Forum
hej, pisala bom izmišljeno zgodbo o punci , ki je nobeden ni maral.

boš bral/a to zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. februar 2015
ok ... pa začnimo

najprej bom vse predstavila
................................................................................................................
JAZ KAJA.

moja BFF NIKA:

moja mami MATEJA:

moja sestrica EVA:

moj ati ANDREJ:

Ime mi je Kaja. Hodim na srednjo šolo.Stara se 16 let. Sem zelo ''nepriljubljena'' . Vsaj tako pravi moja največja sovražnica Tia :

Imam tudi mlajšo sestrico Evo, ki se zelo dobro razumeva (ponavadi se sestre in bratje ne razumejo). Kot sem že omenila me na šoli ne sprejmejo v svojo družbo. Imam pa eno res najboljšo prijateljico Niko in z njo rešujema vse težave , ki se dogajajo v tej zgodbi.
................................................................................................................
3 nexte pa nadaljujem (s težavo 1).
18. februar 2015
Next :3
18. februar 2015
še 2 nexta
19. februar 2015
okej bom kar začela pisati
19. februar 2015
....................................................................................................................
Bil je sončen dan. Z Niko sva se odločili, da greva na sladoled.

(bili sva zelo lačni!)

Ko sva hodili nazaj proti domu, sva zagledali temno skrivnostno postavo, ki se je smukala okoli naše šole. Prestrašili sva se zato sva hitro tekli do moje hiše.

MOJA HIŠA:

Ko sva prišli domov sva to kar sva videli povedale mami (ati je bil v službi). Rekla je naj se takim ljudem izogibam, nato pa je vprašala če sva videli njen/njegov obraz. Ne , sem rekla. Nika je poklicala domov in vprašala, če lahko do jutri prespi pri meni. Ker je bila njena mama zelo prijazna, je rekla da lahko in , da ji bo zdajle pripeljala stvari za v šolo. odšle sva v mojo sobo.

MOJA SOBA:

(moja najljubša barva je zelena).

Gledali sva čez okno v moji sobi , ko sva spet zagledali tisto skrivnostno osebo. Hoteli sva izvedeti kdo je to, ko je naenkrat oseba pogledala gor..............bila je......TIA.
Zagledala naju je skozi okno in se zlobno nasmejala ter odšla. Hitro sva stekli dol, ker sva hoteli to povedati mami, ampak je nisva našli. V tistem trenutku pa je na vratih pozvonilo. Obe sva se zelo prestrašili, potem pa je rekel glas : '' Halo , jaz sem Nikina mama''. V trenutku sva se oddahnili ter jo povabili notri. Povedali sva ji za Tio in kako je mama izginila. Spet je na vratih pozvonilo:

Bila je............
2 nexta pa nadaljujem zgodbo
19. februar 2015
u173906
u173906
tia, ali pa nejna mama
next!!
22. februar 2015
Next
22. februar 2015
next
23. februar 2015
Neeeexxxxt fuuul huda zgodba
23. februar 2015
hvala za nexte.
....................................................................................................................
Spet je na vratih pozvonilo:

Bila je............ Tia.

Za trenutek je bilo res strašno, potem pa sem se opogumila. (J:jaz, T: Tia, N:Nika)

J: Kaj bi rada?
T: Nič.
N: Zakaj pa si potem tukaj?
T: Kar tako. Samo vprašam, kje je tvoja mama.
J: Zakaj?
T: Nekaj bi jo vprašala.
J: V bistvu...ne vemo kje je.
T: No potem pa adijo...hahahaha
(Tia odide)

''To pa je bilo čudno'' rečem Niki. Njena mama zdaj odide in reče , da bo vse v redu in, da naj ne skrbiva.

Ker sva bili že zelo lačni sva si pripravili tople sendviče in ledeni čaj.

Čez nekaj trenutkov je zazvonil moj telefon:

Bila je mama. Klicala je zato , da me ne bi skrbelo, ker je šla po nakupih. Mislim , da bi mami rekla, da se mi je odvalil kamen od srca, ko sem zvedela, da je vse v redu z njo. Še vseeno pa ne vem kaj je Tia hotela. V glavnem, me ne zanima.
Na začetku nisem hotela omeniti, da imam simpatijo. Ime mu je Tilen.

................................................................................................................3 nexte in nadaljujem.
06. marec 2015
3
06. marec 2015
u173906
u173906
next
06. marec 2015
next
06. marec 2015
u184959
u184959
next
07. marec 2015
u177879
u177879
Next+nova na tej temi
07. marec 2015
OMFG res bedna slikanica če.se.lahko tko izrazem, ker to sploh ni podoben zgodbi
15. marec 2015
hvala za nexte
Naslednje jutro, ko sva se z Niko zbudili, sva se oblekli in odšli dol na zajtrk.Mami naju je že čakala s celim kupom palačink. Vprašala sem jo, zakaj mi včeraj ni prej povedala, da gre po nakupih. Rekla je, da je čisto pozabila in naju ni hotela motiti med tem, ko sva se zabavali. Po zajtrku sva obe z Niko dobili sporočilo: Hej, danes je pri meni huda žurka. Če želiš lahko prideš.
To sporočilo je bilo od ...Tilna. Ko sem videla sporočilo so mi oči kar zažarele. Mamo sem vprašala če lahko greva ob kakšnih osmih zvečer na zabavo...rekla je, da lahko , ampak, da ne smeva biti predolgo.(Verjetno mi ne bi dovolila iti, če ne bi bili sami doma) Mami in Eva sta že zdaj odšli...in sicer k babici pomagati prebeliti hišo. Ker nama je z Niko bilo zelo dolgčas, sva odšli malo v park.

Zelo radi sva hodili sem in e pogovarjali. In, ker je tukaj zelo malokrat kakšna oseba, govoriva , da je to najin posebni prostor. Bili sva že malo lačni. In, ker mami ni skuhala kosila, sva odšli kar v najbližji Mc Donalds.

Ko sva se najedli, sva hitro odšli še v nakupovalno središče, največje v celem mestu.
Jaz sem si kupla tole oblačilo:

Nika pa tole:

Hitro sva pohiteli domov, ker je bilo do zabave samo še tri ure.Najprej sva se stuširali...vsaka v svoji kopalnici(še dobro, da imamo tri). Nato sva se oblekli...nazadnje pa sva se še naličili.Obe sva si takole naličili oči:

Odšli sva na zabavo.
5 nextov in nadaljujem
27. julij 2015
Next
01. avgust 2015
še 4 nexte
03. avgust 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg