Forum
u87258
u87258
Živjo. Sem bolj nova na igrah123 in sem se odločila napisat zgodbo. To je moja prva zgodba res upam da vam bo ušeč za nadaljevanje želim vsaj dva nexta.
_________________________________________________________________________________________

Ojla sem Ana in sem stara 16 let. Moje odraščanje ni bilo preveč lepo saj me oče sploh ni maral in me tudi ne mara. Smo zelo revni in imam starejšo sestro, ki me edina razume. Mama je še kar razumevajoča. Aja pa nimam fanta!

No pa pojdimo k zgodbici.
Bil je čisto običajen dan in, ko sem prišla iz šole me je oče z nasmeškom pričakal in rekel, da moram z njim...

Nadaljujem? Kam jo bo peljal? Lahko ugibate! Kaj se bo zgodilo? Vsaj dva nexta plis!
14. april 2012
next
14. april 2012
u87258
u87258
ok se en next tags pa mom tvojo brala Rock.star_girl!
14. april 2012
u84822
u84822
next začni pisat
14. april 2012
next!
14. april 2012
next
14. april 2012
u87258
u87258
Ok next za vse!

Aja
To sm jaz:
pahttp://www.dolenjskilist.si/media/objave/slike/v/reportaze_in_zanimivosti/2009/09/3/monika_znidarsic.jpg
14. april 2012
u87258
u87258
Z nasmeškom pričakal na vratih. Mame in sestre še ni bilo doma. Najprej sem se upirala nato pa me je oče udaril in sem morala ubogati. Pripeljal me je do hotela Višnja. Ostala sem brez besed saj v svojm lajfu se nism vidla cesa podobnega! Vstopila sva in tam sta stala zakonca (vsaj zdel se mi je). No in oči je reku naj si grem neki naročt, ampak vedla sm da je to naredu sam zato, kr je hotu da ne slism teme k so se jo pogovarjal. Js sm odšla do šanka in si naročila kozarec pomarančnega soka, seveda sem ves čas gledala kaj se dogaja z zakoncema in mojim očetom. Videla sem da so si podali roke in zakonca sta mu dala velik kovček. Oče se ga je odpru in na obrazu se mu je narisal velik nasmešek. Odšel je skozi vrata in hitro sem stekla za njim! Ampak ustavila sta me tiata zakonca! Rekla sta da oče kmalu pride in da do takrat lahko ostanem pri njih. Cisto se mi je zmesalo saj jih niti poznala nisem, prvič v življenju sm jih vidla in začela sem kričati in se dreti in jokati. Nadrla sm ju:

J-jst Z-zakonca

J: pa a se vama je cist odtrgal! Klele me zvabte v en hotel in me s tem zavedete potem moj oče ,ki me tako ali tako ne mara odide in ostanem s popolnimi tujci!!!( sem kričala in se hkrati jokala)
Z: Ljubica ne skrbi vse ti bova razložila samo da pridemo do naše sobe.
J: No zdaj mi je pa resnično prekipelo! A mislita da bom kar tako odšla z neznancema! In kar Ljubica me kličete kot da bi bila vaša hčer, kdo sploh ste... In naenkrat sem...
Kaj se je zgodilo? Nadaljujem?? Nextite
14. april 2012
next
14. april 2012
next!
14. april 2012
next hitr
14. april 2012
u82955
u82955
nexxt
14. april 2012
u87258
u87258
hvala za nexte! Js vas luvam!!
Ta next je za Rock.star_girl

Ok no in od vsega groznega me je ful začela boleti glava in potem sem še omedlela. Zbudila sem se na prečudoivti postelji in pred mano je bil zelo lep fant. Pogovor:

J-js F-fant

F: A si uredu?
J: Ja kje pa sm??
F: Pri meni doma.
J: Kaj kdo sploh si ti?
F: Aja oprosti nisem se predstavil. Sem Mark.
J: ( preveč me je bolela glava, da bi ga nadrla) Aha js sm pa...
F: Ja vem ti si Ana...
J: Ja kako pa ti to veš ( sem malo glasneje rekla ampak me je glava še vedno bolela)?
F: ja ubistvu...
J: Kaj??
F: TI bom vse podrobnosti ti bom povedla ko boš blje zdaj pa počivaj.
J: Uredu ( sem ga pogledala z nekako lepšim obrazom).

Fant je bil z mano zelo prijazen sicer nevem zakaj ampak upam da me spet noče sam o zvabit. Nekaj časa sem si še ogledovala prostor. BIl je zelo velik in rožnat. Čez nekaj časa sem zaspala in zbudila sem se ko se je začelo jutro. Bila sem mnogo bolje in odšla sem ven iz sobe. Oblečena sem bila v piđamo. Kos em izstopila iz sobe sem se kar izgubila. Bilo je toliko vrat in hodnikov. Na srečo sem srečala Marka in pospremil me je do jedilnice. Tam sta me že čakala zakonca.

Pogovor:

J-js M-Mark Z-zakonca

J: Kje je moj oče?Morla bi že priti!
Z: MMM... Ljubica... MIsliva Ana...
J:Kaj? ( sem ju strogo vprašala)?
Z: Poglej ti boš zdaj tulaj z nami in...
J: Kaj? Kaj ? kaj? Pa nemorte me kr prsilt v to js mam družino in vas sploh ne poznam niti po imenih vas ne poznam razen Marka in še enkrat imam družino!...
Z: Ja imaš družino ki te ne mara!
J: S tem se se morala strinjati in bila sem zelo žalostna.
Pojedli smo zajtrk res je bil zelo obilen! Nato pa me je Marko odpeljal v mojo sobo in...

A je zanimiv? A nextam ??
14. april 2012
u71017
u71017
Next!
14. april 2012
next
14. april 2012
next nujno
14. april 2012
u87258
u87258
hvala za nexte! Js vas luvam!!
Ta next je za Rock.star_girl
Ok no in od vsega groznega me je ful začela boleti glava in potem sem še omedlela. Zbudila sem se na prečudoivti postelji in pred mano je bil zelo lep fant. Pogovor:

J-js F-fant

F: A si uredu?
J: Ja kje pa sm??
F: Pri meni doma.
J: Kaj kdo sploh si ti?
F: Aja oprosti nisem se predstavil. Sem Mark.
J: ( preveč me je bolela glava, da bi ga nadrla) Aha js sm pa...
F: Ja vem ti si Ana...
J: Ja kako pa ti to veš ( sem malo glasneje rekla ampak me je glava še vedno bolela)?
F: ja ubistvu...
J: Kaj??
F: TI bom vse podrobnosti ti bom povedla ko boš blje zdaj pa počivaj.
J: Uredu ( sem ga pogledala z nekako lepšim obrazom).
Fant je bil z mano zelo prijazen sicer nevem zakaj ampak upam da me spet noče sam o zvabit. Nekaj časa sem si še ogledovala prostor. BIl je zelo velik in rožnat. Čez nekaj časa sem zaspala in zbudila sem se ko se je začelo jutro. Bila sem mnogo bolje in odšla sem ven iz sobe. Oblečena sem bila v piđamo. Kos em izstopila iz sobe sem se kar izgubila. Bilo je toliko vrat in hodnikov. Na srečo sem srečala Marka in pospremil me je do jedilnice. Tam sta me že čakala zakonca.

Pogovor:

J-js M-Mark Z-zakonca
J: Kje je moj oče?Morla bi že priti!
Z: MMM... Ljubica... MIsliva Ana...
J:Kaj? ( sem ju strogo vprašala)?
Z: Poglej ti boš zdaj tulaj z nami in...
J: Kaj? Kaj ? kaj? Pa nemorte me kr prsilt v to js mam družino in vas sploh ne poznam niti po imenih vas ne poznam razen Marka in še enkrat imam družino!...
Z: Ja imaš družino ki te ne mara!
J: S tem se se morala strinjati in bila sem zelo žalostna.

Pojedli smo zajtrk res je bil zelo obilen! Nato pa me je Marko odpeljal v mojo sobo in...

A je zanimiv? A nextam ??
15. april 2012
u87258
u87258
aja sori sej bom zdele neki sm zamešala! hhhh
15. april 2012
u87258
u87258
Ej ful sorri sam js mam apple pa slike nmorjo gor res ful sori a vam dam sam linke al nč??

Ta čs bom pa naprej pisala.
15. april 2012
u87258
u87258
V moji sobi se je iz mene vlilo vprašanj in seveda začela sem jokati. Pogovor:

J-js M-Mark

J: Zakaj sem sploh tukaj? Kdo si ti?
Kdo sta tista gospa in gospod? Kje sem ?
M: Mmm.... Prosim ne bodi jezna!
J: Nič ti ne obljubim! POvej!
M: Uredu jaz hodim na vašo šolo in sem noro zaljubljen vate sicer sem en razred starejši od tebe in se te izogibam...
J: A zato ste me ugrabili? A nisi moral preprosto priti do mene da se spoznava? Ti si me kar UGrabu? ( spet planm v neutolažljiv jok)
M: Ja...
J: O fak... A veš kaj ti si ena navadna reva! Kr ugrabu si me takoj zahtevam , da me vrnete domov in pika! IN kdo sta tista gospa in gospod?
M: Tisto sta moja starša Maja in Andi.
J: In onadva sta te kr podprla pri ugrabitvi? O fak no vaša družina je res čist zblojena!!!
M: Ne boš šla nazaj!
J: Ja pa bom! V ŠOli bom odšla nazaj!
M: Ampak tvoj oče te sploh ne mara! Daj no tu ti bo lepše!
J: Ampak... ampak...

Mark je odšel in poklicala sem...

A nextam? Koga je poklicala? Lahko ugibate!
koga? a nextam?
15. april 2012
next
15. april 2012
next!
15. april 2012
u82955
u82955
nexxxtttt
15. april 2012
u87258
u87258
ok next za vse!

Poklicala sm mojo sestro Nino. Ona mi bo sigurno lahko pomagala. Pogovor:

J: js N: Nina

J: Ej NIna nujno mi morš pomagaT!
N: Ej kje si ti mala?
J: Nina ne boš vrjela kaj se mi je zgodl: Ugrabl so me in zdej sm kle pr eni družini in nevem kaj naj! Rada bi pobegnla sam me oče itak ne mara! Mam idejo kaj če midve pobegneva!
N: Js mam tud teb neki za povedat!
J: Kaj pa slišati si zelo žalostna!
N: Ja najin oče je... je... umrl.
J: Kaj???

Prekinila sem! Nisem moral verjeti svojim ušesom! Čeprov me oče ni nikoli maral sem jaz imela njega rada in mi je seveda da prišlo do srca! Čeprav mi bo najbrž lepše zdaj brez njega prej moram sam še pobegnt. V sobo je vs zadihan pritekel Mark in me videl objokaano! Pogovor:

J: js M : Mark

M: aja a že veš?
J: jA!
M: mOje sožalje!
J: JA hvala ampak js vas bom prjavla policiji!
M: Ne no sm mislu da sm ti ušec!
J: NIsi mi kreten no jebi se ti si ena razvajena reva k ma pouno rit zdej me pa spust vn!
M: No prav spustili te bomo ce obljubiš da ne boš poklicala policije!
J: no prav

Mark me je pospremil do vrat in se poslovil.
Jaz pa sem mu v glavo zabrisal piđamo ( njihovo piđamo) In res grdo pogledala zakonca!

A nextam??
15. april 2012
next
15. april 2012
next
15. april 2012
u82955
u82955
next takojjjj
15. april 2012
u87258
u87258
Končno sem prišla domov in mama in Nina sta se mi zatekli v objem!

Pogovor:

J:js N: Nina M: mama
M: Mala moja ljubica zares mi je žal šele zdaj sem ugotovila kakšen butel je tvoj oče!
Zelo te imam rada in vem da bomo zdaj zelo lepše živeli!
N: Joj moja Ana a ti sploh veš kako naju je skrbelo zate? Rada te imam zelo!
J: Jaz pa vaju še bolj!!
M: No pojdimo zdaj v hišo in se bomo še pogovorile.

Odšle smo v hišo in se naprej pogovarjale povedala sem jim vse kaj se mi je pripetilo in onedve kako je umru oče!
Izvedla sem se je oče napil se postavil pred avtobus in umrl!
Naslednji dan v šoli sem zagledala Marka! On me je pogledal in odšel. Zabila sem se v prelepega fanta , ki je imel prelepe oči in prelepe črne lase Bil je res sexi. Pogovor:

J: Js F: fant

F: O oprosti.
J: Nič hudega!
F: Kako si lepa!
J: ( zardela sem in se nasmejala) Hvala enkao
15. april 2012
u87258
u87258
Končno sem prišla domov in mama in Nina sta se mi zatekli v objem!

Pogovor:

J:js N: Nina M: mama
M: Mala moja ljubica zares mi je žal šele zdaj sem ugotovila kakšen butel je tvoj oče!
Zelo te imam rada in vem da bomo zdaj zelo lepše živeli!
N: Joj moja Ana a ti sploh veš kako naju je skrbelo zate? Rada te imam zelo!
J: Jaz pa vaju še bolj!!
M: No pojdimo zdaj v hišo in se bomo še pogovorile.

Odšle smo v hišo in se naprej pogovarjale povedala sem jim vse kaj se mi je pripetilo in onedve kako je umru oče!
Izvedla sem se je oče napil se postavil pred avtobus in umrl!
Naslednji dan v šoli sem zagledala Marka! On me je pogledal in odšel. Zabila sem se v prelepega fanta , ki je imel prelepe oči in prelepe črne lase Bil je res sexi. Pogovor:

J: Js F: fant

F: O oprosti.
J: Nič hudega!
F: Kako si lepa!
J: ( zardela sem in se nasmejala) Hvala enkao
15. april 2012
u87258
u87258
F: A bi šla jutr z mano na sladoled?
J: Ja!Ob petih?
F: Zmenjeno!
15. april 2012