Forum
Tole zgodbico pišem Jaz in moja Bf Kaja...

Za začetek naj se vam predstaviva... Sva BFF Grace in Kaja. Živiva v majhni ampak lepi državci Sloveniji. Skoraj o vsem se strinjava razen o glasbi... Namreč Kaja misli da je Justin Bieber najboljši pevec na svetu in da je zelo lep in ne vem kaj še vse, z njegovimi plakati ima polepljeno vso sobo... Jaz pa naravnost obožujem skupino One Direciton saj so vsi tako prisrčni, lepi. Prav tako je tudi moja soba vsa polepljena z njimi! Zaradi tega sva se že velikokrat skregali, ampak skupaj preživiva vsak košček prostega časa!

Kaja:

Njena soba:

Jaz- Grace:

Moja soba:

NEXT????
21. februar 2013
u123265
u123265
Neeeeeext
21. februar 2013
u123265
u123265
Popouna zgodbica. ♥
21. februar 2013
hualla za next!!!
22. februar 2013
neeeeext!!!!!
22. februar 2013
hualla
22. februar 2013
u110644
u110644
Neext
22. februar 2013
neeeeeeeext
22. februar 2013
še en next
22. februar 2013
huala za use nexteee< 333
bilo je jutro in..''brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr'' me je zbudila budilka...hitro sem se oblekla, ter odšla k grace...skupaj sva odšli v šolo. na poti sva se še ustavili in si kupili malico nato pa odšli v šolo...skoraj sva zamudili pouk,ampak sva ujeli zvonec.ko je bilo konec pouka sva odšli domov,na poti proti izhodu iz šole naju je ogovoril najlepši fant iz šole žan *w*. povabil naju je na pijačo in na povabilo najlepšega fanta(poleg justina) se nebi upirali... odšli smo na pijačo in z nami je šel še njegov prijatelj jaka. bilo je vse vredo, dokler tja ni prišla katarina. katarina je najbolj nadležno in zoprno bitje na svetu, ki ne odneha dokler ni po njeno... ko smo jo zagledali smo hoteli oditi ampak....
žan:

jaka:

katarina: [img]http://p.twimg.com/ArWkp1-CMAALj1v.jpg:large[/img]
next? sorry za kratek next :**
22. februar 2013
next
22. februar 2013
next
22. februar 2013
neeeeext!!!!!!<3
23. februar 2013
neeeeeeext pa hitrrr