Forum
u73517
u73517

Zjutraj sem se zbudila in pogledala na uro. KAJ? Petnajst do osmih? Pa saj ne more biti slabše, na prvi dan šole bom prišla prepozno v razred?
Hitro sem odšla v kopalnico in se počesala: ''pa ravno zdaj??''
Imela sem čisto skodrane lase kar sploh ni logično zame.
Iz predala sem hitro vzela likalnik in ga vklopila v vtičnico. Čakala sem 20 sekund in 40 sekund in končno dočakala 60 sekund. Hitro sem si zlikala lase in odšla do omare , kjer sem si poiskala obleko.
Izbrala sem si kratke hlače in majico , obula sem še čevlje. Vse je bilo od Ameriške zastave.
Končno pripravljena. Hitro sem še enkrat odšla v kopalnico in se pogledala če sem še kaj pozabila, in res , pozabila sem se naličiti. Hitro sem vzela make-up in se namazala ter napudrala. Hitro sem stekla skozi vrata kopalnice v sobo , vzela sem torbo ter skozi hodna vrata stekla ven. Vzela sem si svoje novo kolo ki ima vzorce rožic ter se hitro odpeljala do šole. Zunaj ni bilo nikogar , takoj sem ugotovila da sem zamudila prvi dan pouka.
Hitro sem se odpeljala do kolesarnice in parkirala kolo, slekla sem čelado , ter se pognala proti šolskim vratom.
Ko sem prišla na šolski hodnik nisem vedela v kateri razred moram , zato sem vprašala dežurnega učenca , takoj mi je povedal in pognala sem se v drugo nadstropje v peto učilnico.
še preden vstopim bi se vam rada predstavila , saj prej nisem utegnila. Mudilo se mi je v šolo.
No sem Larise Swet. Stara sem 14 let in hodim v 9. razred. Nimam fanta imam pa bff Isabell.
Živim v Londonu in imam samo mamo , ter mlajšo sestrico alexis. Ne smem pozabiti tudi na brata Nicka , ki je star 12 let.
evo , vstopila bom...

__________________________________________________________________________________
To je moja edina zgodbica ki jo bom pisala.
Fajn berte:333
01. september 2012
neeeext!. < 333
01. september 2012
u103599
u103599
neext
01. september 2012
u97971
u97971
next! Bi ti brala mojo zgodbico?
http://www.igre123.com/forum/tema/put-your-hearts-up/40866/1
Hvala!
01. september 2012
next
01. september 2012
u73962
u73962
next
01. september 2012
Nexteeeej :3
01. september 2012
next
01. september 2012
next
01. september 2012
next !! ful dober začetek..........pa tak za info meni pa je ime Larisa hahaha:*
01. september 2012
u76594
u76594
nexttttt
01. september 2012
u101882
u101882
Neext
01. september 2012
u73517
u73517
hvala & nextam.
piikiica c: - res? fajn < 33*
Ko sem prišla do pravih vrat sem tiho potrkala in ko sem slišala glas učiteljice se prijela za kljuko in počasi začela odpirati vrata. Že sem najprej videla mojo najboljšo prijateljico Isabell potem je skozi vrata prikukala moja največja sovražnica Klare , Klare ki misli da je najlepša , in nato sem videla še ostale. Vse sem poznala , razen nekoga... Res je bil najlepši v razredu , bil je fant in takoj sem se zaljubila. Saj veste ne? Ljubezen na prvi pogled.
Najprej sem mu pogledala v oči takoj me je našel in se nasmehnil , tudi jaz sem mu pogled vrnila. Bila sem v devetih nebesih dokler .... '' Larise , zakaj pa ti zamujaš? ''
Pogledala sem učiteljico in ji razložila. Ni bila jezna saj je bil prvi dan šole in mi je mogla oprostiti. Rekla mi je naj si izberem mesto , kjer bom sedela. Pogledala sem po razredu in videla še samo en prostor. Bil je zraven fanta ki ga nisem poznala. Nisem imela druge možnosti kot da se usedem zraven , no saj sploh ne vem kako mu je ime.

Zavila sem z očmi in odšla do njegove klopi , kjer sem se usedla in si na mizo pripravila peresnico. Pogledala sem fanta ki se mi je nasmehnil in rekel : '' jaz sem Lukas , ti si verjetno Larise? ''
'' da sem , Larise swet. Kako me poznaš?''

Začela sva se pogovarjati:
Lukas: no učiteljica te je prej tako poklicala pa sem slišal.
Larise: aaaa. In ti ? Prvič te vidim na naši šoli.
Lukas: da , prvič sem saj smo se preselili.
Larise: a lepo. in a imaš punco?
Lukas: no , imel sem jo , toda zdaj je nimam več.

Nasmehnila sem se mu ter mu pomežiknila.
Nasmeh mi je vrnil potem pa sva se osredotočila na učiteljico.
Kar na enkrat mi je med poukom rekel če bi mu po pouku razkazala šolo in bi šla mogoče na pijačo.
Seveda sem se strinjala če sem bila zaljubljena.
Med naslednjimi urami se ni dogajalo nič posebnega. Saj veste ne ? Prvi dan pač.
Ko je zazvonil peti zvonec je končno bilo konec pouka. Z Lukasom sva se zmenila po pouku , pred šolo , torej bo prišel sem.

Čakala sem in čakala pa ga ni bilo . Ko sem že obupala in odšla proti postaji je pritekel za mano in rekel da ga je zadržala Klare . Seveda sem mu verjela saj je najhujša ženska na šoli.
No kot sva se z Lukasom zmenila sem mu razkazala šolo. Ko sva prišla do zadnje točke- igrišča - me je prijel za ramo in me obrnil. Poljubil me je.
Poljubila sva se strastno saj sem mu poljub vrnila.
*****************************************LUKAS***************************************************
Poljubil sem jo. Res je lepa. Jutri jo bom vprašal če bo moja punca. Gotovo se bo strinjala.
Komaj čakam!
Poljubila sva se strastno. Bilo je lepo.
Ko sva končala se mi je nasmehnila in pokazala njene bele zobe. Odšla sva v bližnjo kavarno , kjer si je naročila coca-colo. Tudi jaz sem se odločil enako.
Med pitjem sva se kar naprej smehljala in se pogovarjala bilo je lepo.
Ko pa sva spila sem ji dal darilo.
Bile so zapestnice. Bila je tako vesela.
*************************************Larise*************************************************
Dal mi je zapestnice. Bilo jih je 14.
dal mi jih je na roko in se lepo nasmehnil.

Odločila sva se da greva domov.
Šla sva iz kavarne in odšla vsak na svoj konec.
Ko sem prišla domov sem mislila da imam privede. Dve hiši stran od moje je živel Lukas.
Bila sem tako vesela , a nisem šla do njega , saj sem se odločila da ga bom presenetila.
u76594
u76594
nextttttt
01. september 2012
u102729
u102729
next!
01. september 2012
next
01. september 2012
neeeeext!
01. september 2012
u101882
u101882
Neext!
Zakon pišeš in next sploh ni bedn!
01. september 2012
u97815
u97815
next!
Ni bedn next....
zamene?
01. september 2012
Nexteeej. najboljš pišeš:*
01. september 2012
u73517
u73517
hvala & nextam :3
01. september 2012
next !! ni bedn ampak ful vredi (:
pa ja tak mi je ime hahahhaa (;
01. september 2012
u100215
u100215
next ;3
01. september 2012
next
01. september 2012
next!!!!!! svetouna zgodbica ((:
01. september 2012
u73517
u73517
Hitro sem stekla v sobo in vzela računalnik. Na google sem napisala facebook in se prijavila
gmail: lαrιѕe.ѕwαɴ98@ɢмαιl.coм
geslo: ●●●●●●●●●●●
________________________________________________________________________________
Odprla se mi je prva stran in videla sem da imam 15 novih prošenj , 6 sporočil ter 41 obvestil. Kot vedno nisem vedela kaj naj najprej odprem , zato sem izštevala.
Prst je pristal na prošnjah.
S puščico sem jih odprla in videla da mi je prošnjo poslal tudi Lukas.
Bila sem je zelo vesela , čeprav sem mislila da ga bom jaz povabila med prijatelje.
Sprejela sem ga kot tudi vse ostale , ko pa sem pri zadnji prošnji videla da ima isabell novi profil.
Bilo mi je useeno in sem jo potrdila. Verjetno bom šla pozneje pogledat.
Hitro sem šla pod prijatelje in kliknala Lukasa.
Videla sem da je dosegljiv , nisem ga še kliknala saj sem šla najprej pogledat njegove slike.
Bil je tako popowen. waw , nisem se ga mogla nagledati. Eno in isto sliko sem gledala 5min .
Ko sem use 10x pregledala sem šla nazaj na njegov profil in ga kliknala.
Jaz: haaj:3 kak si?
Lukas: o hej. super.ti?
Jaz: ahh , tudi vredu , no prečudovito.
Lukas: a res? zakaj pa?
Jaz: no to ti ne moram povedati. haha , mogoče izveš jutri ok?
Lukas: če že moraš.
jaz: kje ti živiš?
Lukas: happy street 6 . ti?
Jaz: no ti jutri povem. Moram iti. Čaooo
Lukas: dijo:*
Vedela sem da je prišla mami ter sestrica alexis.
''Heeeeej!'' se je slišalo iz predsobe.
Oglasila sem se , potem pa odšla dol .
Mama mi je obljubila da bo naredila palačinke z nutello.
Obe z sestrico sva se razveselili potem pa odšli vsaka v svojo sobo.
Ko sem prišla v sobo sem se spolnila na brata Nicka. ''ja kje pa se spet potika ta človek??'' sem si rekla na tiho , potem pa še naglas da se je slišalo po celi hiši.
Kmalu sem dobila odgovor , a ne od mame in alexis ampak od Nicka.
Mislila sem da je že kje ostal zadaj in se obadal s svojo torbo ki misli da je prelepa , potem pa mi je rekel da je šel na sladoled.
Čudno sem pogledala saj se mi je zdelo čudno da bi šel sam , a ko je prišel v gornje nadstropje mi je zašepetal '' s svojo punco''
haha sem si mislila , potem pa se zresnila saj jih je imel že 5 , nevem kaj dela , ampak očitno mu uspe karkoli ima.
01. september 2012
next!!
01. september 2012
next
01. september 2012
u76594
u76594
next
01. september 2012
u101882
u101882
neext