Forum
u201156
u201156
Nekega jutra sem se pozni zbudila. Budilka ni zvonila... Že spet sem jo vrgla ob steno. Nekaj pa je manjkalo...
Vonj po svežih palačinkah, sestrino dretje, televizijski annoying programi za malčke...
Pogledala sem na svoj telefon. Imela sem 4 neodgovorjene klice od številke 015654345 in enega od Eli( moje BFF). Nase sem čez pižamo navlekla svilen spalni plašč ki mi ga je prinesel oče iz Japonske in odšla dol...
OK zdaj sem pa zares prestrašena sem si rekla! Preostalo pot sem pretekla in ko sem dosegla konec stopjic sem se prijela in zadrsala v kuhinjo... Mame ni bilo Lily... Čakaj malo nekdo je v kuhinski omarici. Odprla sem vrata in videlala Lily ki v svojem naročju stiska mlajšega bratca Jerneja. Vprašala sem jo kaj je narobe. Rekla je da so zjutraj jedli palačinke kot vsak dan nato pa je prišel moški pograbil mami za roko in... in mami je pograbila nož iz mize in ga porezala po obrazu... In in... kaj? sem jo nestrpno vprašala. In potem zbežala ven brez naju potem ko si je moški spiral rano v kopalnici sem potihem šla po Jerneja in tu sva se skrila... Potem sem skozi malo špranjico in ga slišala reči: Si babnico že dobil?! Nek drugi pa je potem rekel Ja sem... Ampak a nebi mogli bit tukaj še trije froci!?? Ja že ampak jih ne rabimo greva!!! Potem pa sta šla..
3 NEXTE
25. december 2015
Next!
26. december 2015
The best
Nexttt
26. december 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg