Forum
Zgodba govori o dveh sestrah, ki se jima svet spremeni ko jima strigoji ubijejo starša...kakšne so posledice?? preberite si

Vam je zgodba ušeč??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

07. april 2012
CRISTIN

»Grof Tarus, nebi vas rad motil samo bencina zmanjkuje moramo se ustaviti na najbližji črpalki« oče ga je ostro pogledal » Ja seveda...z vami bom bil veni za vsak slučaj« varuh ga je pogledal » seveda « avto se je nekaj časa še vozil z enako hitrostjo potem pa se je počasi ustavljal dokler ni zavil in se ustavil. Trije varuhi so izstopili iz avtomobila prav tako tudi moj ati. Mama je mirno sedela dokler jo je Vicky nekaj vprašala »mami,rada bi jogurt...zelo sem lačna še posebi ker nism že en dan dobila krvi« ko je omenila kri so se tudi meni začele cediti sline, prav tako sem videla kako je mama vztrepetala, namesto mame sem odgovorila jest« mami grem lahko jest iskat, morem si noge pritegnit« mama me je pogledala z strahom v očeh » ne, ljubica noč je, tvegali smo da smo se sploh ustavili...dobro veš kakšni časi so zdaj, strigoji se vse bolj zbirajo v skupine in pobijajo moroje, najbolj pa plemiče. Zato nebom tvegala da se jima izpostaviš, lahko pa rečem Katarini(varuhinja) naj nam gre sproti ko gre plačati še iskat jogurt« Vicky se je kislo nasmehnila jest pa sem se ozrla skozi okno. Videla sem očeta, ki varuhu nekaj govoril. Pogledala sem proti mami in videle da je že veni, Vicky pa je gledala za njo...
07. april 2012
__________________________________________________________________________________

no zdej pa tako da mal povem....to zgodbo bosta pripovedovali dve osebi ..to sta setri Vicky in Cristin....zdaj so obe stare 12 let!!!

tule je slika mame:

Mary (Tarus) Conta

slika očeta:

Nathan Conta

slika Cristin:

Cristin Conta

p.s... slika Vikcy še pride....
07. april 2012
VICKY

Gledala sem za mamo, bila sem lačna in komaj sem čakala, da dobim svoj jogurt. Mama je prišla do varuhinje in ji začela nekaj govoriti,mojo pozornost je pritegnil glasen hrup, ki je prihajal iz trgovinice na bencinski črpalki. Prestrašena sem se pognala k Cristin. Ko sem se stisnila k njej, sem opazila, da se je nekam zagledala, sledila sem njenemu pogledu. Zagledala sem oranžno svetlobo, in ugotovila, da se oče bori z ognjem, glasno sem kriknila. V trenutku mojega krika se je varuhinja že pognala proti očetu, sledila sta ji še dva varuha in mama, nekdo ji je nekaj zakričal in ustavila se je. Postala sem zelo zaskrbljena in v očeh so se mi začele nabirat solze. Nisem vedela kaj se dogaja, vedela pa sem,da ni bilo nič dobrega. Začela sem se trest,ampak mislim da jaz nisem bila tista, ki se trese, bila je Cristin s katero sva se stisnili druga ob drugo. Obe sva bili zelo prestrašeni. Z vsem strahom mi je šepnila » Strigoji so «.Preplavila me je groza.

P.S. Slikca še pride
07. april 2012
prvo da vam še pokažem slike varuhov

David

Jan

Samir

Viktorija

________________________________________________________________________________
CRISTIN

Mama je še vedno stala na mestu kjer se je prej ustavila, vedela sem da želi pomagati ampak ji je nekdo rekel naj stoji tam. Ko sem odmaknila pogled od matere sem se ozrla proti očetu. Videla sem kako je strigoj ki se je bojeval z Davidom(varuh) zgorel... strigoj se je zmedel in David mu je z uročenim količkom prebodel srce. Zaslišala sem odpiranje vrat, sunkovito sem se obrnila in Vicky prav tako. Ženska glava je pomolila notri, nisem je poznala ampak videla sem rdečo obrobo okrog zenice in takoj sem vedela da je pred nama strigojka. Strigojka je Vicky prijela za roko in jo potegnila. Še predem sem jo prijela se je avto zatresel in jaz in Vicky smo planile v jok. Strigojka je spustila Vicky-jino roko in se majavo pognala ven. Skozi okno sem videla mamo ki je bila od avta oddaljena en meter, bila je zbrana in vedela sem kaj dela, uporabljala je svoj element zemljo, kajti avto se je še bol stresel in strigojka je padla po tleh. V trenutku se je vse nehalo majati in David, ki je nevem od kod pritekel za strigojko in ji v času nepripravljenosti prebodil srce. Mama je pritekla proti Davidu, ki se je že hotel pognati proti trgovinci, pravočasno ga je prijela za roko, dala mu je majhen listek» na pojdite, ne ozirajte se, pojte na ta naslov tam je varno...tam pokliči alkimiste!! Prav?? « David je na hitro pogledal proti trgovinci,potem pa prikimal in se pognal na voznikovo stran. Vicky se je začela plaziti proti mami, prav tako sem se pognala zanjo. Preden je Vicky stopila ven jo je mama že porinila nazaj »NEE!! nesmeta ven!! Poglejta me« vsa prestrašena sem pogledala mamo Vicky se je začela jokat »Ljubici moji, vedita da vaju mam zelo, zelo rada. Tudi oče vaju ma, nepozabita to če se nama kej zgodi vedita da bova vedno ob vaju...obljubim« Vicky se je pognala proti mami » ne nesmeta, pojdi po očeta pridi nazaj skupaj bomo šli prosim!!! « mama jo močno stisnila in nakazala naj še jast pridem, v stotinki sekunde sem stisnila obe in tudi sama sem se začela jokati »Ljubici moji, rada vaju mam« nato je negdo mamo zgrabil za ramena in jo sunkovito vrgel po tleh.. bil je strigoj. Mamo je prijel za vrat in jo dvignil visoko v zrak. Pognale smo se v strigoja...
07. april 2012
next
07. april 2012
next!!
07. april 2012
u79562
u79562
next
07. april 2012
next!!! nujno ;-)
08. april 2012
NEXT! Dobra!
08. april 2012
U, bralke mamo! Cool!
Evo še slikca od Vicky

08. april 2012
u86001
u86001
Next
09. april 2012
VICKY

Ko sem videla kako strigoj davi mamo smo se obe pognale v njega, ker sem bila bližje sem se vanj zaletela prva,takoj za mano pa še Cristin. Padel je potleh in izpustil mamo , a se ni dal zmesti. Ko je padal me je prijel za roko in povlekel k sebi, z drugo roko me je prijel za vrat, nevarno se mi je prebliževal vratu. Začutila sem njegovo sapo ter podočnike in zavpila. Mislila sem da je konec. Naenkrat me je negdo močno potegnil iz strigojevega objema, bilje mama. Hitro me je posedial v avto, nato paše rešila Cristin ki jo je strigoj zgrabil takoj ko me je rešila..Glasno je zaluputnila vrata in zakričala »ODPELJI JU!«David je pohodil plin in avto je speljal. Jazt in Cristin zmo začele glasno jokati in kričati na Davida naj obrne. Želeli sva se vrniti, nisva hoteli zapustiti ljudi ki so nama pomenili naj bol na svetu. Ozrla sem se skozi zadnje okno. Videla sem grozljive prizore , očeta, na koncu z močmi je nek strigoj zgrabil in ga z vso močjo zabrisala v tla. Oče je nemočno obležal na tleh. Ko se je mati prepričala da smo varno pobegnili se je zgrabila količek ki je krvav ležal na tleh zraven njega pa mrtva Katarina(varuhinja) se pognala v strigoja ki se je sklanjal proti vratu očeta…ampak že napol poti ji je prekrižala pot strigojka in jo udarila v obraz, mama je odletela v trgovinco in mrtvo obležala na tleh…Takrat je avto zavil ostro desno in bencinska črpalka mi je izginila izpred oči. Cristin je je usedila na avtomobilski sedež se primila za glavo in močno jokala. Objela sem jo se ji naslonila na ramo in..jo tolažila.
09. april 2012
Čes 1h….

Avto se je sunkovito ustavil, vrglo me je pokonci. Pred očmi so se mi še vedno prikazovali grozljivi prizori iz preteklih dogotkov. Pogledala sem Cristin, prestrašeno je gledala čes okno. Spogledale sva se, nobena ni vedela kje smo. David je je rekel »Počajkata tu, da preverim če je oklica varna!« Čes nekaj minut se je vrnil, odpru vrata naju pogledal in rekel » varno je ,pridita!!« Na vhodu kar precej vlke hiše je čakala ženska, maminih let. David je med vožnjo opravil nekaj telefonskih klicev, na črpalko je poslal okrepitve in obvestil to gospo da prihajava. Ženska naju je sočutno pogledala, videla sem rdeče oči, ampak ne zato ker bi bla strigojka ampak videlo se je da je jokala na hitro se je predtavla » sem Viktorija Dobrev, dobra prijateljica vajine mame« njeno ime je komaj izgovorila »pri meni bosta dokler..dokler se stvari neuredijo« vljudno sem ji pokimala »hvala za vašo gostoljubnost« se je oglasila Cristin. David je stal za nama in na skrivaj gledal okolico. Viktorija nas je odpeljala notri in nam ponudila vroč čaj in odeje. Davidu je previdno zavila rane ki so ostale po hudi bitki ki se je odvijala na benciski črpalki. Ko sva popili čaj je Viktorija poklica agencijo kjer so imeli hranitelje, vedela je da rabiva kri…
10. april 2012
next
10. april 2012
to je slika Viktorije in njene hčereke Klare

CRISTIN

Med čakanjem da pridejo hranitelji..nas je Viktorija skušala s čim zamotiti, spraševala naju je kama hodiva v šolo, kako je najin stric. Nato pa je po stopnicah pritekla majhna punčka morojka stara kakšnih 6let in me grdo gledala še pozdravla naju ni. Viktorija nama jo je predstavla »to je moja hčerka Klara« pogledala je Klaro »pozdravi,jih, pikica« Klara je prvo pogledala mene potem pa še Vikcy« aha, vi ste krivi ker se je mami mogla ustat« videla sem Vikcy kako se je kislo zasmeja ampak še pred je odgovorila sem jo prehitel »oprosti lepotička…nimo hoteli zbuditi tvoje mame« Viktorija je bila vsa rdeča v lica« ljubica pojdi nazaj v sobo spat« Klara jo je grdo pogledala » pridi z mano, ker brez tebe ne grem!« in se trmasto usedla na tla. Njeno obnašanje me je spravjalo v smeh Vicky prav tako, vesela sem bila da smo se z nečim zamotle. Ko sem se že naveličala čakanja na hranitelje je končno pozvonil zvonec. Viktorija se nama je nasmejala in odšla proti vratom, pogleda ven čes majhno odprtino na vratih se nasmehnila ter odprla vrata. Čes vrata je vtopil moroj srednjih let za sabo je imel dve hraniteljici. Viktorija naju je vljudno predtavila, » No, to sta Vicky Tarus« Vicky je pokimala »in njena sestra dvojčica Cristin Tarus« tudi sama sem moroju prikimala »pozdravljeni mladi dami« . Moroj nama je punudil hraniteljici in končno po enem dnevu sva dobili kri. Nato sta se še nahranili Viktorija in Klara in moroj je z vljudnim pozdravom, skupaj z hraniteljicama zapustil hišo. Postajala sem vse bol zaspana, Vicky je že napol dremala na odobni zofi, tudi Dvid se je komaj držal pokonci. Klara pa je po hranjenu zaspala v Viktorinijih rokah. Viktorija nas je pogledala »pridida..tudi ti David…za vas mam pripravljene sobe« Klaro je nežno položila na zofo in se ustala. Vicky se je predramila in hitro odgovorila »ne, jest bom počakala dokler ne pridejo novice« Viktorija je prišla do nje in jo ljubeče pogledala« Pikica..rabiš spanec čeprav je za vas tri zdaj dan…«
»ne, počakale bomo« sem se oglasla »Obljum če bokaj novega da vaju bom obvestila,prav« Vicky je po licu zatekla solza »prav…« z Vicky sva se ustali in skupaj z Davidom sledili Viktoriji ki nas je po stopnicah pelala v sobane kjer se bomo spočili…
11. april 2012
next
11. april 2012
VICKY
Zbudila sem se, nekaj sekund je trajalo, da sem se spomnila, kje sem in kaj se dogaja. Zraven pojstele sem videla oblačila , zbudila sem še Cristin, obe sva se zbudili ter se oblekli in uredili. Počaasi sva odkorakali iz sobe, proti dnevni sobi. Skozi zatemnjena okna je prihajalo malo svetlobe. Vedela sem, da je sedaj naša noč in bi morale sladko spati...ampak ob takih dogotkih se vsa živa bitja nemorejo naspati. Prišla sva pred vrata ki je vodila v dnevno sobo, ker imajo monroji dober sluh sem slišala mnogo šepetajočih glasov a so bili tako tihi da sem razumela le nekaj besed » spita...res nebi....pst!!Bol tiho...Kam??...Obogi dekleti!« Z Cristin sva se začudeno in prestrašeno spogledali in vstopili. Soba je bila povna Varuhov...viddela sem tudi nekaj monroje. Nikogar nisem poznala. Ko sva vstopili so se vsi zazrli v naju in vsi utihnili iz množice se je prilinila Viktorija, o njeni nedležni hčeri ni bilo ne duha ne sluha. Viktorija se je žalostno zamejala »bi, se prosim usedili...nekaj vama moram povedati«. Monrojke ki so sedele na zofi so nama naredile prostor. V zahvalo sem sem jim pomigala z glavo in se usedla zraven se je usedla Cristin. Viktorija je nadeljevala » Obljubila sem da vama bom povdala če pridejo novice....« zazvonil je zvonec na vratih. Viktorija je pokimala varuhinji naj gre odpret. Varuhinja ki je bila mlada je hitro odkorakala do vrat pogledala skozi ljuknjico na vratih in jih odprla, vljudno je pozdravila » Pozdravljeni, grofica Ozero« teta Miranda je vstopila skozi vrata » pozdravljeni vsi tisti ki ste se zbrari danes tu...živjo Viktorija« za Mirando je prišel njen mož Jerry za njem pa sta se postavila njuna otroka Clere, Matt in se zrini že tako natrpano dnevno sobo. Viktorija se je obrnila » pozdravljena Miranda...ravnokar sem jima hotela povedati« Miranda naju je sočutno pogledala » kako se držita?« Viktorija je odgovira » za zdej še dobro« takrat se je Cristin razjezila » prosim lepo ne obnašajte se tako kot da naju ni u sobi, prosim vas Viktorija da povejta kar ste nama nameravali!!« je že skoraj kričala Cristin. Miranda je prišla ozadi zofe in naju prijela za ramena, Viktorija je nadeljevala » Direktno vama bom povedala, ampak vedita da vama stojiva ob strani. Zato sem poklicala vajino teto.... Trupel vajinih staršev niso našli, prav tako jih niso našli žive« po licu se ji je utrinila solza » žal mi je« je še dodala. Od šoka nisem razmišljala in kar bleknila » potem sta mrtva?!?« glas se mi je lomil ko sem izgovorila –UMRLA- .Viktorija je rekla » ne pikica...tvoja starša sta postala...« Prekinila jo je Cristin » Vicky postala sta strigoja«pogledala sem jo, začela se je jokati prav tako sem pogledala teto ki so ji solze kar tekle iz oči. Pred očmi se mi je stemnilo...
12. april 2012
Next!
12. april 2012
next!
13. april 2012
next
13. april 2012
next!!!!
13. april 2012
no tle je še slikia Mirande in njene družine

Miranda(Tarus) Ozera

Jerry Ozera

Clere Ozera

Matt Ozera

»Direktno vama bom povedala, ampak vedita da vama stojiva ob strani. Zato sem poklicala vajino teto.... Trupel vajinih staršev niso našli, prav tako jih niso našli žive«. Zaprla sem oči ter preprečila solzam da ne ujidejo. To sem sem se naj bol bala, da bom slišala najhujše kar lahko. S tihim in tresočim glasom se je oglasila Vicky » potem sta umrla« komaj je izgovorila besedico ki sem si ji izogibala ampak želela sem si da bi bila rajši mrtva kot pa ostudni pošasti, oglasila se je Viktorija »ne pikica...tvoja starša sta postala...« Viktorijo sem prekinila in odgovorila na mestu nje » Vicky postala sta strigoja« naredila sem napako odprla sem oči in jo pogledala in v trenutko so se mi zolze ulile po licu. Teta je spustila mojo ramo in zakričala »Vicky« sunkovito sem se obrnila proti sestri ki je negibno obležala na zofi. Moje telo je okamenelo nisem se mogla premakniti ne kričati tudi jokala nisem več le gledala sem svojo nezavestno dvojčico. Negdo me je prijel za roko in potegnil nazaj, začela sem se opirat in kričat » ne odpeljite me, hočem bit ob nje..pustite me!!!« nisem mogla se izvleči iz prijema, držala me je močna roka, teta je zakričala » pojdite vsi ven takoj...« pogledala je mene ki sem jo jezno gledala » Cristin z Vicky bo vse vredu zaupaj mi...pojdi z varuhom« zaupala sem ji in se umirila, mogla sem jiti z varuhom razumela sem. Varuh me je odpeljal v sobo. Takoj ko sva zapustila sobo sem postala jezna in vedela sem kaj je blo na glas sem rekla » uporabla je prisilo«. Bila sem jezna ampak sem se omirila ko sem dvakrat vzdihnila, varuh se je oglasil » ste kaj rekli meni« prepoznala sem ga, bil je David. Čeprav je bil varuh sem mu stekla v objem, močno sem ga objela vnil mi je objem.... Zbidila sem se v pojstelji, počasi sem se usedla in se razgledla po sobi. Skozi zatemjeno okno nisem videla ničesar torej je bila zunaj trda tema. Na zofi ki je bila skrita v kotu sem videla Davida ki me budno opazuje »mlada dama, končno ste se zbudil« spominla sem se kaj se zgdoilo » je...z Vicky vse vrdeu??« David se je zasmejal kar se je zgodilo redko in jegov nasmeh me je pomiril » z, njo je vse vredu..malo prej te je prišla pogledat. Prosila mi je da vam sporočim da vas čaka v dnevni sobi«hitro sem se ostala in zavrtelo se mi je padla sem po tleh, David je bil takoj pri meni » ste vredu?'« pogledala sem ga, bil je tako lep da mi je zastal dih » ja..sem..sam zavrtelo se mi je ..koliko časa sem spala??« sem jeclaje rekla, rekel je » dvanajst ur«. Pomagal mi je na noge in me pospremil do dnevne sobe. Še vedno sem bila pretesena od včerejšnega dne. David je odpru vrata »končno si prišla...sem te že pogrešala« je rekla Vicky prišla je do mene in me močno objela. Na uho sem ji šepnila » kako si...??« nehala me je objemat in se ozrla v mene » sej ,veš kak mi je ...smo na istem« nato se je oglasila Miranda »punci moji...prosim pridita sem...nekaj vama bo povedal Edgard Voda« pogledala sem moškega ki ga je teta pogledala, lepo sem se mu priklonila ker je bil plemič. Vicky me je prijela za roko in me odvlekla na zofo usedle smo se nasproti teti in Edgardu, začel je pogovor » prosil bi vaju, da obdržita skrivnost da ste se vajina starša spremenila v strigoja« to besedo je povedala z gnusom » preveliko sramoto bi nakopali vaši družini« bežno sem pogledala Vicky, po obrazi miniki sem ugotovila da je jezna seveda je svojo jezo izrazila » oprostite mi ker vas prekinjam....kaj pa naj drugim rečemo da smo speljali iz ceste in sta mami in oči umrla!!« je vljudno kričala na Edgarda, on naju pa je pogledal da je točno to mislil....
14. april 2012
next
14. april 2012
next!!!!!!!!!
15. april 2012
ČES 4 LETA
VICKY
Stopili sva iz letala » A,veš da so ruski monroji najlepši moški na svetu še posebi ker držijo tablico s tvojim priimkom« Cristin me je smešno pogledala » res kako pa to veš??« Cristin je sledila mojemu pogledu, zastal ji je dih » vem, kaj si misliš« sem ji rekla, pred sabo sva videli res hudega monroja, ki je vrokah držal tablico z napisom *CONTA*zraven njega sta stala varuha ki sta bila smrtno resna. Cristinme je pogledala » kaj misliš od kod je??« komaj sem ji odgovorila » vrjetno je zaposlen pri stricu...tako je lep!« negdo ozadi nama se je začel smejati ampak se nisem zmenila za njega. Monroja sem zapeljivo pogledala in se mu sladko zasmejala, tudi Cristin se je spogledala z njem. Ko sva prišli do njega se nama je prisrčno nasmejal » ali sta vidve dvojčici Conta??« Crinstin se je oglasa ampak se sam rekla » jap..« hirtro sem jo dopovnila » kdo si pa ti lepotec??« ter se mu sladko zasmejala » vajin stric!«. Moj sladki nasmeh je htro zamenjala rdečica na ličkih.. hitro sem pogledala Cristin namesto da bi naju rešla se je ozrla v tla. Za in pred sem slišala kako se nama smejijo , hotela sem se zakopati 3 metra pod zemlja in bežen pogled Cristin je izdajal da si želi isto » hmm,,opasala!!«. Mislila sem da bota varuha ki sta naju sprejmljala padla od smeha po tleh, ampak sta se hitro zresnila ko je stric rekel » pojdimo v avto«
Sedli sva v zadnji sedež, stric je vozil David je pa sedel poleg njega, v avtu za nami pa so se peljali še preostali 3-je varuhi. Zunaj je bil dan, torej se pravi da je bila za monroje ki so ravnali po nočnem urniku noč. Peljali smo se v tišini,mučni tišini! Spet je bil stric tisti ki jo je prekinil » Kako sta, žal mi je za starše« je žalostno rekel. Tokrat mu je odgovorila Cristin » me smo vredu... ker si najin stric in brat najinega očeta maš pravico izvedeti...« nadeljevala sem jest« Veš..rekli so ti da smo spelali iz ceste in se zaleteli v drevo...ni res ostavili smo se na črpakli kej je zamnkalo bencina...po podatkih sodeč je mel becinsko črpalko preko strigoj...in ker smo se ustavli ponoči so notri delali njegovo krdelo...mama in oče sta se borila z varuhi...ampak mama je Davidu naročila da nas mora odpeljati stran... drugi dan so nama povedali da sta..da sta..« zaradi zatikanja besed in zadrževanja solz je Cristin povedala do konca » se spremenila v strigoja« ob besedeah strigoja je skaroja zapeljal z ceste..jezno je rekel »ne, to nemore bit res...saj se nista sama tako odločila, kajne??« takrat je spregovoril David » grof Conta , preden sem zavil ostro desno sem videl kako sta mrtvo oba obležala na tleh..nemogoče da sta se sama odločla...« postal je žalosten »a..mi lahko poveste vse dogotke te noči«. Z Cristin sma mu povedali vse dogotke tistega dneva. Ves čas je bil jezen, čeprav je moj stric je bil tako sexy. Na koncu pa je postal žalosten, ter naju tolažil ampak obe sva vedeli da bol tolaži sebe ko pa naju. Bil je očetov brat, zato ga je zelo prizadelo da mu niso povedali renice. Oče je večkrat govoril o njem, ko se je preselil v Rusijo...
16. april 2012
next
16. april 2012
next!!!!!!!
16. april 2012
next!!!!!!!!!!
16. april 2012
CRISTIN
Ko je smo nehale razlagat...sem postala zaspana. Naslonla sem se na avtomobilska vrata in zaspala.... sanjala sem o Davidu ki me me rešuje pred strigoji, njegovi gibi so bili popovni. Slika Davida in jegovo pobijanje strigojev je izginila in zbudila sem se v avtu. Ustrašla sem se ker je bilo vse temno na stropu od avta sem poiskala lučko in jo prižgala, ustrašla sem se Davida ki je čisto tiho sedel in me gledal » aa..si nor...« ko je videl da sem se prestrašila se je zasmejal, jeza je v hipu izpuhtela in postalo mi je vroče« se opravičujem... nisem vas hotel prestrašit« zaokrožila sem z očmi » David nehaj me vikat...že od nesreče si moj varuh in nočem bit z varuhom ki je meni in Vicky rešil življenje na *VI*« nesrečo sem tako potiho rekla da me nebi slišal če nebi bil tako blizu mene da sem začutla njegovo sapo, z rokam se je dodatknil brade in mi glavo dvignil gor ...zazrla sem se v njegove oči, bila sma tako bilzu da me je zavedlo...poljubila sem ga roke je zaklačil v moje lase in mi vrnil poljub. Ko je ugotovil kaj dela me je nežno odrinil » nebi smela!« iz svojih ust sem sam izgovorila » oprosti«. Odpru je vrata in odšel ven, še sama sem odšla za njim »David kam greva« ne da bi me pogledal mi je odgovoril » Vicky mi je naročila ko se zbudite odpeljat v sobo kjer bote bivale en mesec!« in odpu je garažna vrata...stopila sem ven sonce me je zaslepilo ampak sem mu vseeno sledila... v nekaj korakih sva prišla do velikanskih vrat, varuh ki je stal pri vratih je odpu vrata in hitro sva smuknila notri prišla sva v vlko pred sobo ob straneh so bila vrata na ravnost pa so sledile stopnice v zgorne nadstropje. David je odšel proti stopnicah in v zgornje nastropje. Med potjo do seobe ni spregovoril niti besedice. Ko sva prišla do vrat jih je hotel odpreti, še predden se je dotaknil kljuke sem ga močno objela » oprosti« sem potiho rekla ga pogledala v oči in ga spet poljubila in takrat je negdo odpru nasprotna vrata najine sobe....
17. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg