16. marec 2011
Pa si poglejte ocene punce , saj ste vse naredile izziv in se kar dobro odrezale toda danes se bodo na žalost za eno izmed vas 4 končale sanje postati top model na tem tekmuvanju.
OCENE :
__________________________________________________________________________________evchy_girl : Morska deklica : Slika je popolna. Nič ji ne manjka. Mislim , da si dala tukaj zmagovalno sliko morske deklice. Res odlično le tako naprej. OCENA : 10
Psi : Slika mi je všeč , moti me le ,da imaš tako širok nasmeh drugo pa mi je všeč. Psički so prav lušni. OCENA : 9
Z bikom : Slika mi je všeč , najbolj všeč na sliki pa mi je , da imaš pogled obrnjen nekam vstran ne na bika. To je Top in odlična fotka kot morska deklica. OCENA : 10
________________________________________________________________________________
binkooo :
Morska deklica : Všeč mi je , da je v tvojem pogledu kanček začudenosti . Tudi tvoja slika mi je zelo všeč. Zgledaš kot prava morska deklica enako kot evchy_girl. OCENA: 10
Z psi : Všeč mi je , da imaš takšnega cukrčka in da imaš ta lep nasmeh vendar me moti, da ni modna slika. OCENA : 9
16. marec 2011
Z bikom : Tvoja slika je profesionalna. Res si lepa in všeč mi je , da imaš na obrazu roko. Lahko bi se mogoče le videl obraz ampak res zanimivo. OCENA : 10
16. marec 2011
__________________________________________________________________________________
Katii.x3 :
Morska deklica : Tvoja slika mi je všeč , le obraz je malo čuden in ozadje je malce čudno. Slika je napol modna ampak OK. Ocena : 9
Z psi : Tvoja slika z psom mi je zelo všeč ampak zgleda , kot da bi se na silo smejala kar pa ni preveč dobro. Ocena : 9
Z bikom : Ti veš kaj je top ? Se ti je čisto zmešalo ? Tudi tvoja slika je za 10 in odlična ter profesionalna. Brez besed sem . OCENA : 10
________________________________________________________________________________
Annnnnnnnnna.* :
Morska deklica : Slika tvoje morske deklice je malček čudna , saj mi vrat ni všeč. Zgledaa , kot da si na silo nekaj požrlaa. Drugače je OK. Ocena : 9
Z psi : To je top. Enostavno profesionalno in zeloo dobro. Pohvala. Ocena : 10
Z bikom : To sliko je dala že evchy_girl. Drugič malo bolj glej.
16. marec 2011
hanchooo :
Morska deklica : Slika je ok le v obraz si nekam čudna. Ocena : 9
Z psi : Enostavno tvoja slika psov je perfektna in profesionalna. Zelo mi je všeč. Ocena : 10
Z bikom : Tvoja slika z bikom ni ravno najboljša , saj si si z rdečo ruto prekrila obraz , izraz na njem in pogled. Res škoda. Ocena : 9
Punce , sledi izločanje in bo zelo težko
16. marec 2011
Annnnnnnnnna.* : Slika z bikom je 8 ker je dala že evchy_girl.
16. marec 2011
Izpade na žalost :
-
-
--
-
-
-
-
-
-
-
-
-
--
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-evchy_girl
-
-
-ti ne
-
-
-
-
-
-
-ampak posloviti se mora...
-
-
-
-

-
-
-
-
-
-
-
--

-
-Annnnnnnnnna.* žal. Drugič malo glej , kakšne slike kdo da.
Naslednji izziv bo jutri do takrat se pa spočijte. Mejte se faiin. rada vas mam vaša voditeljica.
16. marec 2011
Naslednji izziv prihaja punce !
Slikajte se z pajkom !
Primer :

Da se ne boste slikale le z pajkom , pa imam še za vas en poseben izziv.
Slikajte se z make upom ! Naj ga bo čim več in naj bo lep !
PRIMER :

Tudi tokrat bo ena izmed vas 4 zapustila tekomovanje. Zato se potrudite še toliko bolj.
Mejte se lepo se vidimo pri ocenah in izločanju !
17. marec 2011

17. marec 2011

če ni uredu pol

če je pa pousod premal pol pa

zber kira je najbolša
17. marec 2011
dobro sem .
še 3 oddajo potem pa izločanje in ocene - eleminacija
17. marec 2011
Make up:

Pajek:

17. marec 2011
Ups nisn vidla, da si dala isto...Soriii!!
Nova (pajek):

al pa:

Soriii!
17. marec 2011
Se za make up ena:

17. marec 2011
u36361
u36361
PLISSS upam da ne motim
pa še link http://www.igre123.com/forum/tema/2-top-model-for-girls/15677/
17. marec 2011
sorry ni nobene druge:

je vredi?
17. marec 2011
ne pri pajki je:

17. marec 2011
ni drugih slik ker so vse slike že zasedene...
17. marec 2011
ja saj je ok xd
17. marec 2011
še binkooo mora oddati potem pa izločanje
17. marec 2011
ostalim bom pa kar že napisala ocene.
17. marec 2011
Najprej vas PROSIM , da drugič dajate samo po 1 sliko pri vsakem izzivu ker jih bo zmanjkalo kot se je zgodilo tako da to velja za vse od zdaj naprej samo 1 sliko vsaka !
pa si poglejmo vaše ocene !
kako ste se odrezale ?
OCENE :
hanchoo : Z PAJKOM : slika je profesionalna in zelo lepa , vendar me moti spet tvoj izrat na obrazu ki je nekoliko čuden.slika je drugače lepa na 1 pogled in drugo je OK.
ocena : 9
Z MAKE-UPOM : izbrala sem zadnjo ker mi je bila najbolj všeč. drugič pa prosim daj samo po 1 foktoo ! To velja enako za ostale..no slika jje nekaj posebnega in res je lepa še posebaj tvoj obraz je prečudovit... ocena : 10
Katii.x3 : Z PAJKOM : enako velja za tebe drugič samo eno sliko daj ! Drugače pa izbrala sem 1 druge sploh nisem gledala in slika je odlična le tvoja barva kože me moti drugače pa super . Ocena : 10
Z MAKE UPOM : izbrala sem zadnjo sliko kjer imaš pink make up. Res je zelo dobra in pohvalno. ocena : 10
evchy_girl : Z PAJKOM : slika sicer ni najbojjša nisi kriva ti ker so vse dale take. Ampak ti jo bom upoštevala za 10 ker je res drugače dobra le frizura je ččudna.
Z MAKE UPOM : brez besed sem. Tebi se trgaa si zmešana ali malo nora ? spet odlična slika ! Ko sem jo vidila sem rekla le WOW ! To je top in super. Pohvala. Puncam je lahko to lep vzgled enako slika od Katti.x3 tako da ocena : 10
________________________________________________________________________________Sliko mora oddati še binkooo
Punce , ni mi všeč , da ste davale po več slik saj jih je zmanjkalo. Drugič res samo 1.Sedaj pa počakajmo da odda slike še binkooo ona pride malo pozneje in ocene napišem še njej. Do takrat pa se spočijte ker rabite veliko energije za nov izziv !
Čaw lepo se imejte !
17. marec 2011
pa pohiti binkooo časa maš do jutri
17. marec 2011
evo menneeee hahahahahaahahaha že iščm fotke
17. marec 2011
1.

2.

izber si lepšooo
17. marec 2011
u36361
u36361
wow kire fotke
17. marec 2011
u36361
u36361
PLISSSS A SE LAHKO KIRA PRJAVI
mogoče vam gre to že nažiuce SM PRJAUTE SE ČENE PA SAMO POGLEJTE GOR PLISSSS
http://PLISSSS A SE LAHKO KIRA PRJAVI mogoče vam gre to že nažiuce SM PRJAUTE SE ČENE PA SAMO POGLEJTE GOR PLISSSS http://www.igre123.com/forum/tema/top-model-kata-and-tenica/15697/
18. marec 2011
binkooo še tvoiie ocene :
Z pajkom : Slika je sicer malo čudna ampak kaj moremo če so vse druge že. Za to fotografijo dobiš oceno 9
slika z make uppom pa je čista 10 saj me je totalno prevzela (2 tako kot zadnja) ampak tudi zate velja da dajaj drugič samo po 1 sliko prosim !
Sedaj pa najtežji del - izločanje
18. marec 2011
Punce , nemorem se odločiti , zato sem se odločila , da tokrat nobena ne izpade.
Ko sem se odločala če izpade binkooo ali hanchooo se nisem morala odločiti tako da čestitke nobena ne izpade. Zmagovalka izziva pa je :
-
-
-
-
-
-
--
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

-
-
-
--
-
-Katii.x3 bravo res odlične fotke.
prihaja next izziv..
18. marec 2011
Punce , še 4 ste in prihaja še en izziv.
Saj vem mogoče je to že malo bzw ampak
pot do zmage zahteva veliko dela in truda.
Danes boste delale posebne slike in to slike , na katerih boste izražale igrivost ali zapeljivost
Dala bom 2 sliki za primer :
zapeljivost :

igrivost :

in izbrale boste le igrivost ali zapeljivost.
Slikale se boste pa tudi s čudno frizuro
primer :

fotke naj bodo modne in čim lepše saj tokrat zagotova ena izpade !
18. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg