Forum
Pišem svojo prvo zgodbo in upam da vam bo všeč!
__________________________________________________________________________________
Sem Jazzabele Hope Sttafford za prijatelje bi bila vrejtno Jazzy Ho.Dekle,ki je nihče ne mara.Nikoli v svojem življenju nisem bila ljubljena.Mama me je zapustila sestri ko sem bila stara 6let,sestra tako od 6 leta naprej skrbi zame.Od tega je minilo že 10 let,za mamo se je izgubila vsaka sled.Imam očeta,ki živi v Ameriki z novo družino.Ampak še slišati noče zame.Veselim se dneva ko bom odletela v London in pričela novo življenje z glasbo.Igram kitaro,električno kitaro,sintisajzer,klavir,violino,violončelo,prečno flauto in pojem.Za petje ne ve nihče.Ljubim glasbo.Pa pričnimo mojo zgodbo.
Bilo je nekega dolgočasnega dneva pričela sem igrati klavir,glasbi klavirja sem se čisto predala,zamižala sem bilo je čarobnoo v tem sem pričela uživati.Pričela sem igrati svojo najljubšo pesem od Pink,Just give me a reason,nisem več morala zdržati pričela sem peti.Če bi me kdo poslšal bi rekel da imam angelski glas.Po štirih urah "vaje" sem se povsem umirila.Imela sem le glasbo in nič drugega.Šla sem na računalnik malo sem "visela" na netu dokler nisem videla nekaj norega.Da One Direction pride v državo v kateri živim.KEr sem jih rada poslušala sem si preko neta naročila karto.Oh končno jih bom spoznala!SPet mi je postalo dolg čas,vzela sem kitaro v roke ter začela peti in igrati.BIlo je spet čarabno.Po nekaj urah vaje sem pogledala na uro bila je že devet zvečer šla sem pod tuš.Šla sem v dneevno gledat TV.Kmalu sem zaspala.
Pričel se je bližati dan koncerta.Šla sem malo v shoping,kupila sem si nove kavbojke ter majico.Ko sem prišal domov je bila sestra že doma pomagla sem ji pripraviti kosilo.Prčela me je spraševati(bilo ji je me Jade).Ja-Jade Ho-Jaz!
Ja-Jazzy Ho,zakaj nikoli negreš na nobeno zabavo.
Ho-Preprosto.Nimam prijateljev.Nikogar razen tebe in glasbe.
Ja-Tako lepa punca ima prijatelje 100%.Ampak kako to da jih ti nimaš.(Postala je zelo tečna)
Ho-Nevem ves čas so me vsi zasmehovali da nimam mame in očeta.
Ja-Imaš mamo in očeta le da nevema kje sta.
Ho-Prav imaš.Jade v ponedeljek grem na koncer One Direction.
Ja-Končno se gre mlajša sestrica zares zabavat.Jazzy Ho,kmalu greš v LOndon kajne?Če se ne motim v petek.
Ho-Ja,ampak nisem še našla stanovanja.
Ja-Ga boma že!
Ho-Ok.
Po kosilu sem šla malo igrati klavir.Kasneje pa spat.
BIl je že ponedeljek,ura pol šestih zvečer,Jade me je peljala na koncert.
Ja-Lepo se imej,Jazzy Ho!
Ho-Bom.

Fantje so po uri in pol petja in zbijanja šal naredili dvajset mintni premor.Vsi razen Nialla so že šli z odra,on pa je še kar "paradiral" na odru.ŠLa sem do stopnic ki so vodile do odra(bile so zakrite z ogromno ponjavo tako da se jih ni videlo.Šla sem bližje stopnicam in vame se je zaletel Niall,ki je praktično letel po stopnicah.Jaz sem padla na tla on pa name.Med nama je preskočila iskra ljubezni.
Niall POV*
Ko sem tako letel po stopnicah sem se zaletel v neko dekle.Pristala je natleh jaz pa na njej.
Pričel sem se ji opravičevati(J-Jaz,P-tisto dekle).
J-Oprosti,žal mi je nisem te videl!
P-Nisi bil ti jaz sem bila kriva.Mimogrede jaz sem Jazzabele Hope Sttafford.Sestra me kliče Jazzy Ho.
J-JAz sem Niall*.Jazzabele me je prekinila
P-Vem kdo si.
Po koncertu sem jo povabil na sok.Oh še nikoli nisem videl kaj tako lepega,modre oči,blond skodrani lasje,angelski glas.Ljubim jo tako je lepa.Spet sma pričela klepetati tokrat ob soku.
J-Jaz,H-Jazzy Ho.
J-S čim se okvarjaš?
H-S glasbo.
J-Igraš na inštrument ali poješ?
H-Igram kitaro,električno kitaro,sintisajzer,klavir,violino,violončelo,prečno flauto in pojem.
J-Vav.Toliko naenkrat.Kam greš v nadalno šolanje?
H-V London grem študirat glasbo.Ampak nisem še dobila stanovanja.
J-Lahko bi živel z nami imamo tri skupan stanovanja.ZAslišal sem hihitanje terŠelestenje v bližnje grmovju.
J-Si slišala to?
H-Kaj pa?
J-Nekaj je šelestelo ter se hihitalo v bližnem grmovju.
H-Vrejtno je bila samo mačka .
Njen nasmeh tako lep je.
J-Nisem vedel da se pri vas mačke hihihtajo.Oba sva bruhnila v smeh.Ampak kmalu so iz grma pokukali Harry,Louis,Zayn in Liam.Ne morem vrjeti ta so mi sledili!Louis se je oglasil.
Niall imaš pa dober okus lepo novo punco imaš.Vsi šterje so bruhnili v smeh.
J-NI moja punca le...prijateljica je!
Vedno se začne tako.Liam zakj ravno sedaj ne moreš biti tiho.NA srečo so "odšli" vsaj tako sem mislil.
J-Nekaj bi te rad vprašal.
H-Kaj pa je.
J-Ko sem te videl sem si rekel da je to to.Bi bila moja punca?

3 nexte pa nadaljujem.
21. avgust 2013
In slike lahko da dajate bralci.
21. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg