Forum
u215138
u215138
Hejlaaa punce!
Odločila sem se, da začnem pisat. Ta zgodbica ni fanfiction, kot bi si nekatere želele, ampak ja, tudi to pride na vrsto.
To je moja 1. zgodbica, zato se ne pritožujte če ni popolna (saj ne, da katera je), z veseljem pa bom upoštevala nasvete na izboljšanje.
V glavnem, Sara, (Moja BFF, ni na igrah) hvala za podporo!

Cast:
Chloe Harwood as Hana Evans (15)
Danielle Campbell as Kira Evans (19)
Aly Antorcha as Lily Thompson (19)
Shawn Mendes as Jack Stewart

OK, to je bila igralska zasedba, mislim pa, da si slike znate sami poiskat!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
New beggining-1. DEL
It's my life, it's now or never, but I ain't gonna live forever... Budilka je zvonila v prazno. Bila sem preveč lena, da bi vstala. Ampak sem mogla. Na žalost.
Odejo sem zbrcala s sebe, in se odpravila v kopalnico. Na hitro sem si umila zobe in obraz, ter nanesla nekaj BB-kreme. Ta je vsaj malo zakrila moje črne podočnjake, in poenotila polt. Ni se mi dalo nanašat ostalega, saj hej, kdo me bo pa gledal? Lase sem počesala, in jih spela v preprost čop. Briga me, če je danes zaključna prireditev, saj me ne morejo prisiliti da bi se v šoli pojavila v minici in salonarjih.
V sobi sem iz omare izbrskala navadne kratke kavbojke in eno majico s kratkimi rokavi. Hitro sem se oblekla, nato pa sem si nataknila že črne converske. Če bi me mama videla tako, bi me najbrž živo odrla. Ampak je ni, in jaz grem lahko v šolo še v župnikovi kikli, če želim.
Odskakljala sem v spodnje nadstropje na zajtrk. Za mizo sta sedela oče, in mlajša sestra Hana. Njej nisem namenjala velike pozornosti, sem pa zato pozdravila očka.
''Jutro tudi tebi Kira'' Je zamrmral izza časopisa.
Zmajala sem z glavo. Saj vem, da je 'in', da vsi očetje v Ameriki berejo časopis zjutraj, ampak prosim, kaj ni moja družina že tako ali tako čudna? Ena sprememba ne bi škodila.
Sedla sem za mizo, in si postregla z čajem in jabolko. Sedaj si najbrž mislite, da hujšam, ampak sploh ni tako. Sem namreč športnica, in hrana je primerna dejavnosti. Toda jaz ne bi bila jaz, če ne bi prekršila pravila, in vsak konec tedna odšla na tortico v Mary's slaščičarno. Ampak njene torte so takooo dobre! Kar topijo se v ustih, in če poleg naročiš kavo, bodo brbončice plesale zahvalni ples!
Na hitro sem pojedla, in se odpravila še po torbo. Oprtala sem si jo na rame, in se odpravila do avtobusne postaje.
Čakajte malo?! Sem se sploh predstavila? Ne? No, pa se bom zdaj. Sem Kira Evans, in sem stara 19 let. Z očetom, mamo, in mlajšo sestro Hano živim v New Yorku, v Ameriki. (Waw, pa čudno, a ne? ) Doma smo dokaj bogati, saj mama dela kot fotomodel, oče pa ima svojo odvetniško pisarno. In verjemite, s tem se da v Ameriki mastno služiti... Tu pa je še Hana, moja mlajša sestra. Ona je stara 15, in hodi v 9. razred. Sama dokončujem zadnji letnik zdravstvene šole, ampak po pravici povedano, še Bog ne ve kaj pravzaprav delam tukaj. Kajti če je ena stvar, ki jo na svetu sovražim, je to kri. Zgodilo se je že, da sem omedlela med praktičnimi vajami, potem pa so me vsi zafrkavali. No, vsaj ni bilo večje razlike, tako ali tako nisem bila nikoli priljubljena. Imam le najboljšo prijateljico Lily Thompson, s katero se poznava že od plenic. Skupaj sva se prebili skozi osnovno šolo, in sedaj ždiva na zdravniški šoli. No, vsaj ona je tu prostovoljno, mene pa so tako rekoč prisili, da hodim sem. Kajti mama ima res visoka pričakovanja. Zanjo bi bilo poniževalno, če bi njena hči hodila na športno gimnazijo. (Uf, se oproščam, ne vem kako se reče športni šoli??) Ampak imava čisto drugačna stališča glede tega. Meni naprimer, se mi zdi sramotno, da svoje telo razkazuješ celemu svetu...bljak! In to še ni vse! Hana bo namreč tudi šla za model, saj je zelo lepa. Moti me samo to, da se bo sedaj še bolj šopirila kot sicer.
Avtobus je prišel kmalu. Povzpela sem se nanj, in se odpravila k zadnjim sedežem. Od tam mi je divje mahala Lily.
''Hej, stara!'' Me je pozdravila, ter me potegnila v svoj medvedji objem.
''Sedaj pa sem že stara ali kaj?!'' Sem se navidezno razburila, a Lily je že navajena na moje izpade. Mirno je sedla, in mi začela razlagati o incidentu s popouko, ki se je zgodil njenemu bratu Jacku v kinu. Če povem po pravici, Jacka nisem videla že res dolgo. Kakšno leto, se mi zdi.
''Hej, me sploh poslušaš?!'' Me je Lily sunila v ramo.
''Ha?'' Izpadla sem kot človek iz devetega sveta. Spet.
Lily je zmajala z glavo, in se posvetila telefonu pred sabo. Upam samo, da ne bo sedaj kuhala mule, kakor je njej v navadi. Je pač zelo inteligentna oseba, z močnim karakterjem. Nemalo fantov je že zbila na tla, zahvaljujoč uram boksa. Ja, Lily trenira boks. Sicer pa ji tega ne bi pripisali na prvi pogled. Je namreč nizka in rjavooka, z roza lasmi. Prav ste slišali, ima roza lase. Ti ji segajo do sredine hrbta, in so rahlo skodrani. Ampak naj vas prvi vtis ne zmede, Lily je na znotraj zelo krhka oseba z temno preteklostjo...
Kmalu se je avtobus vstavil pred visoko, moderno stavbo, ki jo imenujemo 'šola'. Prej mučilnica, bi rekla.
Z Lily sva izstopili med zadnjimi, in se počasi ospravili proti šoli.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OK, girls, kakšni so prvi vtisi?
1. Kakšen lik se vam zdi Kira?
2. Kakšno temno preteklost naj bi imela Lily?
2. Boš bral?
OK, thanks že v naprej!
06. avgust 2016
Next
06. avgust 2016
Nexttt
06. avgust 2016
u215138
u215138
Še kakšen Next?
07. avgust 2016
am ful kul zgodba kdo bi si mislu
1. am samo zavestana in ful kul osebca
2. ja it za foto modela
2.1. ja valda
Next hiter
10. avgust 2016
u215138
u215138
Next bo enkrat okoli 2h!
10. avgust 2016
u215138
u215138
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
New beggining-2.DEL
~Kira~
Pouk se je vlekel v večnost. Čeprav nikoli nisem marala tega piskajočega zvoka, mi je danes zvonenje olajšalo muke.
Hitro sem pobrala svojo torbo in stekla iz učilnice. Na hodniku sem se pridružila Lily ki je ravno končala z biologijo, in se pripravljala na prireditev.
''Mi pomagaš z ličili?'' Me je vprašala, ko se je na WC-ju pripravljala za svoj nastop.
''Ne skrbi, popolna si!'' Sem ji zagotovila, in ji malo popravila šminko.
Lily je pokimala, in me objela.
''Zakaj pa to?'' Mi ni bilo jasno.
''Ker mi stojiš ob strani, ti tepka!'' Nasmehnila sem se. Lepo, da me vsaj nekdo ceni.
''Tu imaš besedilo, nasmeh je tu,'' sem rekla, ter ji zavihala konice ustnic ''In sedaj v akcijo!'' Sem zavpila, in jo porinila z WC-ja.
''Samo da pospravim'' Sem še dodala, preden sem vsa ličila in raznobarvne lake za nohte zmetala v toaletno torbico. V ekstremno hitrem tempu sem jo nesla v omarico, nato pa stekla v telovadnico.
V zaodrju so bili zbrani vsi nastopajoči vključno z Lily. Stekla sem ji v objem, ji želela srečo, in se počasi odpravila na tribune.
Čakaj-zakaj sem sploh tukaj? Aja, zaradi Lily.
Mukoma sem sedela vso prireditev, in poslušala nakladanje, kokodakanje, pa spet malo nakladanja... Izjemoma m+z Lily-jin delom, ki sem ga z zanimanjem poslušala.
Bolj se je prireditev bližala koncu, bolj sem postajala zaspana. Moje veke so se same od sebe zapirale, in kmalu sem utonila v prijeten spanec...
Se opravičujem ker ste morale toliko čakati, ampak obljubim, da bo še en malce krajši del zvečer!
1. Je Kira res zaspala?
2.Če je, je kaj sanjala?
3. Kako se bo dan končal?
Byee!
10. avgust 2016
1. mislim da ni ampak je samo mislila da je
2. ni zaspala
3. am nevem kako se konča dan
10. avgust 2016
u212729
u212729
my name is jeff
10. avgust 2016
u215138
u215138
Next bo zvecer
10. avgust 2016
Next
10. avgust 2016
u212729
u212729
Next sam newem zaka
10. avgust 2016
u215289
u215289
Next
10. avgust 2016
u193768
u193768
Next
11. avgust 2016
kdaj bo naslednji del
11. avgust 2016
u215138
u215138
Se opravicujem ker ni bilo nexta, ampak tako je ce je v hisi 5 najstnikov in 1 computer
11. avgust 2016
Next
11. avgust 2016
Nextt ful dobr pises.. svetovno ;3
11. avgust 2016
u215138
u215138
Hwala
11. avgust 2016
Next
11. avgust 2016
Next
11. avgust 2016
u215138
u215138
No, punce, vaša ekstra pametna Hana je toliko pametna, da je zbrisala cel Next. Sedaj pa prosim za malo potrpljenja, Next bo najverjetneje jutri. Se opravičujem, in še enkrat hvala ker berete.
LP, Hana
11. avgust 2016
hahahaa sej boo (to se je tut men zgodil... grozno je -.-)
11. avgust 2016
ja res je katastrofa
11. avgust 2016
u215138
u215138
Vem, pa še dolg je bil! No, jutri bo, če se bom dokopala do računalnika...
11. avgust 2016
Next
11. avgust 2016
Next vso srečo z naslednjim nextom
15. avgust 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg