Forum
Averey
''Avee, če ne prideš dol takoj zdaj, bom prišla gor in ti zapela katero svojih najljubših pesmi''. Počasi sem odprla oči in pogledala budilko, kazala je 7.45, prezgodaj. Mama očitno ve da ne morem prenašati njenega petja. Nasmehnila sem se in počasi vstala iz postelje. Spustila sem se po stopnicah in odšla k mami ki je stala v kuhinji. ''Dobrojutro srce. Naredila sem ti tvoj najljubši zajtrk.'' je rakla.
Pogledala sem na krožnik, dva sveža vaflja zraven pa nutella in kozarec mleka. ''Jutro mami, hvala za zajtrk'' sem rekla zaspano. Običajno sem rabila kar nekaj časa da sem se zbudila. Svojo mamo sem oboževala. Moja mama in oče sta skupaj že od kar sta bila najstnika. Moj oče dela kot odvetnik, vedno je urejen. Je zelo zaposlen vendar nikoli preveč zaposlen za družino. Mama pa je zobozdravnica.
''Danes je za večerjo lazanja, sedaj pa moram pohiteti da ne bom pozna, se vidiva zvečer'' poljubila me je na lice in pohitela čez vrata z toastom v rokah. Ravno sem začela jesti zajtrk ko sem zaslišala smejanje ''Ne bom prišla daleč brez avtomobilskih ključev je rekla'' očitno se ji je zdelo zabavno ''verjetno res ne, lepo se imej''
''Hvala, adijo''
Bila sem edinka za to se mi ni bilo treba nikdar prerekati kdo bo prej v kopalnici, kar je bilo super. Odšla sem v sobo in si izbrala nekaj za oblečt, skočila pod tuš in nanesla malo maskare in eyeliner. In bila sem pripraljena da grem. Pograbila sem šolsko torbo in šla proti šoli. Do šole imam 15 minut. Nekako sem imela šolo rada. Verjetno zato ker sem bila v ''popularni'' skupini, vendar sem bila prijateljica z vsemi. Družila sem se v skupini 6ih, jaz, NIck, Ian in Justin ali butec in butca kot smo jih klicali. Ter Angela in Paige. Z Paige sva prijateljici že od 5 leta in Angela je v redu se mi zdi. Včasih je lahko malo pasja in to me je jezilo.
Opazila sem jih da sedijo ob omaricah.
''hej guys'' sem rekla veselo.
''živjo Ave, Angela ravno razlaga o novem učencu'' je rekel Ian in zavijal z očmi
''oh res? Si ga že videla Ange?'' sem vprašala
''Ja, nič posebnega ni. Im blond dalše lase.Ni moj nivo'' je rekla. No Ange se ima očitno zelo rada, saj ni grda a prava lepotica pa spet ni.
07. september 2013

Jaz. Averey.
07. september 2013
Clay
Ravnateljeva vrata so se zaprla za menoj ko sem stopil na hodnik. To je torej to, nova šola. Čutil sem da vsi strmijo vame, kot da sem z marsa. Sovražim biti nov na šoli. Še vedno sem imel nekaj časa pred začetkom pouka zato sem se napotil iskati kavomat. Zjutraj namreč nisem imel časa. Kmalu sem opazil avtomat pred jedilnico. Vstavil sem kovance in čakal.
''Novinec, kako ti je ime?'' sem zaslišal glas izza sebe. Obrnil sem se in zagledal dekle z blond lasmi in sovražnim pogledom. Za njo je stal fant z temnimi lasmi. ''No kako ti je ime? Resno.''
''Ime mi je Clay, in ti si'' sem rekel medtem ko sem z avtomata vzel kavo in jo pihal da bi se prej ohladila.
''Ime mi je Angela, kmalu se boš navadil da se z mano ne pogovarja s takim tonom. Na tej šoli sem zelo pomembna''
Kmalu bi se ji zasmejal njej v obraz. Kdo pa misli da je. Pogledal sem fanta ki je rekel ''Živjo, moje ime je Ian.'' ''Hej Ian, in ja lahko si prepričana da s teboj ne bom več govorila s teboj s takim tonom Aghata'' Sem rekla sarkastično in njeno ime namenoma izgovoril napak. Odšel sem in se vsedel na klop na hodniku. Bil sem malo živčen. Zanimalo me je kako samovšečna je to dekle Angela. Stavim da se druži z skupino samih pras**.
Zvonec je zazvonil in počasi sem vstal in se odpravil proti učilnici.

Averey
''Tišina, vsi!'' je rekel Ga. Kyndel, in me s s tem zmotil iz mojih sanj. Ko sem pogledala gor sem videla da poleg profesorice stoji nek fant. To je moral biti novinec. Opazila sem kako luštkan je. Imel je blond lase in zelene oči. Nasmihal se je in imel je zelo lep nasmeh.
''Danes imamo novega učenca, pozdravite prosim Claya Noena'' Vsi so bolj zagodrnjali svoj živijo. ''To je najboljše kar boš prejel, se bojim Clay, prosim vsedi se'' Clay si je utrl pot do mize zadaj, ravno za menoj. Očitno me je opazil saj se mi je nasmehnil. Pouku nisem posvečala posebne pozornosti saj sem bila še vedno utrujena. Spat bi morala iti prej, pokonci sem bila pozno v noč in to sem naslednji dan obžalovala. Čas za kosilo je prišel kmalu, šla sem v jedilnico in sedla zraven prijateljev. ''Hej, kaj dogaja?''
''Nič posebnega, ravno sem razlagala kako svase zagledan je novinec'' je rekla Angela. Sedla sem in začela jesti svoje kosilo. ''Torej si ga že spoznala?'' sem vprašala.
''Ja, z Ianom sva anletela nanj, danes zjutraj. Vedla se je zelo nesramno in samovšečno, kajne Ian?'' Ian je izgledal nekam zmedeno.
''Kaj? Meni se ni zdel tako slab.'' je rekel preplašeno.
''Oh, Ian le želi biti prijazen, prav grozen je bil.'' je rekla.
''Mi o volku, volk iz gozda'' je rekla Ange. In grdo pogledala ravno v Claya. Vsi smo pogledali prti njem. Sam je sedel za mizo. Justin je nato spremenil temo in začel govoriti o nogometu. Kmalu smo končali in na poti ven si Ange ni mogla pomagati ne da bi se naredila in ponesreči z vodo zalila Clayevo kosilo. ''O joj, žal nama je'' sta se z Paige zasmejali. Ni mi bilo jasno zakaj se Paige smeji? Odšli smo ven in še vedno mi ni bilo jasno zakaj sta se smejali ''Daj no Ave, zabava je bila?'' ''Ja samo zabava'' je dodala Paige.
''okej, to sem pričakovala od tebe Ange, ampak Paige nisem pričakovala da si tudi ti taka.'' obrnila sem se in odšla stran, nazaj v jedilnico naravnost k Clayu.
''Kaj hočeš?'' je rekel preden sem sedla.
''Živijo, moje ime je Averey samo opravičiti sem se hotela za tisto prej. Ti lahko plačam kosilo da se ti oddolžim?'' Sem rekla in se nasmehnila.
''Trenutno nisem lačen, ampak hvala vseeno, torej kaj je z tvojii prijatelji? Ali si v popularni skupini? Sedaj ste vsi veseli ker imate novo žrtev.'' je rekel razburjen.
'' No, Ange je res prasi**, tega ne bom zanikala. Vendar smo ostali, prijazni'' sem rekla
''Kaj pa drugo dekle ki se ji je zdelo zabavno?''
''To je Paige, in to ji res ni podobno, po pravici povedano je kar nekaj ljudi strah nasprotovati Ange.''
''Če misli da me je stah se je zmotila'' je rekel in vstal ter odkorakal ven.
_____
Next?
07. september 2013

Clay
07. september 2013
Clay
Oh, kakšen zabaven prvi dan šole. Ko sem le lahko sem se vsedel v avto in se odpeljal domov. Sovražim dejstvo da grem v praktično prazno hišo. Doma je le Riv ter njena varuška ki pa gre takoj ko pridem jaz. Mama nas je zapustila ko sem imel 2 leti, oče je skoraj ves čas odsoten saj vozi tovornjake. Imel sem tudi starejšo sestro Hannah sedaj bi bila stara 22 let, pred malo več kot enim letom je rodila hči River Indigo, za katero skrbiva jaz in oče. Saj je bila Hannah alkoholičarka in se zadnjih nekaj mesecev celo začela drogirati. Pred 7 meseci pa je naredila samomor. Takoj po rojstvu hčerke smo jo poslali v poboljševalnco pa je pobegnila in zaužila preveč tabletk.
Več ali manj časa sem torej sam z Riv.
Ko sem prišel domov sem pogledal v hladilnik, bil sem sestradan. Glede na to da nisem jedel kosila, zahvala za to gre super psici. (bom se lepše izrazala haha)
Nekaj ostankov makaronov prejšnjega dne sem si pogral in jih pojedel. Rivina varuška Liz je že odšla. Ravno ko sem pojedel sem zaslišal jok. Odšel sem v očetovo sobo in Riv dvignil iz posteljice ''jutro princesa'' si dobro spala sem rekel in jo odnesel dol ter jo nahranil z otroško hrano.
Potem sem jo dal na tla da se je igrala jaz pa sem gledal televizijo in razmišljal o današnem dnevu. In novi šoli. Saj ni bilo tako slabo kajne. No ja če ne gledaš Angele. Averey se je zdela prijazna vendar se ne bom probaval spoprijateljiti s to skupino. Vpisal sem se na facebook, tu res nimam prijateljev imam pa jih doma, mislim tam kjer sem bil doma prej. Moj dom je sedaj tu kajne. Eden mojih najboljših prijateljev je Kieran. Upal sem da bo prijavljen.Res je bil.
-hej. kako si?
-živjo, uredu. Kako nov dom, šola?
-v redu, se mi zdi. Nisem se še uspel spoprijateljit s komerkoli. ti kaj počneš?
-sori, morem it mama me kliče.
Izpisal sem se in z Riv gledal risanke. Zvečer pa sem jo odnesel spat in se zvalil v svojo posteljo ter hitro zaspal.

Naslednji dan sem se zbudil prej ter užival v kavi ki sem si jo skuhal zaradi česar sem boljše volje. Ko je prišla Liz sem se poslovil od Riv, vzel ključe in se odpeljal proti šoli.
Takoj ko sem vstopil skozi vrata sem opazil Angelo, Paige in Averey. Angela se je norčevala iz izgleda nekega fanta. Imel je rjave skodrane lase in očala.
Odšel sem tja ''zakaj se moraš norčevat iz izgleda ljudi Angela? Morda za to ker je kdo komentiral tvoj velik nos in to stvar katero poskušaš zakriti z tono ličil? In tega ne preneseš pa si si našla nekoga da se boš ti počutila bolje''
Opazil sem da se Avrey komaj zadržuje da se ne bi smejala. Angela se je samo prijela za obraz in stekla v kopalnico.
''Hej, hvala ti za to, ime mi je Jake'' ''hej Jake greva po kavo?'' bil je zelo presenečen nad tem vprašanjem. ''Pa pojdiva'' je rekel. Ta dan sem se naučil veliko o Jakeu. Imel je le 3 prijattelje, kar je bilo seveda več kakor jaz. Nihče ni bil prijazen do njega in zato nima samozavesti. No sedaj ima Jake 4 prijatelje jaz pa enega.
Pouk se je kmalu končal. In imel sem velik kup knjig da jih nesem domov. Ko sem zaprl omarico sem se napotil proti avtu.
''Clay!'' sem slišal da me je neko dekle poklicalo. In mislil sem si, prosim ne Angela Ko sem se obrnil sem zagledal Averey, stala je pred menoj z mojimi ključi v rokah.
''pomislila sem, da bi potreboval tole?''
''prav si mislila, mi lahko prosim odpreš vrata?
07. september 2013
Clay...
''seveda'' je rekla in odprla vrata jaz pa sem vrgel knjige na zadnji sedež. ''hvala ker si prinesla ključe''
''ni za kaj, lep avto mimogrede'', ''hvala kje je tvoj?'' Averey se je zasmejala in rekla ''oh ne vozim, ne zaupam si'' nasmehnil sem se ji ''lahko te pelje, skoči noter'', ''bila bi zelo lena če bi sprejela ponudbo ko pa imam do doma le10 minut. ''Res? No še vedno je deset minut.''
Averey je rekla ''no prav'' Ko sva se peljala sva se pogovarjala o marsičemu. Kar naenkrat je prijela slikico ki sem jo imel v predalu avta.
''khm, kdo pa je to?'' je rekla v zadregi, ''oh moja mala princeska River Indigo'' sem odgovoril. ''aha, nisem vedela da imaš hči'' je odgovorila jaz pa sem se zasmejal, ''no biološko ni moja hči, je moja nečakinja a skrbim zanjo''
Potem sem ji povedal še o sestri in očetu.
08. september 2013

Slika ki jo imam v avtu.
08. september 2013
u82298
u82298
next
08. september 2013
u140647
u140647
neext+nova bralka zahvalujoč Asrai
08. september 2013
u82298
u82298
08. september 2013
Averey
''Mamii, oči? Je kdo doma?'' sem zavpila in vrgla torbo ob vrata. ''V pisarni sem'' Sem slišala upiti očeta iz pisarne. Sobo je preuredil v pisarno da bo lahko včasih delal od doma.
''Živijo oči'' nasmehnila sem se ko sem stopila med vrata pisarne. ''Hej, kako je bilo v šoli?'' je vprašal in za sekundo odlepil obraz od računalnika. ''Tako kot vedno oči, pač brazvezno'' ''od drugače boš mislila ko boš starejša, si boš želela da bi lahko šla nazaj''
''dvomim oči, kakorkoli zgoraj bom če me boš potreboval.''
''večerja bo čes uro in pol'' ''oki doki'' sem zavpila na pol poti po stopnicah. Hitroo sem se preoblekla v nekaj bolj udobnega se vlegla na posteljo in poklicala Paige.
{hoj, Paige, kaj delaš}
{oh, hej Ave, nič posebnega, počasi se urejam ker grem v kino}
{o, kul, imaš zmenek?} Paige se je zasmejala
{ne, z Ange greva}
Angem od kdaj pa sta si onedve tako blizu? {ja seveda, zgleda da se dobro razumeta}
{ja, v bistvu je čisto vredu Ave, edini razlog zakaj te nisva povabili je da rada narediš nalogo med tednom in si prosta za vikende}
Kakšno nakladanje, očitno me pač nočeta zraven.
{oprosti, moram iti oče me kliče, čau} sem rekla in prekinila.
14. september 2013
u140647
u140647
neeext!
14. september 2013
u82298
u82298
next
14. september 2013
Averey
Odšla sem po stopnicah in se vsedla za mizo. Za večerjo smo imeli makarone. Po večrji sem vzela torbo da bi šla v sobo narediti nalogo. Spotoma sem šla še v kuhinjo po kozaarec vode. ''Ave, ali si vredu? Dane s si bila nekam tiha'' ''no, saj poznaš Ange'' ''ja tisto zafnano dekle s katero se družita s Paige'' malo sem se zasmejala ''ja ona. Veš ona in Paige se vse bolje razumeta celo v kino sta šli brez mene. In Angela je bila nesramna do tistega novega fanta, Paige pa je potegnila z njo.'' ''nažalost se ljudje spreminjajo ljubica , Paige želi očitno biti med popularnimi. In v večini primerov to pomeni biti nesramen in grd do drugih ljudi. Vem da sta si blizu vendar če se bo začela tako obnašati je morda bolje da si najdeš nove prijatelje.'' ''še vedno imam fante za druženje, samo upam da se ne bo spremenila v še eno Angelo.'' ''ne skrbi ljubica in ne ostani pre dolgo pokonci izgledaš utrujeno'' ''ne bom mama'' sem rekla in se nasmehnila.
Čez nekaj časa nisem imela več pojma kaj počnem z nalogo zato sem zaprla stvari in se odpravila v posteljo prej pa sem pogledala še svoj facebook. videla sem Angelin status: ''zabavna noč z svojo bff'' kakšni prasici sta. Ugotovila sem da poleg njiju nimam skoraj nobenih prijateljev. Kar naenkrat sem se spomnila na Claya. Začela sem tipkati njegovo ime. Našla sem njegov profil. Bil je on na sliki je imel očala in zraven njega je bila punca. stara približno toliiko kot jaz. Kdo je to? morda njegova punca sem si mislila. Bo mislil da ga zalezujem če ga dodam? Ah ne. Zdel se je vredu. Pritisnila sem gumb in prošnja je bila poslana.
18. september 2013
u82298
u82298
next
18. september 2013
u151777
u151777
nnneeexxttt +nova bralka
18. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg