Forum
Napisala bom zogdbo, ki bo v več delih. Vsak del se gre malo drugače.

------------------------------------------------------

Osebe:

Nesta (Jaz)
Lucy (Moja BFF)
Izi (Moja BFF)
Simon
Tanya (Simonova sestra)
Cressida (Tanyna frendica)
Tony (Moj starejši brat)

---------------------------------------------------

"Kje sploh si Nesta?" se je drla Lucy na drugi strani žice. "Slabo te slišim. Kje si?"
"Na stranišču na vlaku iz pekla," sem stokala.
Slišala sem, da se reži. Zakaj se zdi ljudjem tako zabavno, kadar se moj svet postavi na glavo?
"Ne, resno ti pravim. To je čista mora Obtičali smo nekje bogu za hrbtom. Že zdavnaj bi morala biti doma."
"Saj te čisto razumem. In kmalu bo vlak spet speljal. Ne skrbi."
"Ti gledaš televizijo, jaz pa bom znorela od dolgčasa."
"No, pa preberi kakšno knjigo ali revijo."
"Sem že vse prebrala, pa tudi Izi sem klicala, pa je ni doma."
"Aha...." Zveza je prekinila.
"Lucy? Lucy?"

Spomnila sem se, na tipa, ki je bil tako zapeljiv in je prej sedel v istem vagonu kot jaz, samo, da je bil v kotu. Odločila sem se, da se moram urediti, če bi se fant iz kota opogumil. Najbrž me je hotel osvajati. Stopila sem ven iz stranišča in ko sem se prebijala med kupi potnikov, so vsi zrli vame. Nič ne de. Sploh me ne zanima. Ko sem iskala svoj sedež, sem vsa obupana ugotovila, da se je nanj usedla stara gospa z očalami. Res ne bi bilo vljudno, če bi ji rekla naj se gre drugam vsest. No, krasno ravno to sem komaj pričakovala, 2 uri stanja v pokvarjenem vlaku, nabasanem do vrha z potniki. Čez nekaj minut smo bili v Birminghamu in, aleluja, moški nasproti lepotca je vstal. Fant me je pogledal in s glavo pomignil proti sedežu. Mega, sem si mislila in se zapodila na stol.
V tistem trenutku se je začel vlak ustavljati- in izgubila sem ravnotežje. Glede na to, kakšno srečo sem imela tisti dan, sem že pričakovala kaj se bo zgodilo. =)
02. avgust 2010
Nexxt? Slikce pridejo popoldne.
02. avgust 2010
next cimprej!!!!!!!!!!
02. avgust 2010
oki. tkoj bom.
02. avgust 2010
"Živijo," se je na vsa usta nasmehnil lepotec, ko sem priletela v njegovo naročje. "Mislil sem, da boš sedela nasproti, ampak tudi tukaj je kar v redu."
Pričakoval je, da bom v zadregi takoj odskočila, zato sem se zanalašč odzvala hladnokrvno. Nekaj trenutkov sem še slonela v njegovem naročju, kot da mi je zares udobno, potem pa sem uporabila enega tistih pogledov, ki so bili najbolj zapeljivi. Tistega z nasmehom in privzdignjeno obrvjo.
Šele potem sem vstala.
"Prav, mogoče malo pozneje," sem rekla in sedla na prazen stol.
Zasmejal se je.
"Ha? Prav. V redu. Kokor hočeš," je zmedeno jecljal. "Jaz sem Simon. Živijo." In tako sva se cele dve uri pogovarjala na vlaku. Seveda sem še isti dan vse razložila mojima dvema najboljšima prijateljicama. Bili sta res navdušeni.
"Kmalu se bo odselil na Škotsko."
"Pa se res hočeš zaplesti s fantom, ki se bo najbrž kmalu odselil iz mesta?" je rekla Lucy.
"Šele jeseni. Zdaj je april. Če si bova takrat še všeč, se lahko po končani šoli preselim k njemu na Škotsko."
"Sploh pa, rekel je, da bi me rad spet videl. Povabil me je na jahanje. In kaj sem rekla? Da seveda znam jahati in te zadeve."
"Jahat? Konje?"
"Jasno."
"Hudiča! Si sploh že kdaj sedela na konju?"
"Ne, ampak prepričana sem, da se bom takoj navadila."
02. avgust 2010
NeXXt?
02. avgust 2010
Jaa*
02. avgust 2010
bom kmalu
02. avgust 2010
u20999
u20999
NEEXT.
Pr Men Dumaa.
02. avgust 2010
:nooot. ok mejbi. sj pridem. lowe.ya
02. avgust 2010
DRAGI DNEVNIK

Ugani, kaj se je zgodilo! J'ai un fant nouveau. Il s'appelle Simon Pedingtom Lee. Božanski je. Poslal mi je sporočilo: -" To pomeni velik nasmeh. Potem mi je napisal še PaŠe? (pa še kdaj). Jaz sem poslala enega ))))) in IA.
Ko bi vsaj videla v prihodnost. Po mojem bo on tisti Pravi. Že celo večnost mi ni bil nobeden všeč. In še nikoli nisem bila zaljubljena. Vsaj ne zares. Simon je bil videti bolj zrel kot tepci, s katerimi sem se dobivala zadnje leto. In zelo lepe noge ima. Dolge. Pa tres (res) božanska usta. Takšna za kušnit.

Izmečki, ki so se nalepili name, odkar sem v Londres:

Robin: (1 zmenek v semptembru) Prisrčen in dolgočasen. Kar zija v prazno, ker misli, da je zaradi tega faca, meni pa se zdi navaden piflar.

Michael: (2 zmenka v oktobru) Izkoriščevalec in slabo se poljublja. Kar naprej grize.

Nick: (1 zmenek v decembru) Ogaben. Preveč želeja v laseh. Ima čudno navado, da dekletom tlači jezik v ušesa. Prav nič prijetno.

Steve: (januar) Ni bil napačen, samo preveč otročji in še mlajši od mene.

Alan: (3 zmenki v februarju) Bolj ali manj slaba izbira. Razlagal mi je, da hoče postati zdravnik in me otipaval, češ da me pregleduje. Patetično.

Moj brat ima novo punco. Med poljubljanjem si je izpahnil čeljust. Kako mu je uspelo kaj takega? Ne vem, ali naj povem Lucy. Nejprej se bom pozanimala, kaj je po novem med njima. Lani sta hodila. Punce so res nore na Tonyja, on pa je bil zatreskan v Lucy.
Izi trpi NKM (neustavljivim kisanjem možganov). Še sanja se mi ne, zakaj hodi s pevcem skupine King Noz. Videti je noro srečna.
Sem z z utrujena. Zzzzzzzzzzz
02. avgust 2010
Nexxt?
02. avgust 2010
Dajmo samo en komentarček rabim
02. avgust 2010
u16515
u16515
NEEEEEEEXT!!!!!!!
02. avgust 2010
Pixxe

Tole sm jst:

http://file.si/pthumbs/large/81006/nesta.jpg
02. avgust 2010

02. avgust 2010
Tole sta izi (z leve) in Lucy (z desne):

Simon:

Pa moj brat Tony:

02. avgust 2010
grda!
02. avgust 2010
vsi ste emoti!
02. avgust 2010
Mama je bila danes nekam tiha, zato sem jo vprašala kaj je narobe. "Ljubica, pogovoriti se moramo. Hotela sem počakati še očka, ampak, ker je na poti, ga še nekaj časa ne bo. Poklicala bom še Tonyja."
"Mami, prosim, samo ne reci, da se bosta z očetom ločila. Sta že poskusila s posvetovalnico? Prosimmm.....NE! NE!" Mama se je začela smejati. "O čem govoriš nesta? Saj se z očkom ne bova ločila. Zelo sva srečna skupaj."
"Kaj pa je torej narobe?"
"Služba. Z naslednjim mesecem bi mi morali obnoviti pogodbo na televiziji, pa kaže, da nameravajo poiskati nove ljudi."
"Oh! Kako morejo." Tony je udaril z roko po mizi.
"Čisto nepravično." Sem se potožila.
"Ne smejo te zamenjati!"
"Pa lahko dragi moj. Takšne stvari se dogajajo kar naprej. Šele v naslednjih nekaj tednih bom izvedela kaj se bo zgodilo. Toda mi se moramo pogovoriti. Paziti bomo morali za kaj zapravljamo denar. Varčevati bo treba."
"Torej smo revni." sem bila užaljena
"Ne, nisem tega rekla. Samo varčevati moramo. "
Oh, ti boga. Sem si mislila. Nič kina, nič žepnine, konec nažiranja v Mcdonalcu. V cunjah, na mrazu bom lačna. Konec, Nesta! Zresni se že. Tako hudo pa spet ni.
02. avgust 2010
Nexxt?
02. avgust 2010
luli pa kdo je tebe kj prašu?!
piši svojo zgodbo, pa dodj svoje slike. aja, pa še prej.... zamaši GOFLJO!
02. avgust 2010
Mogoče nadaljujem jutri pri moji frendici
02. avgust 2010
u16515
u16515
takooj nadaljuj :Đ
02. avgust 2010
bom vidŁŁa :kiss
02. avgust 2010
Še en koment?
04. avgust 2010
ok. zdj pa tko. če ne bo še enga komenta ne bom pač več pisala =(
07. avgust 2010
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt......................
10. avgust 2010
u32320
u32320
next se prijaute na moj top model petje{PŁ€§s}?
05. december 2010
next!
11. december 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg