Forum
vem da je že ogromn zgodb o njih ampak men so ušeč in upam da bo vam tud moja ušeč tko da uživejte! )
09. oktober 2012
Annie's POV.
''Annie! POHITI!'' je kričala mama iz spodnjega nadstropja meni v drugo nadstropje, saj se ji je mudilo v NOVO službo, ki je sedaj na prvem mestu njenega življenskega spiska. Nikoli si nebi odpustila če bi zamudila. Zaradi njene nove službe sve se morali jaz in moja sestra Hanna preseliti z njo na drugo stran države. Ugh! Kaj pa moji prijatelji? Ah pustimo zdaj to, saj nima smisla..
''kje je moj telefon!?'' sem se potiho vprašala. Oh tukaj si! ''že grem!'' sem zakričala mami in sestri ki sta me že nestrpno čakali pri vhodnih vratih. ''papa Ty.'' Sem še počohala mojega debelega mucka in stekla po stopnicah. ''končno! Zdaj pa hitro.'' Se je repenčila mama.
Naj se vam predstavim. Sem Annie Ryan Black in kmalu bom dopolnila 17 let. Torej sem zdaj 16. Končala sem 2.letnik srednje šole in z mojimi prijatelji sem se vedno imela najboljše, dokler seveda moja mama ni našla nove službe kot odvetnica v drugem, 'bolšem' mestu in zaradi tega sem pristala v tej luknji ki bi jo najraje zažgala in se vrnila v moje staro mesto k prijateljem. Saj hiša je v redu in moja soba tudi, samo nikoli nisem marala spoznavati nove prijatelje in ljudi ali se celo privajati na nove prostore, kot se mi je enkrat v mamini službi zgodilo, ko sem hotela iti na WC in sem namesto levo zavila desno in pristala na sestanek k direktorju. Opla! No moji mami je ime Jennifer , na kratko Jenn in imam jo rada ampak saj veste kako je na trenutke.. jap, torej. Nova šola, tukaj sem.

Annie:
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Ana/Desktop/SLIKICE%20%3b3/rdiszrtzhgfcjh%C5%BE.jpg

''Ob 2h pridem pote.'' Je rekla mama ko me je odložila pri šoli. ''aha.'' Sem ji rekla in se obrnila proti gromozanski stavbi ki je zgledala kot pomanjšana Bela hiša v nagnusni rjavi barvi. ''o.moj.bog'' je bilo vse kar sem spravila iz sebe, ko sem mirno stala pred velikimi vrati te gromozanske škatle v eni roki z zvezki z drugo sem si pa podpirala naramnico šolske torbe. Kaj mi sploh preostane? Brez razmišljanja sem se odpravila po stopnicah do vrat, ki so bile na stežaj odprte. Med hojo po stopnicah sem gledala naokoli proti drugim srednješolcom ki so dobesedno kampirali na stopnicah. Čutila sem da me opazujejo z vsakega kotička, pa tudi če so se še kako trudili narediti pogled neopazen jim to ni šlo najbolje od rok. Iz vsake strani sem slišala neke besede kot so bile npr.: 'kdo pa je to?' 'To more biti pa novinka?' 'Je to tista o kateri so nam pripovedovali?' pripovedovali kaj? Ugh! Sovražim govorjenja o meni! Odšla sem do omarice ki naj bi bila po vsej verjetnosti moja. Ko sem hotela zvezke, ki so bili v mojem naročju položiti v omarico me je nekdo od zadaj zbil in po tleh sem zletela jaz in moji zvezki. Resno? Vsi so se začeli smejat, fant ki me je pa zbil je pa samo odšel mimo mene z vzdvignjeno ritjo ki bi ju mo najraje odšraufala iz njegove 'kao sexy' postauce in ga brcnila v med… no saj veste kaj mislim. Kar naenkrat se je prikazala neka punca z očali in mi rekla ''joj, vem kako ti je. Zmeraj so isti. Naj ti pomagam.'' Je rekla medtem ko sem vstala in skupaj sva začeli pobirati zvezke ki so zleteli po tleh z njimi pa fotografija mojih prijateljev iz domačega mesta ki sem z njimi preživljala večino svojega časa. Pobrala je fotografijo in se počasi dvignila na noge brez da bi prekinila pogled na sliko. ''so to tvoji prijatelji?'' je vprašala. Ha. Še sprašuje? To so najbolši prijatelji, ki jih tukaj očitno nebom dobila. ''se ti zdi? Od razlike stukajšnimi ljudmi so to bogovi zame! Tukaj nebom našla verjetno takih. Res lahko vidm da so vsi isti.'' Sem rekla in ji sliko izpulila iz njenih rok, saj mi ni všeč da nekdo ki ga vbistvu sploh nepoznam kar gleda v fotografijo njih, ki se ona sama NEmore primerjati znjimi. ''no saj se boš navadila sčasoma. Jaz sem Meggi ti pa si..?'' aha sčasoma. Kdaj bo to? Nikoli? Ali bom prej rodila in bodo med porodom stali okoli mene vsi tile ljudje in me držali za roke? Takrat bom spoznala da so kul. Ja pa jade! Odmisli. Torej ta.. Meggi se mi je predstavila in držala roko da bi se predstavile ''Annie.'' Sem dodala in se obrnila proti omarici brez da bi ji segla v roko. Tukaj mi prav nič ni všeč. ''No Ann, če ti lahko tako reč-'' ''ne, nemoreš me tko klicat, tako me kličejo le moji prijatelji, noben od tukaj pa ni moj prijatelj zato..'' tukaj verjamem da me nebo noben klical Ann kot so imeli to pravico le moji prijatelji, ki jih kar močno pogrešam, glede na to kar vidim prav zdaj. ''prav, oprosti Annie. Torej kot sem slišala od ravnateljice mi je povedala da sva v istem razredu in prosila me je da ti razkažem učilnice in da ti predstavim tvoje nove sošolce.'' Je rekla v z malo znižanem tonom, saj se me je kar ustrašla ko sem ji na grd način povedala za moj vzdevek. ''aha, whatever.'' Sem rekla, zaprla svojo omarico in odšla po hodniku. Našla sem razred, v katerem naj bi bila moja prva ura. Zavila sem proti razredu in občutek sem imela da sem prišla v živalski vrt. Prava norišnica! Odšla sem proti zadnji klopi, kjer je bil očitno še prost sedež. Usedla sem se in videla kako je tisti fant, ki me je prej spotaknil, porinil Meggi ob tablo, tako da so ji očala zletela po tleh. UGHHHHHHHHHH! Odrinila sem tistega fanta, mu rekla ''najdi si svoj lajf!'' in odšla do Meggi in ji pomagala vstat, z očali v eni roki. ''kaj si rekla?'' je rekel tisti fant za mano in se mi približal. Obrnila sem se k njemu in stopila še jaz korak bliže da sva bila 15 cm razlike. ''spucej si ušesa drugič pa boš vedel kaj govorim.'' Sem rekla in ga gledala direktno v oči, ko so se njegovi prijatelji, kot je zgledalo njegovi spremljevalci on pa nek kralj te družbe ki jim lahko ukazuje, začeli smejat 'uuuuuuuu'. On se je samo sramotno nasmehnil, saj verjetno ni bil vajen zgubljati v teh 'igricah' ki sva se jih ravno kar midva šla. ''glej, ti novinka, noben se ni še nikol obnašou tk do mene ztu..'' se je hotel rešit. No pa se bova tko šla kaj? ''od tega trenutka naprej se je nekdo začeu'' sm mu zabrusila nazaj in mu dala vedeti da ni on tukaj 'LORD de la school' in upam da je dojel. ''misliš da si frajerka ko me tak-'' '' misliš da si frajer ko punce porivaš po tleh in ob table? No pa ti povem da nisi. Dojemi to. Kaj boš stem dosegu? Dobesedno nič. Občutk maš da stem kar delaš privlačš punce ksebi, pa jih nedaš. Vsaka bi se te ustrašla in tvojga obnašanja do njih. Najd si svoj lajf, resnu ti praum..'' In tukaj je ostal tiho. HAH, kva sm jst dobra. HEC! In ko mu je zmankalo besed je šel do svoje klopi in se osramočeno usedel za njo, medtem ko so njegovi prijatelji kazali s prstom na njega in mene in se mu posmihali. Kmalu za njim sem odšla tudi jaz v svojo klop in kmalu je v razred prišla prof. Blake in začela razlagati snov. Malo je manjkalo da sem zaspala med sedmimi urami ki sem jih imela na urniku. Zaradi dolgčasa sem iz torbe vzela moj dnevnik ki ga imam zmeraj s seboj in v njega začela zapisovati stvari od danes, kako mi NIČ niti najmanj ni všeč tu in so vsi prizadeti in še veliko več. Končno konec. Ravno sem se odpravljala iz šole ko je nekdo zaklical moje ime ''ANNIE!!! Počakej!'' ko sm se obrnila sem videla da Meggi teče za mano. Hvala bogu da je ona in ne tisti bedak, ugh! počakala sem jo in rekla je ''hej, hotla sem ti sam rečt hvala za uno pri prvi uri. Veš, Dylan se še nikogar nikoli ni tako ustrašu kot se je danes tebe. Haha prav smešn je bil s tako faco ki jo je stisnu. Torej ja..khm.. hvala!'' se mi je zahvalila in povedala da sem prva oseba ki sem tega važiča, ki ima ime Dylan, tako prestrašila. HAH! Nice. ''ah, uredu je, sam nevem zakaj se mu ni nobeden upal nikoli nič nazaj rečt? Kakor koli pa, sem se ti hotela upravičiti za tisto pred poukom pri omaricah. Veš, sedaj ko smo prišli sem je vse drugače in pogrešam stare prijatelje. Oprosti!'' tako me je tiščalo vznotraj da sem mogla to spravit iz sebe. ''ah, saj te razumem, je že vredu. Lahko se pa družiš zmano in obljubim ti da se nebom nikoli primerjala z tvojimi prejšnimi prijatelji. '' ''okej. Hvala Meggi.'' Sem ji rekla in vse je bilo bolše. ''poslušej, če hočeš greš lahko popoldan na nogometno tekmo ki bo v naši telovadnici šole.'' Me je vprašala in zdelo se mi je super.''ja lahko. '' in v tem trenutku je mimo prišlo pet fantov ki so zgledali tooooooook lušni. Ampak.. pogled se mi je ustavu na le enemu in zdeu se mi je nekaj posebnega. Opazovala sem njegove skodrane lase, ki so bile kot nalašč za njega, pa ta hud stil, pa ta postavca.. in nakoncu sem opazla njegove prečudovito zelene oči, ki so se srečale zmojimi. Ko sm to ugotovila sem pogledala malo stran, saj sem mislila da sem se zdej kr pošten osramotila, ampak ne.. kljub vsemu sem še enkrat pogledala v njegov prekrasen nasmeh, medtem ko me je veselo-sramežljivo gledu ves ta čas jaz sem se pa zaradi njega stopila vznotrej. ''..nie?! Annie! ANNIEEEEE!!'' ''ka.. kaj? Um.. s-sorry.. nism te slišala, ker.. am... kaj si hotla reč?'' ugotovila sm da zaradi njega nism niti Meggi-jinga klicanja mojega imena slišala, in takoj ko sem se streznila sem se počutila zelo bedno! ''ah.. pozabi. Sam dej mi svoj naslov, da pridem ob 5h do tebe da greve skupej na tekmo!'' dala sm ji naslov in takoj se ji je prikradu nasmeh na obrazu.. le zakaj? ''Annie, pa sej medve sve sosede. HAH. Hudooo!'' ''res? Super. '' in ničesam več nism hotela rečt saj sm še enkrat pogledala za tem fantom, ki je tukaj za sabo pustil omamni vonj po svoji kolonjski, da sem se skoraj stopila še navzunaj. Meggi je opazla kako zasanjano ga gledam in rekla ''pa ja da negledaš za Harryjem?'' je rekla z raširjenimi očmi in odprtimi ustmi v obliki 'O'. ''KAJ? ZAKAJ? JST, NE.. kdo je sploh to?'' sem dodala in jo uprašujoče gledala. ''tip z skodranimi lasmi, hudo postavo in zelenimi očmi, ha? Seveda gledaš za njim! Priznaj!'' torej ime mu je Harry. Poda se mu! Okej Meggi živciraš me. ''okej ja, gledam za njim. Popovn je! Resno! Vsaka poteza na njem.. dobesedno popovn!'' ko sm se zavedala kaj sm sploh rekla … ''sem to res rekla?'' sem začudeno gledala Meggi ''jap si ja.. ampak previdna bodi. Najbolj popularen fant na šoli je, in njegovi štirje prijatelji tudi. Vsaka punca ga hoče, ampak on jih ima vrh glave zato vsako zavrne in vsaki se podre svet. Njegovi prijatelji so še Niall, Zayn, Liam in Louis! Niall, Zayn in Liam imajo že punce.Harry je enkrat imel punco iz naše šole, lahko jo boš jutri videla in verjemi, nemoreš je spregledati.. kakšna prasica po domače povedano.. vsakemu se nastavla in njene dve prijatejice tudi. Bila sta skupaj pol leta, ko ga je prevarala z Dylanom.'' Mi je razložila in zdelo se mi je nagravžno! Odvratno!! ''kakšna kurba!!!(se opravičujm za izraz)'' ''ja vem, vseh pet dans igra na tekmi. Aja pa Harry je najin sošolc.'' ''ampak danes ga ni blo..'' sem razložila sej se mi je čudn zdej da je najin sošolc če ga dons ni blo ''ja ni bilo prvič. Včasih manjka zaradi svojega strica. Veš, nogometni trener je njegov stric in veliko zahteva od njega. Zaradi njega je tudi tok popularen, pa povrh usega je njegou stric hud da se ene iz zadnega letnika paljo na njega. Ew! zdej pa morm it domov, nalogo nardit in povadt klavir preden gremo na tekmo. Adi-'' '' Meggi čakej. Moja mama je zdj pršla po mene, lahko greš znami glede na to da sve sosede.'' ''okej, supr!'' takoj sve odšle do našega avta in mami sem predstavila Meggi in res je bila vesela da sem že pri dan spoznala osebo, ki ji je bila kokr lahk vidm zlo ušeč. Hah! Score! Meggi ima hišo nasproti mene, samo čez cesto. Super!!! Poslovile sve se in si še prej izmenjale tel. številke. Ko je bila ura pol petih sem dobila sporočilo. Pogledala sem in bila je Meggi 'hej, čez 10 min pridi do mojih vrat in moja mama nas bo zapeljala do šole xx' nasmehnila sem se sporočilu in ji odpisala 'okej, se vidmo xx' in se preoblekla v tole :

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Ana/Desktop/SLIKICE%20%3b3/jklhgl.jpg

Kmalu je prišla Meggi oblečena v tole :

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Ana/Desktop/SLIKICE%20%3b3/kjl%C4%8Dkl.jpg

''hej Annie. Gremo?'' je rekla Meggi ko me je videla in mi dala objem.
09. oktober 2012
to je Annie:

njena obleka :

to je Meggi:

njena obleka:

09. oktober 2012
se opravičujm da ni delal če bi še kakšno sliko pa povejte..
09. oktober 2012
u105994
u105994
Neeext ;3
09. oktober 2012
u80842
u80842
neeeeeeeeeeeeeext
ful dobro si začela čestitam
09. oktober 2012
Next!
09. oktober 2012
next
09. oktober 2012
neeext
09. oktober 2012
okej nextam čez par minut in hvala..
09. oktober 2012
u104143
u104143
neeext!!!
09. oktober 2012
Ko smo prišli do telovadnice sve takoj poiskale dva prosta sedeža najbližje igrišču. Kmalu so igralci prišli na igrišče in videla sem ko je iz garderob prišel Harry. Kmalu sem se spet stopila. Kok je lep u tistemu dresu. Arrr!

[img]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ6LiY5QvQrCKXZ838ZmEG68AOB5utQuGKOL0_A8kNE0MuHbtdV[/img]

In lahko sem videla kok je Harry zavil z očmi in odkimal zglavo sam zase ko so se začele skoraj vse punce v dvorani dret ko je prišeu iz garderob. Nahitro sem pogledala Meggi in … ali ona.. kaj? Pa sej ona gleda tistega.. nekaj na L.. kaj je že? Louie, Lewis, Louis.. ja Louis ja! ''Meggi? Louis? Opaaa!'' sem jo zafrkavala takoj ko sm jo opazla da ga opazuje.

[img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSgQblcy5daRoyltMF1l_ugjU6Uq2yIkROXGhKxAUUxQ6JXTC5Wqw[/img]

Začela sem se smejat ona me je pa samo na rahlo mahnila po trebuhu češ 'nehej!' . ''okej Annie poglej zdej! Kot lahk vidš je Harry kapetan ekipe zaradi njegovega strica ki je tamle, poglej ga!'' mi je kazala na njegovega strica. ''zaradi te njegove kapetanosti je tud en razlog da je zlo 'popular'! in evo jo našo prasičko, gospodično Christen 'de la barbi world'. '' je rekla Meggi ko se je med tribune štulla ta, očitno, Christen in jst sm se začela režat ko jo je tko svetovno poimenovala. In kmal za mano se mi je tut Meggi prdružla in smejale sve se skp dokler mi ni nekdo zakril pogled na igrišče. No res da še niso začel igrat ampak seen.. čak mal..

[img]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSgHSV5OeRuVkap4G9d1s0XskUxlpOz1sUsMcB2kNdiYx2iFpBN[/img]

to je ta Christen in njeni dve vlačugi za njo da jo branjo, da ji le nebi kdo nohtka zlomu al pa laska zviu. Čakala sm kaj bo rekla, ampak sm kmal tut jst ugotovila da tut ona neki čaka in zato sm začela ''želiš?'' sem ji rekla in jo čudn pogledala. Ona je sam pogledala proti svojima dvema princeskama in se zarežala češ 'sej se heca ne?' in to jima je tut pol rekla oni dve sta jo pa oponašali. Lol? Nato se je obrnla proti meni, se mi prbližala in izprčila svojo majceno rit vn ter rekla ''mogoče nista opazili, ampak tadva stola ki sedaj vedve na njih sedita, sta naša.'' Je rekla in se grenko nasmehnila. Njihova? Haha, okej zdj se pa ona heca ane? a se? Okej ne ne heca se. ''vaša? In kje to piše?'' sem ji rekla ona me je začudeno pogledala v pogledu 'oh, pa sej se noben tok do mene, lepotičke, ne obnaša' . ''nikjer ne rabi pisat, ampak tko je vedn. Sam da te opozorim, zdej pa.. čawči, prestavta se na drugo mesto.'' Je mahala z njeno roko, da me že čudi da si je ne izpahne. Okej, ta ženska ni resna. Misli da se bom premaknla iz tega stola sam da bo ugajalo njej? Hahaha naj se userje. Ustala sm in se ustaula 15cm pred njeno napudrano faco, da če bi mal pihnla u njo bi se lahk oblak rjauga dima naredu. Ogabno! ''glej ti barbika, nemorš mi preprečt da nebom sedela tukej, sploh pa ne zato da bo tvoji riti in riti tvojih dveh pudlic ugajalo. Razglej se naokol (sm pokazala po dvorani), velik je placa in nisi najpomembnejša da MORŠ tukej sedet kr si lahk najdš plac kje drugje. Sorči morm te razočarat ampak se nebo zgodil da boš ti danes na tem sedežu sedela in ga krasila z tvojim 'barbi world' (tukej sm pogledala Meggi in ji pomežiknla) stilom. Blo bi mi pa u čast (sm sarkastičnu rekla) če bi mi prisedla in normalno gledala tekmo fantou (tukej sm pogledala proti našim igralcem in moj pogled se je spet srečou s Harry-ovim in nežno sm se mu nasmehnila in nasmeh mi je vrnu medtem k so drugi začudeno gledal kaj se med nama z barbiko dogaja) .. tko da.. kukr čš.'' Sm ji en spis povedala medtem k me je ona gledala z odurnim pogledom češ 'kaj? Je to res? Naj mi kdo pomaga. Še nobeden mi ni to kar koli rekel. Ohhh…' in se usedla zravn mojega sedeža z vzvišano glavo in kmalu sta se zraven nje usedli tudi barbika2 in barbika3. Pogledala sm naokoli po dvorani in vsi so v tišini gledali proti meni in njej s pogledi 'o' in slišala sm kok so se pogovarjal npr. 'uau, končno ji je nekdo to zabrusu.' 'o, ta si pa upa, bravo.' 'jeeeeees, končn se je barbika ponižala'… itd. sam usedla sm se nazaj in Meggi me je gledala z istim pogledom kot usi ostali. ''kaj?'' sem rekla ''si res to nardila kar jst mislm da si nardila?'' je rekla in me malo zmedla ''jap pa sm res. In?'' ''in? To je prvič v teh dveh letih da ji je kdo kaj takega reku. HAHA bravo Annie.'' Je rekla in se začela smejat. Okej to use lahk zdj pozabmo
''Fantjeee! Pridte sm!'' se je oglasu trener in usi igralci so se zbrali v krog. Bili so par korakov stran od mene in Meggi in lahk sm slišala kaj jim trener govori. ''okej, fantje, zdej gre zares. Igramo proti drugem mestu in prosim da se zberete...'' dal jim je še nekaj napotkon nato se je igra začela. Po 2o min je bil rezultat 1:0 za nasprotnike in vsi smo bili živčnni saj so prvi gol dali v prvih treh minutah. Kar naenkrat se je žoga ustavila pri mojih nogah in pobrala sem jo. Kmalu sem videla kako je Harry pritekel za žogo in ustavil se je točno pred mano. ''hej. '' je reku in se mi nežno nasmehnu ''hej.'' Sm odvrnila in se mu nasmehnila prav tako. ''sam po žogo sm pršu.'' Je reku in zardeu. Awwww kok je kjut. ''aja.. am.. ja.. evo.'' Sm rekla zmedenu zart njegove srčkanosti in mu podala žogo. Vzel jo je in takrat se je oglasla tista barbika ''hejla Harry'' je rekla in se mu široko smejala. Ugh! sovražm jo! ''o'' je blo use kar je reku in jo nenasmejanu pogledu. ''Harry, prit noo!'' ga je poklicu blondinec in nato se je spet obrnu kmen, se nasmejou in reku ''hvala'' in šou. OMG! OMG! Ok umir se. Nč nism rekla ampak sam zardela in pogledala proti tlom. ''oooooo, poglej, poglej. Mamo novi zalubleni par na šoli?'' me je izzivala Meggi in žau mi je blo, da sm dala tisto žogo nazaj, ker bi v tem primeru prav prišla za en udarec Maggi v glavo. ''ne! kaj ti je? Umiri se.'' Je blo use kar sm lahk rekla. Čez pet min. je dal Harry gol in vsi so se pometali na njega od veselja. ''WOOOOOHOO! TOOOO!'' smo vpili na tribunah. No, le nekateri. Torej zdaj je 1:1 in moramo izenačiti. Trener se je začeu dreti ''JA NIALL, ŠE MAL, DRŠ ŽOGO PR SEB! POHIT, HITR LAUFEEEEEEJ! BRCNI JOOOO… !!!! GOOOOOOOOOOOOOL!!! To!'' se je nakoncu še razveselu in mi vsi prav tako znjim. ''TOOOOOOOOOOOO!!!!'' 2:1 je blo zdej in itak bo čez min. konec in zmagalo bomo! Hah! Nimajo za burek!!
Počasi smo odhajali po hodniku proti vhodu, da se odpravimo domov. ''Meggi jst morm sam na WC. Takoj bom nazaj.'' Res sem mogla saj sem tiščala že od začetka tekme. A splačalo se je. Korakala sm po hodniku in zagledala tablo za wc da je na levo. OK. Zavila sem levo in… BUUUUUUM!!!!
09. oktober 2012
Neeeeeeext!
09. oktober 2012
Neeext
09. oktober 2012
u80842
u80842
neeeeeeeeeeext NUJNO!!!!!!!!!
09. oktober 2012
u105994
u105994
Neeext ;3
09. oktober 2012
u104143
u104143
neeeeeext!!!!!
09. oktober 2012
Neext!
09. oktober 2012
neeeeeeeeeeeext
09. oktober 2012
bom kmal nextala
10. oktober 2012
evo next. pa se upravičujm če je mal bedn ampak oblubm da bo nasledn next mal bl zanimiv. vas zanima kaj? kmalu... okej to je blo zdj k na poročilih -.- noja, uživejte
BUUUUUUM!!!!
''heej! Zbudi se! Punca.. hjoj kok ti je ime? Zbudi se no!!'' me je nekdo prebujal in usepelo mu je. Počasi sm odprla oči in pred sabo zagledala skodrano glavo ki kleči pri meni. Čaki, a to je.. omg to je Harrrrrrrrry! Okej Ann umir se. Nežno sem se mu nasmehnla in nasmeh mi je vrnu medtem k sm jst še zmer ležala na tleh z veliko bolečino v glavi. ''a si uredu? Res oprosti, nism te vidu in kr naenkrat si prstala na tleh u nezavesti. Res sm se ustrašu in še enkrat oprosti.'' Pa sej sploh ni on kriv. Pa preveč se sekira. ''ah ne, sej sm ubistvu bla jst kriva. Sej drgač sm pa ured-AUUUČ!'' sm skor zakričala ko me je zabolela glava in spet sm misnla da bom u nezavest padla. In takoj ko je vidu da sm se prjela za glavo se je sklonu bl kmen in se z njegovo roko dotaknu moje glave. ''kaj pa je? A te boli? Si uredu?'' ga je use zanimalo. ''sam ena mala bolečina u glavi, sej bom okej.'' Sm mu skušala dopovedat medtem ko se je on dotikou moje glave in zaskrbljeno in prestrašeno gledou. '' ne, ne! To ni ena mala bolečina. Pa čutm tut buško. To ni uredu.'' Mi je use povedu še zmer prestrašeno. ''pa sej bom ure-'' ''zmano greš. Nemorm te tako pustit samo domou.'' O tem glih nism bla prepričana, sej ga poznam šele.. 5 minut? Jap. Res da sm mela hudo vrtoglavico, ampak sm lahk še čutla kko me je dvignu v naročje s svojimi močnimi rokami. To je blo pa tut vse in takrat se mi je stemnilo.
#Harry's POV.
Uau, v rokah držim eno najlepših punc kar sm jih kdar koli vidu, ob enem je pa u nezavesti. O bog, kaj naj nardim. Res me je strah za njo. Neb rad da se jih kar kol zgodi. Pa šele spoznal sem jo in želim izvedet kaj več o njej. Brcnu sm v vrata garderobe kjer smo se preoblačli jaz in moji štirje prijatelji. Prišel pa je odprt Louis. ''hej Harry, kje si p - kdo je pa to? In kaj je znjo?'' je hitro prestrašeno uprašal ko jo je vidu nezavestno v mojem naročju. Hitro sem jo polegel na klop pod obešalniki in ji glavo oblažil z mojo majico ki sem se jo hitro sleku. ''lahk hitr dobim neko čisto brisačo in mrzlo vodo!?'' sem se zadru in steku po alkohol ki smo ga imeli v prvi pomoči, saj sm vidu da ji je iz rane že začela teči kri. Ojoj, a more bit res tko hudo če se sam u nekoga zaletiš? Niall je pršu z celo plastenko mrzle vode, Zayn z dvela brisačama, Liam z vato, saj je verjetno že on vidu da ji teče kri in da sem uzel alkohol da ji razkužm. Eno brisačo sem ji dal pod glavo da ne bi bila čisto mokra klop, eno sem pa polil z vodo iz plastenke in ji dal na čelo. Mogoče jo bo malo prebudila mrzla voda. Hitro sem vzel vato in alkohol in gledal kako se vata vpija alkohola. Počasi in nežno sem ji odmaknu lase s čela in ji na nežno pritisnil vato z alkoholom na rano. ''AAAAAAUU!!'' je kar naenkrat zakričala. O hvala bogu. Uredu je. ''pečeeeee!'' je še rekla in poskušala obrniti glavo stran a ne, ne bo ji uspelo!! Hitro in nežno sem jo prijel za brado in ji glavo držal naravnost da je gledala proti stropu zraven pa ji govoru ''šššš, use bo uredu.'' sm se ji prbližou in ji umaknu vato z rane ko me je že umirjenu pogledala. Wow te njene oči. Zlato rjave oči da te kap. Z roko sm jo mal pobožou po bradi nato pa hitr umaknu ko sm slišou fante za sabo da se hihitajo in to vrjetnu kr so slišal kaj sm ji reku in kok sm jo gledou. Ojoj. Okej 'sam si si zakuhou, zdej se pa še sam reši' sm si mislu. ''okej fantje nehte! Sam pomirit sam jo mogu, sej ste vidli kok je bla prestrašena.'' Sm se ustau in jih pogledou ''to je use.'' Sm še dodau in potem Louis in njegou doug jezik ''to je use? Si prepričan? Haha'' in potem še Niall ''mislm da se je naš Harry zalubu wooho.'' So se delal že norca iz mene in ni se mi dalu znimi kregat in mi dopovedvat da NISEM ZALUBLEN U NJO! Ali pač? Hjooooj nevem. Poznam jo le par minut pa me je že čist prevzela. Eh.. ''grem jst na wc'' sm reku da bi se jih rešu.
10. oktober 2012
next the bbeast story
10. oktober 2012
Neeeeeeeext!
10. oktober 2012
u103996
u103996
Nexxxt
The best story
10. oktober 2012
next
10. oktober 2012