Forum
u141559
u141559
''Se ti zavedaš?!Samo še tri dni do koncerta!''se zaderem Kaji v ušes.Prikimala je in skupaj sva začeli kričati''Videla bom Niall-a!!''se zaderem''Jaz pa Harry-a!!?"se zadere Kaja.Naj se vam predstavim,sem Klara,stara sem 17,prav tako Kaja in skupaj živiva v Sloveniji,ampak zaradi koncerta že jutri odpotujeva v London,kjer bo čez 3 dni koncert za One Direction.Sva veliki directionerki in kdor jih ne mara,ni prijatelj.Edino če je res dober prijatelj,ostane prijatelj.

( leva=ana desna=jaz )

Hitro sva spakirali moj kovček,nato pa ga nesli dol''Kaj bova zdaj počeli?Preoblačit se ne morave,ker imave vse v kovčkih...''začne govoriti Kaja''Pojdiva gledati na twitter,kaj je novega.''rečem,ona pa pokima.Hitro sem vzela prenosnika,ter odprla internet.Ulegle sva se na posteljo,ter prižgale twitter''Niall James Horan mi followa!''zakričim''Meni pa Styles!''zakriči še Kaja.Kmalu sva se umirile''Punci pojdita spat.''reče mami,ki je točno zdajle prišla v sobo.Prikimali sva.Kaja se je že ulegla,jaz pa sem pospravila prenosnika v torbo,ter ga odnesla na hodnik pred mojim kovčkom.Ko sem prišla nazaj,je Kaja že sladko spala.Nasmehnila sem se,ter tudi jaz zaspala.Zjutraj sem se zbudila pred Kajo.Bila sem isto oblečena kot včeraj.Iz kovčka sem si uzela glavnik in se počesala.Vzela sem še maskaro,nato pa vse pospravila.Stekla sem dol,kjer se je kmalu prikazala tudi Kaja.
•POL URE KASNEJE•
Zdaj smo se posedli,na letalu.Malo me je strah,da bomo strmoglavili.Kot veste smo bogati,ampak jaz se še nisem peljala z letalom.Ko smo vzleteli,je Kaja že spala.Jaz sem bila pa lačna.Stevardesi sem naročila naj mi da dva velika sendviča in pijačo.Ta je začudena mi vse prinesla.Na koncu sem se ji zahvalila.Veselo sem odprla moj sendvič in ga jedla.Ko sem vse pojedla,sem zaspala''Zbudi se!Prispeli smo!''zakriči Kaja na moj ušes.Poskočila sem v zrak in panično gledala okrog.Ko sem zagledala Kajo kako se 'davi s smehom' sem jo grdo pogledala.Seveda ni nič pomagalo.Zavila sem z očmi.Ko smo končno prišli iz letala,sem bila zelo vesela''Punce,kovčke imava midva,zdaj pojdita po Londonu,kmalu pa pridita na ta naslov s taxijem,in izvolita denar.Če vaju zanima zakaj ne gresta z nama,je to presenečenje.''reče mami,naju objame,da denar in naslov,nato pa gre.Skomignili sva z rameni,nato pa šli po ulicah.Sprehajali sva se dolgo,dokler nisva prišli do muzeja"Pojdiva noter!Sigurno so lepe slike noter."rečem Kaji.Ona pa pokima.Kot veste sem nora na fotografije.Mislim slike,ki so jih človeki narisali.Haha.Ko sva prišli noter,je pisala smer za naslikane slike,muzej,videi,fotografije,zgodovino..''Jaz grem za naslikane slike.''rečem.Pokimala je''Jaz pa za videe.''reče Kaja''Čez pol ure ali eno tukaj.''rečem.Pokimala je in vsaka se je odpravila v svojo smer.Hodila sem po hodniku,polno galerij.Bilo je lepo gledati slike,ki so bile original.Bila sem navdušena nad sliko,ki prikazuje zaljubljeni par.Ko bi tudi jaz bila tako zaljubljena.Kmalu se je nekdo zaletel v mene''Oprosti,res!''reče''Saj sem uredu.''rečem in se primem za glavo''Moram iti.''reče in gre.Pa saj še njegovega imena ne vem.Niti ne kako izgleda,ker je imel kapuco in sončna očala..

kakšen se vam zdi začetek?
nextam?
22. junij 2013
super!
neeeeeeeeext
prosim kmau!
22. junij 2013
u138043
u138043
odlično 5+++++
to je ukaz
22. junij 2013
fuuul mi je ušeč začetek!!!!
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
22. junij 2013
supr ;3
neeeeeeext
22. junij 2013
u141559
u141559
next prihaja zdajle enkrat
22. junij 2013
jeeeeeeeeeeeej
22. junij 2013
u141559
u141559
spet morm na novo pisat :/
22. junij 2013
oooooooooooo
nasvet: js tut pišem zgodbico pa jo pišem v word pol jo pa sam kopiram...
upam, da do dons useen next!!
22. junij 2013
u141559
u141559

*KLARA*
Čudno sem pogledala,ampak sem nadaljevala pot.A je bil to kašen morilec?Tat?Preveč gledam filme.Skomignila sem z rameni in začela opazovati slike.Bile so tako natančne,izražene..Čez pol ure sem prišla na mesto,kjer naj bi se dobile s Kajo.Kje je zaboga?Končno se prijavi Kaja''Kje si bila.Zamujaš 5min.''rečem jezno''Oprosti,da zamujam,samo predavanje je še bilo.''reče in zamahne z roko''Od kdaj se tebi da poslušati predavanje?''jo vprašam.Skomignila je z rameni''Pojdiva.''rečem.Ko sva stopili ven,je mrzel zrak zapihal v moja lica.Šli sva ob cesto,kjer je klicala taxi.Po petih minutah je odnehala.Zavila sem z očmi''Glej in se uči.''rečem.Stopila sem na robu pločnika''Alo taxi!''zakričim in zažvižgam.Trije taxi-ji so se ustavili,Kaja je samo gledala''Pridi že.''rečem in jo potegnem v taxi''Kam želite.''vpraša taksist.Dala sem mu naslov on pa je pokimal.Končno sva prispeli pred vilo.OMG!Vilo imamo.Taksistu sem plačala in s Kajo sva odkorakali v vilo.Bilo je takoo lepo''Vajini sobi sta gor.Kaja tvoja je levo gor,tretja vrata,Klara tvoja pa desno zgoraj četrta vrata.''reče oči in nama da kovček.Pokimali sva in se odpravili po stopnicah gor.Pred vrati najine sobe sva se poslovili,nato pa vsaka šla v svojo sobo.OMG!Moja soba je imela kotiček za slikarjenje,bila je zelo velika.Tudi svojo kopalnico sem imela.Le kje imata starša veliko denarja?Veselo sem razpakirala,nato pa pogledala moje pripomočke za slikanje.Vzela sem črno barvo,ter tanek čopič.Najprej je nastala ena črta,nato druga,tretja.Vzela sem še druge barve in dopolnjevala sliko.Končno je nastala slika,ki sem si jo predstavljala:https://data.whicdn.com/images/65602019/large.jpg
Nasmehnila sem se in odšla dol.Mami je veselo poslušala pesmi na radiu in kuhala.Tako mami najboljše kuha.Nasmehnila sem se in odšla sem v jedilnico,kjer je Kaja že brala revijo Teens.Prisedla sem k njej in pogledala revijo.Pisalo je........

kaj mislite da je pisalo?
kakšna zgodbica vam je?
nekštam?
22. junij 2013
i don't know
super!
neeeeeeeeext
22. junij 2013
●нєєу●zαčєℓα ѕєм ριѕαт ƒαηƒιc σ ρєтιн ∂єкℓєтιн●zℓσ вι вℓα νєѕєℓα тνσנєgα ηєχтα!●
ρяσѕιм ρσgℓєנ ѕι!●ℓιηк: http://www.igre123.com/forum/tema/o-e-ay-or-a-other-(o-e-c-rect-o-fa-f-ct-o-)/57054/1 oprosti, ker oglašujem
22. junij 2013
how should I know?
zakooooooooooon!!! res full dobr
neeeeeeeext
23. junij 2013
u141559
u141559

*KLARA*
Pisalo je''Včeraj v muzeju STREET so noter prišli tudi fantje One Direction.Oziroma samo Harry Styles in Niall horan.Ko smo razkrinkali Niall-a je ta zbežal.Seveda smo ga morali uloviti,če smo hoteli pridobiti njegov čarobni nasmeh.V oddelku za naslikane slike,se je zaletel v neko rjavolasko,se ji na hitro opravičil in šel.Ta punca je pa samo čudno gledala.Tudi Harry-a smo dobili in tudi on se je zabil v punco,samo da je imela svetlo rjavkaste lase.Je to naključje,ali za nalašč?''sem prebrala naglas.Potem pa še slika mene in Kaje''Kaja/Klara!''sva zakričali v en glas''Zakaj mi nisi povedala?''me je vprašala''Ja zakaj pa mi nisi ti?''sem jo vprašala''Mislila sem da je pač neki fant ki beži.''reče in skomigne z rameni.Tudi jaz sem ji odgovorila tako.Kmalu je prišel oči s časopisom v roki''Kakšni srečnici sta vidve.''reče in se zasmeje''Nisi jezen?''ga vprašam previdno.Odkimal je''Saj je bilo le naključje.Pač.O kosilo je!''reče oči,ko je videl da mami prinaša kosilo na mizo.Zasmejala sem se in pričela jesti.Ko sem pojedla sem se šele spomnila''Še en dan do koncerta!''zakričim''Misliš dva.''reče Kaja.Odkimala sem''En dan,ker je bila noč na letalu,saj veš.''rečem.Lopnila se je po glavi in šla v svojo sobo.Odkimala sem z glavo.Nato sem stekla gor,da bi pogledala,kaj bom oblekla za na koncert.Vzela sem majico z napisom One Direction,hlače in ene čevlje,verižico...Šla sem pogledati h Kaji in tudi ona je imela lepo:

''Komaj čakam,pa ti?''me je vprašala Kaja''Še vprašaš?In ja nauči se že enkrat matematiko.''rečem in grem.Po vsej verjetnosti je zavila z očmi...

nekštam?
kaj mislite da se bo zgodilo na koncertu?
opombe,pohvale..
23. junij 2013
jaaaaaaa
am nial se bo spomnu Klare? a je Klara ta k se je Niall zaletu u njo?
in Harry se bo spomnu Kaje?
in zaljubil se bojo in postal par in srečno živeli do konca svojih dni
super pišeš, enkratna zgodbica.....ugl. use pozitivno!
23. junij 2013
nnnexttt
24. junij 2013
u141559
u141559

Vsa nasmejana sem šla iz sobe.Kaj bi zdaj delala?Odločila sem se da grem na sprehod.Šla sem se v sobo preobleči v hlače,majico in jopico.Šla sem na hodnik,kjer sem vzela torbico in torbico za fotoaparat.Obula sem si ALL STARKE in odprla vrata''Mami,oči jaz grem ven!''zavpijem''Prav!''zaslišim mami in očija.Nasmehnila sem se in odšla v mrzel dan.Roke sem spravila v žep jopice in se sprehajala po Londonu.Prišla sem do London eye.Ali grem gor?Skomignila sem z rameni in se odpravila gor.Šla sem v neko kabino,za mano pa neki fant.Vrata so se zaprla in počasi sva se začela pomikati.Pograbila sem fotoaparat in slikala.Nisem hotela govoriti,saj mi je bilo nerodno.Na vrhu smo se sunkovito ustavili,da sem padla na tla''Si uredu?''me vpraša fant in mi priskoči na pomoč.Pokimala sem in vstala''Hvala.''rečem in se nasmehnem''Ni kaj.''reče in se spravi v kot''Imamo obvestilo za vas!Nekaj je prišlo vmes in se boste čez dobro uro šele začeli pomikati.Brez panike!Adijo!''reče glas v zvočniku''Nesramnost pa taka.''rečem in se namrščim.Pogledala sem v torbico.Oh pa še telefona nimam''Hej,ti..Mi lahko prosim posodiš telefon da pokličem mami,da me ne bo dolgo nazaj?''ga vprašam.Pokimal je in mi dal telefon.Hitro sem vtipkala telefonsko številko in pritisnila na gumb CALL.Nekaj časa je zvonilo''Hello!''reče na drugi strani''Mami jaz sem.Neki fant mi je posodil telefon,ker jaz ga nimam.Poslušaj.Dolgo me ne bo nazaj,ker sem na London Eye in se je nekaj zataknilo in me ne bo kako uro.''rečem''Prav,prav.Adijo,bodi previdna.''reče in prekine,preden da bi se poslovila''Izvoli in hvala.''rečem in mu vrnem telefon''Ni kaj..Kateri jezik je to?''me vpraša.Usedla sem se na tla''Slovenski jezik.''rečem in se nasmehnem''Ime?''me vpraša''Klara.''rečem''Neznanec.''reče in se nasmehne''Zakaj imaš sončna očala in kapuco gor.''ga vprašam''Am...Kar tako.In nisem nevaren,brez skrbi.''reče in se nasmehne''Obožuješ One Direction?''me vpraša po petminutni tišini.Pokimala sem''Jutri je njihov koncert,tu v Londonu.''rečem in se nasmehnem.Tudi on se je nasmehnil.Končno smo se spet premaknili''To je pa hitro.''rečem.Pokimal je.Ko sva prispela dol,sem se poslovila od njega,nato pa šla v park,kjer sem naredila nekaj fotografij.Kmalu sem odšla domov,ker mi je bil dolgčas,denarja pa nisem imela.Počasi sem stopala po pločniku.V parih minutah sem le prispela''Doma sem!''zakričim''Kuhinja.''zavpijejo vsi.Sezula sem se in odložila torbico,nato pa stekla v kuhinjo''Kako lepo diši..'''zamrmram.Mami se je nasmehnila''Kako to da si doma,če pa še ena ura ni minila,ampak 45min?''me je vprašala mami.Skomignila sem z rameni.Usedla sem se za mizo in napadla pomfri in pohano meso.Ko sem jaz že vse pojedla,sem si vzela še,ostali pa so me čudno gledali''Kako veliko in hitro poješ.''reče oči.Skomignila sem z rameni in jedla naprej.Ko sem pojedla,so drugi še jedli''Mami to ni fer!Klara veliko poje pa se ne zredi,jaz pa se.''reče Kaja in se namuli''Zato ker če malo ješ se trebuh napihne,če pa veliko in zdravo ješ si pa prave postave.''rečem in zginem v sobo...
24. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext hitr plis zdej še engaaaaa
24. junij 2013
u141559
u141559

*KAJA*

'Pa ja' si rečem v mislih''Mami to res ni pošteno.''rečem in pogledam trebuh.Zasmejala se je in pospravila posodo z mize''Boš še jedla?''me je vprašala in povzdignila obrvi.Odkimala sem''Mogoče še ta košček.''rečem in pograbim košček mesa.Hitro sem ga pojedla in stekla v sobo.Kaj naj počnem?Šla sem na računalnik in nekaj brskala''Mami,oči jaz grem ven!''sem zaslišala zavpiti Klaro.Seveda sta ji dovolila.Ampak jaz Klare sploh nimam za sestre,ampak kot najboljšo prijateljico.Seveda,ni normalno da sta si sestre tako blizu.Usedla sem se na posteljo in ogledovala sobo.Ta kožnata barva me spominja na rožice,in tla,temno rjava,lepo je.In seveda še postelja,na kateri sedim pri oknu.To obožujem:

Pogled mi je obstal na oknu.Ne vem zakaj,ampak nekaj me je mikalo da grem bližnje k oknu.To sem tudi naredila,ter se zazrla v daljavo.Ljudje so bili pusti,imeli so dolgočasna oblačila in že so odpirali dežnike.Počasi so kapljico za kapljico padale kapljice.Kmalu se je zelo ulilo in ljudje so začeli tekati na okrog,kot da se jim kam mudi.Pogled se mi je spet ustavil na skodrani glavi.Nisem ga mogla videti v obraz,saj je imel kapuco in sončna očala.Dobila sem kurjo polt in še zebsti me je začelo.Pograbila sem odejo in se naslonila na okno.Fanta sem skušala ignorirati,a ga nisem mogla.Nasproti njega so prišli štirje fantje,kateri so tudi imeli kapuce in sončna očala gor.Nekdo me je opazil,zato sem se skrila za zaveso.Ko sem pogledala,so vsi gledali.Stekla sem po zvezek,v katerega napišem misel in narišem risbo.Zamislila sem se.Kaj bi napisala.Aha!Hitro sem napisala: Nikoli ne odvrni pogleda. Ne vem zakaj sem to napisala.S koncem očesa sem pogledala kaj delajo oni.Nekaj je kodrasti kazal name in nekaj govoril.Kaj če so to nevarni pretepači?Narisala sem ta prizor,no v resnici sem prerisala iz resničnega življenja.Zagrnila sem zavese,da ne bi videla kaj preveč.Ampak seveda me je radovednost premagala in pogledala sem skozi.Nekaj so si izmenjali,ter gledali naokoli če jih kdo vidi...

nekšt?
25. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
25. junij 2013
neeeeext!!!!
+ nova bralka!
a lahk prosm še danes en next?? plooosm? ♥
25. junij 2013
hello a sm ze rekla THE BEST STORY FEVERRRR

aja pa neext ne..
26. junij 2013
kdaj bo next? ♥♥♥
27. junij 2013
u141559
u141559
k bo več bralk.
27. junij 2013
u141220
u141220
začela sm pisat zgodbico in bi si želela nekaj bralk, oprosti za oglaševanje, če te zanima prosim poglej
https://www.igre123.com/forum/tema/irreststible-one-direction-ff/57286/1
bi bla res vesela , če boš pogledala
27. junij 2013
u141559
u141559

*KLARA*

''Klara takoj k meni v sobo!''se zadere Kaja.Zavila sem z očmi in v trenutku sem prišla v njeno sobo.Nakazala mi je naj pridem k njej.Hitro sem se usedla na posteljo in pogledala fante''Mamila...''rečem,Kaja pa pokima.Prestrašeno sem jo pogledala,nato pa ona mene.Kmalu smo se spet zazrle čez okno.Vsi so naju pogledali.Kaja se je odmaknila,jaz pa sem gledala kot vkopana.Znan mi je obraz..Kodrasta glava..Fantje so se spogledali in se nama začeli približevati.Zagrnila sem zaveso''Grem v svojo sobo.''rečem,Kaja pa je pokimala.Na sredi hodnika sem pogledala''Klara to je zate,drugo pismo pa nesem Kaji.''reče in se nasmehne.Pokimala sem in šla v sobo.Hitro sem odprla pismo:Ne povej nikomur!To kar si videla,ne sme noben vedeti,čeprav nas ne poznaš!No enega najbrž res.Nekoga,ki je rekel da mu je ime Neznanec. HLLNZ!'' sem prebrala.Kaj bi to pomenilo?Kaja je priletela v sobo''Pozabiva na to prav?''me vpraša.Pokimala sem in že je izginila.Preostanek dneva sem ostala doma,zvečer pa sem se stuširala in se odpravila spat.Zjutraj sem se zbudila in poletela v zrak,saj res!Danes je koncert!Hitro sem se oblekla in obula za na koncert,ter si spletla kitko.Hitro sem stekla v kuhinjo kjer je Kaja že skakala po kuhinji.Tudi jaz sem se ji pridružila''Spoznali bova One Diection!Spoznali bova One Diection!Spoznali bova One Diection!''sva vpili''Umirita se.''reče mami in se zasmeje.Na mizo nam je prinesla zajtrk.Seveda sva ga z Kajo hitro pojedle''Gremo zdaj!Čez pol ure je koncert in rada bi bila v prvi vrsti!''rečem.Oči se je zasmejal in odpravili smo se proti avtu.Ko smo se vozili,sem kar vriskala in Kaja tudi.Seveda sva vzeli najin album slik,kjer je najino življenje.Ko smo prispeli,sva stekli ven iz avta,oči pa je odpeljal domov.Nekaj najstnic se je že podilo za dvorano,tudi midve sva stekli in na srečo sva prispeli prvi.Varnostniku sva pokazali karto in spustil naju je notri.Hitro sva stekli v prvo vrsto,v kateri so se nekaj deklet pogovarjale med seboj.Objela sem Kajo''Kako sem vesela.''rečem in se nasmehnem''Kdo pa ni.''reče in se zasmeje.Dvorana se je že polnila in kmalu so prišle v dvorano vsa dekleta in vreščala.Na zaslonu so se pojavili fantje,kmalu pa so tudi prišli na oder.Zakričale smo''Hello everybody!''so rekli.Tako se je odvijal koncert.Skupaj smo peli njihove pesmi in tudi besedilo so menjali malo,se igrali na odru in smejali.Ko je bilo konec sem potegnila Kajo in skupaj sva šle po avtograme.Bila je kar velika kolona.Nestrpno sem čakala s Kajo.Seveda nama je šlo na jok,ker so tako popolni.Končno sva prišli na vrsto.Ko so fantje naju videli so otrpnili...

nekšt?
kaj pomeni HLLNZ ?
mnenje?
28. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
harry,liam,louis,niall,zayn
popouno!
28. junij 2013
neeeeeeeeeext
Harry, Louis, Liam, Niall, Zayn... pč imena članou 1D
zakoon!
01. julij 2013
harry louis liam niall zayn pac imen useh clanou 1D....
02. julij 2013
u141559
u141559

[ click: ]

*KAJA*
Am...Akward.Dali sva jima najin skupen album,ko sva bili mladi in list,na katerem so bili oni''Lahko obdržimo album?''vpraša Louis in se nasmehne''Samo podpišite se,edino če ga boste vrnili enkrat.Izvolite naslov.''rečem in na listek načičkam naslov.Nasmehnil se je in podpisal''Ime?''me še vpraša''Kaja,to je pa Klara.''rečem in se tudi sama nasmehnila''Lepa imena imata.''reče in najina lista sta šla naprej.Harry je zmeraj vame gledal''Harry se lahko slikam s tabo?''ga vprašam ko sem prišla do njega.Pokimal je in vstal.Objel me je,ter mi dal ljubčka na lica,Klara je pa slikala.Zahvalila sem se mu in šle naprej.Ko sva prišle do Niall-a,sem morala Klaro slikati z Niall-om.Seveda jo je tudi on poljubil na lica.Končno sva prišle ven''O moj boog.''reče Klara in se prime za lica.Točno tam jo je poljubil Niall''To sliko si bom dala za ozadje.''reče Klara in si že štima sliko za ozadje''Končano.''reče in mi jo pokaže.Nasmehnila sem se ji.Tudi sama sem si jo namestila za ozadje.Klara je že klicala očeta,jaz pa sem zasanjano gledala v telefon''Hej ti!''reče nekdo za mano.Obrnila sem s in videla Harry-a.Nasmehnila sem se''Ne znamo prevrati naslova.Izvoli list in še enkrat napiš.''je rekel zadihano,ter mi podal list in kulico.Lepo sem napisala,nato pa mu dala nazaj''Hvala.''reče in gre...

Zakaj je v resnici prišel Harry do Kaje?
Kako se vam zdi?
Nextam?
05. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg