Forum
u47197
u47197
Hellow. Trenutno pišem zgodbico iz piflarke v lepotico ampak sem dobila idejo pa sem se odločila, da napišem še eno.

Govorila bo o dekletu po imenu Gemma Sayer, ki je malce drugačna od povprečne najstnice. Njeno življenje pa pride na vrhunec ko se s starši preselijo v Avstralijo. Kaj več pa boste izvedeli če boste brali.

Uvod:
Sem Gemma Sayer in sem štirinajst letno dekle. Hodim v 8. razred osnovne šole in sem drugačna od povprečnih najstnic. Od njih me razlikuje to, da nisem zaljubljena in se nočem zaljubit. Mislim, da so fantje popolni kreteni in ženske si z njimi samo krajšajo čas. Zaredi tega pridemo do dejstva, da se noče poročit in nočem imeti otrok. Tudi prijatelje odrivam od sebe saj zame so pomembni samo moji sorodniki in družina. Kljub temu pa imam eno prijateljico. Poznava se že od malih nog saj mi je skoraj soseda. Nihče ni mogel verjeti, da sva prijateljici saj sva si popolnoma različni. Jaz sem bolj sramežljiva, prijazna, sproščena, pametna in bogata ona pa je čisto moje nasprotje. Je zelo živahna in takoj se vklopi v družbo. Prihaja iz malce revnejše družine in ima v šoli težave a zame je dobra oseba. Priznam, da včasih komaj čakam, da grem vstran od nje a ko je dolgo časa ne vidim jo pogrešam.

Naj pišem?
22. januar 2012
next
29. januar 2012
next < 333
18. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg