Forum
Živjo vsem skupaj odločil sem se da bom napisal zgodbo.
Ta zgodba bo govorila o fantu ki je moral zaživeti čisto novo življenje
upam da vam bo zgodba všeč več pa v nadaljevanju...
09. marec 2012
1. del

...in sedaj je vstopil v igro 15-letni Jake McCollison... smo v 15. minuti srečanja McCollison napada preigra prvega, drugega in že gre iz oči v oči proti vratarju vendar Dave Johnson naredil grd prekršek in udaril Jakea v hrbet ufff kakšen padec in McCollinson je pristal v ogradi...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ČEZ ENO LETO

Počasi se prebujam a nevem kje sem okoli mene je vse belo zraven sebe pa zagledam moško postavo in vprašam: gospod mi lahko poveste kje sem? postava nemudoma izgine čez nekaj sekund pa zaslišim dretje gospod doktor gospod doktor! Jake se je prebudil!
V sobo kmalu pride zdravniška ekipa in doktor mi pove: Jake moramo ti povedati da si že eno leto v bolnici se spomniš tistega naleta ko si igral hokejsko tekmo
JAKE:Hmmm... ne ravno
DOKTOR: Aha se mi je kar zdelo
JAKE: Če sem prav razumel sem bil v komi?
DOKTOR: Da
JAKE: Kje so moji starši?
DOKTOR: Težko vam to povem ampak...
JAKE: Kaj ampak? Povejte že!
DOKTOR: Umrla sta v prometni nesreči
JAKE: Kaj?!
DOKTOR: Da nažalost
................................................................................................................
ČEZ TRI DNI
Še vedno ležim v bolniški postelji a že malo boljše volje saj je danes moj zadnji da v bolnici ker nimam prebivališča mi je doktor ponudil da živim pri njem in da mi bo plačal tudi šolo...

next???
09. marec 2012

Jake

Kethie zdravnikova hči

Zdravnikov sin Jason
09. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg