Forum
To je zgodba o punci in... a se ne vid z naslova? ja punci je ime Julija.
torej kdor želi brati to zgodbo naj to napiše in izpolni anketo!!!

i hope you like this!

bi rad bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. januar 2012
aja
julija:julči
marija(bff od julije):mari
tatjana:tata,tati
mama lucija:mami, lusi
oče bogdanči, bogdan
janez:janči, janč
.
.
.
druge pa zveste med zgodbo
19. januar 2012
u64528
u64528
nexti!
19. januar 2012
v petek popoldne
odhitim na bus, saj že krepko zamujam. z marijo sem zmenjena na pijački v centru. seveda ko pridem je ni tam zato se zdaj že utrujena od neprestanega tekanja odvlečem do najbližje trgovine z bolekami, kjer je vedno ko zamujam. na srečo jo najdem med torbicami še pred nadiranjem prodajalcev.
namiguje mi, da si želi neko torbico jaz pa jo postrani pogledam in ji pokažem denarnico. tipično zame pač nimam keša. na koncu se mari še premisli in se odloči da greva domov. kaj ali sem zamanj hitela in lovila avtobuse, zato da grem domov. o ne. zvlačim jo v tisto medno kavarno in si naročim veliko močno kavo. brez mleka. šele potem se brez besed odpraviva domov. seveda sva še najboljši prijateljici vendar res ni bil čas za pogovarjanje. vendar vseeno pa mari prespi pri meni. to lahko tako kadarkoli saj so starši prijatelji iz srednje. prideva domov in ura je pol enajstih. še dobr da jutgr ni šole. vržem se na posteljo in prižgem TV mari pa gre narest kokice. za danes si morava privoščit eno grozlivko, da se bova malo stiskale. in res kot nalašč so predvajali nekaj s sekiro. preveč prestrašeni se pred koncem zavijeva med rjuhe in sladko ter srhljivo padeva v globok spanec. vendar ne tako globok. zbudim se sredi noči zaradi nekih zvokov. vidim da mari ni v postelji zato se prestrašim. czamem povšter in se splazim iz sobe. sledim redečim packam na tleh. tako prestrašena nisem bila še nikoli. zaslišim vodo v kopalnici in premišlijem, da hoče morilec izbrisati madeže toda kateri morilec v kopalnici prižge luč. dovolj imam tega zato odprem vrata, zavpijem...
19. januar 2012
u74289
u74289
next
20. januar 2012
Neext.!!
20. januar 2012
u71290
u71290
nxt :'D
20. januar 2012

jaz

marija

tatjana

https://images02.olx.si/ui/11/12/04/1303896035_192710804_1-Slike--ona-on-zmenki.jpg

moja starša

https://static.genspot.com/files/images/goslar/__tfmf_enujux55neurw345fdjnlf55_dcbfa11c-739c-4f73-ab38-a5092d828628_0_680.jpg

janez-prej nisem napisala-moj fant
24. januar 2012
ups

janez-moj fant

https://images02.olx.si/ui/11/12/04/1303896035_192710804_1-Slike--ona-on-zmenki.jpg
moja satrša
24. januar 2012
ja valda no že spet.

moja starša
24. januar 2012
in začnem s povštrom tepsti 'vomilca'. zaslišim tenek glas in najprej pomislim na maorilko a vseneo preneham tepsti. ugotovim, da je moja žrtev marija. vse ji razložim na koncu pa jo vprašam kaj so rdeče packe. pove, da ji je iz neznanega razloga začela teči kri iz nosu. potem sem ji pomagala zaustaviti krvavitev in pobrisati po tleh. seveda pa nisva mogli zaspatu nazaj. ura je 4 in ravno pravi čas za ogled nekega akcijskega filma. izbrkam DVD in spet se zadekava. po prvih nekaj minutah pride v sobo mama. začudena najprej pogleda naju, potem uro na steni in potem spet naju. milo ms jo pogledala mama me mrko pogleda in reče: grem po vročo čokolado. in res-mama dobra kot kruh prinese res dobro vročo čokolado. konec filma in z mari se odločiva da greva mau v shopping. tako je bila mari spet na lovu za tipčki jaz pa sem se valjala po garderobi, da bi našla kakšen normalen modrc. ko sva z mari opravili z nakupi sva odpetkale z novimi štiklami na kavo. nek šal*****r me je prijel za rit in tako pridobil eno klofuto več v svojem lajfu. mari in še nekaj in lokala mi je glasno zaploska, no saj se ne važim ampak klofuta je bila res dobra!na koncu sva se z marijo na žalost mogle raziti, saj je mogla mari iti na nek nastop njenega mlajšega brata. tako sem se doma povezala z ineternetom in kliknila na klepetalnico. nek fant me je prosil za fb. rekla sem mu, da če se bo normalno pogovarjal z mano. in tako sem se na koncu odločila, da mu fb...
24. januar 2012
ene par nextov nau škodil!!!
24. januar 2012
next
24. januar 2012
next pa ne bom brou
24. januar 2012
drgac pa rd berem sam se mi zdele ne da
24. januar 2012
u57700
u57700
NEXT SAM ZAME
24. januar 2012
pač dam. kaj pa more bit groznga če se z enim dopisuješ. no in pol sm pogledala tist njegov profil. morem rečt, da mladi gospod sploh ni tko grozen pravzaprav prav luštkan. seveda sem malo podvomila, ali je to res on čee niso slike fejk. no ja. zazvoni telefon in takoj sem si mislila gotovo je on. ah ja. kako bi bil če mu še številke nisem dala. hej punca nekaj se dogaja. torej dvignem in na drugi strani zaslišim tato.
jaz: hej tata
tata: hej bejbi, dej a gremo km žurat dns. je kr lepo vreme
jaz: no ja... se glih z enim chatam
tata: a dej no, ta princ pa že lah mau počaka. hej, kaj pa če bi ga zravn povabila?
jaz: no to bi bil bl zmenk na slepo, kr.... ubistvu ga še nism vidla
tata: auuu... no pol pa tko nima veze, pridi no se na busni dobimo čez min. ok?
jaz: ampak...
no je že prekinila. ta stara tatka. nase vržem eno majčko, pa mau bl fensi kavbojke... moslm no sj gremo v štirko ne? jah sj nima veze. lah je tut cvetličarna. pridem do busne in čakam že min. kličem...pi pi pi. ne oglasi se. vse se mi zdi čudno in slišim neke glasove kot da se mi nekdo približuje. joj tako hiter in malo grob udraec. vedno ga prepoznam. to je mari. in znjo še cela druščina. gremo v disko. vstopimo in veš čas sem bila zraven mari in tate. plesala sem večinoma z tato in res je bilo noro in od vsega plesa se mi je res zmešalo. naslopnila sem se na steno in zaprla oči. nisem mislila zaspati niti zadremati ampak se samo nasloniti. toda vse se je odvijalo tako hitro in...
27. januar 2012
čez 5 min
27. januar 2012
u62555
u62555
Neext^^
27. januar 2012
naenkrat sem začutila udarec v glavo. počutila sem se kot nezavestna.okoli mene je še vse bobnelo in naenkrat sem se prepustila spancu.
zbudim se in vse je bolj mirno. zavoham smard po bruhanju in se nemudoma dvignem. nek zblojen par (po mojem na ekstaziju) mi je rekel, da je to soba za pomiritev in so me sredi zabave privlekli sem, ker naj bi se onezavestila. takoj sem poklicala tato:
tata: halo_
jaz: kje za vraga ste...
tata: uou uou počasi, doma v svoji zanikrni sobi. ti_
jaz: kaj? nemorem verjeti, da ste me pustili kar tu...
tata: kaj si še vedno v disku?
jaz: ja, naj bi se onezavestila...
tata: joj oprosti, vse sem spraševala kje si, nihče ni vedel, zato sem mislila, da si šla domov. klicala sem te še, pa se nisi oglasila. oprosti, te pridem iskat?
jaz: ah no. ne ni treba. v takih pogojih pa res ne. dijo.
pogledam na telefon in res sta bila 2 neodgovorjena klica. pogledam še na uro: o šit že pol 11 je. odhitim do mari, ki je najbližja disku, vse ji razložim ona pa mi pove podobno zgodbo kot tata, pri njej se oprham in ko pridem domov me seveda pričaka mama. nažalost je k mari poklicala preden sem prišla k njej. takole pa je sledil ta nemogoč pogovor:
mama: kje si bila? pri mari-ne, pri tati-ne. torej kje?!
jaz: oh mami oprosti...
mami: bom videla koliko ti lahko oprostim!
jaz: šle smo v disko...onezavestila sem se...zbudila v disku....poklicala........
mami:kaj, onezavestila?
jaz: ja nevem zakaj...
tečna mami: takoj v avto, da greš k zdravniku!!!!
jazbrez besed)
zdravnik je rekel, da sem dihidrirala in nato še na dolgo in široko razlagal o alkoholu. dobra plat pa je bila, da mi v ponedeljek in mogoče še torek ni treba iti v šolo. zato bom lahko visela na fb in se chatala z tistih princem...
29. januar 2012
kaki next?
30. januar 2012
31. januar 2012
next
31. januar 2012
31. januar 2012
next!
31. januar 2012
next
31. januar 2012
o hvalaa;3
31. januar 2012
odprem neverjetno je bil kar gor. ime mu je bilo jure. se pogovarjam in potem mi kar naravnost napiše tole:
jure:hej, a bi bla moja punca?
jaz:ja nevem...kakšen pa si?
jure:glej imam črne lase in....pa poglej sliko s profila. no mi lahko zaupaš če ti dam še tel. št.? tak gre: 657 477 893
jaz: jah no....
jurea pokliči me pa boš slišala še glas.
in res rečem kaj imam izgubiti če ga le pokličem in ga. tako utipkam številko še malo premislim in pritisnem zeleno tipko. zvoni zvoni.. skorej odložim ko zaslišim prečudovit glas.
glas:halo! hej si to ti?
jaz: ja jaz sem. veš prav luškan si...(mu kar takoj povem) in tudi tvoj glas jhe omamen!
jure: jah lepo da sva enakih mnenj...(smeh) bi se lahko kdaj dobila? poznaš tisto veliko vijolično trgovino?
jaz: ja blizu nje živim!
jure: hja bi se dubila tam? npr. kr zdele
jaz:ja to bi blo ok. no čau!
takoj ko prekinem v omari poiščem eno rumeno majčko in zeleno kiklco.
stopim ven in stečem do stavbe in...
31. januar 2012
nexxxxxttttt
31. januar 2012
sam zate♥
tam me prislonjen na srebrn motor že pričakuje postaven črnolasec. pozdravim ga in v odzdrav mi zažvižga. potem me odpelje na pijačko in moram rečt, da je jure tako prijazen kot luštkan. potem pa je iz žepa privlekel še dve ustopnici za luna park. peljala sva se z avtomobilčki, pa streljala sem.... no mogoče je res otročje ampak v njegovi družbi bi delala use. pač ljubezen na prvi pogled! nato mi je kupil še eno zelo veliko sladkorno peno. na koncu ko pa sva že odhajala iz luna parka me je še poljubil. in to ni bil tisti hiter in sramežljiu poljub. bil je polen starsti in kot se spodobi. seveda ni bil tako pravljičen, saj ga je na koncu pokvarila neka babica, ki se je zmrdovala nad nama:tako mlada pa se že poljubljata! nevem kaj je bolj motilo, to da se midva poljubljava med tem ko se ona ne more ali to, da je preveč stara, da bi jo kdo poljubil. toda v tistem trenutku se res nisem obremenjevala s tem saj sem hotela, da me jure popelje skozi vse. in res me je s svojim prekrasnim motorjem popeljal do doma vendar se je končalo precej neprijetno. opazila me je moja mami, ki pa je precej prosti motorjem. sploh pa je bila presenečena, da sem s fantom. pa ne to, ampak da sem s fantom, ki ji ga nisem nikoli omenila ali predstavila. o tem se želela z menoj pogovoriti. seveda ji nisem rekla, da sem ga spoznala na netu. saj nisem nora. imela bi dosmrtno kazen. že tako mi je prepovedala gledati TV, se ta teden družiti s tem fantom ali kar koli podobnega. razen vedno mi jo uspe prepričati z računalnikom-spletne učilnica za vajo... tako se usedem za računalnik in utimkam fb. spet je gor in pošilja mi poljube. nakar pa v sobo stopi mama...
31. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg