Forum
Aaaaa! Nemorem verjeti! se vedno nemorem verjeti. Odhajam v london na avdicijo za x-factor! OMB!!! Vse te zahvala gredo seveda moji najbolsi prijateljici Miji (Mia brez j). OMB! tako sem vesela. Moje ime je Katharina, ampak vsi me klicejo Kath. zivim v majhnem mestecu v angliji vendar sem se sem preselila sele pred nekaj leti. ko sem koncala osnovno solo sta mi namrec umrla starsa zato sem se preselila sem k teti. teti ni ravno bogata tako da ne zivim v kaksnem razkosju vndar v cisto preprosti hisici. nase mesto je majhno. lahko bi rekla da tako majhno da se v mestu vsi poznamo. prej sem zivela v glavnem mestu majhne drzavice slovenija. zdaj hodim v tretji letnik gimnazije malo izven nasega mesta. zraven pa se obiskujem glasbeno solo kajti ze od nekdaj me zanima petje, lahko recem da sem neke vrste "glavna" pevka v nasem mestu. vendar se nikoli nisem imela priloznosti da bi kje lahko pela + imam veliko tremo. Povedati vam se moram da sem edinka. Stara sem 17. Rojstni dan imam januarja in sem ponosna kozoroginja. Pred kratkim sem imela fant vendar sva se razsla in ostala prijatelja. Iskreno povedano nikoli si nisva bila vsec skupaj sva bila samo zaradi nasih druzin. Ime mu je bilo Anej.
Jaz:

Mia:

Anej:

25. december 2012
u113220
u113220
next
25. december 2012
neeeeext
25. december 2012
u93092
u93092
Neext
25. december 2012
neeextt
25. december 2012
Next!
25. december 2012
next
25. december 2012
neeeeeeeeeeeeext
25. december 2012
next
25. december 2012
nneexxtt!!
25. december 2012
u113639
u113639
next
25. december 2012
neext
25. december 2012
u74711
u74711
next..!
25. december 2012
next
25. december 2012
hvala vam vsem ki berete upam, da vam je zgodba všeč. To je za vse vas <3
--
Danes odhajam spakirala sem kovke in odsla po stopnicah v prtljicje. Odhajala sem v london (odlocili smo se da dokler bom v sovu zivela v londonu). Ko sem se odpravljala me je pri vratih cakala teta. Rekla mi je: 'Kathy odkar si prisla imam zate dediscino tvojih starsev mislim da je sedaj pravi cas da ti dam". Dala mi je majhno bankomat kartico in nadaljevala: " tvoja mama in oce sta mi preden sta umrla pustila to knizico saj sta vedela da jo bos enkrat potrebovala. Na njej je dovl denarja za kar nekaj casa.". Teto sem objela nato pa vzela kavce in odsla:

OMB! Tako sem nervozna. Cezar eno uro bom na vrsti za za avdicijo. Tukaj v londonu sem se naselila v hotel za avdicijo sem si kupla posebno obleko ki me je predstavljala saj sem hotla sam se od zunaj pokazem svoj stil:

Omb klicejo me!
(Pogovor z ziranti; s - simon, j - jaz, l - louis, sh - sharon, p - paula)
P: hey , kako ti Je ime, od Koti si in Kaj nam bos danes zapela?
J: ime mi je Kathrine, na kratko Kathm zivim v majhnem mestecu tukaj v angliji, zapela pa bom pesem od Phila Collinsa, can't stop loving you.

Ko sem koncala sem dobila velik aplause in pohvala od zirantov. Sedaj samo ali se grem naprej ali ne:
P: abdolutno DA
L: ali ni samoumnevno? DA
Sh: seveda DA
S: mislim da je ze obcinstvo poovedalo dovolj jasno. DA
OMB ! PRISLA SEM NAPREJ!
--
1) vam je všeč?
2) next?
25. december 2012
1) vam je všeč? jaaaaaa
2) next?jaaaaa
25. december 2012
u74711
u74711
1) vam je všeč?
ja
2) next?
ja
25. december 2012
u93092
u93092
Neext
aja pa 1) Ja
25. december 2012
u113220
u113220
neext
25. december 2012
jaaa
še uprašaš
nextt
25. december 2012
u65741
u65741
next
25. december 2012
next
25. december 2012
neeeeeeeeeeeeext
25. december 2012
Avdicija se je uspesno koncala. Zatem sem poklicila Mio. "Heeey. Imam eno dobro im eno slabo novico. Slaba je da se me se nekaj casa nebo domov. Dobra pa da sem prisla naprej". Zadaj se je slisalo kricanje. Vsi so mi cestitali jaz pa sem po tem odsla nazaj v hotel kjer sem se sprostila.
Danes se je zacel bootcamp. Naslednja stopnja x-factorja. Danes je prvic ko bomo peli pred ostalimi tekmovalci zaradi tega sem se exstra nervozna. "Katharin Fray" Omb! Na vrsti sem. Zazelite mi sreco. Zapela bom pesem ain't no other man od Christine Aguilere. Spet sem dobila velik aplaus. Ko sem se osedla nazaj na svoje mesto mi je fant zraven mene rekel: " zelo dober nastop. Kathrin kaj? No jaz sem Liam". "Hey Liam. Lahko mi reces Kath tako me vsi klicejo in hvala". Nasmehnil se mi je. Cez nekaj casa sem slisala: "Liam Payn".

Fant zraven mene se je vstal in zazelela sem mu sreco. Zapel je fenomenalno vauu res ima neverjeten glas. " in ti si rekel da mam jaz dober glas?" Nasmehnil se je. Zacela sva se pogovarjati. Ta fant je res simpaticen izmenjala sva si tudi telefonsko. Druzila sva se do konca vecera dokler ni bilo na vrsti izlocanje. Razdelili so nas v tri skupine. Dve gresta naprej, ena izpade. Z liamom nisva bila v isti skupini. Ko smo prisli na oder nam je Simon po dolgem postopku povedal da smo ostali. Ko sem prisla v zaoderje pa sem videla Liama z solzami v oceh. Upala sem da so to solze srece vendar se je izkazalo z nasprotje. Njegova skupina ni sla naprej. Vendar med tem ko sem ga tolazla so poklicali njegovo in se stiri ostala imena. Odsli so nazaj k zirantom. Nazaj so prisli kricece (kricali so in noreli). "Kaj je bilo?". "Z temi fanti so nas spravili v skupino. Sov lahko nadaljujejo kot skupina"rece liam me dvigne in zavrti.
https://weheartit.com/entry/31970400
--
next ??
25. december 2012
neeeeeeeeeext
25. december 2012
neeext
25. december 2012
neeeeext
25. december 2012
next
25. december 2012