Forum
Hej..Že dolgo spremljam vaše zgodbe in sem se tudi sama odločila da bom jo napisala tudi jaz.
Moje ime je Alexia(Ali).Stara sem 15 let.Živim v ZDA.Prej sem živela v Mehiki.Imam dolge blontne lase in modro sive oči.Imam mlajšega ter starejšega brata ter mlajšo sestrico.Mlajši bratec je Luke,starejši Chris,sestrica pa je Laura.Mami je ime Hannah in je modna oblikovalka,oče pa je William in je režiser.Smo zelo bogata družina.Imam tudi mačka po imenu Pixie ter psičko Charlie.
Imam tudi mojo najboljšo prijateljico Elizabeth(kličemo je Eli) in najboljšega prijatelja Mathewa(Mat).Kasneje boste izvedeli zakaj sta moja edina prijatelja.

To sem jaz:

To je moj starejši brat

Moja mlajša sestra

To sta moja mami in oči

To je Eli

In to je Mat

Ko dobim 4 nexte bom nadaljevala zgodbico..Hope U Like It
14. maj 2015
u183427
u183427
next <3
14. maj 2015
next
14. maj 2015
2 nexta se
15. maj 2015
next
20. maj 2015
next
22. maj 2015
Heej hvala za nexte So let's get started..

Makeup:

Frizura:

Na telefon sta me poklicala Eli ter Mat in mi rekla da prideta k meni.Razveselila sem se,da ne bom rabila sama v solo.
Hitro sem vzela torbo,ter v njo dala zvezke:

Ko smo pojedli,smo odšli v šolo.Luke,Chris ter Laura so še spali,saj so v šolo lahko šli pozneje.
V šoli so se norčevali iz mene.Kot vedno..K ravnateljici smo morali iti po ključe za omarice.Pri ravnateljici je stal.....

Nadaljujem,ko dobim 4 nexte Hope u like it.
28. maj 2015
next
28. maj 2015
u183427
u183427
next <3
31. maj 2015
se 2 nexta....
01. junij 2015
next
09. junij 2015
se 1 next...
12. junij 2015
nexttt
12. junij 2015
next
13. junij 2015
Hvala vam za nexte...Nadaljevanje:
V šoli so se norčevali iz mene.Kot vedno..K ravnateljici smo morali iti po ključe za omarice.Pri ravnateljici je stal.....
Eden in edini Nash Grier.Z Eli in Mat smo ga dolgo spremjali in nismo morali verjeti da je bil na naši šoli.Ravnateljica nam je povedala da bo se predstavil na šoli,in da bo tudi nekaj učencev povabil na oder in bodo skupaj plesali ter peli.Z Eli ter Matom smo vedeli da to nebomo mi,saj je na šoli še veliko več učencev.
Vsi učenci šole smo morali iti v telovadnico ter se usesti na stole.Noben ni vedel kaj se dogaja,razen mene,Eli ter Mata.Vse luči so se ugasnile.Slišal se je glas.Nekaj učencev je prepoznalo glas.Začeli so kričati.Drugim se sanjalo ni,kdo bi lahko to bil.Vklopile so se luči.Vsi so začeli kričati saj ga je poznala cela šola.Ko je povedal vse je nekaj učencev povabil na oder.Klical je po imenih.Rekel je:ALEXIA..Nisem morala verjeti..Vsi so se začudili zakaj je poklical mene.Potem je poklical še ELIZABETH ter MATHEWA.Poklical je tudi nekaj učencev ter učenk,ki me ne marajo preveč.Ko smo končali smo lahko z Nashom odšli ven.Ven smo lahko šli samo tisti,ki nas je poklical.Naredili smo veliko selfijev,ter smo se skupaj zabavali.Prav zaradi njega sem se začela razumeti z tistimi učenci,ter učenkami ki me niso marali.To so bili Lucia,Alicio,Adamom in Brianom.Prišel je čas,ko smo se morali posloviti.Vsi smo bili žalostni vključno z Nashom.
H-Zraven bodo šli Luke,Chris,Laura,Elizabeth,Mathew,ter midva.
A-REESS??(Skače ter kriči od veselja)..Ampak..Eli ter Mat imata stroge starše in..
W-Je že vse zmenjeno(pomežikne)
A-OMGGGG KAKO SEM VESEELA!
H-Pozneje gremo še na nočno kopanje
A-To bo najboljši dann!

Makeup:

Ootd:

Za to sem porabila 1 uro.Imela sem še 1 uro časa.Pozvonila sta Eli ter Mat.
Oblečena sta bila tako:

next
21. junij 2015
se 3 nexte..
01. julij 2015
nextt
06. julij 2015
se 2 nexta...
10. julij 2015
next
12. julij 2015
next