Forum
To Bo Zgodbica Z Malce Nenavadnimi Črkami . Vseeno Pa Bo Zanimiva.
Naj Začnem Pisati ?
Ko Dobim Vsaj 1 NexT

naj začnem pisati ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. maj 2012
Ime Mi Je Łili In Stanujem V Ljubljani. Moji Starši So Včasih Zares Tečni , Mi Pa Z Razliko Od Nekaterih Vsaj Nudijo Vse , Kar Potrebujem. Priznam , Bogati Smo. A Kljub Temu Nisem Razvajenka , Sem Čisto Običajno Dekle , Kot Ostale Najstnice. Stara Sem Komaj 14 Łet , A Verjemite Mi , Nekateri Boste Pomislili Kakšna Smrkla Sem , A Se Še Predobro Vsega Zavedam. Še Več : Svoj Cilj V Življenju Imam Že Postavljen , Le Uresničiti Ga Še Morem.Zaenkrat Pa Ta Moj Življenski Cilj Le Naj Ostane Skrivnost , Bo Bolj Zanimivo. Aja , Oprostite , Morda Sem Malce Nevljudna , Ker Se Še Nisem Predstavila. Sem Nadia McLeenon , Stara Sem 13 Łet In Živim V Domžalah , Čisto Blizu Ljubljane. Tukaj Je Kar Zanimivo , Pogosto Grem Na Počitnice K Teti V Łjubljano.
Jaz, Nadia McLeenon , 14 Let :

06. maj 2012
Zmotla Sem Se Tam Ko Sem Napisala Ime Mi Je Lili. Ime Mi Je Nadia McLennon
11. maj 2012
Leenon*
11. maj 2012
Kot ponavadi , mi je zjutraj zazvonila šolska Budilka. Ura je bila že pol 6 in morala sem se ustati iz postelje , čeprav bi najraje še kar naprej Spala. Takoj ko sem vstala sem se odpravila v kopalnico in se oblekla , uredila pričesko , nato pa stekla po stopnicah , kjer me je za mizo že čakal okusen Zajtrk. Za nič na svetu nesemm zamuditi v šolo , saj je danes zadnji šolski dan , ki smo ga vsi vso leto že težko Čakali. Komaj sem čakala poletne počitnice in še zdaj jih komaj Čakam. Ko sem pojedla zajtrk sem se hitro poslovila in odpravila v Šolo. Tam me je pred razredom že čakala BFF Mateja , z katero se še nikoli nisva prav zares sprli , če pa sva se , pa sva že naslednji dan spet bile BFF. Ta dan je za razliko od ostalih imela zame baje ''pomembne'' Novice. Le kakšne novice mi bo Povedala ? Sem se Zamilsila. j- jaz m - mateja
J - kaj mi moreš povedati ?
M - no..upam da neboš preveč jezna
J - nebom. povej mi že , prosim
M - veš tisti fant , Luka....
J - ja , vem še predobro kdo to je. Kaj je z njim
M - včeraj me je vprašal. rekla sem mu JA.
J - aja , lepo to vesela sem zate. adijo , mudi se mi
M - počakaj
A zaman se je trudila , že sem odprla vrata razreda in Vstopila . (KAAAAAAAAAAAAJ) najrajši bi nekam stekla in se skregala z njo ) !! Toda od tega nebi imela posebno velike koristi , sploh zato , ker jo imam rada , in se nesmeva kregati zaradi Fantov. Bo že še prišel kakšen Zame. Vse potrebuje svoj Čas. To so me naučili , tega se Držim. V razredu sem se vsedla v svojo klop , kmalu zatem je za menoj prihitela še Mateja in se vsedla zraven Mene. ''Si res OK ? '' me je Vprašala. '' Seveda , le zakaj nebi bila ? '' sem ji Zlagala.
11. maj 2012
u67518
u67518
za evico ( budalo) fuck you

ej ti pujs ti se pa ne vtiki v moje zadeve , kak to misliš fejkano starost, fanta pa mam ( to ti govoriš kr ga ti nimaš ej) če sm pa jz dojenček pa pojd v umo bolnico ti k****A p***a
15. maj 2012
ej ti kurbica mala ti se ne v moje ker bo padalo , razumela ? pa v velike težave se spuščaš , ti kurbica tamala. FEJKANO STAROST MAŠ , MAŠ TI PAPEŽA JA ! LAJF SI NABAVI , FANTA PA ZAMAN ČAKAŠ TE NOBEN NEBO MEL. jaz mam fanta , fauš ? vidim da na poune fauš ! pa kr bodi ! baby , pejd v ormož. te že čakajo
16. maj 2012
u67518
u67518
nism ti favš kr mam jz tut fanta. negovor da sm stara ful ful mal kr ne govori to tistim ko nimajo slike pa ko jih ne poznaš
17. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg