Forum
u176071
u176071
Živjo! Pisala bom zgodbico o meni in o Luku Hemmingsu. Pisala bom tako, da bo Luke običajen fant brez benda.
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Zbudila sem se ob 9:00. Takoj sem šla na fb in se pogovarjala z mojo bff Lucy. Pogovarjale smo se o počitnicah, ki so se ravnokar pričele. Potem pa sem mogla iti ker so me klicali starši. "Kaj je" sem jih vprašala ko sem prišla dol. "Zajtrk imaš pripravljen" je rekla mami. Začela sem jesti. "Mimogrede Emily dobili smo sosede" je rekel oči. "Hudo" sem rekla. "Imajo sina, ki je star toliko kot ti" je rekel "lahko mu razkažeš okolico". "Ne hvala" sem odgovorila. "Zakaj ne" je vprašala mami. "Ker imam fanta in, ki bi potem misliu da ga varam" sem rekla. "Sej nisi resna" je rekla mami. "Nisem rekel, da mu moraš razkazati okolice rekel sem, da lahko" je rekel oči. Pojedla sem in se odpravljala v sobo. "Stop Emily! Preden greš v sobo odnesi smeti" je rekla mami. Zavzdihnila sem prijela vrečo in šla. Hodila sem 10 minut, ker niso daleč in končno prišla. Odvrgla sem smeti se obrnila in šla. Minuto sem hodila potem pa je nekdo za menoj zavpil "pazi". Potem pa se je zaletel vame. Padel je name jaz pa na tla. 5 sekund me je gledal potem pa vstal. Podal mi je roko in me dvignil. "Oprosti" je rekel. "Priporočam ti, da se nehaš peljati z rolko" sem rekla. Zasmejal se je. "Sem Luka Hemmings" je rekel in mi podal roko. "Emily Collins ampak lahko me kličeš Em" in ga prijela za roko. "No adijo grem zdaj domov" sem mu rekla. "Počakaj pospremil te bom" je rekel in pritekel za mano. "Nov si a ne" sem ga vprašala. "Ja" je odgovoril. "In kaj te je prineslo v San Francisco" sem vprašala. "Oče je dobil boljšo službo" je odgovoril. Bila sva že blizu doma. "Kje pa ti živiš" sem ga vprašala. "Tu blizu" je rekel. "V tisti hiši" in sem pokazala nanjo. "Ja" je rekel. "Soseda sva" sem rekla.
"Kul" je rekel. In vsak je šel v svojo hišo. Šla sem v sobo. Pogledala sem telefon in dobila sporočilo. Bilo je od Lucy: OB 19.00 TE PRIDEMO JAZ, TOM(lucyin fant) IN ZACK(moj fant) ISKAT IN GREMO V LOKAL PRI PLAŽI. SPOROČI MI. Napisala sem ji, da pridem. Šla sem povedat staršem in čakala. Ko je bila ura 18.00 sem se začela pripravljati. Oblekla sem črne kratke hlače in belo majco na kateri je s črno barvo bil napis HOLY SHIT, obula pa sem bele niske allstarke. Potem sem se šla še naličit. Ura je bila deset do sedmih in sem jih čakala, da pridejo. Potem sem zaslišala trkanje. Pogledala sem skozi okno in videla Luka. Odprla sem okno in mu pomahala. Pomahal mi je nazaj. Ker so bile naše hiše čisto malo oddaljene sva se lahko pogovarjala. "Kam greš" je vprašal. "S prijatelji gremo v lokal na plaži. Greš zraven" sem ga vprašala. "Ne hvala" je rekel. Potem pa sem videla rdeč avto brez strehe. "Tukaj so. Grem. Čav" sem rekla šla do avta in šla vanj....

Jst, 17 let

Luke, 17 let

Lucy, 17 let

Zack, 17 let

15. julij 2014
neeeeeeeeeeeeext
17. julij 2014
Awww...next!
nova bralkaaa!
16. junij 2015
u196293
u196293
neeext
čist nova bralka
31. oktober 2015
Nneexxxtttttttt!!!!!
31. oktober 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!
01. november 2015
Nneexttt pa n.b.
01. februar 2016
Next
27. julij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg