Forum
24.december

Heej!!
Sem Coutny Candel. stara sem 17 let in sem ena bolj uspešnih pevk na svetu. Moje...

Ok, tole ne uspeva. Vedno se trudim napisat nekaj, pa ne gre. Ampak tole mora z mene....
Kaj se je zgodilo v treh dneh:

-Domov sem prišla tri dni nazaj in na letališču me je počakala samo mami (na kar nisem navajena; ponavadi je na letališču tisoč fanov ki hočejo moj avtogram, ampak tukaj, samo mami )

-V najhitrejšem možnem času nakupit božična darila, ker se očitno to dela na tej vasi (ja, vem, od 13 leta potujem po državi in nastopam, potem pa prvič po 4 letih pridem v domačo vas, moram pa kupit darila za ljudi in njihove froce, ki jih sploh ne poznam)

-Očitno nebi smela kupit daril dražjih od 10 evrov, ker potem se vidi kdo je bogatejši (seveda sem kupila PlayStation in igrice, ker sem vse kupila na eBayu in mi zdaj usi froci težijo, do hočejo televizijo, da bojo lahko igrali igrice)

-Mogla sem pomolzti kravo

-Moj pol brat Nate (19 lel (ki je blazno tečen) se je povabil z mano v New York, ker gre študirat)(Bednik!!!!)

-Moja babi hoče, da obisk ponovim (Ne bom ga. Pa če me ubijejo)

Skratka, preklinjam vsakerkšnokoli misel, ki mi je rekla naj grem za božič "domov".
Oh, počakajte. Pozabila sem najboljši del:
-Spet sem videla Michaela (v njega sem bila zaljubljena od prvega razreda, in ko sem mu pri 12 povedala , da sem vanj, me je gledal, kot da sem neumna, zato sem šla potem domov jokat in ko sem dobila prvo možnost sem šla z teto v New York in tam, na presenečenje vseh uspela kot pevka)

Js:

20. julij 2015
nextttt
20. julij 2015
jutri nextam
20. julij 2015
okey <3
20. julij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg