Forum
bil je še eden miren poletni večer,otroci so se igrali,najstniki brezciljno tavali po mestu in upali da srečajo nekoga,ki bi lahko popestril njihove zdolgočasene večere,starejši ljudje pa so se zbirali v mestnem centru in opravljali lenobo in brezdelje nas mladih...Sama nimam veliko prijateljev zato vse opazujem iz svoje okenske police,ne nisem nekakšna čudakinja brez prijateljev imam svojo družbo.
Cel večer je potekal mirno občasno je zapihal lahek vetrič in na vsake toliko časa se je iz kakšne hiše zaslišal krik staršev,ki kličejo svoje otroke domov.Moja starša sta bila na koncertu v Milanu zato ju ne bo še nekaj dni.Oba sta ljubitelja klasične glasbe,medtem ko jo jaz sovražim,no sovražim ravno ne ni mi ravno pri srcu zato raje poslušam pop glasbo.cel teden bom imela le zase in nimam ravno nekakšnih načrtov kako bi ga lahko preživela morda bom šla na bazen ali šla nakupovat,saj je moja garderoba precej skromna čeprav imamo na tone denarja,ko smo že pri denarju,bi lahko omenila,da je moja mama ena izmed najboljših violinistk na svetu,oče pa je velik ljubitelj klavirja vendar se ukvarja z igralstvom.Zato sem nekako prisiljena igrati violino in imeti odlične ocene.Včasih si želim,da bi se rodila v drugi družini,ki bi me sprejela takšno kot sem in od mene nebi nikoli zahtevala da sem popolna in da delam nekaj kar zelo sovražim...konec šole se je bližal a kljub temu mi starša nista dala miru z učenjem,odločila sta se,da se bom med poletjem učila še francoščino čeprav znam že 5 tujih jezikov, nikoli me ne vprašata ali si res želim tako življenje biti vedno pod pritiskom in brez pravih prijateljev...resnično upam,da bosta en dan ugotovila,kako težko je ustreči njunim zahtevam...Večkrat sem razmišljala o tem da bi pobegnila k teti Luciji,ki jo moja starša zelo sovražita,saj je medtem ko sem bila pri njej govorila o tem kako me starša mučita in,da če bi bilo prehudo,se lahko preselim k njej.
telefon je zazvonil in kdo drug bi pa lahko bil kot moja mama.z muko se javim in pogovor se začne
"Hej Anabella,z očetom naju zanima ali te je učitelj nemščine obvestil o poletnem kampu?"
zajela sem sapo in zavila z očmi:"Ja,omenil je nekaj glede tega,vendar nisem prepričana če se res želim," sem rekla v upanju,da me bosta končno razumela in pustila,da uživam v poletju."Moraš biti prepričana saj sva te z očetom že prijavila,in da ne boš pozabila tudi na kamp matematike!"je rekla,kot da bi mi omenila,da smo zadeli na loteriji in mi ni treba več hoditi v šolo.poskušala sem ostati mirna čeprav bi najraje vrgla telefon ob tla in izginila za vedno :"Aha saj res,a mi imata še kaj drugega za povedat?"sem jo vprašala:"Ne nič drugega,adijo!" jezno sem prekinila in se ulegla na posteljo nekaj časa sem še gledala v strop ko sem naredila načrt.
Jutri grem v trgovino in kupim vse kar potrebujem(obleke,nakit,nekaj hrane,torbice)nato pa spakiram stvari in se odpravim na avtobus,ki pelje v Švico,kjer živi moja teta.
Zamenjati moram še telefonsko številko in telefon ter pogledat koliko denarja imam in kaj moram še vzeti.Dovolj imam tega,da mi starša neprestano ukazujeta in uničujeta življenje,"Če mi ne bosta sama dala svobode,si jo bom pa vzela!"sem si mislila preden sem šla spat...
04. junij 2016
u186827
u186827
Next
05. junij 2016
u212782
u212782
Neext
05. junij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg