u87725
u87725
next
03. maj 2012
Next!
03. maj 2012
u15266
u15266
nexxt
03. maj 2012
u37905
u37905
neeeeeeeeext!!!
03. maj 2012
next
03. maj 2012
u47197
u47197
Neext
04. maj 2012
neexttt!!!!!!
04. maj 2012
u84227
u84227

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

. Ko sem se sprehajala po ulicah New Yorka sem videla kar nekaj slavnih. In o moj bog. Se mi je samo zazdelo ali sem res videla Toma Feltona? Jaa! Je! On je! Prečkala sem cesto in se kar se je dalo le mirno sprehajala. Iz žepa sem vzela telefon in ga pozravila. »Hello. Sorry to disturb you. But i'm really a big fan of you. Can i take just one picture please?« »Sure. Why not.« Aaaaaa! Slikala sem ze Tomom Feltonom. Tooo! In tudi drugi del mojih sanj se je uresničil. Samo še Emmo Watson moram srečati, potem pa lahko umrem srečna. »Kako je bilo v šoli?« »V redu. Z Emmo sve šle po šoli k njenemu stricu, kjer sem posnemala nekaj pesmi. In, če bom imela srečo se bo po radijih predvajala moja različica pesmi Rolling in the deep. Aja pa Toma Feltona sem srečala. Nič posebnega.« Z očetom sva odšla na kosilo v tajsko restavracijo tako kot sem mu obljubila. Govoril mi je o službi jaz pa o šoli. Ko sem prišla domov sem na hitro skočila pod tuš. Zvečer se dobim z Jakom. Povabil me je na večerjo. Oblekla sem si kratko modro obleko, ki sem jo imela pri roki in si zraven obula čevlje z petko. Enostavno, sproščeno in elegantno hkrati. Jake me je že čakal zunaj pred zgradbo. »Hello gorgeous. Someone is pretty here.« »Thanks. You look really nice too. So where are you taking me?« »We are going to Chinese restaurant it's right on the corner.« Kot zgleda je že imel rezervirano mizo saj naju je že takoj ko sva prišla noter do tja pospremila natakarica. Ponudil mi je stol. Pravi kavalir. Ob večerji sva se pogovarjala vse mogoče, kar naenkrat pa se nama je pred nosom postavila Samantha. »Oh. I see you two are having good time aren't you? Well it won't last long. Bye Ev.« Rekla mi je Ev. Tako me je klicala samo Miša in nihče drug.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

obleka + ćevlji

~~~~~~~~~~~~~~

next? (:
05. maj 2012
NEXT!!!!!
05. maj 2012
Next!!
05. maj 2012
neeeeeeext
05. maj 2012
next
05. maj 2012
u15266
u15266
nextii
05. maj 2012
next
05. maj 2012
u47197
u47197
Neext.!
06. maj 2012
u37905
u37905
neeext!
06. maj 2012
u85504
u85504
Njeeeeeeeext
08. maj 2012
u84227
u84227

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

. Misli se mi maščevati zaradi Jaka. Tudi prav. »What was that?« me je vprašal Jake. »She is just crazy about you and she wants you to be her boyfrined. Yea i know she is insane.« »That will never happen. Trust me. And thanks for telling me that.« Plačal je večerjo, potem pa me je pospremil domov. Ravno ko sem bila na poti v zgradbo me je prijel za roko in me potegnil k sebi. »You are the best thing that ever happend to me.« in me poljubil. Poljubljala sva se vsaj še 5 minut. In potem me je končno izpustil. »Good night. bye« »Night. And thanks for dinner. Bye.« Še dolgo sem stala tam in gledala za njim dokler se ni izgubil v množici ljudi. New York, kjer je vse možno in kjer se zgodijo stvari ko jih najmanj pričakuješ. Resnica, ki je dokazana na meni. Zadovoljna sem tokrat raje šla po stopnicah vse do 15. nadstropja. Ampak moja sreča ni trajala dolgo. Ko sem odklenila vrata, sem iz očetove spalnice slišala žensko stokanje. Potihem sem se splazila do tja in videla sem očeta kako se je 'zabaval' v postelji z drugo žensko. Če bi se temu tako reklo. »O moj bog. Moram iti.« »Evelyn! Nisem hotel. Ne pojdi nikamor ob tej pozni uri.« Besno sem zaprla vrata za sabo in odbežala dol po stopnicah namesto, da bi vzela dvigalo. Zbežala sem skozi vhod v veliko mesto. Čez čas sem upočasnila tek in začela razmišljati kaj se je vse zgodilo v zadnjih urah. Ničesar pa ni spremenilo dejstva, da bi oprostila očetu. Sprehajala sem se po New Yorku in sploh nisem vedela kje hodim. Znašla sem se v parku. Tu se ljudje drogirajo, revni spijo na pločnikih in prostitutke se prodajajo za denar. »Hey little girl. Are you lost?« me je vprašal nek čudak. Samo hodila sem brez, kakršnegakoli ustavljanja. Kot po čudežu sem se ustavila ob zgradbi, kjer živim.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

next?
08. maj 2012
u47197
u47197
Neext.! Nujno!
08. maj 2012
u15266
u15266
Nexxt
08. maj 2012
neext
08. maj 2012
neextt!!!
08. maj 2012
u71017
u71017
Next@j!
08. maj 2012
u47197
u47197
Neext
10. maj 2012
u37905
u37905
neeext!
10. maj 2012
Next!!
11. maj 2012
next!
11. maj 2012
u84227
u84227
Bom ju3 oblubm! Pa sori k tok zavlačujem zadnje čase ampak se mam fuŁ za učit -.-'
12. maj 2012
u84227
u84227
Zdaj bo prišel mal bol takšen čudn del ;D

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Tokrat sem izbrala dvigalo ter se z njim odpeljala do stanovanja. Globoko sem vdihnila in vstopila v stanovanje. In vse je potihnilo. Slišala sem samo šumenje vode, ki je prihajalo iz očetove kopalnice. Verjetno je že odšla. Oče je prišel iz kopalnice oblečen v modro trenirko. »Oprosti, da si videla to. Nisem pričakoval, da boš prišla tako hitro domov. No to je bila tajnica, ki dela pri nas. Res oprosti.« »Saj ni nič narobe, če pripelješ punco. Ampak potem mi prej vsaj povej nekaj ali pa malo počakaj z tem saj dobro veš, da še nisem preživela vajine ločitve z mamo in vse skupaj. V redu? Grem spat zdaj. Lahko noč« »V redu. Oprosti. Lahko noč.« Spat sem šla ob 9ih. »So...How was the dinner with Jake?« Me je takoj zjutraj z vprašanjem napadla Emma. »It was okay. Nothnig special, well we were eating right.« »C'mon you know i like the details.« »Okay i'll tell you, but don't tell anyone. He kissed me in front of our building. He was so romantic.« »Aww. That's so sweet.« »Be right back. I must go to the bathroom.« Medtem ko sem bila na WC-ju sta tja prišle še dve punci, ki sta si nekaj šepetali. »...and then my mum came home. It was 9.30 pm. She said that his daughter came and because of the shock she ran out. You now i don't want that my mum have a boyfriend it's jut too soon. My parents broke up one week ago and i still can't get over it.« Prišla sem ven iz WC-ja. »That was your mom? She is a secretary right?« »Yes. O my God. My mum and YOUR dad? Fuck. Well that is just too much for me.« »Well yeah, for me too. I came home and what i found. My dad fucking another woman. Grows.« »The were actually fucking? No shit. We got to stop this crap and i don't care if we are enemies. Are you with me or not?« »Sure i am.« In tako sve se z Samantho odločile, da najina stariša spraviva narazen. Emma se z tem ni strinjala.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Oprostite za grde izraze, vendar že mam to zgodbo napisano
next?
13. maj 2012
Next!!
13. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg