Forum
u193093
u193093
to bo moja prva zgodba in upam da vam bo všeč saj nimam velikega dara za pisanje zgodb in moja slovenščina ni kaj prida. ampak vseeno upam da vam bo moja zgodba všeč.
................................................................................................................................
V majhnem mestecu je živelo dekle po imenu Ana. Katero je pri 2 letih zapustila mama. Od takrat naprej je živela pri svojem očetu do svojega 7 leta saj ji takrat tudi on umrl. Morala se je preseliti k svojemu dedku in babici, ki je nista maralala saj je bila dekle in ne fant in to jima je šlo najbolj na živce. Tako se je začelo težko obdobje zanjo saj je morala trdo garati z zelo malo počitka. Spala je na slami ni imela prijateljev vendar se je z gozdom zelo dobro ujela. V sako prosto minuto je bila v gozdu in se igrala z zajčki in ostalimi živalmi. Oboževala je volkove in je vedno sanjala o njih. Tako ko je dopolnila 17 let je bila že čisto prepričana da je fant saj sta jo tudi dedek in babica vzgajala kot fanta in sta jo tudi preimenovala iz Ane v Maksa. Obnašala se je kot fant in tudi izgledala je kot fant. Ker je bila kot fant vzgojena se je zelo zanimala za lov vendar je še vseeno spoštoval naravo. O svoji preteklosti ni vedela ničesar in tako so minevala leta in ko je dopolnila 20 sta mu umrla dedek in babica in hiša je tudi izginila ničesar niso našli in tako je Maks pobegnil ko je izvedal da bo moral na Češko k nekim daljnim sorodnikom ker ni vedel kaj se je zgodilo z dedkom in babico in ker ni poznal mame vendar je vsaj vedel nekaj o svojem očetu je zbežal v gozd ter vzel le najnujneše kaj je moral. Gozd je poznal na pamet in tako se je z člahkoto orentiral(nevem če se prav napisala) in tako pobegnil v največje osrčje gozda. Za ta kraj noben ni nič vedel. Ker so se v tem času stvari v mestu tako spremenile in ker je zbežal je postal izobčenec in bežal pred vsemi ljudmi saj je bila razpisana velika nagrada okoli 100000$ če ga kdo najde. Tako si je mislil da bo navarnem vendar je vedel o preživetju bolj malo in se je hitro moral znajti saj se je znašel pred,......
..........................................................................................................................
upam da vam je bilo do sedaj všeč.
Mi lahko poveste vaše mnenje rrabim ga za nadaljevanje zgodbe
kaka se vam je zdela
nadaljujem ko dobim 3 nexte
14. julij 2015
Next super zacetek, bodi bolj samozavestna v svoje pisanje in ne zmeni se toliko za napake
14. julij 2015
u193093
u193093
ok hvala jutri bom nadaljevala
14. julij 2015
u193093
u193093
velikim medvedom ki ga je hotel pojesti. VEndar je maks hitro skočil nazaj vzel svoj nož in začel teči koliko so ga noge nesle.
MAKS:
hitro moram vstran. nekaj sem moral narediti in tako sem se odločil da pobegnem na drevo in ga od tam mu vreči nož v glavo. probal sem ni mi uspelo kaj pa zdaj.iz za pasa sem vzel fraču katero vedno nosim s sabo. nastavil sem kamen in vstrelil zadetek. medved je padel po tleh. se pobral in bil še bolj besen tako sem vzel še en kamen in nameril spet zadel tokrat v trebuh in to tako da mu je začela teči kri in ker ga je bollelo je hotel še hitreje mene ubit. začel je plezati po drevesu skočil sem na drugega. nisem vedel kaj še pa sem skočil še na enega zgledalo je kot da sem tarzan. z fračo sem nameril in sprožil zadel sem ga točno med oči zameglilo se mu je in padel je potleh in tako je bil mrtev saj je padel iz višine 10m seveda mi ga je bilo škoda in sem ga hotel pokopati vendar sem ga rajši pojedel saj že 2 mesca nisem skoraj nič pojedel in me je v trebuhu tiščalo. odrl sem mu kožo tako sem dobil novo oblačilo. in kar pristajalo mi je iz krempljel sem si naredil nov nož in pa verižico saj so bili kremplji zelo lepi ko sem jih očpistil. meso sem si dal v zaloge in tako sem se končno po dolgem času spet najedel. Navajen sem bil delati vase sam in tako sem tudi delal. tisto noč je bila polna luna in odpravil sem se na najvišji hrib v bližini. seveda sem imel nož in fračo ter manjšo zalogo kamnov pri sebi in sem se vsedel ter opazoval polno luno kar je bil zelo lep prizor. Kmalu sem dobil občutek da nisem sam zato sem postal previden in nisem vedel kaj bi lahko bilo prisluhnil sem povohal po zraku in zaznal volka kmalu zatem je tudi zatulil. in ni bil samo eden bilo jih je pet. pripravil sem se na pretep in zmolil molitev ki jo vedno predem grem na lov. spet sem prisluhnil in slišal strele in to precej blizu. nisem si upal obrniti zato sem začel bežati in volki so kmalu začeli bežati v drugo smer kot jaz. slišal sem še pet strelov pospešil sem saj sem mislil da mi sledijo. splezal sem na drevco in se od tam razgledal. videl sem tri lovce in 2 psa zanimalo me je kaj delajo tukaj sredi noči in kmalu sem ugotovil da so se odločili lovit divje živali ni mi bilo všeč in sem z fračo vstrelil trikrat in vsakič sem zadel enega je zadelo v glavo ostalima dvema pa sem odstrelil pištoli psa sta začela vohati in omg zavohala sta me pognal sem se jima naproti in to po drevesih in nato ko sem prišel do dela kjer je polno dreves sem začel delati cik cak tako da me nista mogla islediti. potem sem nedaleč vstran videl da se je majhen črn volk zataknil v past od teh hudobnežev in to sem si gnal k srcu sklenil sem jaz ali volk in sem se pognal da bi ga rešil. in tokrat se mi je sreča nasmehnila veter je pihal tako da ni mogel izdati mojega položaja. pohitel sem k mladiču in ga osvobodil njegovo kardelo ga je zapustilo ker je bil najmanjši in najbolj šibak. vzel sem ga in se odpravil v moj dom ki je bil napol nad zemljo in napol izven zemlje. ko sma prispela sem mu dal meso ki mi je ostalo od medveda in z veseljem ga je pojedel. zakuril sem ogenj na polici ki je bila iz skal ter šel spat. čutil sem kako se mi je mali volk zleknil k nogam ter zaspal. zjutraj ko sem se prebudil sem opazil da je veliko mesa izginilo pogledal sem na okoli in videl da mali revček z polnim trebuhom v koto spi. Šel sem ven po drva in ko sem jih nabral me je nekaj vleklo domov in sem šel v svoj brlog vendar sem takoj ko sem prišel začutil hladen veter vrgel sem se v dom ga zaprl z vejami in skalami ter par sekund zatem zaslišal renčanje nisem si upal ven in tudi vedel nisem kaj je in ko sem pogledal skozi špranjo sem videl,.......
.............................................................................................
upam da je toti del boljši kot prvi
in upam da vam je všeč
rabim še en next za nadaljevanje
15. julij 2015
next
15. julij 2015
u193093
u193093
bom jutri nadaljevala danes nimam več idej
15. julij 2015
u193093
u193093
ali bi lahko mojo zgodbo prosim oglaševali
15. julij 2015
Delaj krajse nexte, saj so krajsi zanimivejsi + next
15. julij 2015
u193093
u193093
bom probala in ti ful dobre zgodbe pišeš
15. julij 2015
Awww hvala
15. julij 2015
u193093
u193093
prečudovitega belega volka ki je imel prečudovite ledeno modre oči in na žalost je bila to mama malega volkca. Malega sem hitro predramil in ga previdno potisnil iz svojega doma na drugi strani saj je je moj dom imel dva vhoda enega glavnega in enega zasilnega. Mama volkulja me na srečo ni opazila zato sem postavil malega ven in mu dodal še en majhen kos mesa nato sem zružil da sem preusmeril pozornost na to stran k malemu volkcu in se skriv v zavetje mojega malega doma. Opazoval sem kako je volkulja začela jesti in kmalu sem ugotovil da tisto ni bil volkulja temveč volk ki je bil samo lačen. Hitro sem zružil na drugi strani mojega doma in ko se je volk odpravil sem stekel ter pograbil mladiča in odšle nazaj v svoj dom. Vendar ko sem hotel oditi domov me je volk napadel ugriznil me je v roko in ni hotel spustiti. Trikrat sem ga lopnil po glavi vendar ni hotel spustiti nato se je mali volkec spravil in velikega volka ugriznil v nogo ta me je takoj spustil in hotel šavsniti po malem vendar....
..............................................................................................
prosim mnenje
ocenite 1-5
nadaljujem čez 5 nextov
16. julij 2015
next
16. julij 2015
u193093
u193093
še 4 nexti
16. julij 2015
u193093
u193093
čeprav še nisem dobila še 4 nextov bom nadaljevala zgodbo
...............................................................................................
se je od nikoder prikazal še en črn volk in izgledal je enkrat večji od tistega belega volka. Zabil sem mu je v bok belega volka da ga je zrolalo nato pa spet zagledal mene in me napadel da sem dobil še eno rano vendar tale je bila na nogi. Njegovi zobje so še enkrat močneje zagrizli v moje meso. Bel volk se je stresel in napadel črnega ter mu skoraj razmesaril zadnjo levo taco. Nisem vedel kaj naj ampak onadva volkova sta se še vedno borila in jaz sem gledal prestrašenega mladička. Takoj sem ga vzel in ga hitro skril v moj dom kamor sem tudi jaz šel takoj ko sem ga zgrabil. Iz doma sem ju opazoval približno pol ure čisto sem pozabil na svoje rane. Kmalu sem zaspal sanjal sem kako letim in potem padem in videl enega belega volka nato še enega črnega volka ki je bil na nek način videti prijazen in spominjal me je na nekaj vendar nisem vedel na kaj. Zbudilo me je nekaj mehkega in nekaj lepljivega zbudil sem se in videl da me je mali volkec polizal čez cel obraz. In da me je nekaj hudo zapeklo v roko in nogo ko sem pogledal sem se spomnil ran in si jih umij v deževnici saj so bljižni potok pred enim leto ljudje zajezdili in ni bilo več vode v bljižini 1 km. No kakor koli rane sem si povil z listjem oz rastlinami ki sem jih imel nabrane za vsak slučaj če se mi kaj zgodi in danes so mi prišle prav namestil sem si jih in nenadoma sem zaslišal otožno zavijanje in cviljenje. Obrnil sem se da bi pogledal kako je z malim vendar je on v svojem kotu spal jaz pa sem spet slišal enako. Odpravil sem se ven pogledat in videl kako leži črn volk sam naslonjen na drevo in si liže rane. Približal sem se mu in ugotovil da ima čisto razmesarjeno taco in hitro sem šel po par stvari v svoj dom in že ko sem bil zunaj in pogledal kje je volk ga nisem videl, videl sem samo enega fanta s črnimi lasmi in modrimi očmi in bolj blede polti kako leži tam kjer je prej ležal črn volk. Čudno se mi je zdelo zato sem pogledal če prav vidim in videl sem samo fanta. Ko sem se mu približal je začel renčati in videl sem da imel razmesarjeno levo nogo tako kot črn volk prej. Govoril nisem z nikomer kakih 4 let zato skoraj da več nisem znal ....
lahko dobim vaše mnenje o zgodbi
nadaljujem čez 3 nexte
17. julij 2015
u193093
u193093
to zgodbo bom zaklučila ker nimam več idej za nadaljevanje
08. avgust 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeee prosim nadaljuj neeeeeeeeeeext!!!!!!
20. oktober 2015
next
27. oktober 2015
http://m.igre123.com/forum/tema/my-sweet-life/107486/ (preberite prosim še to)
Pa sory za smetenje
27. oktober 2015
Drugac pa
Next
27. oktober 2015
next
samo nekatere besede v zgodbi niso najbolj razumljive
09. december 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg