Forum
u71250
u71250
sem sarah olsen. stara sem 16 let in hodim v 2. letnik gimnazije. pred enim tednom mi je umrla mama zato se bomo z očetom in sestri julie in maddy preselili. do konca šolskega leta sta le še 2 meseca zato se mi use zdi zelo čudno.
jaz:

julie:

maddy:

no danes je moj prvi šolski dan.. na prejšnji šoli sem bila še kar popularna in ker mi je blo to ušeč sm se potrudila pri mojmu izgledu :

http://favim.com/image/1160943/

prispela sem do šole.. ko sem stopila v razred so usi dobesedno usi fantje in punce bulil v mene. nasmehnila sem se, si z roko poravnala lase in se usedla na edino prosto mesto - zraven ene punce - nicole
j- js
n- nicole
n: heii js sm nicole lahko me kličš nicky
j: js sm sarah lahko me kličeš sarah ( sem rekla sarkastično, a nicky se ni zasmejala)
j: samo zajebavala sem se
n: a ok.. no slišala sem kako je blo z tabo in.. če hočeš ti lahko pomagam da se skupej učiva da nadoknadiš
j: ja no res mi ni blo lih lahko ampak mam use narejen.
n: no js bom pogledala če maš prov. dans po šoli greš k men uredu?
j: nevem no..
n: poglej sarah ponujam ti pomoč in ti jo boš kar odklonila? si ena navadna
j: ok.. po pouku greva k tebi.
n: lepo

nicky:

cel pouk so me usi sprašvali za številko pa če bi bla njihova prjatlca eni so si upal že uprašat če bi hodila z njimi..
uglaunem nicky pa se mi je cel dan nasmihala, in nekaj govorila njeni predvidevam da bff - lisi.

po pouku sva z nicky odšli k njej:

j: omg ti tle živiš? js sem eno ulco naprej!
n: kakšno naključje. veš danes je petek ne.. in če nimaš kej v planu bi lahko ta vikend prespala ri men bove se mal učile pa mesto bi ti razkazala..
j: ja lahko.. sam če bojo tvoji dovolil..
n: itak jih ni doma
j: no pol pa prou

odšle sve v hišo..

kakšen se ti zdi začetek?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. marec 2014
next
31. marec 2014
next
02. april 2014
u150784
u150784