Forum
u84227
u84227
Trenutno pišem na računalniku novo zgodbo in mislim, da bi jo lahko tudi tukaj sproti objavljala. V zgodbo bodo vključeni tudi One Direction, ampak vse ob pravem času. Upam, da vam bo zgodbica všeč! (: Glavno vlogo pa bo spet imela...ja seveda Evelyn! :Đ

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ležala sem v postelji, premišljevala na milijon stvari in jokala kot dež. Najboljša prijateljica, ki je z mano preživela najlepše trenutke od 1. razreda osnovne šole in vse do zdaj, ki me je podpirala in mi vedno stala ob strani, se je z mano sprla do konca dni. Fant, ki je z mano preživel 18 čudovitih mesecev, me je razvajal, mi kupoval ljubka darila, me je prevaral z mojo najhujšo sovražnico. In ko že mislim, da ne more biti hujše in več enostavno ni hujše novice kot to, da te zapustita fant in najboljša prijateljica mi starša povesta, da se ločujeta. Krasno!! In zdaj ležim v postelji, premlevam stvari v glavi in razmišljam kako se je ves moj svet obrnil na glavo kar tako čez noč. Še včeraj sem popoldne preživela z Mišo v nakupovalnem centru, in večer z Janom pri njemu doma, kjer sva gledala komedije in se smejala do solz. Zdaj pa kar jokam in jokam in se ne morem ustaviti. Solze mi lijejo kot slapovi iz skal. Tako se nisem počutila odkar mi je umrl moj brat ko sem bila stara 10 let. In od tega je zdaj že več kot 5 let. Sem Evelyn in pozdravljeni v mojem usranem življenju. Ko sem se zjutraj zbudila v prekrasno in toplo sončno jutro je zame bilo oblačno in deževno. Vzglavnik je bil moker od mojih sinočnjih solz. Mama me je prebudila in mi pripravila topel zajtrk. Oče se je spustil po stopnicah in že sta se začela prepirati. Zadnje čase se to zelo pogosto dogaja tudi ob kosilu ali skupni večerji. Včasih se kregata celo pozno v noč. Pa take spomladanske počitnice.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

next? (:
25. april 2012
u84227
u84227
Evelyn

25. april 2012
nekšt
25. april 2012
u84822
u84822
next
26. april 2012
u84227
u84227

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

. Vzela sem debelejšo zeleno jopico, si jo oblekla, si obula še moje rdeče nove all-starke in odšla ven na svež zrak. Potrebovala sem ga. Sprehodila sem se po travniku, ki je bil obdan z polno rožami. Od marjetic, zvončkov do vijolic in trobentic. Sedla sem na bližnjo klopco in gledala in občudovala naravo, ki me je obdajala vse okrog. Na eni strani otroci, ki se brezskrbno igrajo in njihovi starši, popolne družine. Tega jaz ne bom več dolgo doživljala. Na eni strani pari, ki so imeli zajtrk v restavraciji, na drugi strani prijateljice, ki so se smejale in najverjetneje obujale svoje stare spomine. Jaz pa tukaj, samevam in se sprašujem kaj sem naredila narobe. Zazrla sem se v rože in razmišljala. Rože so tako kot resnično življenje. Držijo se v skupinah, vsake za sebe, vsaka barva nekaj pomeni. Rumene trobentice so me spominjale na Mišo, ker je te imela najraje, vijolice na Jana, ker je vijolična njegova najljubša barva in zvončki na mamo in očeta. Ker se odpirajo in zapirajo in tako sta bila onadva včasih slabe volje in v prepirih, včasih super dobre volje in objeta. Moje življenje je kot barvna paleta, in rože so kot barvna paleta. Dve besedi, ki lahko imata neskončno veliko pomenov. Tišino je predrl mamin glas »Miša! Pridi v hišo, da se pogovorimo«. Zakaj se mi zdi, da to ne zveni dobro.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

pa vem, da uvodni del ni lih ne vem kaj. next?
26. april 2012
u84822
u84822
next
26. april 2012
u84227
u84227
še kakšen next? (:
26. april 2012
Next!!
26. april 2012
neextt!!!
26. april 2012
u84227
u84227

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Stopala sem počasi, imela sem čas, nikamor se mi ni mudilo, dokler nisem prišla do hiše. Globoko sem vdihnila in odprla vrata. Takrat mi je lasten dom, v katerem sem živela 15 let in pol, postal tako tuj, kot če bi prišla k nekemu neznancu, ki peče domače pecivo, ampak se mi je vonj totalno zagabil. Sezula sem si copate, slekla jopico in odšla do kuhinjske mize, ki me je spominjala na skupne večerje polne smehov, ko je bil prisoten še Grega moj brat. Takrat sem začutila v sebi globoko in veliko luknjo, ki je nisem začutila še nikoli. Požrla sem cmok, ki se mi je naredil v grlu in sedla za mizo. »Miša, z očetom sva se dokončno odločila. On bo šel po spomladanskih počitnicah v New York, ker je tam dobil službo odvetnika. Zato boš ti odšla z njim. Vem, da si že od otroštva želiš tja in zdaj imaš krasno priložnost. Med počitnicami pa boš seveda prišla domov in boš mi pomagala kaj pri domačih opravilih. Kaj praviš?« »Ja, seveda! Tako ali tako nimam tu nobenih prijateljev!« vedno sem govorila, kako rada bi enkrat v živjenju šla v New York. To je bila moja največja želja. Zdaj pa sem si želela le, da bi odšla samo stran od tu. Stran od mojih najslabših spominov, stran od stvari in oseb, ki jih nisem marala. V tišini brez, da bi se ozirala na starša sem po tihem šla po stopnicah navzgor v mojo sobo. Vzela sem stol, ga položila poleg omare, stopila na njega in iz omare vzela velik potovalni kovček.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

next? (:
27. april 2012
Next!!
27. april 2012
NEEXTT!!!
27. april 2012
u84227
u84227

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Odprla sem omare in v kovček začela metati svoje najljubše obleke, svoja najljubša oblačila vse dokler nisem prišla do zelene majice na kateri je bil napis: Best friends forever and ever To majico mi je kupila Miša en dan pred najinim prepirom. Prižgala sem računalnik in se vpisala na facebook. Odstranila me je od prijateljev, ampak me to ni ustavilo, da ji nebi napisala sporočila. Hej, ali kakorkolli drugače. Še sama ne vem kako je prišlo do najinega prepira, ampak vedi, da mi je bilo z teboj najlepše. Se še spomniš kako sve fantom v 8 razredu v garderobi nastavile bele miši in kako so skakali naokoli, ko so jih videli. Ali pa ko sve tvoji sovražnici v glavo vrgli plastenko, napolnjeno z lepilom in je potem imela lepljive lase. Ali pa najinega vsakoletnega piknika na travniku za kulturnim domom, kjer sve se vedno nasmejale do solz in vsako leto znova in znova prisegli ena drugi, da noben fant ne bo pretrgal najinih močnih vezi. To so bili najlepši trenutki v mojem življenju, ki jih nikoli ne bom pozabila. In zdaj sem se spomnila najinega zadnjega skupnega popoldneva, ki sve ga preživele v nakupovalnem centru. Kupila si mi majco z napisom Best friends forever and ever v moji najljubši zeleni barvi. To majico bom s ponosom nosila po ulicah New Yorka. Ja prav si prebrala. Oče je dobil v New Yorku službo odvetnika in, jaz bom dneve skupaj z očetom preživela tam, v velikem jabolku. Če si to sporočilo ignorirala tudi prav saj zdaj vem, da pišem zidovom v moji sobi, če pa si pa vedi, da te imam še vedno rada in, da te ne bom nikoli pozabila. Nobena prijateljica te ne bo morala nadomestiti. Samo ti si tako edinstvena. Evelyn**** Tako pa sem se izpovedala. Še naprej sem spravljala stvari v kovček in vsaka še tako majhna stvar, ki se za njo prej nikoli nisem zmenila mi je prikazala kak spomin v glavi. Kar naenkrat sem v roki držala album na katerem je z lepimi, pisanimi črkami bilo izrezano: Me & my love
27. april 2012
u84227
u84227
< 3. To je bil album od mene in Jana. Prelistala sem ga z solzami v očeh in spomnila sem se čisto vsakega še tako majhnega trenutka natanko do podrobnosti.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
vsaj 3 nexti! (:
27. april 2012
Next!!
27. april 2012
u47197
u47197
Neext.!
27. april 2012
neextt!!!
pa hittro prosimm!!!!
27. april 2012
u84227
u84227

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Vse je bilo popolno, dokler nisem tistega usodnega jutra videla kako se poljublja z mojo največjo sovražnico Niko. Takrat sem samo stala kot kip in nisem vedela kaj naj naredim dokler nisem padla v jok. Zdaj pa so to samo še kruti spomini. Najverjetneje sta zdaj kje skupaj. Imata kakšno dobro kosilo in se smejita, jaz pa se tu jočem. Evelyn zberi se. Kaj ti je? Odločila sem se, da bom tudi njemu napisala sporočilo. Hej. Am... Ne vem kako naj začnem, ampak pogrešam te. Te tvoje mehke ustnice, ki so me že tolikokrat prebudile v topla sončna ali hladna in deževna jutra. Vem, da ni prav, da ti to pišem, ampak me je tisto jutro zelo potrlo ko sem te videla kako se poljubljaš z Niko. Ali se poljublja boljše od mene? Je lepša od mene? Vem, da ni prav, da te sprašujem take stvari, ampak bom naslednji teden že najverjetneje v novi šoli v New Yorku. Oče je dobil tam službo odvetnika in jaz se bom z njim preselila tja, v veliko jabolko, kjer je vse mogoče, mesto, ki nikoli ne spi. Mesto polno kriminala, zločinov in prostitucije ampak je tisto le na enem koncu. Ampak hočem ti le povedati, kam gre tvoja bivša, v kaj se spuščam. Ravno gledam skozi najni album. Ja še vedno je NAJINI. Se še spomniš kako sem končala silvestrovo in začela novo leto. Z teboj, z tvojim poljubom. Se spomniš najinega štiridnevnega potovanja v London, kjer sva skupaj padla z postelje in se temu smejala še najmanj 2 uri? Ali pa ko sva šla na smučanje in si se zaletel v mene, potem pa sva se skupaj odkotalila navzdol po bregu? Pogrešam te čase. Vse je tako hitro minilo. Enostavno prehitro. Bil si najboljši fant, ki sem jih kdajkoli imela. Že spet govorim neumnosti, saj si bil moj prvi in celo edini fant do zdaj. Pogrešala te bom in pa vedi, da če to bereš te še vedno ljubim in lepo se imej z Niko. Pa tudi, če boš ignoriral sporočilo vseeno te še imam neizmerno rada. Evelyn**

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Miša

Jan:

~~~~~~~~~~

vsaj 4 nexti (:
28. april 2012
u84227
u84227
Nika

28. april 2012
u87725
u87725
next
28. april 2012
u15266
u15266
nextt
28. april 2012
neextt!!!
28. april 2012
u71017
u71017
Next!
28. april 2012
u47197
u47197
Neext.! {Je že peti }
28. april 2012
u84227
u84227

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Tako pa sem se mu izpovedala. Saj niti ni bilo tako težko. Stvari sem še do konca spakirala. Počasi sem se odpravila pod tuš, nato pa sem počasi odcepetala proti moji postelji. Vsaj ta me nikoli ni pustila na cedilu. Zjutraj ko sem vstala sem odšla v kuhinjo na zajtrk potem pa v sobo. Tam sem se preoblekla v staro razvlečeno trenirko in se še zadnjič odpravila na tek okrog stadiona. Stekla sem po stopnicah si obula adidaske in zeleno jopico, vzela Medoja in šla teč okrog stadiona, ki je bil v neposredni bližini našega doma. Naredila sva 5 krogov okrog stadiona. Če se jaz ne bi ustavila in se sedla na klop bi Medo še bežal najmanj 5 krogov. Ta pa ima energijo. Sedela sem v miru in tišini. Tako mirno ni bilo še nikoli. Tišino je pretrgalo žvrgolenje ptic. Slišala sem korake, ki so se mi približevali. Nenadoma je pred menoj stala Miša. Bila sem začudena in hkrati šokirana. »Morala sem priti! Mama me je prigovarjala v to. Pa tudi sama sem se ti hotela opravičiti. Pozabila si na Roka, kateremu sva dala miš v hlače in je potem cvilil kot kakšna punca.« obe sve se zasmejali. »ko sem brala sporočilo nisem morala zadržati solz. Enostavno mi preveč pomeniš, da bi te kar tako samo z očetom pustila v New York. Najin prepir je bil napaka. Vem, da sem jaz kriva za to. Ampak to, da moja najboljša prijateljica gre v New York brez mene je pa že preveč. Vzemi me s sabo. Potrebuješ me. Vem, da me.« »Ja, potrebovala bi te in tudi vzela bi te z sabo. Ampak bi moja mama in oče prigovarjala.« »Pa nič. Ko boš videla kakšnega luštnega tipa se spomni na mene in enega mi lahko pripelješ domov. Rada te imam in oprosti za tisti prepir. Nisem hotela. Najboljši prijateljici?« »Ja. Ampak, da mi tega več nikoli ne narediš.« Padli sva si v objem in se obe naenkrat od veselja kar zajokali. »Hej si za še eno norčijo, da jo naredive skupaj?« sem jo vrašala. »Jaa!. O čem se gre?« »Pridi, kmalu boš izvedela.«

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

aja pa kasneje ko bom že pri tistem bolj glavnem delu se bodo pogovarjali po angleško in bom tako tudi pisala. Drugače pa vsaj 5 nextov! (:
28. april 2012
neextt!!!
28. april 2012
Next!!!
28. april 2012
u47197
u47197
Neext.!
28. april 2012
u37905
u37905
next!