Forum
To je moja prva zgodbica, ki govori o punci Jessici (Jessie), ki
je imela veliko težav v življenju kot so : droge, laži, anoreksija,
ljubezen, sovraštvo, stres, težave z starši...
Nato ko več ni mogla zdržati tega življenja je zbežala od doma
na avtobus, ki naj bi peljal v New York.
Zgodbica bo napisana v obliki dnevnika in upam da vam bo všeč

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
To je Jessie :

NEXTALA BOM ČE DOBIM 1 NEXT
02. junij 2012
neextt!!!
02. junij 2012
Upss nekaj sem pozabla napisat pred slikco
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vsi so se pogovarjali, skakali na sedežih, poslušali muziko, sedeli pripasani in brali knjigo, jaz pa sem gledala skozi okno v cesto in razmišljala. Razmišljala sem o napakah in če je to kar počnem zdaj napaka. Je napaka? Me bo kdorkoli pogrešal ali se bodo smejali, ker so se me znebili brez noža v roki ali pištole? Ko so me hoteli nazadnje ustreliti sem jih štela 15 in bila sem srečna. Še pred dvema letoma sem bila srečna in zadovoljna sama s sabo zdaj pa... Se je zgodilo to, vse je šlo narobe, od začetka in še zdaj ne vem kaj počnem. Vedno se mi okrog glave mota isto vprašanje. Bom kdaj srečna? Težko bo pozabiti na to življenje, ampak zaradi tega sem tukaj. Tukaj sem zaradi tega, da pozabim na vse kar se je zgodilo, tukaj sem da pobegnem staremu življenju.
Tako sem razmišljala skoraj celo vožnjo, dokler se je na sedež, ki je bil zraven mene usedlo prečudovito bitje. Mislila sem, da je angel. Tako urejen je bil, jaz pa sem bila v navadni majčki, jopici, kratkih jeans hlačah in allstarkami. Strmela sem skoraj direktno v njega in nato je rekel Heej. Najlepši glas, ki sem ga kdarkoli slišala...
Najin pogovor :
j - jst
a - angel, ki mu je ime Alex
a- Heej! Jst sem Alex
j- Helouu, jst sem Jess
a - In kam se odpraulaš?
j - V New York po nov lajf.
a - To se ne zdi niti malo podobno mojemu cilju saj jst grem ..
j(prekinla sem ga) - Na zmenek z punco tvojih sanj.
a - Mislim da te moram ubiti...
In tako se je zgodila še druga polomija v lajfu, ljubezen na prvi pogled, ki se konča tako. Na tak način sva se pogovarjala dokler nismo prispeli v New York obadva sva šla dol na isti postaji in vprašal me je za osebne podateke kot so tel. skype in fb.Vseeno mislim, da je možno kaj romance med nama . Nato mi je zazvonil telefon

Kdo je poklical Jessie ?
a) Alex
b) Tajna vlada New Yorka
c) Pizzerija Hitri gonzales
d) neznana telefonska številka
02. junij 2012
Slikce :

Jas oblečena v :

Alex (nič takega nisem našla)

02. junij 2012
neextt!!!!!!
02. junij 2012
Telefon mi je zazvonil in videla sem, da me kliče največja napaka v življenju. Oglasila sem se na neznano telefonsko in nek moški s spremenjenim glasom (digitalno delo) je rekel, da me bo našel ko bo čas za to. Prekinila sem in zbežala v podzemno železnico, nwm zakaj ampak tam se vedno počutim varno. Kot da bi z mano bila moja mama ki je umrla v podzemni, ker se je zgodila strašna nesreča pred 2 letoma. Takrat je šlo vse narobe, moj oči je postal nasilen, zlorabil in pokončal je nekaj deklet in nato je umrl v zaporu, jas pa sem bila premeščena v rejniško grozno družino. Ampak gremo zdaj nazaj k železnici. Vsaka podzemna železnica ima nek kotiček kjer skoraj nobenega ni. Tja sem hodila z bivšim. Skrila sem se in jokala. Opazil me je fant, ki je izgledal tako kot Alex. Omg! To je bil Alex videl me je jokati in vsedel se je zraven mene. Povedal mi je, da je njegova punca odpovedala in ga pustila, zdaj pa gre k njegovi sestrični Jenni. Takrat sem se spomnila Jenne. Vprašala sem ga kako se piše in to je bila moja bivša BFF. Pred nekaj leti se je preselila, zaradi napredovanja njenega očeta v tajnega agenta. Zbežala sem pred Alexom ne da bi kaj rekla, saj me njen oče išče že nekaj let.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Prvih nekaj delov bo malo bolj dolgočasnih, ampak potem se bodo začele dogodivščine tak, da sorryte če je za enkrat vse zanič...
03. junij 2012
neextt!!!!!!!!
03. junij 2012
Neeeeeekštii!
03. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg