video. Ja, Shane Dawson in ne še nikoli ga nisem v živo spoznala ampak sem njegova zelo velika fanica. Shh, tega sploh nihče ne ve. Ko sem pogledala video od Shane-a, sem šla in followala na twitterju punco od včeraj. Odšla sem malo ven na zrak in preverila če je kaj pošte, zatem pa se vrnila v hišo, v dnevno sobo.
Lahko bi naredila vlogging video sem si mislila in tako vzela telefon ter začela snemati.
»Hi guys! So welcome to another video of my boring life, haha. No, but seriously I think I'll make everyday vlogging a thing. Thumbs up if you want this to be a thing.. Or you can just ignore me.. And leave me alone in my sad, boring life… Just kidding! Haha. But yeah my life really is boring, tho no really sad at this ti-« prekinil me je hišni zvonec. »Be right back guys.« rečem in končam snemati. »It's open!« se zaderem, ker sem bila preveč lena, da bi vstala z kavča. »Hey, gurl, hey!« zaslišim Joeya, »Hey, Joey!« rečem, slišala sem korake, ki so se približevali dnevni sobi. In končno sem ga zagledala. Perfekcijo. »So here's the thing. Me and Shane are doing a video for my channel and we need some girl to be in it too.. Um.. and I kinda tought of you, so what do ya say?« reče z svojim nežnim glasom, »Yeah, sure. What's the video about?« vprašam, »Well me and Shane wrote a short script for a short film, it's in the style of the short movies that Shane used to do.« se nasmehne Joey, »Okay, that's cool. When do we film?« , »Today, in the evening.« , »Great.« rečem. Vklopila sem snemanje in začela govoriti. »Guys! Guess who's here!« rečem in preusmerim kamero na Joeya »It's Joeeeey!« reče, kamero sem spet preusmerila nase. »So Joey can I tell them why you're here?« vprašam, medtem ko se je on vsedel na kavč, »Uh, how about I do it?« reče Joey, »Okay, haha.« rečem in kamero preusmerim na njega, »I'm here because me and Summer are like dating you know?« se pošali Joey, »Guys, that's totally not true!« rečem, »Okay, it's not. But you want me.« reče Joey, »Again totally not true.« rečem z kamero še vedno usmerjano v Joeya. »Really, Summer? Really? You're gonna deny it?« se zasmeje Joey, sama pa mu nisem dala nikakršnega odgovora, »Rude and disrespectfull!« reče Joey, kamero sem preusmerila nase, »Mhmm.« rečem. In končam snemati. Vstala sem z kavča, potem pa se nekako spotaknila in padla v Joeyevo naročje. Uh, malo neprijetna situacija. »Easy there.« reče Joey, pogledala sem ga v oči, »Your eyes are pretty.« rečem, »Yours are more.« reče Joey in se ugrizne v spodnjo ustnico.
13. januar 2014
neeeeeeeext! <3
13. januar 2014
u154915
u154915
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext <3333333
13. januar 2014
Chapter 3 – The two kisses. Meeting Shane Dawson.
»Yeah, right..« rečem in vstanem, tudi Joey je vstal. Kar naenkrat me je poljubil. Prepustila sem se čarobnemu poljubu, delček mene pa sploh ni mogel verjeti, da se to sploh dogaja. Joey me je vgriznil v ustnico. »Joey..« zamrmram med poljubom, čutila sem kako se je Joey nasmehnil potem pa se odmaknil. »I kinda like you..« reče Joey, »I like you too..« rečem in se rahlo nasmehnem. »Do you wanna come over at my house so you can learn the script. It's not really that much but..« reče Joey, »Yeah, let's go!« rečem. Med potjo sem dalje snemala. »So right now, I'm on my way to Joey's with him.« kamero sem preusmerila na njega in pomahal je, potem pa sem kamero spet preusmerila nase. »I'm going there because we're filming a video for his channel. And I'll let you guys know how it goes later.« rečem in prekinem snemanje. »You know Shane's probably over by this time haha,« reče Joey, »Cool haha,« se zasmejem, čeprav sem bila malo nervozna. Končno sva prispela do njegove hiše, šla sva v dnevno sobo. »Sawyer, is Shane here yet?« se zadere Joey, »Of course i'm here!« zagledam Shane-a kako je prišel v dnevno sobo, »Heey, it's good to see you.« reče Joey in ga prijateljsko objame, »Good to see you too!« reče Shane ko je Joey prekinil objem. »And you must be Summer, Joey's been telling me all about you.« reče Shane in povzdignila sem eno obrv, Joey je Shane-a zgroženo pogledal. »Uh.. Was I not supposed to say that? My bad..« reče Shane, zasmejala sem se, Shane pa je vprašal: »You do know why Joey chose you for this part right?« odkimala sem, »There's a kissing scene, the girl and Joey kiss.« mi razloži Shane. Oba z Joeyom sva zardela. Shane pa se je samo smejal. »I'm gonna go change.« reče Joey in odide iz dnevne sobe, da bi se preoblekel. Vedela sem, da mu je nerodno. Ko sem tako sedela na kavču se je poleg mene vsedel Shane.
OMG, FANGIRLING ON THE INSIDE!
Obrnila sem se proti Shane-u, »You know, I watch your videos.. I think you're pretty cool.. I better stop I don't wanna get cheesy, haha..« rečem, »Guurl, go ahead, I love cheese!« se pošali Shane »Are you not that big of a fan, or.. I mean most of the people who watch me freak out when they meet me.« reče, »You have no idea how hard it is to be calm right now, being around you.« rečem in zardim malo, »Well yo gonna have to get comfy around me, cause we're here for the whole day!« reče Shane, »Were you ever around your idol, your hero?« vprašam »Cause that's how i feel right now.« dokončam, »Aw.« reče Shane in me objame. »There's been many times you and Joey saved me, and you two are the whole reson i started youtube, and look at me now.. I've met both of you, my dream came true..« rečem »Saved you how?« vpraša Shane, »I used to…« ugriznila sem se v ustnico in potegnila gor rokav svoje majice na levi roki, potem pa še na desni, »This..« rečem. Ravno takrat je vstopil v dnevno Joey in obstal ko je videl brazgotine na mojih rokah. »Oh my gosh, Summer.« reče potiho, »When's the last time you did it?« vpraša Shane zaskrbljeno, »Three months ago..« rečem po nekaj časa. »Summer, please just never do it again.« reče Shane potiho. Vsi smo ostali tiho. »Can we just start filming or whatever?« sem prekinila tišino.
Posnemali smo že večino scen za ta kratek film in končno je napočila scena ko se z Joeyem poljubiva. Joey se mi je približal in objel moj obraz z svojimi rokami. Takrat je napočil trenutek, da se poljubiva. Poljub je bil kratek a ljubeč. Vedela sem, da Joey ni igral in čutila sem, da me je poljubil z ljubeznijo.
Ko sva se z Joeyem odmaknila je Shane končal snemati. Še vedno sva se gledala v oči, Shane pa je to prekinil z glasnim »Aww!« Oba sva ga pogledala in se zasmejala. »So, I guess we're done?« vprašam, »Yes, we are.«
27. marec 2014
u154915
u154915
Neeeeeeeeeeeeeeeeeext *_*
27. marec 2014
u179139
u179139
neeeeeeeeeext*w*
06. september 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg