Forum
u215961
u215961
Sedim v šoli in gledam generalko Hrestača. Moji dragoceni 2 uri sta šle za prazen nič. No, nisem jih zapravila, ker sem občudovala Tima, kako prekrasen je bil kot Hrestač. Njegove obrazne mišice so se napele ob vsaki besedi. Iz buljenja v Tima, me je prebudil NZP ( nezemljanski profesor).
NZP: Sara, ali lahko greš malo fotografirat dogajanje na odru?
Zgrabila sem telefon in pokimala NZP-ju.
J: Seveda, profesor.
Odplazila sem se na oder in začela slikati Anjo, bila je Klara (v zgodbi Hrestač). Že sem bila pripravljena da jo slikam, ona pa mi zasika.
A: Pazi, da ne boš ujela mojega mozolja.
J: Kaj???
A: Moj mozolj na licu!
J: Ok.
Slikala sem jo, potem pa začela fotografirati še Tima. Kako je bil lep. Ta pa mi je zašepetal.
T: Slikaj mojo lepšo stran.
J: Katera pa je tvoja lepša stran.
T: Nevem, leva.
J: Tvoja leva ali moja.
Potem pa zaslišim profesorja, naj pohitim. Poslikala sem do konca Tima, potem pa odšla na svoj prostor. Po končani generalku smo odšli v bar.

Anja in Sara sta najboljši prijateljici vse od vrtca, stari sta 17. Tim pa je Sarina ljuibezen. Tudi on je star 17. Bližal se je konec šolskega leta. Kaj vse se jim bo zgodilo med počitnicami? Se bo kaj spremenilo, mogoče bo......

Sara

Anja

Tim

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. september 2016
Next
11. september 2016
nexttt super pišeš meni je tudi anja ime
11. september 2016
u215961
u215961
tnx še en nextek
11. september 2016
Next super pišeš in jaz sem ista oseba kot
.ShawnCamila.
11. september 2016
u193768
u193768
Sicer mi je tvoje pisanje všeč, ampak tole si pobrala iz Girl online oz. Spletna punca, avtorice youtuberke Zoelle. Čeprav ni vse enako, je dogajanje skoraj identično knjigi.
Vem da imaš dosti več domišljije, zato si prosim dogajanje izmisli. Naj bo po tvoje.
Neeeext
11. september 2016
u215961
u215961
Imaš prav samo začetek je podoben drugo dogajanje bo pa drugačno, res nebom ""ponavljala".
11. september 2016
u215961
u215961
Ko smo prišli v bar, sem pokazala slike. Hvala bogu da so jim bile všeč. Anja me je spodbujala naj se vpišem k novinarjem. Meni se je ta ideja zdela butasta, slikala sem samo zato da sem se sprostila, pa še všeč mi je bilo. Nisem imela nevem kakšnih super fotoparatov, samo moj telefon. Pridružili so se nam še Luka (brat od Tima), Klara, Leon in še nekaj naših sošolcev.Vsi smo si naročili XXL sladoled. Res je bil ogromen, meni ga je Anja pomagala pojesti do konca, saj sem jaz malo bolj pazila na linijo. Vsi smo bili polni sladoleda, nato smo se odpravili do igrišča. Tam so bili tudi drugi fantje in dekleta. Tisti fantje so začeli izzivati Lukata, Tima in Leona na tekmo.
F1: Pridite igrat! Strahopetci!!!
L: Premalo nas je.
F2: Pa naj gredo še punce. Aja, one se nočejo umazat pa bojijo se, da se jim bi hohtek zlonil!!!
Vsi so planili v smeh razen nas.
J: Pejmo eno tekmo, da jim sprašimo riti.
T: Res, boš lahko igrala.
Pogledal je mene in Anjo. Jaz sem rahlo zardela. Kako lepe oči je imel.
A: Seveda, punce smo tudi za nogomet.
Začeli smo igrati. Ugotovila sem da je tistim nesramnim fantom ime: Jaka, Robert, Žak, Anej in Lan.
3 nexte
11. september 2016
Next
11. september 2016
u193768
u193768
Next
11. september 2016
u215961
u215961
Še enkrat oprosti, ker nisem povedala da je začetek skoraj prepisan iz knjige. Nisem vedela kako naj začnem
11. september 2016
u216234
u216234
Next+nova bralka+ful dobro
11. september 2016
Next
12. september 2016
u215961
u215961
Bilo je zabavno, večinoma sta igrala Luka in Tim, mi pa smo jih podpirali. Nato pa mi je Luka podal žogo in zaklical.
L: Podaj jo Timu!
Malo sem jo brcala ali kakorkoli se to reče in jo podala Timu. Ta jo je elegantno brcal proti goli. Vsem je zastala dih. Jaz bi kmalu zacvilila. Njegovi lasje so plapolali med vetrom. Imate prav, res sem zatreskana v njega. In zadel je gol, ta je bil odločilni. Vsi naši fantje so poskakali, začelo se je vpitje. Rezultat je bil 2:1. Usedla sem se na klop in čez nekaj trenutkov je prišel Tim. Usedel se je poleg mene, ves prepoten, v očeh se je iskrilo veselje in imel je velik nasmešek. Nato pa je začel pogovor.
T: Sarči, am nekaj ti moram povedati.
Moje srce je začelo biti hitreje in nisem verjel svojim ušesom rekel mi Sarči.
J: Ja ... poslušam.
T: Všeč si mi.... mogoče tega nisi opazila, ampak res si mi všeč všeč.
Takrat je moje srce začelo delati salte in premete.
T: Želel bi če bi.... postala moja punca.
Zardela sem kot kuhan paradižnik.
J: Ja, v veselje mi bi bilo.
Budala, govoriš kot neka princesa, kot da si na uradu. Mogoče še ne veste sem znana, res znana, da zamočim v nekaterih trenutkih.
T: Zdaj sva uradno par.
Potem me je objel in z roko v roki me je pospremil domov. Ostali so že prej odšli domov.
3 nexte
12. september 2016
Next
12. september 2016
Next
12. september 2016
u216234
u216234
Next
12. september 2016
u215961
u215961
Na meni je žarel velik oziroma velikanski nasmeh. Sledilo je nekaj nepričakovanega. Dekle ki je hodila zadaj, je stekla in nama prekrižala pot. Objela je Tima in ga poljubila na USTA!!! Nato sem stekla proti domu. Tim pa je za mano vpil.
T: Počakaj Sara, nevem kdo je ta baba!!!
Jaz sem na pol v joku rekla nevem če me je razumel.
J: Kar laži! Prasec!
Tista baba ga je še vedno poljubljala. Prišla sem domov, še dobro staršev ni bilo doma. Hitro sem poklicala Anjo naj pride k meni. Čez dobrih 15 minut je bil že pred vrati. Povabila sem jo v sobo in babji pogovor se je začel.
Kratek je nov pride še danes
13. september 2016
Next
13. september 2016
u193768
u193768
Neext
13. september 2016
u216234
u216234
Next+fullll dobro
13. september 2016
Next
16. september 2016
Next
16. september 2016
u215961
u215961
Žal mi je ker ni bilo nexta.
................................................................................................................
A: Vse mi moraš povedat. Vse.
Povedala sem ji do zadnje podrobnosti. In napol v joku rekla:
J: Kaj bi ti naredila?
A: Sej veš kakšni so nekateri fanti, nezaupljivi, vsako lepo punco, ki pride mimo jo začnejo kušvat.
Anja je bila res dobra prijateljica. Niti pikice se ni motila, ona se za fante ni menila. A oni zanjo pa. Prisegla sem si da se nebom zmenila za nobenega fanta.
J: Hvala ti, vse imaš prav in vedno si imela. Danes lahko prespiš pri meni.
A: Grem domov po stvari.
Rabila je celo eno uro, da je prišla nazaj. Odločili sva se, da bova gledali film Jesensko kolo. Na koncu filma so se mi začele oči rositi, par solzic je prišlo ven. Nevem kako, da Anja nikoli ne joka pri takih srečnih prizorih. Nekaj časa sem razmišlala če je mogoče vampirka, ker vampirji nimajo čustev. No, res bom morala nehati brati in gledati filme oz. knjige o vampirjih. Naenkrat pa je pozvonil zvonec. Anja je šla odpret in koga zagledam Tima. Hitro sem se skrila. Anja pa je začela pogovor.
A: Kaj pa ti tukaj?
T: Kaj nebi smel iti do svoje punce. Kaj pa ti počneš tukaj.
A: Mhm, tvoje punce.
T: Ja moje.
Je napol v vpitju rekel.
T: Kje je Sara.
A: Ni je doma.
T: Zakaj pa si potem ti v njeni hiši.
Hitro sem se in po tiho odplazila na podstrešje.
A: Pazim na njeno mačko in ravno dajala sem ji za jest.
Anja je bila res pametna.
T: Kar laži, mene ne boš pretentala. Zakaj pa je televija prižgana?
Anja je samo odprla usta iz njih pa ni bilo ne enega zvoka.
T: Sem vedel.
Anjo je odrinil zelo grobo, da je padla na tla. Hodil je po hiši in gledal povsod. Vedela sem da me išče a nevem zakaj. Šel je po stopnicah na podstrešje. Zadržala sem dih. In zaslišala Anjo.
A: Tim! Sare ni doma, ne razumeš. Ni je!!!
Tim je stopil v sobo kjer sem bila skrita v omari. Še nikoli nisem videla Tima tako besnega. K sreči ni odprel omare. Odšel je po stopnicah navzdol, s sklonjeno glavo.
T: Ne misli da je nebom najdel.
Je rekel Anji in zaloputnil vhodna vrata. Ona pa je še kar strmela v vrata, šele čez 10 minut je prišla k meni. Objeli sva se.

2 nexta
17. september 2016
Next
17. september 2016
Next
17. september 2016
u193768
u193768
Next
17. september 2016
u215961
u215961
A: Oprosti, nisem ga mogla zadržati. On je psihopat.
J: Nehaj. Nisi ti kriva, da je tak. On je kril ali pa njegovi starši. Pojdi se zdaj učiti za nastop jutri gospodična Klara.
Obe sva se nasmejali in pozabili na Tima. Jutri ni bilo pouka samo popoldne je bila predstava Hrestača in zaključek šole. Anja je fenomenalno nastopala. Bila je popolna.
Vse se je dobro izsteklo, jaz sem se zamaskirala da me ne bi Tim videl. Na glavo sem si poveznila kapo čeprav je bilo zelo vroče, ter očala. Množica je bila navdušena, vsi so ploskali kot da bi bilo....... nevem kaj. Z Anjo sva želeli proslaviti v baru 2000, a tam je bil Tim. Zato sva odšle v en nepopularen bar. Naročili sva si sladoled in ga z užitkom pojedle dokler ni prišel Luka ( Timov brat). Pomignil mi je naj pridem k njemu. Pogledala sem Anjo, ona pa mi je naredila pogled"pejt če te kliče". Šla sem do njega.
L: Hej, Sara. Tim ni mislil tako.
J: Kaj pa je misli?
L: Besen je bil na Vaneso (tista punca), ni mislil kaj počne, ni te hotel zgubiti.
Vse mi je razložil.
J: Vse razumem, ga bom zvečer poklicala.
L: Dijo.
J: Dijo Sara.
Anja me je pospremila domov. Ko sem vstopila so bili vsi člani družine zbrani. Mami, oči, Jakob, Ana in Mat. Mislila sem, da je nekaj hudo narobe.
Kaj mislite, da mi želijo povedati 3 nexti
17. september 2016
u216234
u216234
Next
17. september 2016
u215804
u215804
Next verjetno se bodo morali preseliti
17. september 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike