Forum
u84227
u84227

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ko sem prišla nazaj k očetu sem mu rekla »Hvala, da si sprejel službo v New Yorku. To zelo cenim.« In ravno mi je padlo na pamet. V New York grem, kjer je vse mogoče. Lahko se preizkusim kot pevka in končno bom govorila ves čas v angleškem jeziku. Na to sem čakala celo večnost. Moram priznati, da me je domotožnost že malo minila. In ko pomislim na Mišo ali Jana me niti ne skrbi več tako. Imata še druge prijatelje. Saj se bosta znašla brez mene. In upam, da se bom jaz znašla brez njiju. Res ju pogrešam. Samo še malo se strpi, še malo pa bomo na našem tako pričakovanem cilju. Ko sem samo pomislila na to. O moj bog slavniii. Trdno sem prepričana, da jih bom videla veliko in se bom imela priložnost z njimi pogovarjati. Ne morem verjeti samo še malooo pa smo taammm!! Čas se je vlekel in vlekel. Še dve uri in pol. Za kratek čas sem zadremala. Vsaj mislila sem tako. Ko sem odprla oči in pogledala skozi okno sem pod nami videla New York. Bilo je videti veličastno. Slikala sem kot nora. Ko smo pristali sva odšla po kovčke. Zunaj naju je že čakal taksi. Usedla sva se v taksi. »Where do you want to go« »Wall street in lower Manhattan please« »Oče, na Manhattnu bova živela?« »Seveda« O moj bog. Moje sanje so se dobesedno uresničile. Vozili smo se skozi mesto. Jaz pa sem občudovala razgled. Wow. Pa to je ENKRATNO! Ulice so bile nabito polne. Kolona taksijev se je vila skozi. In jaz sem bila tukaj in zdaj. Še vedno nisem ravno pri sebi. V New Yorku sem. Peljali smo se mimo hotela Plaza, najboljšega hotela mislim, da na celem svetu. Zavili smo na Wall street v spodnjem Manhattnu. Oče je taksistu plačal, potem pa sva se odpravila v 40 nadstropno stavo. Bila sem kot vkopana. Tukaj bom živela? O moj bog. Pa to je veličastno. Na recepciji je prosil ključe od stanovanja nato pa sva šla v dvigalo. Kam pa drugam. Seveda, da se ne bom sprehajala do 15 nadstropja po stopnicah.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

vsaj 8 nextov! :Đ
30. april 2012
next, šele zdele začela brt in morm rečt da je fuuuul doobr, pa ful lepo se bere!
30. april 2012
Nextyy!!d:3
30. april 2012
u37905
u37905
neeext!
30. april 2012
u85504
u85504
Next.
01. maj 2012
u15266
u15266
next
01. maj 2012
neextt!!!!
01. maj 2012
neextt!!!!
01. maj 2012
u71017
u71017
Neeext!
01. maj 2012
u84227
u84227
Celestine - mi je všeč, da ti je všeč :Đ
01. maj 2012
next!!!
01. maj 2012
u47197
u47197
Neext.!
01. maj 2012
u84227
u84227

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Takoj ko sva prišla iz dvigala sem pred nama videla zelena vrata. Odklenil jih je in jih seveda odprl. Kaj pa bo drugega stal pri vratih in gledal v njih. Pa če to ni luksuz potem pa nevem kaj je. Imela sem veliko sobo, ki je bila v kombinaciji zelene in bele barve in v sobi še ena vrata. Svojo kopalnico imam!! Jedilnica je bila zraven kuhinje v kombinaciji črne in bele barve. Tudi oče je imel svojo sobo in svojo kopalnico. Na sredi stanovanja pa dva velika kavča, ki sta obrnjena proti veliki črni plazmatski televiziji. Veličastno. In jaz bom tu živela. »Se boš znašla sama v mestu? Če ne ti lahko pomagam.« »Bo, bo. Lahko grem malo po zgradbi, ven v park?« »Lahko. Ampak pazi, da se ne izgubiš.« Z dvigalom sem se odpeljala v prtličje in se lotila pohoda po New Yorku. Ko sem stopila ven sem lahko okusila vonj po izpušnih plinih. Vsak drugi američan je v roki imel iPhone, ali pa iPod. Dandanes je vse v elektronikah. Sprehodila sem se po parku, ampak nikamor nisem prišla. Ta park je gromozanski, tu si le, kot ena majhna igla izgubljena v senu. Odšla sem na bližnji most in le stala tam in zrla v daljavo. Bilo je enkratno. K meni je pristopil postaven črnolasec. Bil je nekje mojih let. »Isn't it beautiful? Standing here and watching how other children plays with their parents? I'm Jake by the way. And you are?« »It is beautiful. I'm Evelyn.« »So...How is it for you to live here? I think i've never seen you here before. I have a good memory.« »Actually i've moved here just today with my dad. He got job as a lawyer. It’s my first time in New York. My dreams came true.« »Nice. So you will go to school tomorrow? You know… to get to know your schoolmates« »I wanted to ask you. How is it in school in here?« »Well...I have a great friends. But some of them is just a pain in the ass. You said it’s your first time here right? But you are speaking really good American English. How is that?« »I learn English since when i was 9 years old. I just know it.« »Want to go on the cup of hot chocolate?« »Yeah. Sure.«

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

moja soba

jedilnica + kuhinja

dnevna soba

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

vsaj 9 nextov 0d 9 različnih oseb :Đ
01. maj 2012
u71017
u71017
So cool!Heh,neext!
01. maj 2012
neext
01. maj 2012
u47197
u47197
Neext.!
01. maj 2012
next!!!
01. maj 2012
u84227
u84227
aja pa še Jake

ni lih črnolas :Đ
01. maj 2012
u84227
u84227
še 5 nextov pa nextam (:
01. maj 2012
u15266
u15266
nextt
01. maj 2012
Next!!
01. maj 2012
NEXT!!!
01. maj 2012
neextt!!!
01. maj 2012
next
01. maj 2012
u84227
u84227

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

In tako me je povabil na vročo čokolado v bližnjo gostilno, kjer sva se pogovarjala še eno uro. Najlepši fant, ki sem ga kdaj koli videla. Rjave oči, črni lasje, športna postava, visok, in pa star 17 let. Samo eno leto je starejši od mene. Aja in taaak cuker. On je plačal vročo čokolado, poslovila sva in bila sem namenjena v moj novi dom. Natanko sem vedela, kamor moram iti,. Tako kot če bi tu živela že 10 let in bi imela mesto v malem prstu. To je moja najboljša izkušnja do zdaj. Vrnila sem se v stanovanje. Očeta še ni bilo doma, zato sem odšla v kuhinjo in si sama pripravila ocvrta jajca. Prižgala sem si televizijo in po eni uri zaspala na kavču. Zjutraj me je zbudil zvok policijskega avtomobila in kot po čudežu sem bila v svoji postelji. šla sem v kopalnico se stuširala in potem sem se šele zavedala. Danes grem prvič v šolo. Postala sem nervozna in nisem vedela kaj naj oblečem. Nase sem navlekla svoje najljubše kavbojke in zeleno majico z napisom best friends forever and ever. Trepetala sem in po telesu so me spreletevali mravljinci. Le kako me bodo sprejeli novi sošolci ob skoraj zaključenem šolskem letu. Nervozna sem bila kot še nikoli. Vzela sem prazno torbo si jo dala na rame. Vzela sem kjuče od stanovanja, zaklenila in ključe dala v lonček z rožami, ki je bil poleg vrat. Oče je odšel v službo že zgodaj zjutraj. Odšla sem v šolo, ki je bila od Wall streeta oddaljena kakšne 3 kilometre. Vzela sem taksi in se odpeljala v šolo. Ko sem stopila ven enostavno nisem vedela kaj naprej. Samo stala sem kot vkopana. K meni je pristopil Jake, fant, ki sem ga spoznala včeraj. »C'mon. Lets go. Or are you too afraid. Don't worry everything is going to be fine.« »Oh my God, my hands are shaking. Yes probably we should really be going.« Prijel me je okrog pasu in odšla sva gor po stopnicah.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

next? (:
Aja pa če kaj ne razumete samo vprašite! (:
01. maj 2012
Neeeeeeextttttt!!!!!!!!!!!!!!
01. maj 2012
next, obvezno!!!!
01. maj 2012
u71017
u71017
Neext!
01. maj 2012