Forum
u31432
u31432
opazila sem, da ste napisali veliko zgodb in sem se odločila, da bom pisala tudi jaz

ti je všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. januar 2011
u31432
u31432
kot prvo naj se predstavim sem nina stara 17 let in sem visoka 165 cm imam dolge svetle lase. moje prijatelce pa so Simona, Katja in Monika. Imam fanta Jana, ki pa je od mene starejši eno leto. Zelo dobro se razumeva in sva skupaj že skoraj dve leti .
Moj svet se je spremenil začelo pa se je približno takole. (vse je izmišljeno)
Hodim v 2 letnik Ekonomske gimnazije Murska Sobota. S prijateljicami se odlično razumem in prav tako s fantom. Začelo se je na sredi šolskega leta. Cel teden je bil obupen. Pisali smo dva testa Matematiko in Slovenščino pa se mi ni dalo učiti pa sem vseeno oba predmeta pisala 4 in sem bila še kar zadovoljna. no v glavnem konec tedna. Hvala bogu, da je konec tedna. Vesela sem prišla domov ko je mama zaklicala od spodaj "Nina nekaj ti morava povedati z očetom" sama pri sebi sem mislila to se ne bo dobro končalo ko sem prišla dol je mama rekla...
08. januar 2011
u31432
u31432
next?
08. januar 2011
u31432
u31432
"selili se bomo, ker je tvoj oče dobil v Ljubljani novo službo. ana (moja sestra) je zelo vesela" "Kaj pa moji prijatelji, moja šola, moj fant, mene pa ni treba vprašati za mnenje samo, da se bomo selili" vse meni je začelo vreti bila sem tako besna in žalostna, ker bo moje razmerje z Fantom bolj ali manj uničeno, s prijatelji bom že nekako ampak novo mesto, nova šola, debele solze so me polile po licih in jih požirala. Gledala sem sliko na mizi mene in prijateljic, tere mene in Jana ter premišljevala kako bom z njimi shajala.
Oče bo začel delati šele čez en mesec v novi službi tako, da še imam čas za prijatelje in Jana. V ponedeljek je Jan bil zelo žalosten, ker ga ne bom videla po cele dneve ampak mi je obljubil, da bova ohranila stike med sabo, prav tako z Prijateljicami, oblubila sem jim, da bom čeze počitnice prišla domov in se bomo spet videvale, vendar se bo vse spremenilo in ne bo več isto kot prej.
08. januar 2011
u31432
u31432
NEXTAM?
08. januar 2011
u31432
u31432
Veseli (ha ja pa še kako -.-') December se je šele komaj dobro začel jaz pa sem morala pospravljati sobo in pospravljati oblačila ter stvari v kovček. Bilo je tako zoprno. Cel teden me ne bo v šolo. Juhu vsaj to ampak seveda ne bom videla prijateljic in Jana. na koncu tedna smo se odločiči, da bomo še zadnjič skupaj odšli na pijačo in hamburgerje k Gostilni "Pajdaš" najboljši v celem Prekmurju. Ko smo se odpravljali domov smo se razšli vsak na svoj konec. Jan me je spremil domov in ko sva bila pre našo hišo me je pogledal v oči in mi rekel "Pogrešal te bom, rad te imam in vedno bom mislil nate". poljubil me je bilo je tako kot v nebesih z njim sem vedno uživala. ko sem šla po stopnicah sem se še zadnjič ozrla bil je teko lep ko je stal pod ulično svetilko njegove oči so kar žarele in tudi on je le s težavo zadrževal solze še zadnjič sem stekla k njemu ga poljubila rekla "adijo" in stekla v hišo. bilo je čudno vsa hiša je bila prazna imeli smo le še spalne vreče, kjer bomo še spali zadnjič v naši hiši.
08. januar 2011
u31432
u31432
rada bi komentarje...
08. januar 2011
u31432
u31432
Naslednji dan smo se v Ljubljano vozili dobri 2 uri in pol. mama mi je rekla, da naj v šoli govorim slovensko ali pa Ljubljansko (kar nimam rada) , da se bom že navadila, ker me drugače ne bodo razumeli. pa kaj sem si mislila toliko boljše. prišli Smo v središče Ljubljane v neki stanovanjski blok smo se preselili, ampak je bilo veliko stanovanje in z Ano ne bove več imeli skupne sobe vsaj to, da je ne bom poslušala ves dan kako si poje tega svojeva Bieberja -.-'. Celo noč nisem mogla zatisniti oči. Cel čas sem premišljevala o Moniki, Simoni, Katji in mojemu Janu. Kaj bo zdaj z njim ali si bo morda našel novo punco in me bo zapustil oh kako ga pogrešam pa je komaj en dan minil odkar sem v Ljublajni kaj še pa bo. Vendar me je najbloj skrbelo kaj bo v šoli kako me bodo sprejeli, kakšni so sošolci, poznala sem samo Niko. Imam jo dodano na fb - ju in sve si zadnje dni veliko pisali, usaj to in, zelo sem bila vesela spoznanja, da hodi v isti razred kot jaz. Naslednji dan me je prebudila mama "Vstani, da ne boš zamudila šole in pridi na zajtrk." In je tu nov dan v novi šoli. Vse me je strah kako bom preživela v novi šoli.
08. januar 2011
u34611
u34611
nextiiiii < 3
08. januar 2011
u31432
u31432
JAN
https://www.google.si/imgres?imgurl=https://img.siol.net/10/321/634255846727356342_zibrat_jan_100917_jz.jpg&imgrefurl=https://www.siol.net/sportal/drugi_sporti/namizni_tenis/2010/11/msp_zelim_doseci_odmeven_rezultat.aspx&usg=__mQ92XaWigWN73bEIQDmomiiYHRo=&h=303&w=410&sz=19&hl=sl&start=105&zoom=1&tbnid=llOJn6IsavXWFM:&tbnh=126&tbnw=187&prev=/images%3Fq%3Djan%26hl%3Dsl%26biw%3D1024%26bih%3D601%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:10%2C3541&itbs=1&iact=hc&vpx=452&vpy=146&dur=1136&hovh=193&hovw=261&tx=53&ty=126&ei=P2coTeuXC5Dk4Abe1fyICg&oei=JmcoTbqHLoiz8QPqtOx3&esq=8&page=8&ndsp=16&ved=1t:429,r:8,5&biw=1024&bih=601
08. januar 2011
u34611
u34611
ful je cool
08. januar 2011
u31432
u31432
šit tolk sem napisala zdaj pa morem od začetka
08. januar 2011
u31432
u31432
k se mi vse zbrisal
08. januar 2011
u31432
u31432
Šla sem na avtobusno postajo, kjer sem srečala prijaznega in še kar luštnega fanta. Ogovoril me je. "Živjo, ime mi je Miha in ti si? hodim na ekonomsko gimnazijo v 3 letnik in ti?" "Živjo, sem Nina, enako v drugi letnik. Šele včeraj smo prišli in sem nova " Pred šolo sem že videla Nino, ki me je prijazno pozdravila in me predstavila sošolkam Anji, Sabini in Martini. Mislila sem si, saj se je dan začel super in v družbo ter pogovore sem se vklopila brez problemov. To bo še zanimivo. Prvo uro smo imeli Angleščino, za moje pojme še kar vredu in pameten predmet. Nika mi je govorila o učiteljih. Po drugi uri, v odmoru pa mi je razkazala celo šolo. Prišla sem do spoznanja, da ima šola prostorno jedilnico in še večjo telovadnico kot pri nas. Saj bom na koncu še tu uživala.
08. januar 2011
u34611
u34611
nextttttttt < 33333333 i love your story
08. januar 2011
u31432
u31432
Ko sem prišla domov me je mama vprašala kako je bilo prvi dan v šoli. "Super že imam nove prijatelje, šola je kul pa še luštnega fanta sem spoznala" "No to je pa lepo!" Vendar sem se nato spomnila na prijatelje v Murski Soboti pogrešam jih najbolj pa še Jana. Poklicala sem jih in jim sporočala o novi šoli in prijateljih o Mihu pa raje nisem govorila Janu, ker bi potem bil ljubosumen. Rekel je, da me pogreša in, da veliko misli name. Mislila sem na njegove oči in njegove strastne poljube vsak dan v odmoru, pogrešala sem ga tako močno. Ana si je že našla novega fanta mislim halo ima 18 let posluša Bieberja in že prvi dan si najde fanta. Ta zveza ne bo dolgo trajala sem si mislila. Zvečer sem šla spat in mislila na prijatelje, na Jana , Miho. Ali se bo kaj razvilo med mano in Mihom? Ali bo moja in Janova zveza po 2 letih izpuhtela?
08. januar 2011
u31432
u31432
bom ju3 nadaljevala, ker zdaj nemorm al pa zvečer
08. januar 2011
u34611
u34611
naxtaj ko boš lahk
08. januar 2011
u31432
u31432
Naslednji dan mi je učiteljica slovenščine rekla, da bi lahko nastopala v igri, ki jo pripravljajo za konec Januarja saj je v moji kartoteki prebrala, da sem zelo dobra pevka in igralka. Rekla je, da bo Miha igral Borisa, ki se bo zaljubil vame. Ko sem to slišala sem takoj pristala. Kdo pa ne bi igral poleg njega. Nika mi je rekla naj pazim, ker hodi z Saro ona pa zna biti prava bitch (oprostite za izraz) včasih in postane prav nora, če je blizu njega kakšna punca in se pogovarja z njim. Takrat postane zelo panična in ljubosumna in se hitro spravi nate. Seveda pa sem se takoj spomnila na mojega Jana. Kaj pa če že ima drugo in me je pozabil. Oh kako ga pogrešam.
08. januar 2011
u34611
u34611
nextiiiii < 3
08. januar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg