Forum
ENGLISH EDITION
17. oktober 2010
Edd, Tom, Tord and Matt are best friends. Edd likes cola, Tord likes guns, Tom likes beer and Matt likes posters and clothes. Edd and Tom are in the garden in front off Edd' s house. They are sad. "BACON IS MY, EDD!" say Tom. Edd take shovel and said: "If you like to get MY bacon, you must kill me!". Tom take his bass guitar and said: "OK, prepare to die!". They are fighting now. BUM!!! TRASK!!! CRASH!!!!! Edd is all bloody and Tom is all bloddy. "What the fuck you doing guys???!!!" ask Tord when he come on the garden. "Ba --- con---- is----- my!" said tom and stand up. "NOOOOO!" shouts Edd and take bacon. "IT IS MY!""" ............

next?
17. oktober 2010
next?
17. oktober 2010
Edd take the bacon and run into the house. But Tom is very angry and take Tord' s shoot gun and shoot Edd in his head. Edd is dead and Tom eat bacon. Then comes Matt and ask, where is the bacon. Tord said: "Tom eat the bacon!". Matt: "WHAT!!! NO!!!" and takes another gun and shoot Tom in his body. tom is very bloody and dead. Matt open the Tom and take bacon out of it. Bacon is bloody. Matt eat the bacon. then Tord said: "In the kitchen is full of bacon!".

THE END
17. oktober 2010
Hej Slashman da bo malo zabave bom tole lepo prevedla:

Edd, Tom, Tord in Matt sta najboljša prijatelja. Edd je všeč kola, Tord všeč pištole, Tom ima rad pivo in Matt všeč plakati in oblačil. Edd in Tom sta na vrtu pred hišo s Edd off ". To so žalostni. "Bacon JE MOJ, EDD!" rekel Tom. Edd se lopato in rekel: »Če bi radi dobili MY slanino, morate ubiti." Tom vzel bas kitaro in rekel: »V redu, pripravi se na smrt". Zdaj so spopadi. BUM! Trask! CRASH !!!!! Edd je vse krvavo in Tom je vse bloddy. "Kaj za vraga delaš fantje ???!!!" vprašati Tord ko je prišel na vrt. "Ba con --- ---- ----- je moj!" je dejal Tom in stand up. "NOOOOO!" kriki Edd in sprejeti slanino. "To je moje!" "" ............
17. oktober 2010
Edd sprejme slanino in vodijo v hišo. Toda Tom je zelo jezen in se je ustrelil Tord pištolo in ustrelil Edd v njegovi glavi. Edd je mrtev in Tom jesti slanine. Potem pride Matt in vprašati, če je slanino. Tord povedal: "Tom jesti slanine!". Matt: "KAJ NE!!" in traja še pištolo in ustrelil Tom v svojem telesu. tom je zelo krvava in mrtve. Matt odprt Tom in se slanina iz nje. Bacon je krvavo. Matt jedo slanino. Tord nato dejal: "V kuhinji je polno slanine!".

END
17. oktober 2010
Za zabavo sem prevedla prek Google prevajalnika.
17. oktober 2010
ok
17. oktober 2010
pa google prevajalnik NE ZNA prevajat
17. oktober 2010
vem

saj pa sem se hotla malo smejat pa sem zato tak!

Ali veš kakšne nesmisle mi je vse?
17. oktober 2010
17. oktober 2010
jst se cel dan smejem pa še celo noč pa še cel nasledni dan...
17. oktober 2010
To pa takltak
17. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg