Forum
se morda spomnete zgodbe neznanec z neta. če si jo hočete prebrat je tuki link: http://www.igre123.com/forum/tema/neznanec-z-neta/27796/1
napisala bom nadaljevanje zgodbe in najboljš, da kr začnem!

PRED ZGODBA:
julija se je poročila vendar ne z leonom (razšla sta se po končani srednji šoli) ampak s filipom. po poklicu je pravnik. z njim je julija dobila hčerko mio. zgodbo bom pisala kot julija, ki govori o svoji hčerki. dogaja se ko je mia stara 14, julija pa 38. bili so srečna družina dokler...
torej vas zanima še drugi del zgodbe??
11. marec 2012
aja in ne bom dajala gor slik tako, da si lahko sami predstavljate!
11. marec 2012
ah našla slike:
julija, mama:

mia, hčerka:

oče, filip: še nimam
11. marec 2012
next!!!!!!!!!!! pa itak slike niso važne
12. marec 2012
u75181
u75181
Next obožujem to zgodbico!
12. marec 2012
ok.
12. marec 2012
u73718
u73718
ušeč mi je xP nexxxxxxxxxt itaq
12. marec 2012
zbudi me nekaj zello nadležnega na mojem obrazu. nekaj dlakastega. ko se premaknem mi z obraza skoži maček. naš Bajsek je res zelo debel. mia si ga je zaželela pri desetih. rodil se je kot luškan majhen mucek, zdaj pa je ogromen, bajsek težek 5 kil in pol. pogledam na drugo stran zakonske postelje. filip je še vedno v postelji. hm, čudno. pogledam še na uro in ta kaže 10. joj filip si ni nastavil budilke ob kateri se tudi jaz zbudim, torej tudi mia še vedno spi. zrukam filipa in mu pred nos postavim uro. ravno hočem ustat ampak filip me povleče za roko. pomežikne mi in potiho reče:''danes je TISTI dan!'' uprašam se KATERI dan misli, potem pa se spomnim. cel teden že namiguje, da bi imela dan samo zase. brez mie. to se mi že od začetka ne zdi pametno, ker bi ziher šlo kaj narobe. potem se še spomnim na mio. zdaj je tako ali tako doma, ker je nisem zgudila. filip kot da mi bere misli pripomni:''brez skrbi, mii sem naštimal budilko!'' oddahnila sem si in se nazaj zavila v odejo. slišim še kako je moj dragi vstal vendar se tisti trenutek nisem menila zanj.čez nekaj minut me predrami in na noge mi postavi pladenj z vrtnico in vročo čokolado, ki jo imam najraje. namljaskam se potem pa...uživam v poljubljanju s filipom. stisneva se med odeje in...romentike še pa še. vmes zaslišim glasbo. aha mislil je na vse. tudi na radio avtopilota! že dolgo nisem tako uživala!♥ in potem sva objeta ležala še dolgo in se pogovarjala grez govorjenja.

ravno si delam kavo ko pogledam skozi okno. nekdo stoji pred našo hišo. no saj ljudje počno to kar velikokrat. ko popijem kavo tisti še zmeraj tam stoji. malo bolje ga pogledam in vidim, da je oblečen v črno. kapo ma na glavi in obraza se skoraj ne vidi. malo se prestrašim. lonček pomijem in se še enkrat ozrem ven. zdaj je ta oseba bližje in zdaj imam tega dovolj. pokličem filipa naj se gre z njim pogovorit. ko pride dol in stopi skozi vrata ga ni več. no morda mu je bila pa zelo ušeč našpa hiša.
jaz:hej, kdaj pa pride mia?
filipovolil sem ji prespati pri niki (njena bff). je to ok?
jaz: ja super je. samo...
famo?
j:ah nič pozabi!
pomislila sem že, da bi bil tisti človek od zunaj lahko povezan z mio. malo bolj bom bila pozorna nanjo, da slučajno ne bo zabredla v težave.
zvečer je filip pripravil kokice, ki sva si jih delila z našim papagajem luciano, med tem pa sva gledala romantično komedijo...pač neki.
potem pa sem zaplavala v reko sanj....
i hope you like it so....like it if you like this story! next?
12. marec 2012
pardon
filip: dovolil...
f: samo
12. marec 2012
ah in še tole:

Bajesek

nika

papagaj-kiki
filipmg še vedno ne najdem slike!
12. marec 2012
u75181
u75181
nexxxttttt
13. marec 2012
hm tole je moja nova zgodbica. please read that story to:http://www.igre123.com/forum/tema/s-z/30807/1.
15. marec 2012
zbudim se in bil je poldan. čudno, da me mia ni prišla zbudit. nadenem si ogrinjalo in odidem v kuhinjo. mimo mene odvihra mia. že začne odklepati vrata in ko stopi ven jo primem za ramo in potegnem nazaj v hišo:''hej, kam pa kam punca? in kdaj si prišla domov?''
mia: em pred eno uro.
jaz: in že greš naprej?
mia: em ja. zdele se dobiva z niko. greva v...em...no v park greva na sprehod.
jaz:in zato se takole zrihtaš in nališpaš?
mia: ok no. lažem. na zabavo od dejana. ma rd veš?
jazk.. no zabavaj se. kdaj prideš?
miab desetih!
jaz:kaj
mia: ja bl nočna je pa pomagam pri pripravi.
spustim jo in že odvihra na avtobusno postajo. zaprem vrata in zavzdihnem. zaslišim zvonenje miinega telefona. pogledam skozi okno in ni je bilo več. jah oglasim se in klicatelj me očitno zamenja z mio saj imava zelo podoben glas
klicatelj:hoila mia. a se bova dans zabavala?
sklepala sem, da je dejan, ki jo že nekaj časa opazno osvaja in rečemejan mia... in zaslišim piskanje. ha prekinjen klic. torej že ni bil dejan, ker nikoli ne prekine. pokličem nazaj ampak se ne oglasi. hm razmišljam o njegovih besedah:''danes se bova pa zabvala'' hm.....
NekSt?*
16. marec 2012
u75181
u75181
nexxxttttt
16. marec 2012
nexxttt pa najdi sliko plisss!!! hvala
no ne rada oglašujem na drugih forumih a moram !!!
če želiste pomagati morate:
prebrati zgodbo in jo nexttati
zelo vam bom bila hvaležna za en drobcen nex in pohvalo če ti je zgodba ušeč jo priporoči prijatelju če pa ne halo!!!..... pa sovražnikom !!!!
link zgodbe :https://www.igre123.com/forum/tema/ples-ljubezen-konji-my-life/30422/

hvala za razumevanje !!!!
BE HAPPY!!!
18. marec 2012
haha. huda če pa ne jo priporoči sovražnikom!!! haha. in ja. ne nimam nč proti če kdo kle oglašuje k vem kako težko je najt bralce!
19. marec 2012

omg res nism našla slike druge!
19. marec 2012
u73718
u73718
neXt :*
20. marec 2012
u75181
u75181
next
23. marec 2012
felipu nisem mogla povedat o klicu saj je tisti večer odpotoval na eno mesečno potovanje v brazilijo. za službo. čakam, da rpide mia domov. na srečo je nedelja in ji ni treba prit v šolo. še vedno čakam. pogledam na uro pol 2h kaže. poklicati je nemorem... no pa grem na sprehod in gledam v njenih kotičkih kje bi lahko bila. gledam tja kamor gre ko je blazno jezna name. hm... saj to je vendar neumno. če je s fantom vrjetno nebo tam kjer ve, da jo bom iskala. torej odpravim se nazaj domov in jo čakam in čakam. vmes grem še na vrt in nafutram ribice v naši mali mlakužici. čakam na klopici pred hišo. zapiha in že sedim na kauču in pijem kamilični čaj, da se pomirim. saj je hčera kar izginila pa ni nič povedala. saj ne bi bila huda če bi mi rekla, da je s fantom in da vrjetno še drugi dan nebo prišla. ampak to je že višem. saj ura kaže že 9. odločim se, sa pojdem spat in jo zjutraj (če bo že doma) malo ukregam. saj tako vendar ne gre.

drugi dan:
pogledam v njeno posteljo. ni je. pa še ponedeljek je. pokličem v zdravstveni dom (kjer delam) in si vzamem bolniško. pokličem še v šolo in se zlažem, da je mia bolna. potem pokličem še policijo. z njo gre malo težje. priti moram na policijsko postajo.
potem pa vprašanja:
p-policist
j-jaz
p: kdaj ste jo pa nazadnje videli?
j: v soboto popoldne. odšla naj bi na rojstno dnevno zabavo. tam je pa ni ker rd zabave sploh ni bilo!
p: kaj pa mislite kam bi lahko šla?
j: telefon je pozabila doma. klical jo je neki fant, ki je takoj odložil ko sem se oglasila! rekel pa je: hoila mia. a se bova dans zabavala?
p: ja vrjetno ima fanta.
j: ampak zakaj bi se mi zlagal, da gre na rd, saj ve, da ni bi bila huda, če bi rekla, da se dobi s fantom in je nekaj dni nebo domov.
p: mogoče ga je pa spoznala nekje, kjer ga nebi smela! kam ji pa ne dovolite iti?
j:hm ja mogoče bi šla... ah ne. za tja je žep revelika...no mogoče...
vstanem. zavedam se, da policija tako nebo nič pametnega naredila. rečem, da se trenutno ne spomnim ampak, da bom povedala če bom vedela. stečem ven in se z avtom odpeljem v gozd kjer je veliko narkomanov. ob poti v hrib vidim nekaj zasvojenih zbllojenih ljudi, ki sedijo na klopici in strmijo v prazno. na bruhanje mi gre, ampak pot nadaljujem. zagledam jo. na tleh ob klopici leži. z injekcijo v roki. pokličem rešilce. sprašujem se zakaj je šla sem in se zabodla z injekcijo. poberem jo in ji preverim srčni utrip. vse je vredu. predrami se in prestraši pobožamo jo in mirim. zraven nje je ležal fant. vrjetno tisti ki je klical. bil je povsem zblojen. podučnjaki, emo, grozen je bil.!
zaslišim zvok sirene. spet pogledam mio, potem pa še na mesto kjer je bil fant. sirena ga je prestrašila. očitno je zbežal. pogledam naokoli ni ga bilo videti. nikjer! mio mi vzamejo iz rok in jo zaprejo v kombi. rečejo naj ustanem zunaj in naj pridem z drugim avtom. rekli so, da bo imela vrjetno strah pred zaprtimi prostori in je bolje če je čim manj ljudi. vsi so šli ven iz kombija. le še voznik in dva zdravnika, ki sta jo pazila. kombi odpelje in s solznimi očmi gledam za njim.
pridem do bolnišnice kjer so mi dali neko sobo kjer lahko prespim in počakam kaj se bo zgodilo jutri po pregledu.
odpravim se v sobo in preoblečem v pižamo. zavijem se v ledene rjuhe. gledam v strop. spomnim se na ''neznanca z neta''. na jureta. kaj če... ne to je neumno toda morda bi bil lahko z njim v sorodu. ampak..ne. to že ni to. saj je bil premlad za očeta. hm 18 let?
next?
29. marec 2012
u75181
u75181
neexxxttt
30. marec 2012
tank u
30. marec 2012
zdravniki me zbudijo okoli petih zjutraj. peljejo me po dolgem hodniku a nobeden ne reče besede. hodnik je bil bel in vzbujeal je strah bil je le hodnik. nobenih vrat, ki bi vodile v sobo ali na drug hodnik. zgledal je neskončen. ampak končo prispemo do konca kjer so velika kovinska vrata. bila so zelo težka saj sta jih mogla odpreti dva zdravnika. odpeljali so me vsobo kjer je mia ležala na postelji. to ni bila ista soba kamor so jo dali na okrevanje. razgledam se po sobi. zdravnika pa sta me zapustila z besedami: počakajte. prišla bo dr. rina. to ime mi je bilo znano. toda nevem kje sem ga že prej slišala.
čakam pol ure in zaslišim rezek zvok odpranja vrat. pogledam proti jnim in zagledam rdečelaso žensko staro okoli šestdeset, ki me mrko pogleda. začne predavati o moji hčerki nato pa me začudeno pogleda.
dr. rina:ne veste kje ste kaj ne?
jaz:ne prazarprav sem prvič tukaj!
dr. rina: oh potem je pa malo težje! tkaj ste že bili! veste tole je mrtvašnica!
ostanem brez besed. moja hčerka je umrla! in povežem še dr. rino seveda! bila je tukaj z mano ko mi je umrla babica! zdaj pa mi je umrla hčerka. pri isti zdravnici. dr. rina stopi do mene in in se skloni.
dr. rina: ali bo?
jaz: pustite primer!
odidem kolikor hitro morem. stopam po hidniku in se ustavim v pisarni vodje oddelka. vstopim in zagledam mojo učiteljico na faksu za zdravstvo. rotim jo če lahko prevzamem primer. ker se zelo dobro razumeva mi je odobrila. vrnem se v mrtvašnico in pred dr. rino vržem dokumente.
dodam: mislim, da rešujete moj primer!

nekst?
27. april 2012
Next
21. maj 2012
next
24. maj 2012
ohoi. js sm sončk in imela sem težave z mailom zato me nekaj časa ni bilo. vrjetno sploh nimam več bralcev ampak bomtvegala in useeno napisala nekaj nadaljevanj!
28. avgust 2012
naslednji dan je bil zame mučen. filipa so komajda pustili domov ampak pride šele zvečer. še vedno komaj živim in točim reke solza...ampak le znotraj mene! v bolnišnico sem se podala s teškim korakom. šla sem do mie in na preiskavo. namreč dali so mi le 1 mesec, ki ga bom izkoristila. prispem do bolniške postelje. oziroma do sobe kjer premestijo mrtvece in jih preiskujejo! sobo imenujejo mpr4. nihče neve zakaj ampak ime je kar znosno. pridem v sobo in v njej seveda dr. rina. zaničljivo me pogleda izz očal in pripomni: o mislila sem da žaluješ!
namrščim se in se zamislim vase. ali je prezgodaj da bi reševala primer. ne! vseeno jo bom pregledala. zdreznem se: kaj imaš?
r: takole je. še vedno mislim da ne boš zdržala do konca ampak...
j: Kaj i maš?
r: dobro no. ima zlomljeno zapestje in nekaj praskic.
z ramo se zaletim vanjo da dokumenti popadajo na tla. s tem se približam mii. pogledam jo globoko v oči in jih počasi zaprem. dr. rina se mi prikrade izza hrbta in počasi ter zajedljivo vpraša: je hudo kaj?
zazrem se v tla in zavzdihnem potem pa jo do konca pregledam. seveda ni bilo le zlomljeno zapestje in nekaj praskic. bilo je veliko več.
veliko več!
next?
28. avgust 2012
u105427
u105427
nextttttttttttttt
28. avgust 2012
next
29. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg