Forum
u29001
u29001
Ena zgodbica z naslovom nezaželjena. Znanstveno-fantastična romantična grozljivka. ^^ Čist nč ne grejo te žanri sk, ampak upam da vm bo všeč. (:
Glavne osebe.:
Aneja.: Sramežljiva punca, oddaljena od družbe, z dobrimi ocenami in veliko domišlijo. Navadno zelo žalostna, brez družbe tava po svetu.
Malena.: Anelina najbližja prijateljica. Ima najbolšo prijateljico Reno in se še nekako razume z Anelo.
Rok.: Nov fant na šoli, na dobri poti, da postane popularen, čeprav si tega stam ne želi. Sin vplivnih staršev, ki pa si iti malo ne želi slave in denarja.
Žana& Martin.: Zlobna dvojčka, ki od vseh najbolj škodujeta Aneji. Vedno jo zbadata in ponižujeta.
Amanda.: Punca ki skrivoma spremenjuje Anelino življenje.

Ali začnem pisat.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. oktober 2010
u29001
u29001
Zaačnem.? (:
03. oktober 2010
jaaap....
začnii.....
;D
03. oktober 2010
u29001
u29001
Sedela sem v kopalnici. Sama. Hladne ploščice so me zbadale v hrbet in glavo sem imela naslonjenjo na kolenih. Poleg mene je ležal moj telefon, ki je predvajal Untitled od Simple Plana. Kot bi poslušal moje življenje. Kolena so bila črna od maskare. Vstala sem in se na svojih krhkih nogah postavila pred ogledalo. Resnično sem bila kot dekle iz grozljivke. Črni lase so v šopih štrlele iz moje glave in čez obraz, prekrit z črnimi solzami, ki so kot lava polzele iz mojih svetlomodrih oči po licih. Bleda, skoraj bela polt je samo še poudarjala rdeče oči, ki so bile posledica neprespanih noči in joka. Odprla sem predal in iz njega potegnila mojo najbolšo prijateljico. Vsedla sem se nazaj in z britvico zarezala v svojo mehko kožo. Kamplja za kapljo je kri začela polzeti po roki navzdol. Še enkrat. Tokrat me je malo zaskelelo, ampak bila sem že navajena. Bila sem čisto nasprotje od ostalih. Večini postane ob pogledu na kri slabo, mene pa pomirja. Rokavi moje bele majice so bili že čisto rdeči, ko sem odnehala. Kmalu so se solze umirile in v ogledalu sem gledala le hladen obraz nezaželjene.
Nextam.? ^^
03. oktober 2010
u28461
u28461
Jaaaaaaaaaa.♥ . ^-^
03. oktober 2010
u29001
u29001
Ko sem iz kopalnice nesla belo okrvavljeno majico, me mama še pogledala ni. Vedela je, da imam težave in ni mi imela namena pomagati. Bila sem kot nezakonski otrok v starih časih. Mami me je rodila pri 17 -ih in zato mi je že večkrat povedala da sem ji uničila življenje. Majico sem vrgla v koš za perilo in odvihrala v svojo sobo. računalnika nisem imela namena vključiti, saj sem imela žaljive pošte več kot dovolj. Namesto tega sem se vrgla na posteljo in vzela svoj zvezek za risanje. Razmišljala sem, kakšno bi bilo moje življenje, če bi bilo vse drugače. Moje telo bi bilo normalno, brez modric in vreznin. Obraz bi bil svetel z rdečimi lici in oči bi žarelo veselje. Imela bi ljubečo družino in prijatelje. Imela bi fanta, ki bi me imel rad. Hja. Očitno pa se nobena od teh stvari ne bo uresničila. Niti v sanjah. Pogledala sem na uro in počasi sem se oblekla in nejevoljno odpravila v šolo. Na sebi sem kot vedno imela dolge rokave, da bi zakrila brazgotine, kavbokje in all-starke. Kot vidite čisto navadno dekle. Vsaj na videz. Stopila sem v avtobus in že je v mene priletel papirnat avijonček. Zavzdihnila sem. Prvi dan šole se je začel kot vsi ostali. Kamorkoli sem se hotela vsesti, je bilo zasedeno, ali pa so ljudje preprosto tja položili torbo, saj niso želeli sedeti zraven luzerke Anele tj. mene. Sprijaznila sem se, da se bom očitlo spet morala vsesti na tla. Že sem torbo vzela iz rame, ko sem zaslišala glas.:"Lahko se vsedeš tukaj." Cel avtobus se je obrnil proti osebi, ki je to rekla. Vključno z mano. Glavo sem sunkovito obrnila v stran glasu, kmalu pa sem obstala kot vkopana...
Nextam.?
Coment.? ^^ ♥
03. oktober 2010
u29001
u29001
Kaj zj nextam al ne. ? ^^
03. oktober 2010
Znanstveno fantastična romantična grozljivka?

NEXT
03. oktober 2010
u29001
u29001
Zagledala sem fanta, ki se mi je smehljal. Bil je popolnoma drugačen od mene. Imel je svetle lase in za kar nekaj odtenkov temnejšo polt od mene. njegove oči so bile zelene in nasmeh snežno bel. Zmedeno sem prisedla k njemu."Živjo ime mi je Rok." je rekel. Kislo sem se nasmehnila in rekla.:"Jaz sem Aneja." "Lepo ime." je nadaljeval. Nato je prevladala tišina. Obrazi so se obračali proti meni in me zlobno gledali v oči. Naenkrat sem spregovorila.."Poglej Rok. Če nočeš sedeti z mano, ni nič narobe. Lahko se presedeš." To sem rekla samo zato, da nebi še on postal tarča posmehovanja, tako kot jaz. Namesto tega da bi se hitro presedel od luzerke, kakršna sem bila je presenečeno rekel.:"Kaj.? Zakaj pa to. Nisem dovolj dober zate.? Oh ne reci, da si ena tistih barbik, ki gledajo samo nase." Oči so mi skoraj padle iz jamic. Ali res še ni ugotovil, da nisem ravno najbolj zaželjena.:"Ne, sploh ne. Samo čudno se mi zdi, da imaš tako malo ponosa, da sediš zraven takšne čudakinje kot sem jaz." Zmedeno se je nasmehnil.:" Čudakinja. Ti.? Ne zgledaš mi tako." Posmehljivo sem se zasmejala.:"Oh, počakaj, da pridem v šolo. Potem nikoli več neboš želel sedeti z mano." Roko je položil na mojo ramo in kot puščica sem pogledala na njegovo roko, nato pa še v njegov obraz. Nato je rekel.:"Vse kar hočem je prijateljica, s katero bom lahko užival in pozabil na dejstvo, da je moje življenje kanta za smeti." Sedaj mi pa čisto nič ni bilo jasno. "Prvo kot prvo. Z mano boš bolj težko užival, glede na to, da sem najbolj čuden osebek na šoli. In drugo. Tvoje življenje, da je kanta za smeti. Prosim te. Tvoje obleke so od priznanih blagovnih znamk, igledaš sreče in še lep si, da se vse punce obračajo za tabo. Namuznil se je.:"Misliš da sem lep.?" Obrnila sem glavo stran in zardela...
Nextam.?^^ Bi se kdo potrudu kkšn comment napisat mogoče. ? (:
03. oktober 2010
JST! next
03. oktober 2010
Neext. ;Đ
Zakoon. ♥
Luf it. ;DD
03. oktober 2010
iiiiiiiiNzzzzzzzzzzzzEccccccccccccccccXllllllllllllT
N E X T
03. oktober 2010
u29001
u29001
Zamrmrala se.:"To sploh ni važno. Važno je da je moje življenje slabše od tvojega in se nimaš čez nič za pritoževati." Zavzdihnil je.:"Ah ja. Motiš se. Blišč in denar ne prineseta vsega. Nevem, kdo se z mano druži zaradi tega, kar sem. Zato se raje družim z ljudmi kot si ti. Ker vem, da nekateri ne cenijo denarja, tako kot drugi." Obrnila sem glavo in ga pogledala v oči. Sploh nisem vedela kaj naj rečem. Ampak vedela sem da je zanj najbolše, če se ne druži z mano. Rekla sem, pa čeprav s težkim srcem.:"Poglej Rok. Če je tvoje življenje kanta za smeti, je moje smetišče. Mogoče se ti zdi, da te razumem, ampak resnično. Če hočeš dobro zase, me pusti na miru. Ljudje me ne marajo in s tem sem se nekako sprijaznila." Vstala sem in se usedla na tla. Pogledal je čez stol in se nasmehnil.:"Če misliš, da me boš tako zlahka pretentala, se motiš." Zgrabil me je za roko in vlekel nazaj na sedež. Mulasto sem sedela na tleh in se upirala. Začel se je smejati in me še močneje povlekel navzgor. Ljudje so naju gledali in se z gnusom v očeh pogovarjali. Najno resno ruvanje se je sprevrglo v prijatelsko zbadanje. Kmalu sem v smeh planila še jaz. Vsi so se obrnil proti nama. Nikoli me še niso slišali se smejati. Tudi jaz nisem navajena tega. Vsedla sem se zraven in utihnila. Nato se je sklonil in mi na uho zašepetal.:"Mene se ne znebiš kar tako. Vedno bom ob tebi in te varoval." Kri mi je pognala po čilah in srce je utipalo kot noro. Kmalu smo se ustavili in mora se je začela...
Nextam.?
Hvala usm k kumentirate.& berete. ♥
03. oktober 2010
NeeXt. ;Đ
03. oktober 2010
Nextiii....
Zakon....
03. oktober 2010
aneda. ;O
FuŁ zakon. ;D
03. oktober 2010
Next. ♥
03. oktober 2010
u29001
u29001
Stopila sem na postajo. Mimo moje glave je zletela veja, ampak me nasrečo ni zadela. Pogledala sem stran in odšla po potki. Kmalu me je dohitel Rok.:""Eh. Kater razredi si.?" Jezno sem zamomljala.:"9.a" Razveselil se je:"Jaz tudi. Očitno sva sošolca" Zmajala sem z glavo. Hitela sem naprej do svoje omarice. Ko sem se sklonila, da bi jo odprla sem za sabo slišala dobro znani glas.:"Še vedno ista luzerka, kot si bila." Dobro sem vedela, kdo je. "Žana, prosim nehaj." Hinavsko se je zasmejala in porinila mojo torbo na tla, ter odšla. Nič se nebo spremenilo. Rok mi je pobral torbo in rekel.:"Kdo je pa ona.?" Jezno sem rekla.:"Žana. Moja največja sovražnica. Ima brata dvojčka, Martina. Pazi se ju, najbrž te bosta hotela zvleči na svojo stran." Zmajal je z glavo. Odpravila sva se proti razredu. Še predn sva sploh prišla do tja, mi je Martin nastavil nogo in najbrž bi imela spet okrvavljen nos, če me nebi Rok prijel za roko. Ko sva se usedla na klopco, sem iz ust svoji sošolcov že slišala zmerljivke. Bilo mi je hudo, ampak bila sem že navajena. Rok se je namrdnil in mi potiho rekel.:"Kdo je tukaj luzer. Prej oni kot ti." Hvaležna sem mu bila, ampak to nič ne spremeni. Prišla je učiteljica in ko je zvezke položila na svoj kateder, ter se razgledala po razredu in ugotovila, da nekdo dejansko sedi zraven mene je rekla.:"Oh. Kako pa to, da tvoja miza ni več prazna, Aneja.?" Super, še učiteljica misli, da nisem ničesar vredna.
Nextam.? Bi kdo komentirov.? ^^
03. oktober 2010
u29001
u29001
Ej a dajem mau krajše deele. (:
03. oktober 2010
Neext. ;D
ne ni treba taki so uredu. :Đ
03. oktober 2010
next? O: (:
04. oktober 2010
nexty pŁiss
04. oktober 2010
u29001
u29001
Rok je vstal in se predstavil.:"Sem Rok in prihajam iz sosednjega mesta. Rad imam najstniške serije, glasbo& skejtanje." Martin se je, ko je Rok omenil skejtanje namuznil, Žana pa je od navdušenja zaploskala. V glavo me je zadel kos radirke. Ja to delajo moji sošolci, kadar jim je dolgčas. Včasih bi najraje znorela in odšla kam drugam. Med odmorom sem opazila Roka v družbi Martina in Žane. Na obrazu je imel prisiljen nasmeh, ko se je Žana vrtela okoli njega, Martin pa se je poskušal delati kul. Šola je minila hitro, saj sta bili samo dve uri. Hvala bogu. Ko sva se z Rokom peš odpravila domov, mi je rekel.:"No, saj ni bilo tako hudo. Razen prve in druge ure ter prvega odmora." Namrdnila sem se.:"Ja in drugemu odmoru sem se izognila samo zato, ker sem malomanj kot zbežala v garderobe." Zamislil se je, nato pa spregovoril.:"Morala bi si postaviti cilje." Namrščila sem se.:"Kaj.?" "Cilje." je ponovil. "Poglej. Lahko bi si za cilj postvila to, da zmanjšaš zafrkavanje. Pomagaš si lahko s tem, da učasih nesmeš vsega prezreti, ampak narediti kaj nazaj. Razumeš.?" Zmajala sem z glavo. Ideja sploh ni bila slaba. Naprej sva hodila v tišini. Ko sva prišla do moje hiše, sva se poslovila. Ko je že odhajal sem polglasno rekla.:"Rok." Obrnil se je nazaj, s pričakovanjem v očeh. "Hvala. Za vse, kar si naredil danes." Nasmehnil se je.:"Ni problema Aneja. Pa še kdaj." Nato sem stopila v hišo. Odšla sem v sobo in malo zadremala. Zbudila sem se prepotena in razburjena. to pa so bile čudne sanje...
Nextam.?^^ Comment. (:
05. oktober 2010
u29001
u29001
Coomment.? *-*
05. oktober 2010
u29001
u29001
Sanjala sem, neko mesto. Slika je bila v mojih sanjah dokaj dolgo. Vrt oziroma park z velikim vodometom. Ko sem pogledala v vodomet, se mi je prikazala punca mojih let. Začela je šepetati.:"Ime mi je Amanda. Vem kdo si. Vem kaj je narobe. Pred leti sem se ubila zaradi tega. Poznam občutek. Najdi to mesto, ki ga sedaj vidiš. Omogočila ti bom, da se vse spremeni. Čim hitreje." Takrat je obraz izginil iz vode. Ozrla sem se naokoli in se takoj zbudila. Stresla sem z glavo in odprla knjigo. Bila sem totalno zmedena in odločila sem se za sprehod. Počasi in previdno sem hodila po gozdu, za vsak slučaj, da nebi srečala kakšnega od mojih sošolcev. Bila sem rahlo prestrašena. Amanda, je rekla, da se je pred nekaj leti ubila zaradi tega. sepravi je bila sedaj že mrtva. Odšla sem na pokopališče in iskala. Nikogar z imenoma Amanda. Sploh pa ne iz pred nekaj let. Ko sem se vrnila domov, sem šla gledat na internet. Možnosti, da jo najdem, je bilo ena proti neskončno. Ampak kot začarano je bil prvi članek o dekletu po imenu Amanda, ki je umrla v 13s . stoletju, ke je bila spoznana za čarovnico. Streslo me je po telesu. Pogledala sem sliko in srce se mi je ustavilo. Ista punca je bila v mojih sanjah. Torej imam opravka s čarovnico. Super. Moje življenje postaja samo še bolj zakomplicirano...
Next.?^^ Comment. (:
08. oktober 2010
u29001
u29001
A kdo sploh misl komentirat. K čene bom zaklučla . -_-
08. oktober 2010
Neeeee zaklučiiit. NEEXT!!
08. oktober 2010
NEXT. (:
NEXT. (:
NEXT. (:
NEXT. (: