Forum
Ste se kdaj spraševali če je na tem svetu nekdo , pri katirem bi tvoje srce ponorelo ?
Tako se je začela moja zgodba .

________________________________________________________________________________

Ime mi je Jessie Black .
Stara sem 16 let. Živim v Londonu , najbolj obiskano mesto v našem kraju . Tam se je vse
začelo le z majhni prijatelstvom med mano in Alexsom . Spoznala sva se preko najnih družin.
Mislila sem , da je moška kurba kar .... tako rečeno je tudi bil , a po pretečenemu času , ki
sem ga zaradi očeta morala z njim preživeti mi je svet obrnil na glavo .........
Ko ta forum doseže vsaj 3 nexte bom nadaljevala . Hvala za branje .
04. julij 2016
u193768
u193768
Next
09. julij 2016
Next
09. julij 2016
Next
10. julij 2016
oči

super... Še eden tistih tipov. Vzela sem torbo in se odpravila v šolo. Na šolskem parkirišču sta me že čakali Emily in Emma. "Naj uganem,spet imaš enega tistih sestankov?" je vprašala Emily. Le pokimal sem. "Ime mu je Alex Anderson. Baje se je upisalj na našo šolo. " sem razložila.
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg