Forum
Hay.Pliss beri če si že tuki.Čeprov mislš odhajat(mogoče).
Hej nisem le dekle sem.....No to bo počakalo to je bolj konec zgodbe.Sem Maya.Stara sem 18.In povedala bom zgodbo,ko sem postala nova jas.Danes sem odšla iz šole,na busno.Gledala sem kako igrajo nogomet.In kmau mi je prišel avtobus,dnes sem sama nanjem.Kar naenkrat se nebo stemni.Izstopila sem iz avpobusa in zakričala,ko me je nekaj napadlo.Najprej me je podrlo na tla in potem ugriznila.Skoraj sem omedlela od šoka in ko sem vstala sem videla nekakšno ptico,ki je letela proti luni.Tekla sem domov in potem mi mama reče ja kakšna pa si.Kaj je bilo?Še sama nevem ji rečem.Pošlje me k zdravniku in pregleda ugriz.Potem pravi,da me je ugriznila neka ptica v dinozavru organizma Vf.In kaj je to?Vpraša mama!Kakor nekak nezemljan,ki je na zemlji obstajal v ledeni dobi.Je rekel zdravnik.Mama pa samo široko odpre usta nekako tako: .
Poklicala je policijo jas pa sem dobila gips na nogo.Policija pa ni mogla pomagati.Vprašali sva še Zdravnika,če ve še več.Rekel je da bi to vedel moj dedek.Pa sem ga vprašala.To so bitja,ki jih je po celem vesolju na miljarede.Nisem ti hotel povedati sedaj a se vidi da moram.....(se nadaljuje)
u121935
nx
04. maj 2013
u94089
u94089
NEXT
04. maj 2013
o tnx da sta brala že pišm
Nekoč se spomniš ko sem ti kazal opremo,ki jo imam in ti rekel,da sem jo našel.Ja.No tiste opreme nisem našel imel sem jo.Lovil sem nezemljane,da nas ne bi umorili vse.Imam ekipo tudi tvoji sošolci so vmes 2 sta.Mellissa in Andrev in sedaj še ti.Pokazal mi je opremo in mi dal nek čip na roko,da se mi je oprema sama oblekla.Pokazal mi je orožje.In vprašala sem ga: Sedaj bom lovila Nlp-je ? ja je rekel.To je bilo osupljivo.(naslednji dan)Danes je sobota in naučila se bom uporabljati orožje Mellissa je postavila tarče.Juhu samo eno sem zgrešila.Potem sem morala iti čez razne ovire.Nekoliko mi je šlo po te se je na strehi slišal trušč in vsi smo pridrveli ven.Bil je nezemljan in vzeli smo Brizgalnik.Samo pritisnš pa je pošast v ledu Potem ga samo še z kladivom pa pošasti ni več.Heheh sliši se,kot v akcijskem filmu.Ko sem prišla domov so vsi že spali pa sem šla še js....(se nadaljuje)
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg