Forum
u44487
u44487
HoiiŁa!
SeM KaTJa, ČiSTo oBiČaJNa NaJSTNiiCa, Ki Se Je oDLoČiiLa, Da NaPiiŠe ZGoDBiiCo.

ZGoDBa GoVoRii O DeKLeTu Z iMeNoM CaRLy.VeČ Pa Ne SMeM iZDaT!

PiiSaLa BoM V PRVii oSeBii.
Če VaM Ne Bo UŠeČ UPaM Da Mii BoSTe To oDKRiiTo PoVeDaLi!

Če Pa VaM Je UŠeČ Pa Ne NaPiiŠiTe PRePRoSTeGa *NEXTA* aMPaK TUDii PoVeJTe KaJ VaM Je uŠEČ!

Nii VaM Pa TReBa NaPiiSaT *NEXT* SaMo ZaTo KeR Me PoZNaTe (ja vaju mislm).
_____________________________________________________________________________________
JAZ/CaRLy:

MaMa/oLiViA in oČe/CHaRLey:

VaNeSSa/BFF:

_____________________________________________________________________________________

OPIŠEM SE TAKO:
Sem Carly. Obiskujem osmi razred devetletke. Kot že veste imam mamo,ki ji je ime Olivia in očeta po imenu Charley. Nerada se hvalim, ampak sem naravni talent v plesu. Plešem Hip-Hop. Rada imam tudi dramo, in vsako sredo obiskujem Dramsko šolo. Ko bom starejša želim imeti svojo skupino uličnih plesalcev. Rada pa bi postala tudi igralka,in igrala v filmih. Moje sanje so, da bi dobila glavno vlogo v filmu ki bi bil pravzaprav plesni musical. V šoli sem odlična,a se skoraj nič ne učim. Zelo lepo pojem. Tudi za šport sem talentirana. To kar sem vam povedala je nekaj glavnih razlogov,da sem najpopularnejše dekle na šoli. Vsi me obožujejo. Vse punce želijo biti moje prijateljice in vsi fantje želijo biti z menoj v razmerju. Vendar mi to nič ne pomeni. Vesela sem da imam svojo BFF Vanesso. Ne potrebujem drugih prijateljic. Z Vanesso imava veliko skupnih hobijev,pravzaprav ne vem če obstaja kakšna stvar ki bi zanimala mene,nje pa ne in obratno. To nama je neznansko všeč. Tako lahko popolnoma vse počneva skupaj. Nerazdružljivi sva in nebi prenesla če bi naju kdo ločil, kar pomojem tudi ni mogoče. Obe radi: nakupujeva,pleševa,plavava,hodiva v kino,se smejiva,ustvarjava,jeva sladoled, tečeva ob obali,hodiva na pijače,nosiva all-starke,…….skratka vse kar počneva delava skupaj. Živim v prelepi,veliki hiši z bazenom. Imam veliko prelepo sobo.

PRVI DEL:
»Drriingg, Drriingg« Budilka je zvonila in zvonila… meni pa se ni ljubilo ustati. Končno sem se spomnila da moram v šolo in hitro vstala. Oblekla in umila sem se, pojedla zajtrk, in hitro stekla čez vrata in mimo dvorišča. Pri klopici, kjer se po navadi dobiva me je že čakala Vanessa.
»O Carly! Končno si prišla! Sem že mislila da si zaspala in te ne bo v šolo! « Mi je rekla.
»Heii-Hoii Vanessa! Pravzaprav sem res zaspala ! Ampak v šolo pa žal kljub temu žal moram . Koliko je pa sploh ura??«
»Že precej pozno je. Pohitiva da ne bova zamudili , saj veš kakšen je ta Mlakar!«je rekla. O ne! Geografija! Za geo. Imamo namreč zelo strogega prof. Mlakarja!

In šli sva.

Šolske ure so potekale dolgočasno,kot ponavadi. Vanessa pa se je žal pri Mlakarju zasanjala! Seveda je morala za kazen po pouku k ravnateljici. Zakaj ravno danes? Danes namreč ni Učiteljice za kemijo in imamo zadnji dve uri prosti. Če bi bilo to kateri koli drug dan bi šli skupaj z Vanesso v šolsko ali mestno knjižnico,lahko bi nakupovali in delali še veliko drugih zabavnih reči. Domov nisem hotela, saj bi se tako ali tako dolgočasila. Nikogar ni bilo. Oče je bil v službi,mama pa bogvekje.
Tako sem se odločila da odidem v šoping, in to kar sama. Kupila sem si prekrasne nike čevlje. Bolje rečeno superge. To mi je bilo najbolj všeč,seveda pa so mi bili všeč tudi novi semiš čevlji. kupila sem tudi nekaj tunik, in eno črno usnjeno jakno. Nazadnje pa še nekaj modnih dodatkov kot so zlati uhani in torbica. To je bilo vse. Nič zabave, nakupovanje res ni imelo smisla brez Vanesse.
Mama ne mara da hodim v Jurjevškovo ulico, ampak ne vem kam naj drugam grem. In sem šla. Sedla sem na klopico in se tam dolgočasila. Nenadoma pa zagledam tipa ki se mi zdi nekam znan…in v tistem trenutku se zavem!....

NEXT?

NEXT? ;)

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. oktober 2011
Neext!
Pa začetek mi je res ful ušeč!
30. oktober 2011
Nextaj

Full dobro si začela in še razumem kaj pišeš in zanimivo je hehe
30. oktober 2011
u44487
u44487
hvala kmalu bom nextala!
30. oktober 2011
u60559
u60559
Next!
Ful dobr začetek res mislim da imaš talenta komi čakam da boš pisala naprej !!
30. oktober 2011
u54877
u54877
Nexxxt !!!
30. oktober 2011
Next
30. oktober 2011
u44487
u44487
še nekaj nextov....dajmo!
30. oktober 2011
u33561
u33561
neext
30. oktober 2011
nextt
30. oktober 2011
next
30. oktober 2011
neext !
30. oktober 2011
u57700
u57700
next
lepo bi blo če bi pisala bolj živahno drgač pa ok!!
30. oktober 2011
u44487
u44487
ju3 bo next!
30. oktober 2011
next!
31. oktober 2011
next!!!!!!!!!!!!
31. oktober 2011
u44487
u44487
DRUGI DEL:
Mama ne mara da hodim v Jurjevškovo ulico, ampak ne vem kam naj drugam grem. In sem šla. Sedla sem na klopico in se tam dolgočasila. Nenadoma pa zagledam tipa ki se mi zdi nekam znan…in v tistem trenutku se zavem! Poznam ga z maminega rojstnega dne! O ja To je tisti mlad gospod ki se je prav 36.4.2011 (mamin roj. Dan) potikal po naši hiši. Mamo je zelo čudno opazoval. Morda sem nora, a mislim da nekaj prikriva. Odplazil se je za vogal jaz pa grem za njim….Vstopil je v čudno trgovinico. Nisem bila dovolj blizu da bi podrobneje videla a prepričana sem da ven ni izstopil sam! Bil je z osebo ženskega spola…
Tista gospa se mi zdi nekam znana. Joj presneto, nisem dovolj blizu. Na daleč je zelo podobna moji mami. Vendar kaj naj bi ona počela tam, v družbi tega mladeniča. Naj se približam in si podrobneje pogledam?-ne-ja-ne-ja? Zares ne vem. Kaj če me opazi in bom deležna hruljenja *zakaj si tu Carly ko pa sem ti lepo povedala da ne maram da hodiš sem??* Ne, res je bolje da ne.
Ćakaj!!! Ali moje oči prav vidijo? Morda pa moram k okulistu! Ženskin obraz se je približal njegovemu in strastno sta se poljubila. O ne! To ne¸more biti moja mama. Gotovo ji je ženska le podobna. Ne vem kaj naj storim. Kako naj vem ali je moja mama ali ne? Res je naključje da moja mama pozna tega tipa pa še Na to ulico mi ne pusti. A kljub temu obstaja možnost da to ni ona. Onadva sta se še kar poljubljala. Nato pa ji je rekel »No Oly, saj imava še čas.« Jaz pa nisem več zdržala. Ali takšno naključje res obstaja? Moji mami je ime Olivia, a kljub temu da je nihče ni klical *Oly* je čisto možno da si je tip takšen vzdevek izmislil zanjo. Le še upam lahko da to ni ona,saj je vendar poročena. Ampak nisem več zdržala, Morala sem proč, IN TO TAKOJ! Stekla sem domov.
Takoj sem poklicala svojo BFF Vanesso. Pogovor je potekal tako:
V= Vanessa
J= jaz
J: (z obupnim glasom) Vanessa,takoj te moram videti!
V: Kaj?! Ali je kaj narobe? Kaj je!?
J: Kmalu boš izvedela.
V: Kje se dobiva?
Jridi k meni, a pohiti! Ne vem če bom dolgo zdržala sama!
V: Prav takoj bom pri tebi! (z zmedenim in obupanim glasom.)
Kmalu je prišla-kot je tudi obljubila. Vse sem ji povedala. Tudi ona ni vedela kaj naj stori. Nato pa sva dobili super idejo!
31. oktober 2011
u63942
u63942
next
31. oktober 2011
next
31. oktober 2011
u38558
u38558
next
dobra je pa zanimam me konc
31. oktober 2011
u33149
u33149
NEXT!!
01. november 2011
u64034
u64034
NEXT
kva je na konc?!
01. november 2011
nexttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ful dobr pišeš!
01. november 2011
Next!
01. november 2011
u44487
u44487
še nekaj slikc, ki se vežejo na prvi del:

kupila sem>
Nike Soperge:

tunike:
vse te>

pa še>